Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 9 éve
zzz888 Pittsburgh Steelers 490 — zal8888@gmail.com
köszönünk mindent Troy, rád mindig emlékezni fogunk, a pályán és azon kívül is egy példaké vagy- voltál, milliók lettek miattad szurkolók, és most könnyes szemmel búcsúzunk, remélem még visszatérsz a csapathoz! 😥 sok sikert az életed további részében!
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 553 — Így remélem megfelelek nektek.....
Bár nem feltétlen én vagyok az illetékes, és biztos lesz ennél alkalmasabb rá gondolás, de ennyit engedjetek meg az állam másik feléből, azoktól, akik tudják milyen nehéz egy ikon Saftey-t pótolni 😉

Beágyazni nem engedi, a tartalma miatt az NFL, s biztos sokan láttátok, de így is nézzétek meg 😀

 www.youtube.com/watch?v=iQerPdLInrA

Kösz Troy!
több mint 9 éve
kriSTEELan Pittsburgh Steelers 304
:-/ 😥 😥 😥 😍

Igazából reménykedtem benne, hogy egy jó felkészüléssel (paycut-tal), akár szituációs játékosként/mentorként még marad egy szezont, majd rájátszásba jutva bejelenti visszavonulását, aztán... 7...

több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Hát most mit mondjak...nekem a kedvenc játékosom volt. Nem csak a steelersnek hanem a jelenlegi nfl-nek talán a legnagyobb ikonja távozott.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
cikesz Baltimore Ravens 590
Tipikus olyan játékos volt, akit nem lehetett nem szeretni.
Mostantól Goal-line szituációnál ki fogja átugrani Yandát, és a levegőbe megcsinálni a tackle-t?

Örülök, hogy láthattam játszani, köszönünk mindent 43-mas, Cantonban már faragják a szobrodat!

Sok sikert neki a magánéletben!
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Előszezon brutalitás
Vikes, Jax, GrB, Bilz, Pantherasutianap
Panthera. Ezen most iszonyatosan hangosan felröhögtem!

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Egyszer megnéztem volna őt és Reedet egyszerre a pályán... Hát ez van megint egy ikonnal kevesebbek lettünk.
több mint 9 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 227
Szerintem a szurkolók egy nagy része miatta, vagy miatta is lett Steelers szurkoló, köztük Én is. Hogy mennyire nagy ikon volt és mennyire pozitív személyiség azt jelzi majd, hogy szinte mindenki tisztelte szerette őt, függetlenül attól, hogy éppen ki ellen játszott. Végtelenül pozitív személyiség, igazi példakép búcsúzik. Mindent köszönünk Troy!!!
több mint 9 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Troy...

Visszagondolva, hogy milyen védelmünk volt, és egyedül Harrison maradt már csak, elég szomorú. Hihetetlen játékos volt, akinél nagyobb játékintelligenciát, és olvasási képességet kevesektől lehet látni.
Imádta mindenki a játékát, kevés olyan Steeler van akit még a Ravens drukkerek is komáztak (persze nem mind), de Troy-t még Ők is szerették nézni.

Ennek ellenére tökéletes döntésnek látom, hogy emelt fővel hagyta abba, utóbbi 2 éve már nagyon lefele ívelt, kár lett volna erőltetni egy gyenge szezont.

Thanx Troy!!
(ezt csak neki, hogy értse, tudom hogy rendszeresen olvassa a topic-ot)

több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
egy korszak vége... szép emlékeket hagy nektek itt, bosszantóakat nekem ott 😀

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Én köszönök neki mindent, vagy magamnak?, Nekem Ő volt a modern idők legnagyobbja és nem csak a pályán nyújtottak miatt. Egy igazi legenda aki végtelenül szerény volt, soha semmiféle pletykát nem hallottunk felőle és amikor tehette adományozott és segített. A másik hasonló kedvencem már régebben hagyta abba, Őt nem láthattam sokat játszani 😀 Thanks all Troy.
több mint 9 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Miatta lettem Steelers szurkoló.
Azt hiszem nyugodt szívvel kijelenthetem, hogy az egyik legnagyobb Steelers ikon hagyja most abba.
Sajnos várható volt, mert már nem tudott a régi fényében tündökölni 😕
több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 580 — Apu ökölbeszorított keze
Troy Polamalu retires after 12 seasons

több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
Előszezon brutalitás
Vikes, Jax, GrB, Bilz, Panthera


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ahogy az várható volt, aktiváltuk DeCastro 5., 2016-os évét.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
Röplabda JH módra
 Instagram.com/p/1OkjDtpFun/sutianap
Nem semmi edzéseket vezényel az öreg 😀Haggans
nézzétek a palikat is, Vince, Saci, RobiGolden
szerintem lesznek meglepetések az lánybekker sorban, meg a széfti se lesz életbevágó, Kozora utsó mokkja szerint:
 www.steelersdepot.com/2015/04/2015-steelers-mock-draft-alex-kozora-version-3-0-post-free-agency/
szóva valami készül az LB-knélsutianap
Ezt már én is említettem, hogy sztem nagyon durván kellemes meglepetés lesz az LB-corpunk. 😊 Legalább most már ketten vagyunk, akik bizakodunk, pontosabban bízunk Deebo felkészítésében. 😊Soldados
Én el tudom képzelni Timmost vagy Shaziert WLB szerepkörben, klasszikba még maradna Vince-Spence páros. Mindenesetre a két kopasz iszonyatosan dolgozik, valamint Vince is ki van gyurmázva mint a hétfejű sárkány és egyre biztatóbb JH minicampje, s még Howard Jones-ékat el se vitték, tehát csak kezdő, vagy kezdő potenciálú felgyúrás folyik. Épp ezért én meghagynám Kozora first CB pickjét.
Csak Tré Waynes lenne, másodikra viszont elhoznám a legvadabb DE/OLB hibridet, mondjuk Orcsárt


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 314
legalább megvan az ítélet, még ha csak kettőre is számítottam...
több mint 9 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Röplabda JH módra
 Instagram.com/p/1OkjDtpFun/sutianap
Nem semmi edzéseket vezényel az öreg 😀Haggans
nézzétek a palikat is, Vince, Saci, RobiGolden
szerintem lesznek meglepetések az lánybekker sorban, meg a széfti se lesz életbevágó, Kozora utsó mokkja szerint:
 www.steelersdepot.com/2015/04/2015-steelers-mock-draft-alex-kozora-version-3-0-post-free-agency/
szóva valami készül az LB-knélsutianap
Ezt már én is említettem, hogy sztem nagyon durván kellemes meglepetés lesz az LB-corpunk. 😊 Legalább most már ketten vagyunk, akik bizakodunk, pontosabban bízunk Deebo felkészítésében. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 227
3 meccs a Csengettyűnek első körben, de megy a fellebbezés....remélem 2 meccsben megáll a történet.
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
Röplabda JH módra
 Instagram.com/p/1OkjDtpFun/sutianap
Nem semmi edzéseket vezényel az öreg 😀Haggans
nézzétek a palikat is, Vince, Saci, RobiGolden
szerintem lesznek meglepetések az lánybekker sorban, meg a széfti se lesz életbevágó, Kozora utsó mokkja szerint:
 www.steelersdepot.com/2015/04/2015-steelers-mock-draft-alex-kozora-version-3-0-post-free-agency/
szóva valami készül az LB-knél


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 660 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Röplabda JH módra
 Instagram.com/p/1OkjDtpFun/sutianap
Nem semmi edzéseket vezényel az öreg 😀

" class="embed">
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
Röplabda JH módra
 Instagram.com/p/1OkjDtpFun/


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 314
Sammie Coates az Auburn elkapója is vizitál nálunk
több mint 9 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 314
Senquez Golson, Eli Harold, Nate Orchard, CJ Uzomah jönnek vizitálni.
több mint 9 éve
zzz888 Pittsburgh Steelers 490 — zal8888@gmail.com
Blount megkapta az eltiltását (1 meccs), szóval valószínűleg hamarosan kiderül Bellé is.Soldados
akkor bell biztosan többet kap, mert ugye ő vezetett... remélem csak 2 meccset kap mert ez volt az első betlije