Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 1 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 230
No, a maródiak többsége játszhat holnap.
Pickett, Postás Pat és Wallace az agyrázkódás protokollból tér vissza és rendbe jött Pierre, Fizt és Sutton is.
Myles Jack is sérüléssel jött le a Tampa meccsen, de tegnap teljes edzést tolt, ahogy Wormley, Mason Cole és James Daniel.
Egyedül Sims és Witherspoon nem játszik... meg ugye Watt...
Reggio1914
Ki lesz a kezdő QB?
Jan
Pickett...nem is kérdés
több mint 1 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 929 — Steelers fan
No, a maródiak többsége játszhat holnap.
Pickett, Postás Pat és Wallace az agyrázkódás protokollból tér vissza és rendbe jött Pierre, Fizt és Sutton is.
Myles Jack is sérüléssel jött le a Tampa meccsen, de tegnap teljes edzést tolt, ahogy Wormley, Mason Cole és James Daniel.
Egyedül Sims és Witherspoon nem játszik... meg ugye Watt...
Reggio1914
Ki lesz a kezdő QB?
több mint 1 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 653 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
A múltkor kritikus voltam a Pens-el. Eddig nagyon rámcáfolnak. Szerencsére. Elképesztő offenzív potenciál van és idénre a hátsó alakzatok is összeszedettek. A gólok nagy része elképesztő egyéni hibákból van, ami csak figyelem kihagyás. Koncentrációs probléma. Ha tudnák tartani a szezonban ezt az jó lenne. Végre keményen ütköznek is. Crosby mintha 6-7 évet fiatalodott volna idénre, csak az esze lett még "öregebb"
polamalu
Örülök, hogy ezt írtad, mert "újonc" szurkoló létemre én is ezt látom. Félelmetes amit támadó oldalon művelünk. Amennyire én látom a védekezés is korrekt. Utána néztem sokaknak és úgy látom, hogy Letang nagy kedvenc lesz nálam.🙂

" class="embed">
több mint 1 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 504 — 毎日何かを学ぶ
A múltkor kritikus voltam a Pens-el. Eddig nagyon rámcáfolnak. Szerencsére. Elképesztő offenzív potenciál van és idénre a hátsó alakzatok is összeszedettek. A gólok nagy része elképesztő egyéni hibákból van, ami csak figyelem kihagyás. Koncentrációs probléma. Ha tudnák tartani a szezonban ezt az jó lenne. Végre keményen ütköznek is. Crosby mintha 6-7 évet fiatalodott volna idénre, csak az esze lett még "öregebb"
több mint 1 éve
Reggio1914 Pittsburgh Steelers 1 312
No, a maródiak többsége játszhat holnap.
Pickett, Postás Pat és Wallace az agyrázkódás protokollból tér vissza és rendbe jött Pierre, Fizt és Sutton is.
Myles Jack is sérüléssel jött le a Tampa meccsen, de tegnap teljes edzést tolt, ahogy Wormley, Mason Cole és James Daniel.
Egyedül Sims és Witherspoon nem játszik... meg ugye Watt...
több mint 1 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 230
"Christian McCaffrey a 49ers játékosa lett. A futó négy draftcetliért cserébe került Charlotte-ból San Franciscóba. Ezek: a 2023-as draft második, harmadik és negyedik körös, valamint a 2024-es draft ötödik körös pickje. Ezzel a Panthers nyilvánvalóan feladta a 2022-es szezont, míg a 49ers komolyan erősített a futó poszton." Ha nem is ennyi pickért, de hasonló szintért adnám csak oda Claypoolt
polamalu
Érdekesnek tartom ezt a trade-t. Mondjuk a 49ers egy remek futót kapott és baromi olcsó lesz, mert a Panthers a pénzét kifizeti.
Ugyanakkor a 49ers nem egy túl szerencsés csapat, ha a sérüléseket nézzük és egy eléggé sérülékeny RB-ért ez nem tűnik kevésnek.
Mivel Claypool idén és jövőre is olcsó még, ráadásul (bár volt valami kihagyása) nem egy sérülékeny pali (maximum az agya), ez simán lehet reális ár érte, de még akár valamivel több is, főleg egy olyan csapatnak aki 2 db 2. kört adott az előző drafton egy másik magas WR-ért.

Viszont egyelőre kár erről beszélni (nekem úgy tűnik) mert a Panthers-el ellentétben mi még nem engedtük el ezt a szezont.
több mint 1 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 504 — 毎日何かを学ぶ
"Christian McCaffrey a 49ers játékosa lett. A futó négy draftcetliért cserébe került Charlotte-ból San Franciscóba. Ezek: a 2023-as draft második, harmadik és negyedik körös, valamint a 2024-es draft ötödik körös pickje. Ezzel a Panthers nyilvánvalóan feladta a 2022-es szezont, míg a 49ers komolyan erősített a futó poszton." Ha nem is ennyi pickért, de hasonló szintért adnám csak oda Claypoolt
több mint 1 éve
Reggio1914 Pittsburgh Steelers 1 312
Én is engedném Claypoolt. Nagy tehetség, de most írt alá DJ, Pickens meg bíztató eléggé.
Cserébe a rebuildhez kéne a pick.
tenorx
Én csak első körért adnám oda, mert rá vannak szorulva, mi meg nem.

Akkor inkább kihúzom a szerz végéig és komp picket szerzek.

Túl jó ő egy újonc mellé ahhoz hogy csak úgy átadjuk, sojrétűen lehet használni.

Én Diót inkább adnám, szerintem az Austin gyerek tudhatja ugyanazt.
Willie Parker
Miért jobb egy max 3. kör végi comp pick, mint egy második kör?
tenorx
Mondom első kör.

Amúgy ha még olcsón kisajtolsz belőle két évet max teljesítménnyel, amivel segíted Kenny-t, és utána kapsz kompot, az nem jobb, mint most egy második?
Willie Parker
Értem, hogy azt írtad, hogy első kör - azért kérdezem, hogy miért nem jobb egy második kör, mint egy 3. kör vége comp pick.
Szerintem nem jobb, több jó WRünk is van, cserébe más csapatrészekben meg óriási lyukak vannak.
tenorx
Akkor cseréljük el Bakhtiariért 😁
steelwolf
Áá, akkor már inkább ARodra... Rodgersnek lesznek jó elkapói, a GB-nek lesz új elkapója, mindenki boldog... 😀
több mint 1 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 873 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Én is engedném Claypoolt. Nagy tehetség, de most írt alá DJ, Pickens meg bíztató eléggé.
Cserébe a rebuildhez kéne a pick.
tenorx
Én csak első körért adnám oda, mert rá vannak szorulva, mi meg nem.

Akkor inkább kihúzom a szerz végéig és komp picket szerzek.

Túl jó ő egy újonc mellé ahhoz hogy csak úgy átadjuk, sojrétűen lehet használni.

Én Diót inkább adnám, szerintem az Austin gyerek tudhatja ugyanazt.
Willie Parker
Miért jobb egy max 3. kör végi comp pick, mint egy második kör?
tenorx
Mondom első kör.

Amúgy ha még olcsón kisajtolsz belőle két évet max teljesítménnyel, amivel segíted Kenny-t, és utána kapsz kompot, az nem jobb, mint most egy második?
Willie Parker
Értem, hogy azt írtad, hogy első kör - azért kérdezem, hogy miért nem jobb egy második kör, mint egy 3. kör vége comp pick.
Szerintem nem jobb, több jó WRünk is van, cserébe más csapatrészekben meg óriási lyukak vannak.
tenorx
Akkor cseréljük el Bakhtiariért 😁
több mint 1 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 264 — Wrath of Khan
Én is engedném Claypoolt. Nagy tehetség, de most írt alá DJ, Pickens meg bíztató eléggé.
Cserébe a rebuildhez kéne a pick.
tenorx
Én csak első körért adnám oda, mert rá vannak szorulva, mi meg nem.

Akkor inkább kihúzom a szerz végéig és komp picket szerzek.

Túl jó ő egy újonc mellé ahhoz hogy csak úgy átadjuk, sojrétűen lehet használni.

Én Diót inkább adnám, szerintem az Austin gyerek tudhatja ugyanazt.
Willie Parker
Miért jobb egy max 3. kör végi comp pick, mint egy második kör?
tenorx
Mondom első kör.

Amúgy ha még olcsón kisajtolsz belőle két évet max teljesítménnyel, amivel segíted Kenny-t, és utána kapsz kompot, az nem jobb, mint most egy második?
Willie Parker
Értem, hogy azt írtad, hogy első kör - azért kérdezem, hogy miért nem jobb egy második kör, mint egy 3. kör vége comp pick.
Szerintem nem jobb, több jó WRünk is van, cserébe más csapatrészekben meg óriási lyukak vannak.
több mint 1 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 677
Én is engedném Claypoolt. Nagy tehetség, de most írt alá DJ, Pickens meg bíztató eléggé.
Cserébe a rebuildhez kéne a pick.
tenorx
Én csak első körért adnám oda, mert rá vannak szorulva, mi meg nem.

Akkor inkább kihúzom a szerz végéig és komp picket szerzek.

Túl jó ő egy újonc mellé ahhoz hogy csak úgy átadjuk, sojrétűen lehet használni.

Én Diót inkább adnám, szerintem az Austin gyerek tudhatja ugyanazt.
Willie Parker
Miért jobb egy max 3. kör végi comp pick, mint egy második kör?
tenorx
Mondom első kör.

Amúgy ha még olcsón kisajtolsz belőle két évet max teljesítménnyel, amivel segíted Kenny-t, és utána kapsz kompot, az nem jobb, mint most egy második?
több mint 1 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 264 — Wrath of Khan
Én is engedném Claypoolt. Nagy tehetség, de most írt alá DJ, Pickens meg bíztató eléggé.
Cserébe a rebuildhez kéne a pick.
tenorx
Én csak első körért adnám oda, mert rá vannak szorulva, mi meg nem.

Akkor inkább kihúzom a szerz végéig és komp picket szerzek.

Túl jó ő egy újonc mellé ahhoz hogy csak úgy átadjuk, sojrétűen lehet használni.

Én Diót inkább adnám, szerintem az Austin gyerek tudhatja ugyanazt.
Willie Parker
Miért jobb egy max 3. kör végi comp pick, mint egy második kör?

Szerkesztette: tenorx
több mint 1 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 929 — Steelers fan
Én is engedném Claypoolt. Nagy tehetség, de most írt alá DJ, Pickens meg bíztató eléggé.
Cserébe a rebuildhez kéne a pick.
tenorx
Én csak első körért adnám oda, mert rá vannak szorulva, mi meg nem.

Akkor inkább kihúzom a szerz végéig és komp picket szerzek.

Túl jó ő egy újonc mellé ahhoz hogy csak úgy átadjuk, sojrétűen lehet használni.

Én Diót inkább adnám, szerintem az Austin gyerek tudhatja ugyanazt.
Willie Parker
Szerintem az elmúlt 20 év Steelers no1 WR-ek közül DJ a leggyengébb, szóval nem értem miért ragaszkodunk hozzá. Én is előbb engedném el, mint Claypoolt - aki viszont lehet hogy nem teljesen százas, és lehet hogy valamikor kitör belőle a hülyeség, szóval ő sem kockázatmentes.
több mint 1 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 677
Én is engedném Claypoolt. Nagy tehetség, de most írt alá DJ, Pickens meg bíztató eléggé.
Cserébe a rebuildhez kéne a pick.
tenorx
Én csak első körért adnám oda, mert rá vannak szorulva, mi meg nem.

Akkor inkább kihúzom a szerz végéig és komp picket szerzek.

Túl jó ő egy újonc mellé ahhoz hogy csak úgy átadjuk, sojrétűen lehet használni.

Én Diót inkább adnám, szerintem az Austin gyerek tudhatja ugyanazt.
több mint 1 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 230
Kikapunk a Miami ellen és utána nyugodtan oda is adhatjuk. Claypool egyébként egy roppant tehetséges srác, csak fejben nincs rendben, de a Packers-nek nincs sok ideje, azonnal kellene neki segítség, nálunk pedig Pickensnek több lehetőség. Hosszútávon úgyse maradhat.
több mint 1 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 066 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Elég fura trade pletykák járnak körbe. Claypool és Rudi GB be. Remélem nem lesz belőle semmi.
Razi
Lazard elég hasonló profil, sok értelme nem lenne Claypoolnak, bár a GB elkapó kiválasztását eddig sem feltétlenül a józan ész jellemezte.

Ha jön komolyan vehető trade ajánlat, akkor uccu neki, mielőtt jövő nyáron elkezdi a holdoutolást meg hisztit a top3 WR fizetésért, ahová saját magát helyezi.
TP43
Hasonlítanak h nagyobb darabok de Claypool sokkal tehetségesebb kivitelben mint Lazard, aki jelenleg ugye no1 WR (szerű). Szóval nagy upgrade lenne.
És amit tenorx is ír, azért lenne ennek nagy értelme Steelers részről is. Itt van egy Claypoolhoz hasonló magas srác (bár Pickens nem nagyon játszott még el bigslotot, amit Claypool igen) de ezen kívül tényleg hasonló a két srác. DJ teljesen más de még így is maradna itt 2 elég jó WR + jó TE + elkapásoknál is bőven veszélyes RB. Sok csapatban fele ennyi célpont nincs.
Nem látok nagy realitást sajnos rá de inkább GB részről, a Pittsburgh szerintem ha jönne ajánlat le tudna mondani a játékosról.


Liverpool Fc fan
több mint 1 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 264 — Wrath of Khan
Én is engedném Claypoolt. Nagy tehetség, de most írt alá DJ, Pickens meg bíztató eléggé.
Cserébe a rebuildhez kéne a pick.
több mint 1 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 230
Kenny első passzolt TD-je, spanyol előadásban 😀
több mint 1 éve
TP43 Pittsburgh Steelers 30
Elég fura trade pletykák járnak körbe. Claypool és Rudi GB be. Remélem nem lesz belőle semmi.
Razi
Lazard elég hasonló profil, sok értelme nem lenne Claypoolnak, bár a GB elkapó kiválasztását eddig sem feltétlenül a józan ész jellemezte.

Ha jön komolyan vehető trade ajánlat, akkor uccu neki, mielőtt jövő nyáron elkezdi a holdoutolást meg hisztit a top3 WR fizetésért, ahová saját magát helyezi.
több mint 1 éve
Reggio1914 Pittsburgh Steelers 1 312
Elég fura trade pletykák járnak körbe. Claypool és Rudi GB be. Remélem nem lesz belőle semmi.
Razi
Rudi? Minek ő nekik? Ott van nekik Lóvé. Avagy már a jövő évre gondolnak? Claypoolt jelen helyzetben megértem, elkapókban nem dúskálás van.
több mint 1 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 865 — Steelers fan
Elég fura trade pletykák járnak körbe. Claypool és Rudi GB be. Remélem nem lesz belőle semmi.
Razi
Első körért bármikor, másodikért talán. Rudi nem oszt, nem szoroz, Deadpool hozzáállása és fejlődése kérdőjeles.
több mint 1 éve
Razi Pittsburgh Steelers Minnesota Golden Gophers 505 — kheanton@gmail.com
Elég fura trade pletykák járnak körbe. Claypool és Rudi GB be. Remélem nem lesz belőle semmi.
több mint 1 éve
Szesze New York Giants 18 946 — Giants fan
Szomorú, hogy 18 plusszos vagy max X-es szezon után ilyen gyorsan eljutottatok odáig, hogy már ez a győzelem legyen a forduló legnagyobb meglepetésének titulálva, de mindenesetre gratulálok. Én mindig kedveltelek titeket, Tomlint különösen szeretem, úgyh remélem sikerül bizonyítani, hogy nagyon korán temették ezt a csapatot.
Szesze
Szerintem nem szomorú, ez az élet rendje. BBvel vége lett egy (túlnyújtott) érának, várjuk, hogy a következő beinduljon.
Hogy ez Pickettel fog, vagy mással, az meg majd kiderül.

Én még ennek is jobban örülök, ha van benne perspektíva, mint a középszar szezonoknak, amin már az elején látszott, hogy max első körös exit lesz a vége.
tenorx
Persze, csak én múlt héten úgy voltam vele amikor kihoztak titeket 14 pontos underdog-nak, h na most majd oda fogjátok tenni magatokat és bizonyítotok. Aztán kikaptatok 35-tel 😀 szóval ez nem jött be, de a Bills tényleg extrém jó csapat most. Ettől függetlenül úgy gondoltam azután is, h egy Tomlin féle Steelers sosem lesz egy szétesett csapat akit le lehet írni és ezt most sikerült bizonyítani.
több mint 1 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 264 — Wrath of Khan
Szomorú, hogy 18 plusszos vagy max X-es szezon után ilyen gyorsan eljutottatok odáig, hogy már ez a győzelem legyen a forduló legnagyobb meglepetésének titulálva, de mindenesetre gratulálok. Én mindig kedveltelek titeket, Tomlint különösen szeretem, úgyh remélem sikerül bizonyítani, hogy nagyon korán temették ezt a csapatot.
Szesze
Szerintem nem szomorú, ez az élet rendje. BBvel vége lett egy (túlnyújtott) érának, várjuk, hogy a következő beinduljon.
Hogy ez Pickettel fog, vagy mással, az meg majd kiderül.

Én még ennek is jobban örülök, ha van benne perspektíva, mint a középszar szezonoknak, amin már az elején látszott, hogy max első körös exit lesz a vége.

Szerkesztette: tenorx
több mint 1 éve
Szesze New York Giants 18 946 — Giants fan
Szomorú, hogy 18 plusszos vagy max X-es szezon után ilyen gyorsan eljutottatok odáig, hogy már ez a győzelem legyen a forduló legnagyobb meglepetésének titulálva, de mindenesetre gratulálok. Én mindig kedveltelek titeket, Tomlint különösen szeretem, úgyh remélem sikerül bizonyítani, hogy nagyon korán temették ezt a csapatot.