Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Leigazoltuk Roy Philont. 2014-es UDFA, akit annó mi igazoltunk le, de miután nem került rosterre, volt a Lions és a Bears PS-ében. Akkor NT-ként használtuk.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Sztem a kerdes Weedlere iranyult, vagy reszben ra is.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Van valakinek infója arról, hogy mikor igazoltunk utoljára 30+ os veteránt (aki nem kicker😊)? Privát vélemény szerint sem Weddle sem mas ilyen FA nem valószerű.
Razi
2014 szeptember 23-án igazoltunk egy vénembert a Cicáktól, valami Harrison... 😊
Alter Egó
És tavaly De-Will. 😊

Amúgy Cromartie-nak nem örülnék (már leáldozóban van, egy újabb mennyiségi igazolás lenne a minőségi helyett), de nem is hiszem, hogy rámegyünk.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
Gizinéni Pittsburgh Steelers Clemson Tigers 522
Van valakinek infója arról, hogy mikor igazoltunk utoljára 30+ os veteránt (aki nem kicker😊)? Privát vélemény szerint sem Weddle sem mas ilyen FA nem valószerű.
Razi
2014 szeptember 23-án igazoltunk egy vénembert a Cicáktól, valami Harrison... 😊
több mint 8 éve
Gizinéni Pittsburgh Steelers Clemson Tigers 522
Alex Kozora (sztílerzdepó) mock draftja:

1. kör Darian Thompson / SS / Boise (vagy: DE Vernon Butler, ILB Reggie Ragland, OG Josh Garnett, TE Hunter Henry)
2. kör Jihad Ward / DE / Illinois (vagy: CB William Jackson, DE Adolphus Washington, OLB Jordan Jenkins)
3. kör Nick Vannett / TE / OSU 😊 (vagy: S Justin Simmons, CB/S Sean Davis, DE/OLB Carl Nassib)
4. kör Jonathan Jones / CB / Auburn (vagy: DE Dean Lowry, CB Kevin Peterson, TE Henry Krieger-Coble)
7. kör Alex Lewis / OT / Nebraska (vagy: OT Tyler Johnstone, CB Morgan Burns, TE David Morgan)
7. kör Morgan Burns / CB / Kansas State (vagy: OLB Ron Thompson, S Michael Caputo, P Tom Hackett)
7. kör Nick Kwiatkoski / ILB / West Virginia (vagy: S AJ Stamps, WR Chris Moore)

Ez nekem jobban teccik 😊

Szerkesztette: Gizinéni
több mint 8 éve
Razi Pittsburgh Steelers Minnesota Golden Gophers 521 — kheanton@gmail.com
Van valakinek infója arról, hogy mikor igazoltunk utoljára 30+ os veteránt (aki nem kicker😊)? Privát vélemény szerint sem Weddle sem mas ilyen FA nem valószerű.
több mint 8 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 677 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Antonio Cromartie kivágta a Jets őt elhozhatjuk? Mondjuk 31 éves 1-2 jó év lehet benne, meg gondolom a fizuja sem vmi kevés!
steelwolf
Részemről inkább Weddle, ha lehet választani. Cromartie-t annyira nem kedveltem. Szóval jöjjön Weddle, Mitchell menjen SS-nek és húzzunk egy fain CB-t. 😊

" class="embed">
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 371
Antonio Cromartie kivágta a Jets őt elhozhatjuk? Mondjuk 31 éves 1-2 jó év lehet benne, meg gondolom a fizuja sem vmi kevés!
steelwolf
ha egy kicsit lead az igényeiből, mert mondjuk gyűrűt akar nyerni, akkor jöhet 😊
több mint 8 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 915 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Antonio Cromartie kivágta a Jets őt elhozhatjuk? Mondjuk 31 éves 1-2 jó év lehet benne, meg gondolom a fizuja sem vmi kevés!
több mint 8 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 117 — capitaine du château de Vienne 1487
Kijött az nfl.com-on az új 4 körös mock
Első körben OT-t írnak hozzánk Jack Conklin személyében. A játékos egyébként szimpatikus, a poszt nem igazán, hiszen Villanueva teljesítményével elégedett vagyok és most egy teljes felkészülést tölthet el Munchak kezei között, mint kezdő várományos. OT persze kell a draftról, de nem érzem ekkora need-nek. Persze ez a mock azzal számol, hogy nincs igazán első körös tehetség már a sec-ben 1/25-nél. Akkor már inkább egy NT-t választanék. Nem mintha különösebb bajom lenne McLendonnal, de a DL rotáció nagyon fontos lenne, ezt tavaly nem tudtuk igazán jól megoldani és McLendon tudna kimozogni DE-be is.
Második kör Su'a Cravens, S, USC . Ez egy helyénvaló pick. Nekem legalábbis tetszik. Született football játékos, elég sportos családból származik.
Nick Vannett, TE, Ohio State lenne a 3. választás. A TE draft valószínűsége elég nagy. A két évvel ezelőtti választást éppen most küldtük el. James még jó lehet, de nem fogunk két TE-el nekivágni az évnek. Meg OSU-ról amúgy is kell valaki.
4 .kör Zack Sanchez, CB, Oklahoma sokat nem tudok róla. 37 meccsen volt kezdő 3 év alatt. Két meccset egy lábsérülés miatt hagyott ki. Nem túl méretes a srác, de a footballt jól játssza, ez a statisztikáin is látszik. 15 interceptions, 28 pass break-ups az elmúlt 3 szezonban. Csak utolsó évében 7 pick, 45 tackles, 3.5 for loss, and 7 leütött passz. Bár a 4. körös Sooners játékosok ugyebár...😊
Klaci79
Conklin abszte tökéletes, csak nem nekünk
Cravens LB lesz
Nehogy idén TEt húzzunk Henryn kívül, mer borzalmasak - akárcsak a safety class
NT elképzelhetőbb, ott van nekünk Clark a juszieléről

Ha megoljuk a TE posztot FAról, nem lenne roszz letrédelni egy plusz pickért


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 8 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 677 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Kijött az nfl.com-on az új 4 körös mock
Első körben OT-t írnak hozzánk Jack Conklin személyében. A játékos egyébként szimpatikus, a poszt nem igazán, hiszen Villanueva teljesítményével elégedett vagyok és most egy teljes felkészülést tölthet el Munchak kezei között, mint kezdő várományos. OT persze kell a draftról, de nem érzem ekkora need-nek. Persze ez a mock azzal számol, hogy nincs igazán első körös tehetség már a sec-ben 1/25-nél. Akkor már inkább egy NT-t választanék. Nem mintha különösebb bajom lenne McLendonnal, de a DL rotáció nagyon fontos lenne, ezt tavaly nem tudtuk igazán jól megoldani és McLendon tudna kimozogni DE-be is.
Második kör Su'a Cravens, S, USC . Ez egy helyénvaló pick. Nekem legalábbis tetszik. Született football játékos, elég sportos családból származik.
Nick Vannett, TE, Ohio State lenne a 3. választás. A TE draft valószínűsége elég nagy. A két évvel ezelőtti választást éppen most küldtük el. James még jó lehet, de nem fogunk két TE-el nekivágni az évnek. Meg OSU-ról amúgy is kell valaki.
4 .kör Zack Sanchez, CB, Oklahoma sokat nem tudok róla. 37 meccsen volt kezdő 3 év alatt. Két meccset egy lábsérülés miatt hagyott ki. Nem túl méretes a srác, de a footballt jól játssza, ez a statisztikáin is látszik. 15 interceptions, 28 pass break-ups az elmúlt 3 szezonban. Csak utolsó évében 7 pick, 45 tackles, 3.5 for loss, and 7 leütött passz. Bár a 4. körös Sooners játékosok ugyebár...😊
Klaci79
Conklint volt szerencsém végig követni,nem rossz a srác, 1 körben el fog szerintem menni, de agyvérzést kapok, ha mi húznánk be pont az általad is leírtak miatt. Cravens nem rossz pick a 2. körben, csak azon problémázok, hogy melyik poszton működhet igazán jól a profi világban, mert ugye eredetileg S volt, aztán utolsó évében már LB-ként tolta a USC-n. 3 körös Te-t választást is el tudom képzelni, bár Vanettnek egy kicsit jobban utána kell majd néznem.

" class="embed">
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 371
Kijött az nfl.com-on az új 4 körös mock
Első körben OT-t írnak hozzánk Jack Conklin személyében. A játékos egyébként szimpatikus, a poszt nem igazán, hiszen Villanueva teljesítményével elégedett vagyok és most egy teljes felkészülést tölthet el Munchak kezei között, mint kezdő várományos. OT persze kell a draftról, de nem érzem ekkora need-nek. Persze ez a mock azzal számol, hogy nincs igazán első körös tehetség már a sec-ben 1/25-nél. Akkor már inkább egy NT-t választanék. Nem mintha különösebb bajom lenne McLendonnal, de a DL rotáció nagyon fontos lenne, ezt tavaly nem tudtuk igazán jól megoldani és McLendon tudna kimozogni DE-be is.
Második kör Su'a Cravens, S, USC . Ez egy helyénvaló pick. Nekem legalábbis tetszik. Született football játékos, elég sportos családból származik.
Nick Vannett, TE, Ohio State lenne a 3. választás. A TE draft valószínűsége elég nagy. A két évvel ezelőtti választást éppen most küldtük el. James még jó lehet, de nem fogunk két TE-el nekivágni az évnek. Meg OSU-ról amúgy is kell valaki.
4 .kör Zack Sanchez, CB, Oklahoma sokat nem tudok róla. 37 meccsen volt kezdő 3 év alatt. Két meccset egy lábsérülés miatt hagyott ki. Nem túl méretes a srác, de a footballt jól játssza, ez a statisztikáin is látszik. 15 interceptions, 28 pass break-ups az elmúlt 3 szezonban. Csak utolsó évében 7 pick, 45 tackles, 3.5 for loss, and 7 leütött passz. Bár a 4. körös Sooners játékosok ugyebár...😊
több mint 8 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 347 — Invisible man
Unalmában Brown Cousinssal megdöntött két Guinness rekordot:




A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 8 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Inkább így, mint ahogy Favre tette v akár PM (mégha neki be is jött de akkor is....). Hinest se tudtam elképzelni, Polát még annyira se, Heath meg szintén az örök kedvenc. Wittenék tényleg más kategória, Heath főleg a megbízhatóságával tűnt ki, más rendszerben lehetett volna szerintem 70+ karrierje is

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 371
nagyon sajnálom, hogy nem tölti ki a szerződését, de örülök, hogy láthattam hétről hétre játszani...
szerintem ez a plusz 4 millió ami így felszabadult tényleg azt jelentheti, hogy rámegyünk valaki "jobb" FA-re, esetleg boykint megpróbáljuk visszahozni...
szerintem a következő akinek a szerződésével lesz valami(remélem hosszabbítás) az timmi lesz, 15 milla az kicsit sok
zzz888
Timmons tuti nem maradhat 15 millával a capben. Én egy olyan 3 éves hosszabbítást várok, mint Troy és Miller esetében 2 éve volt. Az idei pénzét megkapja signing bonusban és máris levisszük az idei capnumbert, továbbá biztosítjuk, hogy tőlünk vonuljon vissza.
Soldados
Akárhogy is csökkentik Timmons pénzét az elmondható, hogy régen voltunk ennyire jó helyzetben fizetési sapka ügyében.
Klaci79
Szerintem már tavaly, tavalyelőtt se volt gond. De az tény, hogy jól állunk, de kell is a hely, lassan nagyon durva hosszabbítások jönnek, mert tele vagyunk fiatal sztárokkal.
Soldados
Igen. Első körön DeCastro, akinél viszont még egy kicsit nyerhetünk is egy hosszútávú szerződéssel. Jövőre viszont nagyon kemény lesz...AB84, Bell és Tuitt szerződésével. Mondjuk idén még szépíthetünk tovább C Allen és esetleg Szusi (cserével/kivágással) szerződésével.
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
nagyon sajnálom, hogy nem tölti ki a szerződését, de örülök, hogy láthattam hétről hétre játszani...
szerintem ez a plusz 4 millió ami így felszabadult tényleg azt jelentheti, hogy rámegyünk valaki "jobb" FA-re, esetleg boykint megpróbáljuk visszahozni...
szerintem a következő akinek a szerződésével lesz valami(remélem hosszabbítás) az timmi lesz, 15 milla az kicsit sok
zzz888
Timmons tuti nem maradhat 15 millával a capben. Én egy olyan 3 éves hosszabbítást várok, mint Troy és Miller esetében 2 éve volt. Az idei pénzét megkapja signing bonusban és máris levisszük az idei capnumbert, továbbá biztosítjuk, hogy tőlünk vonuljon vissza.
Soldados
Akárhogy is csökkentik Timmons pénzét az elmondható, hogy régen voltunk ennyire jó helyzetben fizetési sapka ügyében.
Klaci79
Szerintem már tavaly, tavalyelőtt se volt gond. De az tény, hogy jól állunk, de kell is a hely, lassan nagyon durva hosszabbítások jönnek, mert tele vagyunk fiatal sztárokkal.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 371
nagyon sajnálom, hogy nem tölti ki a szerződését, de örülök, hogy láthattam hétről hétre játszani...
szerintem ez a plusz 4 millió ami így felszabadult tényleg azt jelentheti, hogy rámegyünk valaki "jobb" FA-re, esetleg boykint megpróbáljuk visszahozni...
szerintem a következő akinek a szerződésével lesz valami(remélem hosszabbítás) az timmi lesz, 15 milla az kicsit sok
zzz888
Timmons tuti nem maradhat 15 millával a capben. Én egy olyan 3 éves hosszabbítást várok, mint Troy és Miller esetében 2 éve volt. Az idei pénzét megkapja signing bonusban és máris levisszük az idei capnumbert, továbbá biztosítjuk, hogy tőlünk vonuljon vissza.
Soldados
Akárhogy is csökkentik Timmons pénzét az elmondható, hogy régen voltunk ennyire jó helyzetben fizetési sapka ügyében.
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
nagyon sajnálom, hogy nem tölti ki a szerződését, de örülök, hogy láthattam hétről hétre játszani...
szerintem ez a plusz 4 millió ami így felszabadult tényleg azt jelentheti, hogy rámegyünk valaki "jobb" FA-re, esetleg boykint megpróbáljuk visszahozni...
szerintem a következő akinek a szerződésével lesz valami(remélem hosszabbítás) az timmi lesz, 15 milla az kicsit sok
zzz888
Timmons tuti nem maradhat 15 millával a capben. Én egy olyan 3 éves hosszabbítást várok, mint Troy és Miller esetében 2 éve volt. Az idei pénzét megkapja signing bonusban és máris levisszük az idei capnumbert, továbbá biztosítjuk, hogy tőlünk vonuljon vissza.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
zzz888 Pittsburgh Steelers 490 — zal8888@gmail.com
nagyon sajnálom, hogy nem tölti ki a szerződését, de örülök, hogy láthattam hétről hétre játszani...
szerintem ez a plusz 4 millió ami így felszabadult tényleg azt jelentheti, hogy rámegyünk valaki "jobb" FA-re, esetleg boykint megpróbáljuk visszahozni...
szerintem a következő akinek a szerződésével lesz valami(remélem hosszabbítás) az timmi lesz, 15 milla az kicsit sok
több mint 8 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 677 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Az én fejemben sem fordult meg, hogy ebből visszavonulás is lehet, de annak örülök, hogy akkor fejezhette be, amikor ő úgy gondolta, neki ennyi elég volt, nem pedig cap casualty lett vagy sérülés miatt kellett szögre akasztania a sisakot.

Ami a pótlását illeti, én sem gondolom, hogy komolyabb összegeket / draft picket invesztálnánk a posztba, látva, hogy a Haley offense mennyit és mire használta/használja a tight endeket.
vassadi
Őszintén szólva azt gondoltam, hogy a 16-os lesz az utolsó szezonja és nagyon örültem volna, ha annak részese, mert nagy dolgokra lehet képes a csapat, aminek ő szerves része - a pályán és azon kívül is. De abban igazad van, hogy így önszántából és a legnagyobb elismerések közepette inthetett búcsút a futballnak.

Elolvastam Ben emocionális búcsúját:  www.steelers.com/news/article-1/Ben-I-learned-every-day-from-Heath/35058151-28d4-4a1b-a133-6b83246701fe

Majd elolvastam a többiek reakcióját:  www.steelersdepot.com/2016/02/steelers-heath-miller-retirement-twitter-reaction/

És elérzékenyültem kicsit. Nagyszerű játékos és valószínűleg még nagyszerűbb ember, aki sosem vágyott a rivaldafényre és mindig a csapat mögé helyezte a saját érdekeit. Példamutató. Az nem véletlen, hogy minden játékosunk a legjobb csapattársnak nevezte. Remélem, egy ideig senki nem viseli a 83-as mezt. Valahol homerség, de sajnálom, hogy sosem lesz Hall of Famer, pedig igazán különleges TE volt a mai futballban.

 www.youtube.com/watch?v=EYDAUw-NGHs

Hihetetlen, ahogy sorra búcsúzunk a legendáinktól és tényleg, már csak Ben és Harrison maradt sokunk álomcsapatából.
Soldados
Az én fejemben sem fordult meg, hogy ebből visszavonulás is lehet, de annak örülök, hogy akkor fejezhette be, amikor ő úgy gondolta, neki ennyi elég volt, nem pedig cap casualty lett vagy sérülés miatt kellett szögre akasztania a sisakot.

Ami a pótlását illeti, én sem gondolom, hogy komolyabb összegeket / draft picket invesztálnánk a posztba, látva, hogy a Haley offense mennyit és mire használta/használja a tight endeket.
vassadi
Őszintén szólva azt gondoltam, hogy a 16-os lesz az utolsó szezonja és nagyon örültem volna, ha annak részese, mert nagy dolgokra lehet képes a csapat, aminek ő szerves része - a pályán és azon kívül is. De abban igazad van, hogy így önszántából és a legnagyobb elismerések közepette inthetett búcsút a futballnak.

Elolvastam Ben emocionális búcsúját:  www.steelers.com/news/article-1/Ben-I-learned-every-day-from-Heath/35058151-28d4-4a1b-a133-6b83246701fe

Majd elolvastam a többiek reakcióját:  www.steelersdepot.com/2016/02/steelers-heath-miller-retirement-twitter-reaction/

És elérzékenyültem kicsit. Nagyszerű játékos és valószínűleg még nagyszerűbb ember, aki sosem vágyott a rivaldafényre és mindig a csapat mögé helyezte a saját érdekeit. Példamutató. Az nem véletlen, hogy minden játékosunk a legjobb csapattársnak nevezte. Remélem, egy ideig senki nem viseli a 83-as mezt. Valahol homerség, de sajnálom, hogy sosem lesz Hall of Famer, pedig igazán különleges TE volt a mai futballban.

 www.youtube.com/watch?v=EYDAUw-NGHs

Hihetetlen, ahogy sorra búcsúzunk a legendáinktól és tényleg, már csak Ben és Harrison maradt sokunk álomcsapatából.
Soldados
Részemről annyi még, hogy azért is fájdalmas még egy ilyen búcsú, mert ezeknek az embereknek a játékán nőttem fel. Thank you Heath! 😊

" class="embed">
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Az én fejemben sem fordult meg, hogy ebből visszavonulás is lehet, de annak örülök, hogy akkor fejezhette be, amikor ő úgy gondolta, neki ennyi elég volt, nem pedig cap casualty lett vagy sérülés miatt kellett szögre akasztania a sisakot.

Ami a pótlását illeti, én sem gondolom, hogy komolyabb összegeket / draft picket invesztálnánk a posztba, látva, hogy a Haley offense mennyit és mire használta/használja a tight endeket.
vassadi
Őszintén szólva azt gondoltam, hogy a 16-os lesz az utolsó szezonja és nagyon örültem volna, ha annak részese, mert nagy dolgokra lehet képes a csapat, aminek ő szerves része - a pályán és azon kívül is. De abban igazad van, hogy így önszántából és a legnagyobb elismerések közepette inthetett búcsút a futballnak.

Elolvastam Ben emocionális búcsúját:  www.steelers.com/news/article-1/Ben-I-learned-every-day-from-Heath/35058151-28d4-4a1b-a133-6b83246701fe

Majd elolvastam a többiek reakcióját:  www.steelersdepot.com/2016/02/steelers-heath-miller-retirement-twitter-reaction/

És elérzékenyültem kicsit. Nagyszerű játékos és valószínűleg még nagyszerűbb ember, aki sosem vágyott a rivaldafényre és mindig a csapat mögé helyezte a saját érdekeit. Példamutató. Az nem véletlen, hogy minden játékosunk a legjobb csapattársnak nevezte. Remélem, egy ideig senki nem viseli a 83-as mezt. Valahol homerség, de sajnálom, hogy sosem lesz Hall of Famer, pedig igazán különleges TE volt a mai futballban.



Hihetetlen, ahogy sorra búcsúzunk a legendáinktól és tényleg, már csak Ben és Harrison maradt sokunk álomcsapatából.

Szerkesztette: Soldados


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 590
Az én fejemben sem fordult meg, hogy ebből visszavonulás is lehet, de annak örülök, hogy akkor fejezhette be, amikor ő úgy gondolta, neki ennyi elég volt, nem pedig cap casualty lett vagy sérülés miatt kellett szögre akasztania a sisakot.

Ami a pótlását illeti, én sem gondolom, hogy komolyabb összegeket / draft picket invesztálnánk a posztba, látva, hogy a Haley offense mennyit és mire használta/használja a tight endeket.
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Heath Miller visszavonul.
vassadi
Fuck...

Azt hittem, még egy évet ő is vállal. Valahogy nem éreztem benne a levegőben, hogy visszavonulna most.
Soldados
Valszeg erről szóltak a mock draftok, hogy első körben TE-t húzunk... Hunter Henry (Arkansas)
Szomorú vagyok... 😕
Alter Egó
Nem hiszem, hogy rögtön ennyire kapkodni kell.
Henry annyira sokat nem mutatott magából, hogy mindenképp első kört kellene adni érte, vagy inkább úgy gondolom lehet más is hátrébb akiért érdemes majd menni.

4 millió szabadult fel ezzel a sajnálatos döntéssel!
Én is bíztam benne, hogy egy évet még marad, hiszen valóban SB esélyes csapat vezére lehetett volna.
Jesse James egyébként akár pótolhatja is, nem volt rossz amikor pályára lépett.
Klaci79
Én továbbra is ökörségnek tartom az 1. körös TE-picket. Sőt, a 2.-ban sem örülnék neki, ha FA-n nem hozunk egy kezdő CB-t vagy S-t.

Magam is azt gondolom, nem eszik olyan forrón a kását, James-ben látok kezdő potenciált és idén még Spaeth is van segítségül.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 371
Heath Miller visszavonul.
vassadi
Fuck...

Azt hittem, még egy évet ő is vállal. Valahogy nem éreztem benne a levegőben, hogy visszavonulna most.
Soldados
Valszeg erről szóltak a mock draftok, hogy első körben TE-t húzunk... Hunter Henry (Arkansas)
Szomorú vagyok... 😕
Alter Egó
Nem hiszem, hogy rögtön ennyire kapkodni kell.
Henry annyira sokat nem mutatott magából, hogy mindenképp első kört kellene adni érte, vagy inkább úgy gondolom lehet más is hátrébb akiért érdemes majd menni.

4 millió szabadult fel ezzel a sajnálatos döntéssel!
Én is bíztam benne, hogy egy évet még marad, hiszen valóban SB esélyes csapat vezére lehetett volna.
Jesse James egyébként akár pótolhatja is, nem volt rossz amikor pályára lépett.
több mint 8 éve
patriksteelers Pittsburgh Steelers 560
HEAAAATH hatalamas volt végig, de Jesse Jamesben hatalmas potenciált látok!!