Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 8 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 914 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Miller visszavonulása sajnálatos hír! Nagyon fog hiányozni egy ilyen kaliberű TE a csapatból! De az ő döntése! El kell fogadni! De inkább így, mint sérülten vagy hasztalanul visszavonulni!

u.i.: amúgy a mi a fasz van ebben az off-seasonban, h mindenki visszavonul, Woodson, Lynch, Allen, (Megatron, Manning?)
u.i.: biztos megnézték a Concussion c. filmet!
több mint 8 éve
Castleai01 New England Patriots 1 531 — Patriots fan
Respect Heth Miller!!!
Elképesztően szimpatikus játékos volt még más csapatból nézve is...

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Már csak hárman maradtak: Ben, Harrison, Warren.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
Gizinéni Pittsburgh Steelers Clemson Tigers 522
Heath Miller visszavonul.
vassadi
Fuck...

Azt hittem, még egy évet ő is vállal. Valahogy nem éreztem benne a levegőben, hogy visszavonulna most.
Soldados
Valszeg erről szóltak a mock draftok, hogy első körben TE-t húzunk... Hunter Henry (Arkansas)
Szomorú vagyok... 😕
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Heath Miller visszavonul.
vassadi
Fuck...

Azt hittem, még egy évet ő is vállal. Valahogy nem éreztem benne a levegőben, hogy visszavonulna most.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 590
Heath Miller visszavonul.
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Annyit helyesbítenék, hogy csak egy évet volt nálunk Mitchell, de igen, a SS poszt sztem jobban fekszik neki, coverben hátul képes benézni a passzokat, viszont nagyot üt és jól szerel, ideális a boxba 8. embernek.
Amúgy Weddle-ért sztem mi is bejelentkezünk, Rivera évekig volt edzője a Chargersnél, több helyi tudósító már rá is állt a twiterére. Meglátjuk mi lesz belőle.
gabokocka
Jajj tényleg. Már el is felejtetettem a felejthető oaklandi éveit. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 825 — Keep pounding
Annyit helyesbítenék, hogy csak egy évet volt nálunk Mitchell, de igen, a SS poszt sztem jobban fekszik neki, coverben hátul képes benézni a passzokat, viszont nagyot üt és jól szerel, ideális a boxba 8. embernek.
Amúgy Weddle-ért sztem mi is bejelentkezünk, Rivera évekig volt edzője a Chargersnél, több helyi tudósító már rá is állt a twiterére. Meglátjuk mi lesz belőle.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Weddle egyre érdekesebb. Ryan Clark twitteren írta, ha a Steelers-be szerződik, akkor csak egy kérése van hozzá, hogy az ő egykori számát, a 25-öst viselje. Weddle nem éppen kitérő vagy diplomatikus választ adott: neki lenne megtiszteltetés.

Ez nekem kicsit azt jelenti, hogy csak a Steelersön és a pénzen múlik az érkezése.

Másrészt érdekes azért Weddle, mert ő FS, az pedig van nálunk, nekünk inkább SS kéne. Szóval ha leigazoljuk, akkor sztem Mitchell lenne a SS.
Soldados
Elnézve Mitchell játékát, nem is lenne alkalmatlan SS-nek szerintem.. A fizikai paraméterei szerintem adottak, Allenhez képest is, brutál tud ütközni, jól olvassa a játékot. Érdemes meglépni adott esetben. Beachum szerintem meg menni fog.
Gergőke
Sokan mondták Mitchellről, hogy SS-nek lenne igazán jó, pl gabokocka is, akinek egyrészt adok a véleményére, másrészt elég jól ismeri Mitchellt, hisz évekig Panther volt Mitchell. De magam is azt láttam a Steelers-nél, hogy minden adottsága és képessége megvan a poszthoz, sőt, talán még jobban feküdne neki.

Meglátjuk. Ha lesz nagynevű (értsd: kezdő) igazolásunk FA-piacról, akkor Weddlére tippelnék.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 675 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Weddle egyre érdekesebb. Ryan Clark twitteren írta, ha a Steelers-be szerződik, akkor csak egy kérése van hozzá, hogy az ő egykori számát, a 25-öst viselje. Weddle nem éppen kitérő vagy diplomatikus választ adott: neki lenne megtiszteltetés.

Ez nekem kicsit azt jelenti, hogy csak a Steelersön és a pénzen múlik az érkezése.

Másrészt érdekes azért Weddle, mert ő FS, az pedig van nálunk, nekünk inkább SS kéne. Szóval ha leigazoljuk, akkor sztem Mitchell lenne a SS.
Soldados
Elnézve Mitchell játékát, nem is lenne alkalmatlan SS-nek szerintem.. A fizikai paraméterei szerintem adottak, Allenhez képest is, brutál tud ütközni, jól olvassa a játékot. Érdemes meglépni adott esetben. Beachum szerintem meg menni fog.

" class="embed">
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Weddle egyre érdekesebb. Ryan Clark twitteren írta, ha a Steelers-be szerződik, akkor csak egy kérése van hozzá, hogy az ő egykori számát, a 25-öst viselje. Weddle nem éppen kitérő vagy diplomatikus választ adott: neki lenne megtiszteltetés.

Ez nekem kicsit azt jelenti, hogy csak a Steelersön és a pénzen múlik az érkezése.

Másrészt érdekes azért Weddle, mert ő FS, az pedig van nálunk, nekünk inkább SS kéne. Szóval ha leigazoljuk, akkor sztem Mitchell lenne a SS.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 509 — 毎日何かを学ぶ
Állítólag Beachumot kiengedjük az FA-piacra, hogy ő is és a klub is felmérje az értékét.

Továbbá úgy tűnik, nemcsak mi szurkolók, de a front office-ban is szívesen látnák újra a csapatban McCaint. A Tampához ma látogat, a Titans-hez a combine után, hozzánk pedig a tervek szerint márciusban.
Soldados
Vagyis Beachum megtartása nem prioritás. Nem tudom ilyen sérülés után fog-e kapni valahol nagy pénzt, az tény, hogy a posztja egyik legjobbja (egészségesen) és ez egy értékes poszt. Érdekes lesz. Végül is a ranger egészen jól pótolta kis pénzért. Ha Ő megy akkor Foster maradhat. Gondolom.
Mikor lesz a Combine?
McCain helyzete is érdekes lesz. Legalább ismeri valamennyire a rendszert.
Én JH-ben szinte tutira biztos vagyok, hogy letol még egy szezont. Ez a mennyire fog fájni fals duma, fáj az már az elejétől kezdve. Ha nem érezne fájdalmat már nem élne. Lebegtetés.
A fiatalok gondolom megint mennek vele és üti őket, remélem legalábbis. Ha nem is mint húzó játékosra, inkább mint vezérre van szüksége rá ennek a fiatal D-nek. Bár a teljesítménye (korához nézve) sem volt azért rossz.
polamalu
Február 26-29 lesz az ami téged érdekel:
Feb. 26: RB, OL, ST
Feb. 27: QB, WR, TE
Feb. 28: DL, LB
Feb. 29: DB

Beachum nem lehet igazi prioritás, mert egyszerűen nem tudsz és felesleges is 3 kezdő OT-t tartani a keretben. Ő pedig nem akar és lehet jobb is így OG-t játszani. Szerintem a sérülése rendben lesz és fog is kapni valahol jó pénzt. Erős ugyan most a FA piac a posztján, de mivel ő még fiatal is, ez is előnyére válhat.
6-7. kör valamelyikében kellene megint kifogni egy hasonló tehetséget, ez persze csak a reményem, valójában nem hiszem, hogy újra sikerülhet.
Klaci79
Köszi Laci a választ.
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 369
Állítólag Beachumot kiengedjük az FA-piacra, hogy ő is és a klub is felmérje az értékét.

Továbbá úgy tűnik, nemcsak mi szurkolók, de a front office-ban is szívesen látnák újra a csapatban McCaint. A Tampához ma látogat, a Titans-hez a combine után, hozzánk pedig a tervek szerint márciusban.
Soldados
Vagyis Beachum megtartása nem prioritás. Nem tudom ilyen sérülés után fog-e kapni valahol nagy pénzt, az tény, hogy a posztja egyik legjobbja (egészségesen) és ez egy értékes poszt. Érdekes lesz. Végül is a ranger egészen jól pótolta kis pénzért. Ha Ő megy akkor Foster maradhat. Gondolom.
Mikor lesz a Combine?
McCain helyzete is érdekes lesz. Legalább ismeri valamennyire a rendszert.
Én JH-ben szinte tutira biztos vagyok, hogy letol még egy szezont. Ez a mennyire fog fájni fals duma, fáj az már az elejétől kezdve. Ha nem érezne fájdalmat már nem élne. Lebegtetés.
A fiatalok gondolom megint mennek vele és üti őket, remélem legalábbis. Ha nem is mint húzó játékosra, inkább mint vezérre van szüksége rá ennek a fiatal D-nek. Bár a teljesítménye (korához nézve) sem volt azért rossz.
polamalu
Február 26-29 lesz az ami téged érdekel:
Feb. 26: RB, OL, ST
Feb. 27: QB, WR, TE
Feb. 28: DL, LB
Feb. 29: DB

Beachum nem lehet igazi prioritás, mert egyszerűen nem tudsz és felesleges is 3 kezdő OT-t tartani a keretben. Ő pedig nem akar és lehet jobb is így OG-t játszani. Szerintem a sérülése rendben lesz és fog is kapni valahol jó pénzt. Erős ugyan most a FA piac a posztján, de mivel ő még fiatal is, ez is előnyére válhat.
6-7. kör valamelyikében kellene megint kifogni egy hasonló tehetséget, ez persze csak a reményem, valójában nem hiszem, hogy újra sikerülhet.
több mint 8 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 509 — 毎日何かを学ぶ
Állítólag Beachumot kiengedjük az FA-piacra, hogy ő is és a klub is felmérje az értékét.

Továbbá úgy tűnik, nemcsak mi szurkolók, de a front office-ban is szívesen látnák újra a csapatban McCaint. A Tampához ma látogat, a Titans-hez a combine után, hozzánk pedig a tervek szerint márciusban.
Soldados
Vagyis Beachum megtartása nem prioritás. Nem tudom ilyen sérülés után fog-e kapni valahol nagy pénzt, az tény, hogy a posztja egyik legjobbja (egészségesen) és ez egy értékes poszt. Érdekes lesz. Végül is a ranger egészen jól pótolta kis pénzért. Ha Ő megy akkor Foster maradhat. Gondolom.
Mikor lesz a Combine?
McCain helyzete is érdekes lesz. Legalább ismeri valamennyire a rendszert.
Én JH-ben szinte tutira biztos vagyok, hogy letol még egy szezont. Ez a mennyire fog fájni fals duma, fáj az már az elejétől kezdve. Ha nem érezne fájdalmat már nem élne. Lebegtetés.
A fiatalok gondolom megint mennek vele és üti őket, remélem legalábbis. Ha nem is mint húzó játékosra, inkább mint vezérre van szüksége rá ennek a fiatal D-nek. Bár a teljesítménye (korához nézve) sem volt azért rossz.
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Állítólag Beachumot kiengedjük az FA-piacra, hogy ő is és a klub is felmérje az értékét.

Továbbá úgy tűnik, nemcsak mi szurkolók, de a front office-ban is szívesen látnák újra a csapatban McCaint. A Tampához ma látogat, a Titans-hez a combine után, hozzánk pedig a tervek szerint márciusban.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 369
Harrison márciusban tol egy hathetes edzőtábort Arizonában és ha utána nincs fájdalma, bírja a teste, akkor vállalja a játékot 2016-ban is.
Soldados
HA az ő teste nem fáj, az másnak fájni fog 😉
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Harrison márciusban tol egy hathetes edzőtábort Arizonában és ha utána nincs fájdalma, bírja a teste, akkor vállalja a játékot 2016-ban is.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 509 — 毎日何かを学ぶ
Teljesen véletlenszerűen ellenőrizték ma JH-t doppingellenőrök. Persze ennek semmi köze ahhoz, hogy kiszivárgott tegnap, hogy valószínűleg folytatja. 😀
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Talibot megkérdezték, melyik 5 WR-t volt a legnehezebb őriznie: Demarius Thomas, Megatron, Steve Smith, Desean Jackson és bár sosem fogta, AB.

Ennél nagyobb elismerés nem kell vkinek, minthogy a híre is elég. 😊
Soldados
Vagy talib annyira sötét, hogy nem vágja, hogy nem játszott még ellene. Sztem ez is egy valós opció 😀
peach
Talib maga mondta, hogy nem játszott ellene, de AB-nek így is mindenképpen helye van a sorban. Gondolom, Chris Harris sírt neki egy sort az alapszakaszmeccs után. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 278 — a new hope (again)
Talibot megkérdezték, melyik 5 WR-t volt a legnehezebb őriznie: Demarius Thomas, Megatron, Steve Smith, Desean Jackson és bár sosem fogta, AB.

Ennél nagyobb elismerés nem kell vkinek, minthogy a híre is elég. 😊
Soldados
Vagy talib annyira sötét, hogy nem vágja, hogy nem játszott még ellene. Sztem ez is egy valós opció 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Talibot megkérdezték, melyik 5 WR-t volt a legnehezebb őriznie: Demarius Thomas, Megatron, Steve Smith, Desean Jackson és bár sosem fogta, AB.

Ennél nagyobb elismerés nem kell vkinek, minthogy a híre is elég. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
És tessék:
On Tuesday, James Harrison ended a month of speculation, as he officially announced that he will be returning for a 13th NFL season in 2016.
Klaci79
Nem, sajnos még nem hivatalos. Az alapján írták ezt, hogy a Steelerstől Colbert kinyilvánította, hogy visszavárják még 1 évre és Harrison ügynöke pedig a hátralévő 1 év tiszteletben tartásáról beszélt.

Csakhogy Harrison twitteren egyértelművé tette, hogy még nem hozott végleges döntést: "It's 1 thing to want to come back but it's another to get the body back to where it needs to be. We'll see."

Szóval a szándék megvan a Steelers-től és Harrisontól is, de kérdés, hogy a teste bírja-e.

De ő az NFL vasembere, szóval bírni fogja. One more year! 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 914 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
És tessék:
On Tuesday, James Harrison ended a month of speculation, as he officially announced that he will be returning for a 13th NFL season in 2016.
Klaci79
Flacco ezt tuti nem likeolja! 😀
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Nagy szentimentalizmus közben viszont kivágtunk 3 embert: köztük Blanchflower TE-t (2014 7. körös). A másik kettő Mitchell Van Dyk OT és Kelvin Palmer OT. Mindhármat sérülésük miatt vágtuk ki.

Igazoltunk is kettő camp bodyt: Lavon Hooks NT és Matt Dooley LS.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Akkor itt van neked az én kedvenc összefoglalóm róla:


És a két kedvenc interjúm vele:



The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!