Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 8 éve
Gizinéni Pittsburgh Steelers Clemson Tigers 522
McLendon lejárós, aszt mindenki efelejti...
sutianap
Pos. Player Type Current Avg./Year ▾
DT Steve McLendon UFA $2,416,667
DE Cam Thomas UFA $2,000,000
G Ramon Foster UFA $1,833,333
QB Bruce Gradkowski UFA $1,650,000
CB Antwon Blake UFA $1,542,000
S Robert Golden UFA $1,542,000
FB Will Johnson UFA $1,542,000
CB William Gay UFA $1,500,000
LS Greg Warren UFA $1,050,000
S Will Allen UFA $1,050,000
QB Michael Vick UFA $970,000
T Mike Adams UFA $885,913
DE Clifton Geathers UFA $825,000
WR Darrius Heyward-Bey UFA $825,000
WR David Nelson UFA $745,000
T Byron Stingily UFA $745,000
C Doug Legursky UFA $745,000
RB Jordan Todman UFA $745,000
T Kelvin Beachum UFA $536,474
ILB Sean Spence UFA $676,345
CB Brandon Boykin UFA $626,367
WR Terence Garvin RFA $585,000
G Chris Hubbard ERFA $510,000
CB Ross Cockrell ERFA $510,000
T Mitchell Van Dyk ERFA $435,000
TE Rob Blanchflower ERFA $435,000
T Kelvin Palmer ERFA $435,000
FB Roosevelt Nix ERFA $435,000

21 UFA, 1 RFA, 6 ERFA
Ebből Ross Cockrell, Chris Hubbard és Roosevelt Nix már aláírt, az áthúzott nevek szerintem repülnek...

Szerkesztette: Gizinéni
több mint 8 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
McLendon lejárós, aszt mindenki efelejti...


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 8 éve
zzz888 Pittsburgh Steelers 490 — zal8888@gmail.com
ha deebo nem marad még egy évet akkor szerintem nagy esély van arra, hogy vagy egy OLB, vagy bpa-t húzunk, ha mégis maradna(szerintem mindenki örülne neki), akkor tényleg secondery vagy OL lehet első körben
több mint 8 éve
Gizinéni Pittsburgh Steelers Clemson Tigers 522
Kicsit belenéztem a mock draftokba és lássátok miket találtam: 😊

- WalterFootball.com (Charlie Campbell 1.0): CB Tre'Davious White (LSU)
- WalterFootball.com (Charlie Campbell 2.0): 1. kör OT Taylor Decker (Ohio State), 2. kör SS Darian Thompson (Boise State)
- Bucky Brooks (nfl.com): CB Eli Apple (Ohio State)
- Lance Zierlein (nfl.com): TE Hunter Henry (Arkansas) - BPA
- Daniel Jeremiah (nfl.com): TE Hunter Henry (Arkansas) - BPA
- CSNMidAtlantic: CB Tre'Davious White (LSU)
- Rob Rang (cbssports.com): CB Vernon Hargreaves (Florida)
- Dane Brugle (cbssports.com): CB Eli Apple (Ohio State)
- nfldrafgeek.com: 1. kör CB William Jackson (Houston), 2. kör OG Sebastian Tretola (Arkansas)
- drafttek.com: 1. kör OLB Leonard Floyd (Georgia), 2. kör OT Jason Spriggs (Indiana)
- draftsite.com: 1. kör OG Vedal Alexander (LSU), 2. kör SS Su'a Cravens (USC)

Szerkesztette: Gizinéni
több mint 8 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ

A pankráció mintájára újraértelmezett Piit logó
A névadó Tripla H
 uproxx.com/sports/nfl-teams-as-wrestlers/" class="embed">

Szerkesztette: polamalu
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
AB után Big Ben se megy a Pro Bowlra a sérülése miatt, őt a kis Manning helyettesíti.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 323
Ross Cockrell egy éves szerződést kötött csapattal
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
További 2 játékos érkezett future contracttal: Levi Norwood WR és Dustin Vaughan QB


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 894 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Le’Veon Bell

Poszt: RB
Egyetem: Michigan State
Született: 1992. február 18. (Reynoldsburg, Ohio)

Előrejelzés: 4. kör
Magasság: 6 ft 2 in (1.88 m)
Tömeg: 244 lb (111 kg)

Erősségek:
Nagyméretű running back, igazi zúzó, akinek nagyon erős az alsóteste, de sokkal jobban mozog, mint azt a mérete alapján gondolnánk. Erőfutó, de cutjainak és az azt követő kigyorsításának köszönhetően képes nagy játékokra is, ha alkalma nyílik rá. Stop-start mozgásával meg tudja zavarni a védőket, ezzel akár nyílt területen is le tudja őket hagyni. Alsótestének erejét nagyszerűen használja ki. Kontakt előtt lehajol, így könnyebben tudja hárítani a szerelési kísérleteket. Nem hagyja magát, sokszor húzza maga után a védőket. Tömegben is az utolsó pillanatig küzd az extra yardokért. Jól kivitelezi a spin move-ot, a szerelni próbáló védőről lefordulva többnyire meg is tartja az egyensúlyát és halad tovább, vagy legalábbis előredől néhány plusz yardért. Stiff armja nagyon erős. Elég agilis ahhoz, hogy át tudja ugrani a lábát célzó védőket nyílt területen. Elkapásoknál is viszonylag megbízható.

Gyengeségek:
Méretéből adódóan a védők nehezen vétik el, különösen, ha nem hajol elég mélyre, amikor próbál átmenni egy lyukon. Tömege ugyancsak limitálja az elszakadási esélyeit, valamint nehezebben állja majd a kihívást, ha egy jobb front sevennel találkoznak, vagy épp a futásblokkolás nem működik a leghatékonyabban, és főképp neki kellene alkotnia. Nem lát elég jól a pályán ahhoz, hogy rendszeresen észrevegye a cutbackre lehetőséget biztosító réseket, túl gyakran követi kizárólag a lead blockert. Pass protectionben inkonzisztens; a mérete megvan ahhoz, hogy feltartóztassa a passz siettetőket, de sokszor túl lassan mozog, vagy cuttal próbálkozik ahelyett, hogy lehorgonyozna. Ritka, hogy fumble-t vét, de néha túlságosan is távol tartja testétől a labdát, ami mindig veszélyt rejt magában.

Megjegyzések:
Bellért középiskolásként nem kapkodtak az egyetemek, példának okáért a Michigan State volt az egyetlen BCS program, amely ösztöndíjat ajánlott az ohiói játékosnak. Később meghálálta a Spartans edzőinek belé fektetett bizalmát: 2011-ben, másodévesként ugyan hat meccsen kezdett, 948 futott yardja és 13 TD-je pedig a legtöbb volt a csapaton belül, de csak junior évére lett abszolút alapember, ekkor viszont 1793 futott yardjával a teljes Big Tent vezette. Értékelhető passzjáték hiányában tavaly gyakorlatilag egymaga jelentette az offense-t East Lansingben, amit az a tény is alátámaszt, hogy az egész FBS-ben ő jegyezte a legtöbb carry-t, szám szerint 382-t. Teljesítménye természetesen első csapatos All-Conference tagságot vont maga után. Bell tömege egy fullback versenysúlyához közelít, ennek ellenére akár még kezdő running back is válhat belőle a profi ligában. Egyelőre túl sok hiányosság mutatkozik a játékában ahhoz, hogy már újonc évében feature backként használják, de ahogy college pályafutásából is kitűnik, nem okoz neki gondot a nagy carry-mennyiség, így az első meccstől kezdve rendszeresen alkalmazható lesz bármely elsőszámú futó tehermentesítésére.

-Érdekes visszaolvasni a prospect ismertetőt! Miből lett a cserebogár! Ha nem karcolnák meg minden évben a cicák akkor (vitathatatlanul) ő lenne a legjobb rb a ligában!
több mint 8 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 576
úgy tűnik lassan elfelejthetjük Shamarko Thomas-t mint safety...persze nagyobb gondunk ne legyen, a 4. körben hoztuk és nem igazán vált beKlaci79
Igazából egy 3. kört lőttünk el rá.
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 323
viszont Doran Grant lehet az akit az offseasonben megpróbál átképezni safety-vé a csapat,

Klaci79
Nem ezt mondta Tomlin az esetleges posztváltásról. Annyit mondott, hogy talán. 😉
Soldados
igaz, bocsánat....mindig elfelejtem, hogy újságíró vagy, tehát a lehet az nem talán 😛
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
viszont Doran Grant lehet az akit az offseasonben megpróbál átképezni safety-vé a csapat,

Klaci79
Nem ezt mondta Tomlin az esetleges posztváltásról. Annyit mondott, hogy talán. 😉


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 323
úgy tűnik lassan elfelejthetjük Shamarko Thomas-t mint safety...persze nagyobb gondunk ne legyen, a 4. körben hoztuk és nem igazán vált be
viszont Doran Grant lehet az akit az offseasonben megpróbál átképezni safety-vé a csapat, így azt hiszem még sanszosabb, hogy az első körben jöhet a CB,
főleg mert egyre inkább felejtős C Allen is, aki mióta aláírta új szerződését, alig játszik és abban sincs köszönet
ezekkel a döntésekkel egyet kell értenem sajnos
több mint 8 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 576
Ésszerű Bicsum megtartása, Fooster helyére pedisg egy magasan draftolt belső falember, ugyanis tekintettel kell lennünk Puncira is. Kody hősies volt, de öreg és szar is, Villa meg mozoghat beljebb, csak azt nem tudon kilát-e tőle Ben?
sutianap
Villanueva mint guard felejtős, ennél még annak is nagyobb az esélye (és ez sem valószínű), hogy ő marad az LT és Beachum veszi át Foster helyét.

Közben LeBeau hivatalosan is DC lett a Titansnél.
vassadi
Én továbbra is azt gondolom, hogy Fostert olcsóbb lenne megtartani, mint Beachumet és nem vagyok arról meggyőződve, hogy Beachum klasszisokkal jobb lenne Villanuevanal,sőt... mélységet meg fa-ról vagy a draftról is lehet adni. Bár figyelve Tomlin tegnapi nyilatkozatát nem tudom erre mennyin esély van.
Gergőke
Beachum és Villanueva játéka között azért elég markáns különbség volt. Bár az is igaz, hogy előbbitől valószínűleg már láttuk, hogy mi a maximum, utóbbiban viszont még van upside, főleg Munchak kezei alatt.

Meglátjuk. Beachumnél a sérülése is lényeges faktor, viszont pont emiatt olcsóbban lehetne vele hosszabbítani, mint egyébként.
több mint 8 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 664 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Ésszerű Bicsum megtartása, Fooster helyére pedisg egy magasan draftolt belső falember, ugyanis tekintettel kell lennünk Puncira is. Kody hősies volt, de öreg és szar is, Villa meg mozoghat beljebb, csak azt nem tudon kilát-e tőle Ben?
sutianap
Villanueva mint guard felejtős, ennél még annak is nagyobb az esélye (és ez sem valószínű), hogy ő marad az LT és Beachum veszi át Foster helyét.

Közben LeBeau hivatalosan is DC lett a Titansnél.
vassadi
Én továbbra is azt gondolom, hogy Fostert olcsóbb lenne megtartani, mint Beachumet és nem vagyok arról meggyőződve, hogy Beachum klasszisokkal jobb lenne Villanuevanal,sőt... mélységet meg fa-ról vagy a draftról is lehet adni. Bár figyelve Tomlin tegnapi nyilatkozatát nem tudom erre mennyin esély van.

" class="embed">
több mint 8 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 576
Ésszerű Bicsum megtartása, Fooster helyére pedisg egy magasan draftolt belső falember, ugyanis tekintettel kell lennünk Puncira is. Kody hősies volt, de öreg és szar is, Villa meg mozoghat beljebb, csak azt nem tudon kilát-e tőle Ben?
sutianap
Villanueva mint guard felejtős, ennél még annak is nagyobb az esélye (és ez sem valószínű), hogy ő marad az LT és Beachum veszi át Foster helyét.

Közben LeBeau hivatalosan is DC lett a Titansnél.
több mint 8 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
Ésszerű Bicsum megtartása, Fooster helyére pedisg egy magasan draftolt belső falember, ugyanis tekintettel kell lennünk Puncira is. Kody hősies volt, de öreg és szar is, Villa meg mozoghat beljebb, csak azt nem tudon kilát-e tőle Ben?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 8 éve
Béczkó 1 264
Kár hogy AB nem láthatjuk a Pro Bowlon. Hubbard mennyire vált be?
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Tomlin nem akart nyilatkozni a csere QB-król, kitérő válaszokat adott. Vicket sztem tuti nem tartjuk meg.

Tomlin viszont körbeudvarolta Beachumot a zárósajtótájékoztatón. Elsősorban a sokoldalúságát dicsérte, hogy guardként és centerként is bevethető lenne. Ez nekem arra utal, hogy inkább őt próbáljuk megtartani Fosterrel szemben, bár persze erre nem tett utalást Tomlin.

AB nem megy a Pro Bowlra az agyrázkódása miatt, Jarvis Landry került a helyére (MIA). Így DeCastro és BigBen maradt tőlünk - egyelőre.

További 4 játékost igazoltunk: FS Jacob Hagen, OT Brian Mihalik, K Ty Long és RB Daryl Richardson - utóbbi a leghíresebb, ő 400+ yardot futott 2012-es rookie évében a Rams-nél, aztán visszaesett.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Aranyszabály, egy év után nem ítélkezünk. 😊 Amúgy az ILB-kel elégedett vagyok, Joey megítélésénél meg az lesz a döntő, hogy mit hoz ki Dupree-ból.

Lake nálam maradna. Olyan szinten silány anyagból dolgozik, hogy az vmi botrány. Gay viszont az irányítása alatt lett az, aki ma: egy kifejezetten jó corner a pici méretei ellenére. A többi? A spec teamer Blake? A kukázott Cockrell? A tavaly agyonégetett, idén végig sérült és valszeg immár lelki roncs Cortez Allen? Hát nem éppen olyan állomány amiből sokat lehetne kihozni. A 2. körös Golsont se láttuk egy snapben sem. Az éppen idény előtt trédelt Boykin amikor pályán volt egész megfelelő volt.

Ugyanakkor átlagos adottságú CB-kből, mint Gay megbízható cornert csinált, ahogy a Finshez távozott McCainből is. De spec teamerekből nem lehet mit kihozni.

Safety poszton Mitchell nagyot javult tavalyhoz képest és a képességekhez képest Will Allen se volt rossz, ahogy Golden sem. Nálam mindenképpen maradna, s nézzük meg mit hoz ki Golsonból.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
kriSTEELan Pittsburgh Steelers 304
Bár specifikusan még nem vizsgálta meg külön az edzőit, de Tomlin mindenki munkájával elégedett, azaz szeretné megtartani valamennyi segítőjét.
Soldados
Ezt már akartam kérdezni, hogy szerintetek LB coach-ok, Olsavsky (ILB) és Porter (OLB) szerintetek jó munkát végeztek? Ugyebár mindkettőnek első éve volt, de igazából egyik egység se volt top. Az ILB-knél nem volt gond, de szerintem az all-pro lehetett volna elvárás. Az OLB-knél meg az alapanyag nem tökéletes... De biztos így van ez, és nem épp a rookie edzők miatt volt olyan amilyen?

több mint 8 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 873 — Steelers fan
Vickel hosszabbítunk?
steelwolf
Remélem nem, mert az azt jelenti, hogy Gradkowski felépült teljesen! Inkább a harmadik QB-n érdemes elgondolkozni, hogy Jones leszerepelt-e és húzunk helyette valakit hátul vagy marad ő és dolgozunk vele tovább?
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 323
Vickel hosszabbítunk?
steelwolf
nem volt szó róla, de szerintem nem fogunk
több mint 8 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 873 — Steelers fan
Bár specifikusan még nem vizsgálta meg külön az edzőit, de Tomlin mindenki munkájával elégedett, azaz szeretné megtartani valamennyi segítőjét.
Soldados
Én Lake-hez lassan hozzányúlnék, bármennyire is szentségtörésnek hangzik. Kapta a pickeket folyamatosan és nem igazán sikerült alkotnia egyik jelölttel sem, pedig már vagy öt éve itt van.
több mint 8 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 894 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Vickel hosszabbítunk?