Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 9 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Blount megkapta az eltiltását (1 meccs), szóval valószínűleg hamarosan kiderül Bellé is.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
Matt Jones vót vacsivendég, ugye a futás, oljan parádé lesz RexRyan eltáttyajaszáját


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 660 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Aaron Wilson - Kevin Johnson has already worked out for Chargers, Falcons and Eagles and had dinner meeting with Steelers general manager Kevin Colbert

" class="embed">
több mint 9 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 660 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Egy kis nézni való a draftig 😊.

Ezek az emberek tették le igazán ennek a csapatnak az alapjait, alakították ki ezt az arculatot és szemléletet. Plusz láthat az ember olyanokat is amit egyre kevésbé látunk Goodell miatt, igazi kemény ütközéseket.


 www.youtube.com/watch?v=vYpBT1G0WZU
 www.youtube.com/watch?v=ttJJCCk-r-o

" class="embed">
több mint 9 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 314
Tudom Laci, mindenhol ott volt a ha, Amennyiben nincs se OLB se CB olyan aki elsőt ér, de Ő bent van? Érted a filozófiai játékot? Én is az OLB v. CB-t preferálom természetesen, mert tudom és látom ott a lyukat.polamalu
Értem én, szerintem nincs olyan szurkoló, aki nem szeretné a saját csapatában látni. Csak nem felejtem el a lehetőségeinket, ezért nem foglalkozok vele különösebben, túl azon, hogy megnézem a videót. Tényleg fantasztikus a srác...
több mint 9 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Tudom Laci, mindenhol ott volt a ha, Amennyiben nincs se OLB se CB olyan aki elsőt ér, de Ő bent van? Érted a filozófiai játékot? Én is az OLB v. CB-t preferálom természetesen, mert tudom és látom ott a lyukat.
több mint 9 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 314
Arra semmi garancia, hogy megoldaná 6-10 évre! Az viszont biztos, hogy ha nem OLB-CB-t húzunk az elején, akkor ott problémák lehetnek már idén.
több mint 9 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Vélemény?
 www.steelersdepot.com/2015/04/texas-dt-brown-could-be-hampton-2-0-for-steelers/
polamalu
Elsőkörös prospect, és ott nem erre a pozira van szükségünk.Soldados
Én nem követem az NCAA-t sőt mostanság szinte semmit 😀 Viszont, ah ott a mi húzásunknál elérhető lenne, te akkor sem húznád be? Ha a Nose pozit megoldaná vagy 6-10 évre?? Tudom OLB vagy CB, de value-ban?
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
Ződmindeggy hova húzunk a védelembe, mindenképp erősödünk, én mint nose party természetesen örömmel látnám, de sok esély nincs rá.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Vélemény?
 www.steelersdepot.com/2015/04/texas-dt-brown-could-be-hampton-2-0-for-steelers/
polamalu
Elsőkörös prospect, és ott nem erre a pozira van szükségünk.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Vélemény?
 www.steelersdepot.com/2015/04/texas-dt-brown-could-be-hampton-2-0-for-steelers/
több mint 9 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 226
Kinek mi van a keresési előzményeiben Jóska....😊
több mint 9 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Blake aláírta az RFA-tenderét, azaz 1,542 milláért játszik jövőre nálunk.Soldados
több mint 9 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ

Kellemes Húsvétot mindenkinek
több mint 9 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Blake aláírta az RFA-tenderét, azaz 1,542 milláért játszik jövőre nálunk.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 367 — #NoStress
Trade kapcsán Én amondó vagyok hogy olyanért érdemes felvenni, aki plug and play first day starter lehet. Klemó
Plug and play?
Nekem ilyeneket ad rá ki a kereső:


több mint 9 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 314
Én nem erőltetném a trade-et, mert nagy szükségünk lenne a középeső körös húzásokra is (arról nem is beszélve, hogy ugye a 2. napos cetlit is buknánk vele). Ráadásul az említett urakkal kapcsolatban is lenne aggodalmam. Ray nagyszerű játékos, de nekem ő túlságosan is tipikus 4-3 DE-nek tűnik. Nehezen tudnám elképzelni, hogy azonnal megfeleljen a mi 3-4-es rendszerünkben, mint OLB. (Ettől még persze 22. helyen szívesen látnám őt is a cetlinken, de a feltrade...)
Fowler-t nem tudom elképzelni, hogy sokáig hagyják leesni, márpedig a Top 10 nagyon sokba kerülne. Amúgy mint játékos, nem is tudnék jobbat elképzelni hozzánk az idei drafton.
Beasley is nagy kedvenc, őt se bánnám ha lecsúszna, de nem gondolom, hogy kapásból annyival jobb lenne, mint Dupree vagy Gregory, hogy megérne egy jelentősebb felmozdulást.
több mint 9 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Soldi, nem szoktam károgni, de javítanék. CSAKIS kérdőjel van OLB pozícióban.

Egyelőre van egy veteránunk 37 évesen, aki persze erőben van még, de nem várhatjuk, hogy viszi a hátán a corp-ot. Emellett van egy nem bizonyított JJ és egy backup szerepet szépen megoldó Moats. Egy azaz egy olyan kezdő játékosunk nincs jelenleg, aki nem túlkoros és meghatározó teljesítményt tett le az asztalra. Ha így lenne azt mondanám ok, hogy sorakoztatjuk a "kopaszokat", de enélkül ez inkább nekem szánalmas.

Ettől még persze nem kizárható, hogy vagy a kanadai ligában virgonckodó, vagy a többszörös keresztszalag szakadt volt hurrikán, vagy akár Howard Jones óriásit fog teljesíteni, de lássuk be ez olyan, mint feltenni a rulett asztalon egy számra....

Tudom persze, hogy ez van és Én sokakkal ellentétben bízom még JJ-ben, de nagyon nem állunk itt jól és ehhez nem igazán tudom pászítani a tulajdonos pár hónappal ezelőtti nyilatkozatát a pass rush és a secondary megerősítéséről.Klemó
Teljesen egyetértünk. Kérdőjel van csak. Ha nem így lenne, akkor nem OLB-t várnánk 1-2. körben.

Én csak arra próbáltam célozni, hogy a várt 1-2. körös rookie mellett vannak olyanok, akik robbanthatnak. Tehát nem csupa kukajátékossal vagyunk tele, hanem még nem bizonyított fiatalokkal. JJ, Howard Jones és a CFL-es srác is olyan, aki robbanthat. Ha csak az egyik megteszi, jók vagyunk.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 226
Trade kapcsán Én amondó vagyok hogy olyanért érdemes felvenni, aki plug and play first day starter lehet. Ha OLB-ket nézem, akkor Ray és Fowler nekem ilyen és talán Beasley is (akinél egyedül a súly és az erő volt a kérdés), de már Gregory kapcsán sem mondanám ezt, de Dupree kapcsán meg pláne. Ez utóbbi egy elképesztő atléta, de még rengeteget kell tanulnia. Azt mondom, hogy 22. pozícióban ideális jelölt, de már 15-ön belül nem draftolnám.
több mint 9 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 226
Soldi, nem szoktam károgni, de javítanék. CSAKIS kérdőjel van OLB pozícióban.

Egyelőre van egy veteránunk 37 évesen, aki persze erőben van még, de nem várhatjuk, hogy viszi a hátán a corp-ot. Emellett van egy nem bizonyított JJ és egy backup szerepet szépen megoldó Moats. Egy azaz egy olyan kezdő játékosunk nincs jelenleg, aki nem túlkoros és meghatározó teljesítményt tett le az asztalra. Ha így lenne azt mondanám ok, hogy sorakoztatjuk a "kopaszokat", de enélkül ez inkább nekem szánalmas.

Ettől még persze nem kizárható, hogy vagy a kanadai ligában virgonckodó, vagy a többszörös keresztszalag szakadt volt hurrikán, vagy akár Howard Jones óriásit fog teljesíteni, de lássuk be ez olyan, mint feltenni a rulett asztalon egy számra....

Tudom persze, hogy ez van és Én sokakkal ellentétben bízom még JJ-ben, de nagyon nem állunk itt jól és ehhez nem igazán tudom pászítani a tulajdonos pár hónappal ezelőtti nyilatkozatát a pass rush és a secondary megerősítéséről.
több mint 9 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
We have signed LB Shayon Green to our offseason roster.kriSTEELan
Ő is OLB. Tavalyi undrafted játékos és most részt vett a Miami Pro Dayen, gondolom, ott tetszett meg Tomlinéknak.

Az OLB poszt így teljes. Persze kérdőjelek vannak, de mennyiségben megvan. Harrison, Jones, Moats, a tavaly mindenkire jó benyomást tett Howard Jones, a CFL-sztár és most Shayon Green, plusz még persze a korai körös rookie. Már csak az kell, hogy vki(k) be is robbanjon.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
sorozatjunkie Pittsburgh Steelers 269
Keiselel mi van/lett? Azt tudom h kivágtuk! Visszavonul? Ő miért nem kapott vmi fizetéscsökkenős szerződést, mint pl. Harrison! Szerintem elég sokat tett a csapatért! Ha nem vonul vissza, vki leigazolhatja?!
több mint 9 éve
zzz888 Pittsburgh Steelers 490 — zal8888@gmail.com
 www.behindthesteelcurtain.com/2015/4/1/8328523/steelers-te-fb-will-johnson-meets-an-800-lb-tire-and-flips-itpolamalu
veszélyes csinálni ilyent öv nélkül, de látszik hogy van benne powa 😀
több mint 9 éve
kriSTEELan Pittsburgh Steelers 304
We have signed LB Shayon Green to our offseason roster.

több mint 9 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
 www.behindthesteelcurtain.com/2015/4/1/8328523/steelers-te-fb-will-johnson-meets-an-800-lb-tire-and-flips-it