Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Bár specifikusan még nem vizsgálta meg külön az edzőit, de Tomlin mindenki munkájával elégedett, azaz szeretné megtartani valamennyi segítőjét.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Az idény közben műtéten átesett játékosok (Pouncey, Bell, Szusi, Golson, Beachum, Nix, Cortez Allen) rehabja a tervek szerint halad.

Az alábbiak pedig kisebb sérüléseik miatt kés alá fekszenek hamarosan: Mitchell, Berry, Shazier, Spaeth, DeCastro, Gilbert. Mitchell és Berry rehabja (mindkettő váll) lesz a leghosszabb a maga 4 hónapjával, azaz papíron a TC-re mindenki felépül. DeWill sérülését nem kell műteni.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 323
Tomlin nem optimista C. Allennel kapcsolatban...hát én se vagyok az
több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Még egy név ami illik a Polamalu, Ventrone, Wild, Dangerfield és most már Vinopal nevek közé: Clayton Fejedelem Illinois DB -pronounced FEJ-uh-lem-(140tackle idén, 19 egy meccsen a szélsőérték) East-West Shrine Game-en emlegetik, hogy szereti a labdát
érdekes története van. Apja István (Steve) Fejedelem.
Spy
Fejedelemről tervezek írni egy szösszenetet pár héten belül.

több mint 8 éve
kicsi joe Pittsburgh Steelers 94
 www.post-gazette.com/sports/steelers/2016/01/19/If-I-could-go-back-I-wouldn-t-play-football/stories/201601190177

Kicsit szomorú ezt olvasni. Kíváncsi leszek hosszú távon merre tart majd a szabályozás ennek megelőzése érdekében. Nem vagyok álszent, én is szeretem a fizikális/kemény focit, de tény hogy egyre több lesz a Patrick Willis féle visszavonulás és az egyetemi (jó) játékosok nem jelentkezése az NFL draftra.

Vagy tényleg elmegy a liga a jól fizetett gladiátorok irányába, akik az anyjukat is eladnák hogy a profi ligában játszanak, és ez egyre kevesebb okos (a játékhoz való ésszel megáldott) játékos fog rohangálni a pályán?!
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 323
Még egy név ami illik a Polamalu, Ventrone, Wild, Dangerfield és most már Vinopal nevek közé: Clayton Fejedelem Illinois DB -pronounced FEJ-uh-lem-(140tackle idén, 19 egy meccsen a szélsőérték) East-West Shrine Game-en emlegetik, hogy szereti a labdát
érdekes története van. Apja István (Steve) Fejedelem.
Spy
Még nem láttam a srácot, de kiindulva a tavalyi teljesen homály 7. körből lehet inkább ilyen irányba kellene elmozdulni, mint Holliman volt 13 meccsen összesen 44 szerelésével.
több mint 8 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Még egy név ami illik a Polamalu, Ventrone, Wild, Dangerfield és most már Vinopal nevek közé: Clayton Fejedelem Illinois DB -pronounced FEJ-uh-lem-(140tackle idén, 19 egy meccsen a szélsőérték) East-West Shrine Game-en emlegetik, hogy szereti a labdát
érdekes története van. Apja István (Steve) Fejedelem.
több mint 8 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 664 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
azt írják, hogy Lyons megtartása után nem valószínű, hogy újraszerződünk Cam Thomassal
Klaci79
Hát ezt azért reméltem is. 😊
Soldados
Hej pedig milyen "csodákra" volt képes 😀 ! Soha nem feledem lendületes megindulását a bengals ellen. 😀

Szerkesztette: Gergőke

" class="embed">
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
azt írják, hogy Lyons megtartása után nem valószínű, hogy újraszerződünk Cam Thomassal
Klaci79
Hát ezt azért reméltem is. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 323
azt írják, hogy Lyons megtartása után nem valószínű, hogy újraszerződünk Cam Thomassal
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Hubbard OG és Nix FB máris hosszabbított. Mindketten egyéves szerződést írtak alá, s bár nem közölték az összeget, szerintem mindkettő veteránminimumért.

Közben Lyons DE is aláírta a future contractot, azaz a tízfős practice squadból - egyelőre - csak Tyler Murphy nincs aláírva.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
Igazoltunk még egy korábbi PITT-safetyt, Vinopalt. Az előző edzőtábort Dallasban töltötte.
Soldados
erzi a management, hogy kell a posztra ember. Mit tudunk rola?
xtaki
26 consecutive game a PItt-ben, D csapikapi és fehér - preseason meccsen sérült le. Bluecollar Tomahawk. Külömbe Lake még márciusban interjúzott vele
sutianap
a filmen szimpatikus srác, de valóban, az ilyenekből nagyon ritkán lesz James Harrison
Klaci79
Daha
Villára is eszonták, miből lesz a cserebogart? Humpfey!

Szóval én igen örülök ha nagy figyelmet szentelünk a kukázásnak, s főleg ha elit munkamorálú gyerekeket kezdünk felépíteni. Ez steelers meló.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 323
szerencsére nincs szükség műtétre Ben vállánál
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 323
Igazoltunk még egy korábbi PITT-safetyt, Vinopalt. Az előző edzőtábort Dallasban töltötte.
Soldados
erzi a management, hogy kell a posztra ember. Mit tudunk rola?
xtaki
26 consecutive game a PItt-ben, D csapikapi és fehér - preseason meccsen sérült le. Bluecollar Tomahawk. Külömbe Lake még márciusban interjúzott vele
sutianap
a filmen szimpatikus srác, de valóban, az ilyenekből nagyon ritkán lesz James Harrison
több mint 8 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
Igazoltunk még egy korábbi PITT-safetyt, Vinopalt. Az előző edzőtábort Dallasban töltötte.
Soldados
erzi a management, hogy kell a posztra ember. Mit tudunk rola?
xtaki
26 consecutive game a PItt-ben, D csapikapi és fehér - preseason meccsen sérült le. Bluecollar Tomahawk. Külömbe Lake még márciusban interjúzott vele


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 8 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
Igazoltunk még egy korábbi PITT-safetyt, Vinopalt. Az előző edzőtábort Dallasban töltötte.
Soldados
erzi a management, hogy kell a posztra ember. Mit tudunk rola?
xtaki
A tábort becsülettel végigdolgozta, de még kevés volt az 53hoz. Jeff Heath (Dal) kategória szerintem: maximum spec team ász és backup S.

 www.dallascowboys.com/news/2015/07/14/rookie-watch-undrafted-s-vinopal-has-good-examples-follow

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Igazoltunk még egy korábbi PITT-safetyt, Vinopalt. Az előző edzőtábort Dallasban töltötte.
Soldados
erzi a management, hogy kell a posztra ember. Mit tudunk rola?
xtaki
Amit leírtam. 😊 Amúgy tényleg csak camp body, elképesztően ritka, amikor egy ilyenből lesz egy James Harrison. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 795 — Keep pounding
Igazoltunk még egy korábbi PITT-safetyt, Vinopalt. Az előző edzőtábort Dallasban töltötte.
Soldados
erzi a management, hogy kell a posztra ember. Mit tudunk rola?
xtaki
camp body

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 237
Igazoltunk még egy korábbi PITT-safetyt, Vinopalt. Az előző edzőtábort Dallasban töltötte.
Soldados
erzi a management, hogy kell a posztra ember. Mit tudunk rola?
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Igazoltunk még egy korábbi PITT-safetyt, Vinopalt. Az előző edzőtábort Dallasban töltötte.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
gedam 5 700
idén láttam egy pár meccseteket és tomlin biztos fasza edző, de hogy kulcsszituknál mindig rosszkor bátor vagy rosszkor hív konzervatív játékot a csávó, az tuti. az egész évben szinte. tegnap is nekimegy negyedikre a tdnek, persze nem sikerül, ugrik 3pont. aztán meg nem vállalja az 50 akárhányyardos fieldgoalt, helyette punt, amiből sikerül egy izmos táccsbekk, azaz nyer vele 20 yardot kb. oké fújt a szél, de akkor már inkább ment volna neki negyedikre bennel.
gedam
Igazságod vagyon, csak hát ugye az edző addig tud a játékba beleszólni, amíg a play el nem indul. Arra már nincs hatása, ha a végrehajtás szar. 😊 Úgyhogy esélyeket mérlegelnek. (Tény, hogy nem mindig jól.)

A puntnál azért onnan egy punternek illik a 20-on belülre rakni a labdát. Jóval könnyebb, mint szélben berúgni a FG-t bőven 50-en kívülről. Az első negyedben pedig még nagyobb volt a szél, ráadásul komoly oldalszél is volt, Ott is meg lehet érteni, ha inkább megpróbálták 4&1-re, mint a rúgást közel 50-ről. (A félidő végén a Denver rúgott kb. ugyanonnan, ugyanarra a kapura. Bement, de ott látszott, hogy métereket vitte jobbra a labdát a szél. Kockázatos hívás volt az is, kellett némi szerencse is, hogy éppen beférjen.)
peterk2005
persze ezek már utólagos okoskodások, mert nem jöttek be tomlin húzásai. csak akkor lenne következetes szerintem, vigye végig a koncepciót.. oké nekimegyünk 4. és 1-nek, akkor menjen neki 4. és 5-nek is 40 yardon, amikor a field goal nem jöhet szóba a szél miatt és pont emiatt a puntot is nehéz kiszámolni. ha már bevállalós, akkor legyen mindig az és akkor hosszú távon biztos megtérül ez neki.
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
idén láttam egy pár meccseteket és tomlin biztos fasza edző, de hogy kulcsszituknál mindig rosszkor bátor vagy rosszkor hív konzervatív játékot a csávó, az tuti. az egész évben szinte. tegnap is nekimegy negyedikre a tdnek, persze nem sikerül, ugrik 3pont. aztán meg nem vállalja az 50 akárhányyardos fieldgoalt, helyette punt, amiből sikerül egy izmos táccsbekk, azaz nyer vele 20 yardot kb. oké fújt a szél, de akkor már inkább ment volna neki negyedikre bennel.
gedam
Igazságod vagyon, csak hát ugye az edző addig tud a játékba beleszólni, amíg a play el nem indul. Arra már nincs hatása, ha a végrehajtás szar. 😊 Úgyhogy esélyeket mérlegelnek. (Tény, hogy nem mindig jól.)

A puntnál azért onnan egy punternek illik a 20-on belülre rakni a labdát. Jóval könnyebb, mint szélben berúgni a FG-t bőven 50-en kívülről. Az első negyedben pedig még nagyobb volt a szél, ráadásul komoly oldalszél is volt, Ott is meg lehet érteni, ha inkább megpróbálták 4&1-re, mint a rúgást közel 50-ről. (A félidő végén a Denver rúgott kb. ugyanonnan, ugyanarra a kapura. Bement, de ott látszott, hogy métereket vitte jobbra a labdát a szél. Kockázatos hívás volt az is, kellett némi szerencse is, hogy éppen beférjen.)

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
A 10 practice squad-játékosból 8 aláírt. A két kivétel Lyons DE és Tyler Murphy WR.

Idei 2. körösünk, Golson már most egészséges és játékra alkalmas, viszont Szusi nem. Utóbbi is jó lenne, ha minél előbb felépülne, hogy legyen trade-értéke. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
Béczkó 1 264
Arthur Moats, who was quickly declared out with a pec injury, suffered just a strain. Makes his offseason much better.
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 323
idén láttam egy pár meccseteket és tomlin biztos fasza edző, de hogy kulcsszituknál mindig rosszkor bátor vagy rosszkor hív konzervatív játékot a csávó, az tuti. az egész évben szinte. tegnap is nekimegy negyedikre a tdnek, persze nem sikerül, ugrik 3pont. aztán meg nem vállalja az 50 akárhányyardos fieldgoalt, helyette punt, amibőlsikerül egy izmos táccsbekk, azaz nyer vele 20 yardot kb. akkor már inkább ment volna neki negyedikre bennel.
gedam
az első mondjuk jogos, szerintem is baromság volt, a másodikkal viszont annyiban vitatkoznék, hogy ha a punter, aki amúgy nem szokott ennyire szar lenni mint tegnap rendesen elvégzi a feladatát, akkor nagyon szar helyzetből jöhetett volna a Denver...ilyenkor nem kötelező TB-t rúgnia, de tegnap több hibája is volt...
amúgy igaz az is, hogy idén nem mentek ezek neki, de nagyon nehéz az ilyen döntés, én elfogadom így is, övé a felelősség és ennek ellenére ez egy nagyon szép idény volt így is