Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 323
ne mondjátok, hogy nem szóltunk időben:
május 14-én lesz pünkösd szombat, vagyis a családi nap
Soldi! Kend be a kesztyűd valamivel. Az nem lehet, hogy egy ilyen jó WR-eket foglalkoztató csapat szurkolóinál ennyi drop van 😉 😊
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 323
Braxton Miller csipáznám, csak hát felesleges, max 7. kör!
Sok szaki Eli Apple mondja hozzánk 1. körben! Mit lehet róla tudni?
Robert Nkemdiche ha lecsúszna hozzánk elvinnénk?- én személy szerint nagyon örülnék neki!
steelwolf
Apple szerintem egy jó játékos, aki valóban első körös tehetségnek tűnik. Ráadásul az OSU-ról ugye mindig választunk valakit, bár erre idén Apple mellett is bőven lenne lehetőség.
Én speciel örülnék neki, de sok másik játékossal is így vagyok.
Hát éppen Nkemdiche az akinél felszisszennék egy nagyot. Komoly tehetség, remek képességekkel, bár inkább 4-3 DT. Viszont év vége felé komoly problémák voltak vele, egy profitól elvárná az ember, hogy NFL karrierje közeledtével egyre kevésbé adjon okot a gyanakvásra, hogy valami nem százas nála...hát ő adott bőven, azzal a kis ügyével.
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Megvolt a szokásos idény utáni Art Rooney II-interjú. A lényeges pontok:

- a pass D-t kell fejleszteni
- a caphelyzet jó -> a szokottnál aktívabbak lehetünk az FA-piacon
- Bell valszeg nem kap új szerződést a mostani off-seasonban, de hosszútávon számolnak vele.
- AB szerződéséről semmi konkrétat sem mondott, ergó nem valószínű a hosszabbítás, legfeljebb átstrukturálásnál megint előre hozunk neki valamennyit a 2017-es pénzéből, aztán a 2016-os idény után bankot robbanthat.
- Cortez Allen-cut elől kitért. Általánosságban annyit mondott, hogy akikbe sokat invesztált a klub, azok több lehetőséget kapnak. Ez arra utal, hogy mivel az azonnali cuttal alig spórolnánk, így valszeg a TC-ben kap egy utolsó lehetőséget, hogy visszaszerezze a kezdő helyét, ha nem megy, akkor lesz cut.

Azaz semmi meglepő, minden ahogy várható volt.

Szerkesztette: Soldados


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 894 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Braxton Miller csipáznám, csak hát felesleges, max 7. kör!
Sok szaki Eli Apple mondja hozzánk 1. körben! Mit lehet róla tudni?
Robert Nkemdiche ha lecsúszna hozzánk elvinnénk?- én személy szerint nagyon örülnék neki!

Szerkesztette: steelwolf
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
megvan az első találkozónk egy prospect-el az idei draftról....
állítólag a USC egyetem QB-jával Cody Kessler-el találkoztunk Mobile-ban
Klaci79
Lehet, hogy elkezdjük lassan kutatni Ben utódját?!
Gergőke
Egy college powerhouse fehér pocket QB-je, akit végzős éve előtt sokan első körös tehetségnek tartottak, aztán mire eljön a draft ideje, már csak harmadik napos project, mi pedig behúzzuk mint Ben potenciális utódja. Nem is tudom, valahogy olyan ismerős ez a sztori... 😊
vassadi
Persze-persze😊, de azt gondolom, hogy ha nem is az idei drafton, de mondjuk jövőre lehet, hogy az egyik korai picket ellőjük egy QB-ra, mert Benben azt gondolom, hogy még van 2-3 jó idény, de utána a sötétség van jelenleg és szerintem egy fiatal QB-nak kell idő mire megtanulhatja Haley rendszerét.
Gergőke
Ha egyáltalán marad olyan hosszú távon Haley rendszere. Szerintem ha sikerül elérni valami eredményt a csapattal, mondjuk jövőre, simán elviszik valahova HC-nek.
De ettől függetlenül meg kell próbálni megtalálni a jövő QB-ját most, amikor még nem sürget az idő annyira...
Klaci79
Dupla nyereség lenne. 😊

Idén amúgy is kevesebb pickünk van (Boykinért, Scobee-ért ugrott az 5-6. kör), úgyhogy nem örülnék, ha akárcsak egyet is QB-ra lőnénk el.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 323
a következő játékos, aki után érdeklődünk, az Braxton Miller. Ohio State WR, aki 3 év után lett WR QB-ből. 2.-3. körbe várják.a Pats és a Chiefs is érdeklődik iránta, de már a Bears, a Colts és a Dolphins érdeklődéséről is volt szó
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 323
megvan az első találkozónk egy prospect-el az idei draftról....
állítólag a USC egyetem QB-jával Cody Kessler-el találkoztunk Mobile-ban
Klaci79
Lehet, hogy elkezdjük lassan kutatni Ben utódját?!
Gergőke
Egy college powerhouse fehér pocket QB-je, akit végzős éve előtt sokan első körös tehetségnek tartottak, aztán mire eljön a draft ideje, már csak harmadik napos project, mi pedig behúzzuk mint Ben potenciális utódja. Nem is tudom, valahogy olyan ismerős ez a sztori... 😊
vassadi
Persze-persze😊, de azt gondolom, hogy ha nem is az idei drafton, de mondjuk jövőre lehet, hogy az egyik korai picket ellőjük egy QB-ra, mert Benben azt gondolom, hogy még van 2-3 jó idény, de utána a sötétség van jelenleg és szerintem egy fiatal QB-nak kell idő mire megtanulhatja Haley rendszerét.
Gergőke
Ha egyáltalán marad olyan hosszú távon Haley rendszere. Szerintem ha sikerül elérni valami eredményt a csapattal, mondjuk jövőre, simán elviszik valahova HC-nek.
De ettől függetlenül meg kell próbálni megtalálni a jövő QB-ját most, amikor még nem sürget az idő annyira...
több mint 8 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 664 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
megvan az első találkozónk egy prospect-el az idei draftról....
állítólag a USC egyetem QB-jával Cody Kessler-el találkoztunk Mobile-ban
Klaci79
Lehet, hogy elkezdjük lassan kutatni Ben utódját?!
Gergőke
Egy college powerhouse fehér pocket QB-je, akit végzős éve előtt sokan első körös tehetségnek tartottak, aztán mire eljön a draft ideje, már csak harmadik napos project, mi pedig behúzzuk mint Ben potenciális utódja. Nem is tudom, valahogy olyan ismerős ez a sztori... 😊
vassadi
Persze-persze😊, de azt gondolom, hogy ha nem is az idei drafton, de mondjuk jövőre lehet, hogy az egyik korai picket ellőjük egy QB-ra, mert Benben azt gondolom, hogy még van 2-3 jó idény, de utána a sötétség van jelenleg és szerintem egy fiatal QB-nak kell idő mire megtanulhatja Haley rendszerét.

" class="embed">
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
A 2020-as SB-re is vannak már oddsok? 😀 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
És mondok még valamit. Idénre én a konfdöntőt gondoltam reálisnak. Nem sokon múlt, a körülményeket ismerve pedig bravúros volt ez a szereplés. 2016-ról viszont azt gondolom, hogy az AFC-ben a Steelers lesz a "team to beat" csapat. Papíron ez a csapat csak erősödhet. Az O lényegi része egyben marad, sőt még jobb lesz a visszatérőkkel. A Def megkapja Golsont és van még egy draftunk, hogy tehetségeket hozzunk az egységbe. Jelenleg nehezen tudom elképzelni, hogy a Steelers ne legyen a konf legjobb 3 csapata között jövőre.


Soldados
Ezt alátámasztandó, Vegasban is a Steelers-t tartják topfavoritnak a Seahawks-szal és a Pats-szel holtversenyben a jövő évi SB-t illetően.

Magam is ezt a 3 csapatot mondanám, csak én speciel a Panthers-t negyediknek idevenném.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Megválasztották az eddigi 49 Super Bowl álomcsapatát. Nem meglepő módon mi adjuk a legtöbb játékost/edzőt a Dream Teambe, nyolcat: Blount, Greene, Ham, Harris, Lambert, Noll, Swann és Webster. Mind a 70-es évek dinasztiájából.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
megvan az első találkozónk egy prospect-el az idei draftról....
állítólag a USC egyetem QB-jával Cody Kessler-el találkoztunk Mobile-ban
Klaci79
Lehet, hogy elkezdjük lassan kutatni Ben utódját?!
Gergőke
Egy college powerhouse fehér pocket QB-je, akit végzős éve előtt sokan első körös tehetségnek tartottak, aztán mire eljön a draft ideje, már csak harmadik napos project, mi pedig behúzzuk mint Ben potenciális utódja. Nem is tudom, valahogy olyan ismerős ez a sztori... 😊
vassadi
Inkább Allent, bár sokat fog majd előrejönni, jesszasz trjanzkúbi


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 8 éve
zzz888 Pittsburgh Steelers 490 — zal8888@gmail.com
megvan az első találkozónk egy prospect-el az idei draftról....
állítólag a USC egyetem QB-jával Cody Kessler-el találkoztunk Mobile-ban
Klaci79
Lehet, hogy elkezdjük lassan kutatni Ben utódját?!
Gergőke
Egy college powerhouse fehér pocket QB-je, akit végzős éve előtt sokan első körös tehetségnek tartottak, aztán mire eljön a draft ideje, már csak harmadik napos project, mi pedig behúzzuk mint Ben potenciális utódja. Nem is tudom, valahogy olyan ismerős ez a sztori... 😊
vassadi
csak nem Landry Jones- ra gondolsz, az övé tényleg sikersztori 😀
több mint 8 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 576
megvan az első találkozónk egy prospect-el az idei draftról....
állítólag a USC egyetem QB-jával Cody Kessler-el találkoztunk Mobile-ban
Klaci79
Lehet, hogy elkezdjük lassan kutatni Ben utódját?!
Gergőke
Egy college powerhouse fehér pocket QB-je, akit végzős éve előtt sokan első körös tehetségnek tartottak, aztán mire eljön a draft ideje, már csak harmadik napos project, mi pedig behúzzuk mint Ben potenciális utódja. Nem is tudom, valahogy olyan ismerős ez a sztori... 😊
több mint 8 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 664 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
megvan az első találkozónk egy prospect-el az idei draftról....
állítólag a USC egyetem QB-jával Cody Kessler-el találkoztunk Mobile-ban
Klaci79
Lehet, hogy elkezdjük lassan kutatni Ben utódját?!

" class="embed">
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 323
megvan az első találkozónk egy prospect-el az idei draftról....
állítólag a USC egyetem QB-jával Cody Kessler-el találkoztunk Mobile-ban
több mint 8 éve
kriSTEELan Pittsburgh Steelers 304
» Speaking of the secondary, it is hard to look at Southern Utah safety Miles Killebrew and not think "Pittsburgh Steelers". On a team full of talkers, Killebrew is fairly quiet on the field, but he communicates with aggressive, physical hitting.
Lance Zierlein

A sörösfiú az északiaktól

...kezdődik...
Spy
Jaja, van másik is:
MTSU S Kevin Byard
“The Pittsburgh Steelers were my favorite team growing up,” Byard said back in early January

több mint 8 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
» Speaking of the secondary, it is hard to look at Southern Utah safety Miles Killebrew and not think "Pittsburgh Steelers". On a team full of talkers, Killebrew is fairly quiet on the field, but he communicates with aggressive, physical hitting.
Lance Zierlein

A sörösfiú az északiaktól

...kezdődik...
több mint 8 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 664 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Itt a követendő példa az ide draftra 😊

Tegnap olvasgattam:

1970. január 27. napján Noll draftolta Terry Bradshaw QB-t és Mel Blount CB-t.

Egy nap két 4x SB győztes Hall of Famert 😊.

Kéretik követni ezt a példát idén is 😊

" class="embed">
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Tyler Murphyt végül a Fins vitte el.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 323
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 323
nem sajnos, ez ugyanúgy illegál, és még lájkvadász is. yt fizet jogdíjat (általában), ők nem vszínű.
gabtsi
ok értem, megoldva és köszi!!
több mint 8 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
nem sajnos, ez ugyanúgy illegál, és még lájkvadász is. yt fizet jogdíjat (általában), ők nem vszínű.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 323
én töröltem, pls PM-ben max Laci.
gabtsi
ok-ok...azt hittem ez olyasmi, mint a youtube videó, de ha nem hát megy pm-ben 😀
több mint 8 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
én töröltem, pls PM-ben max Laci.

ami nem hajlik, az törik!