Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 8 éve
Gizinéni Pittsburgh Steelers Clemson Tigers 522
Szerintem USA és HU bármely számai között a párhuzam sánta...persze csak szerintem

Egyébként Carl Nassib-al meetingeltünk ma
Klaci79
Bármely száma? Hát közgazdászként ezzel nagyon nem értek egyet. Összehasonlítás nélkül nincs verseny. És akkor "Magyarország jobban teljesít, mint Zimbabwe!" - mondaná erre Bödőcs Tibor. 😊

DT Vernon Butler (Louisiana Tech) is találkozott volt nálunk meetingen.

Szerkesztette: Gizinéni
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 369
Szerintem USA és HU bármely számai között a párhuzam sánta...persze csak szerintem

Egyébként Carl Nassib-al meetingeltünk ma
több mint 8 éve
Gizinéni Pittsburgh Steelers Clemson Tigers 522
Szerintem inkább a nagyságrendi érzékeltetés volt a cél
polamalu
Szerintem is... 😊
több mint 8 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 509 — 毎日何かを学ぶ
Szerintem inkább a nagyságrendi érzékeltetés volt a cél
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 369
Pápápáááámm!!!

NFL 2016 Salary Cap: 155,27 millió $ (ez majdnem 12 millió dollárral több az előző évi sapkánál...)

És akkor forintosítsunk 😊
155 270 000 USD = 43 758 190 000 HUF

32 franchise esetén:
4 968 640 000 USD = 1 400 262 120 000 HUF

1.400 milliárd Forint, összehasonlításul Budapest költségvetése 2015-ben évben 324 milliárd Ft volt (23%). a 2015-ös költségvetés SZJA bevételi terve 1.634 milliárd Ft (117%), egészségügyi kiadás terv 1.903 milliárd Ft (136%), KLIK (közoktatás) finanszírozás (támogatás) 524 milliárd Ft (37%).
No question, no comment, 😊
Alter Egó
nem érdemes összehasonlítani az almát meg a körtét....😊
több mint 8 éve
Gizinéni Pittsburgh Steelers Clemson Tigers 522
Pápápáááámm!!!

NFL 2016 Salary Cap: 155,27 millió $ (ez majdnem 12 millió dollárral több az előző évi sapkánál...)

És akkor forintosítsunk 😊
155 270 000 USD = 43 758 190 000 HUF

32 franchise esetén:
4 968 640 000 USD = 1 400 262 120 000 HUF

1.400 milliárd Forint, összehasonlításul Budapest költségvetése 2015-ben évben 324 milliárd Ft volt (23%). a 2015-ös költségvetés SZJA bevételi terve 1.634 milliárd Ft (117%), egészségügyi kiadás terv 1.903 milliárd Ft (136%), KLIK (közoktatás) finanszírozás (támogatás) 524 milliárd Ft (37%).
No question, no comment, 😊

Szerkesztette: Gizinéni
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 369
a korábban említett Su'a Cravens a LB gyakorlatokat csinálja, így ott jöhet számításba a drafton is
amúgy nekem Foster elengedése se sima ügy...nemcsak megbízható teljesítményt nyújtott, de az utolsó évére sokat fejlődött is...ráadásul nem hiszem, hogy nagy pénzt remélne máshol, olcsón meg jó lenne, mert nem kellene megbolygatni az OL-t
a helyére mondjuk lenne most pár jelöltem, de nem bánnám ha maradna
több mint 8 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 234
Randy Gregory 4 meccses....azért az a szép, ahogy a srác top10-es prospectként kezdte, aztán a második körből is majdnem kizuhant, most meg pufff neki...

Beachummel tárgyalunk, de ez nekem egyértelmű volt. Ott van a Katona, de még nincs elit szinten, ellentétben Beachummel. Egy franchise LT-ért. Nekem Foster elengedése a sima 1-es.
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 369
Tyler Ervin, RB, San Jose State és Austin Hooper, TE, Stanford

Velük már meetingeltünk a combine-on
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 369
A Pro Football Talk közreadta a TOP 100 Free Agentet, melyben két Steelers FA található: 33. OT Kelvin Beachum, 88. ILB Sean Spence.
McLendon, Gay, W. Allen és Boykin még a kanyarban sincs...
Alter Egó
Az nfl.com is ismertette a TOP 99 FA-t, itt három játékosunk szerepel a felsorolásban.

Superstars (1-4.): nobody
Difference makers (5-16.): nobody
Impact starters (17-31.): nobody
Starters with questions (32-67.): 43. OT Kelvin Beachum, 60. OG Ramon Foster
Needs the right roles (68-99.): 86. CB William Gay
Alter Egó
azért azt írják, hogy Beachum előrébb szerepelne, ha nem épp egy ACL-ből térne vissza...de reméljük nem kap jó ajánlatot és marad nálunk...én örülnék...csak kár, hogy nem az nfl.com fejével gondolkodnak
több mint 8 éve
Gizinéni Pittsburgh Steelers Clemson Tigers 522
A Pro Football Talk közreadta a TOP 100 Free Agentet, melyben két Steelers FA található: 33. OT Kelvin Beachum, 88. ILB Sean Spence.
McLendon, Gay, W. Allen és Boykin még a kanyarban sincs...
Alter Egó
Az nfl.com is ismertette a TOP 99 FA-t, itt három játékosunk szerepel a felsorolásban.

Superstars (1-4.): nobody
Difference makers (5-16.): nobody
Impact starters (17-31.): nobody
Starters with questions (32-67.): 43. OT Kelvin Beachum, 60. OG Ramon Foster
Needs the right roles (68-99.): 86. CB William Gay
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Két név, akivel találkoztunk Combine-on: Joshua Garnett OG (Stanford) és Austin Hooper TE (Stanford).


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 509 — 毎日何かを学ぶ
Off
Lattam egy steelers sapis magyar fiut innerkremsen a felvonon
Janek
Bunevácz Robi most van, volt kint síelni, lehet Ő volt
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 592 — Apu ökölbeszorított keze
Off
Lattam egy steelers sapis magyar fiut innerkremsen a felvonon

több mint 8 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 914 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Ward után újabb Steelers játékos Antonio Brown is részt vesz a Dancing with the Stars televíziós műsorban
Klaci79
Akkor újra figyeljük majd, hogy rázza 😀 A Pingvintánc gondolom nem lesz a műsoron, pedig abban nagy 😀
 www.youtube.com/watch?v=ThuXW0rsYI0
polamalu
Én most néztem a Combine workout-ját, biztatóan mozgott nem értem (de hála istennek) h csúszott le a 6. körig!
több mint 8 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 509 — 毎日何かを学ぶ
Ward után újabb Steelers játékos Antonio Brown is részt vesz a Dancing with the Stars televíziós műsorban
Klaci79
Akkor újra figyeljük majd, hogy rázza 😀 A Pingvintánc gondolom nem lesz a műsoron, pedig abban nagy 😀
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 369
Ward után újabb Steelers játékos Antonio Brown is részt vesz a Dancing with the Stars televíziós műsorban
több mint 8 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 116 — capitaine du château de Vienne 1487
Végre holnaptól combine!

Nyilván elsődlegesen a DB-ket fogom követni, de nagyon kíváncsi leszek mondjuk Andrew Billingsre is. Aki látott idén Baylor meccset az tudja miért. Ugyan csak 1.88, és a draft környékén lesz 20(!) éves, de elképesztő potenciál van a srácban és nagyon kíváncsi vagyok, hogy az interjúkon, hogy fog teljesíteni.

Részemről azt elképzelhetőnek tartom, hogy abban az esetben, ha 1/25-nél nem lesz bent értéken elvihető DB, akkor DL húzás lehet belőle.
Gergőke
Billings fasza, de pont ezért szinte minden újabb mockban 1/15 alatt kiment...Sokan mondják Saintsbe pl. Ha bennt lenne 1/25-ön az steal lenne szerintem...
Tomcsik
Igen, viszont tavaly Dupree is 1/10 környékén volt már pláne a combine után, aztán mégis lecsúszott hozzánk. Másfelől nekünk továbbra is a secondary rendbe rakása az elsődleges úgy vélem, szóval ez csak egy opció lehet, ha nem lesz bent olyan valaki akit 1/25-re érdemes elhozni.
Gergőke
Egy rutinos Ngata jó áron rotációba, aztán nem kell DL draft 😀
marescha
ha Őszentsége eljönne letenném a homloklenyomatom a mestergerendába asszem, meccsenként hússzor


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 8 éve
marescha Pittsburgh Steelers 121
Végre holnaptól combine!

Nyilván elsődlegesen a DB-ket fogom követni, de nagyon kíváncsi leszek mondjuk Andrew Billingsre is. Aki látott idén Baylor meccset az tudja miért. Ugyan csak 1.88, és a draft környékén lesz 20(!) éves, de elképesztő potenciál van a srácban és nagyon kíváncsi vagyok, hogy az interjúkon, hogy fog teljesíteni.

Részemről azt elképzelhetőnek tartom, hogy abban az esetben, ha 1/25-nél nem lesz bent értéken elvihető DB, akkor DL húzás lehet belőle.
Gergőke
Billings fasza, de pont ezért szinte minden újabb mockban 1/15 alatt kiment...Sokan mondják Saintsbe pl. Ha bennt lenne 1/25-ön az steal lenne szerintem...
Tomcsik
Igen, viszont tavaly Dupree is 1/10 környékén volt már pláne a combine után, aztán mégis lecsúszott hozzánk. Másfelől nekünk továbbra is a secondary rendbe rakása az elsődleges úgy vélem, szóval ez csak egy opció lehet, ha nem lesz bent olyan valaki akit 1/25-re érdemes elhozni.
Gergőke
Egy rutinos Ngata jó áron rotációba, aztán nem kell DL draft 😀
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 369
állítólag a héten tárgyalunk Beachum menedzserével
több mint 8 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 675 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Végre holnaptól combine!

Nyilván elsődlegesen a DB-ket fogom követni, de nagyon kíváncsi leszek mondjuk Andrew Billingsre is. Aki látott idén Baylor meccset az tudja miért. Ugyan csak 1.88, és a draft környékén lesz 20(!) éves, de elképesztő potenciál van a srácban és nagyon kíváncsi vagyok, hogy az interjúkon, hogy fog teljesíteni.

Részemről azt elképzelhetőnek tartom, hogy abban az esetben, ha 1/25-nél nem lesz bent értéken elvihető DB, akkor DL húzás lehet belőle.
Gergőke
Billings fasza, de pont ezért szinte minden újabb mockban 1/15 alatt kiment...Sokan mondják Saintsbe pl. Ha bennt lenne 1/25-ön az steal lenne szerintem...
Tomcsik
Igen, viszont tavaly Dupree is 1/10 környékén volt már pláne a combine után, aztán mégis lecsúszott hozzánk. Másfelől nekünk továbbra is a secondary rendbe rakása az elsődleges úgy vélem, szóval ez csak egy opció lehet, ha nem lesz bent olyan valaki akit 1/25-re érdemes elhozni.

" class="embed">
több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Végre holnaptól combine!

Nyilván elsődlegesen a DB-ket fogom követni, de nagyon kíváncsi leszek mondjuk Andrew Billingsre is. Aki látott idén Baylor meccset az tudja miért. Ugyan csak 1.88, és a draft környékén lesz 20(!) éves, de elképesztő potenciál van a srácban és nagyon kíváncsi vagyok, hogy az interjúkon, hogy fog teljesíteni.

Részemről azt elképzelhetőnek tartom, hogy abban az esetben, ha 1/25-nél nem lesz bent értéken elvihető DB, akkor DL húzás lehet belőle.
Gergőke
Billings fasza, de pont ezért szinte minden újabb mockban 1/15 alatt kiment...Sokan mondják Saintsbe pl. Ha bennt lenne 1/25-ön az steal lenne szerintem...

több mint 8 éve
zzz888 Pittsburgh Steelers 490 — zal8888@gmail.com
2 millióval több lesz valószínűleg a cap space, mert valami sumákolás volt a vezetőknél, ami jó hír lehet...
én azon gondolkoztam, hogy megérhetné hátra trédelni (igaz colbert érában eddig mindig volt 1. körös húzás), most azt mondják, hogy nem biztos, hogy első körben kimegy eli apple, kendall fuller meg kb biztos, hogy nem, és akkor 2. körben behúzhatnánk, ha a csere miatt valahol az elején- közepén húznánk mi.
A rams-nak 2 db 2. körös pickje van, nekik akár meg is érhetné a csere: 2/12. választás + 3/ 13+ egy hátsó kört a mi 1/25. választásunkért
hasónlóan lehetne a miamival, chicagoval, giantsszel, tampával, esetleg óklenddel.





 www.drafttek.com/NFL-Trade-Value-Chart.asp?RequestTeam=la
több mint 8 éve
Gizinéni Pittsburgh Steelers Clemson Tigers 522
A Pro Football Talk közreadta a TOP 100 Free Agentet, melyben két Steelers FA található: 33. OT Kelvin Beachum, 88. ILB Sean Spence.
McLendon, Gay, W. Allen és Boykin még a kanyarban sincs...
több mint 8 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 675 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Végre holnaptól combine!

Nyilván elsődlegesen a DB-ket fogom követni, de nagyon kíváncsi leszek mondjuk Andrew Billingsre is. Aki látott idén Baylor meccset az tudja miért. Ugyan csak 1.88, és a draft környékén lesz 20(!) éves, de elképesztő potenciál van a srácban és nagyon kíváncsi vagyok, hogy az interjúkon, hogy fog teljesíteni.

Részemről azt elképzelhetőnek tartom, hogy abban az esetben, ha 1/25-nél nem lesz bent értéken elvihető DB, akkor DL húzás lehet belőle.

" class="embed">