Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 1 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 192
Szóval az van, hogy

rossz csapatokkal már tudunk rossz meccset játszani (a szintjükre süllyedni)
jó csapatokkal már tudunk
rossz meccset játszani(a szintünkre lerángatni),
nagyon jó csapatokkal már tudunk
nagyon rossz meccset játszani (a szintjüket ágaskodva bámulni).

Most jönne az a feladat, hogy legyen jó meccsünk.

Más: ideje lenne Todd Haley bácsit (a.k.a. Mexico) visszacsábítani a bárpult mellől a vertikális játék javítására.

Canada lenne a short yardage, Mexico meg a long yardage felelőse. North-south tìpusú játék, az úgynevezett közlekedő edények stratégiája.
Willie Parker
én igénytelen gyerek vagyok, menedzserkeggyen csak Piki úr, de legyen FUTÁS!
Gróf de sutianap
Amúgy Najee most dagadttabb lett?
Szemre lassan mozog/fordul! Rookieként sokkal jobban mozgott!
steelwolf
Van egy elég szar ízületi sérülése, most játszott először fém talpbetét nélkül. Valami javulás azért látszik.
astroid
Persze, volt/van sérülése, de már a camp-be nagyobb súllyal mérlegelt, mint anno Bettis. Az pedig egy másik foci volt. Nem voltam egyedül azzal a véleménnyel, hogy a mai NFL-ben nem felszedni kell kilókat onnan, ahol ő volt, hanem leadni. Anno Bell is akkor lett elit, amikor rengeteget edzett és fogyasztott. Onnantól lettek verhetetlenek az irányváltásai.

Persze, amire használjuk jelenleg, ott jól jöhet a súlya....pedig életveszélyt jelentene, ha wheel route-okon futtatnánk egy-egy LB ellen. (persze lefogyva)
több mint 1 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 217
1/3 még mindig megvan amúgy...
több mint 1 éve
astroid Pittsburgh Steelers 510
Szóval az van, hogy

rossz csapatokkal már tudunk rossz meccset játszani (a szintjükre süllyedni)
jó csapatokkal már tudunk
rossz meccset játszani(a szintünkre lerángatni),
nagyon jó csapatokkal már tudunk
nagyon rossz meccset játszani (a szintjüket ágaskodva bámulni).

Most jönne az a feladat, hogy legyen jó meccsünk.

Más: ideje lenne Todd Haley bácsit (a.k.a. Mexico) visszacsábítani a bárpult mellől a vertikális játék javítására.

Canada lenne a short yardage, Mexico meg a long yardage felelőse. North-south tìpusú játék, az úgynevezett közlekedő edények stratégiája.
Willie Parker
én igénytelen gyerek vagyok, menedzserkeggyen csak Piki úr, de legyen FUTÁS!
Gróf de sutianap
Amúgy Najee most dagadttabb lett?
Szemre lassan mozog/fordul! Rookieként sokkal jobban mozgott!
steelwolf
Van egy elég szar ízületi sérülése, most játszott először fém talpbetét nélkül. Valami javulás azért látszik.
több mint 1 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 862 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Szóval az van, hogy

rossz csapatokkal már tudunk rossz meccset játszani (a szintjükre süllyedni)
jó csapatokkal már tudunk
rossz meccset játszani(a szintünkre lerángatni),
nagyon jó csapatokkal már tudunk
nagyon rossz meccset játszani (a szintjüket ágaskodva bámulni).

Most jönne az a feladat, hogy legyen jó meccsünk.

Más: ideje lenne Todd Haley bácsit (a.k.a. Mexico) visszacsábítani a bárpult mellől a vertikális játék javítására.

Canada lenne a short yardage, Mexico meg a long yardage felelőse. North-south tìpusú játék, az úgynevezett közlekedő edények stratégiája.
Willie Parker
én igénytelen gyerek vagyok, menedzserkeggyen csak Piki úr, de legyen FUTÁS!
Gróf de sutianap
Amúgy Najee most dagadttabb lett?
Szemre lassan mozog/fordul! Rookieként sokkal jobban mozgott!
több mint 1 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 104 — capitaine du château de Vienne 1487
Szóval az van, hogy

rossz csapatokkal már tudunk rossz meccset játszani (a szintjükre süllyedni)
jó csapatokkal már tudunk
rossz meccset játszani(a szintünkre lerángatni),
nagyon jó csapatokkal már tudunk
nagyon rossz meccset játszani (a szintjüket ágaskodva bámulni).

Most jönne az a feladat, hogy legyen jó meccsünk.

Más: ideje lenne Todd Haley bácsit (a.k.a. Mexico) visszacsábítani a bárpult mellől a vertikális játék javítására.

Canada lenne a short yardage, Mexico meg a long yardage felelőse. North-south tìpusú játék, az úgynevezett közlekedő edények stratégiája.
Willie Parker
én igénytelen gyerek vagyok, menedzserkeggyen csak Piki úr, de legyen FUTÁS!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 1 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Nem tudom Ti hogyan vagytok vele de én mostmár nem szeretnék valami sehonnan jött coordinatort. Valami magának már nevet szerzett veterán jöjjön ha lehet... Kezd a hócipő telelenni a szertárosból előléptetett emberkékből akik szinte kivétel nélkül besülnek csak hát ez itt a jó Steelers ahol majd max 2-3 év múlva rúgjuk ki amikor már csapágyasra hajtotta a szopórollert vagy 2-3x.
Razi
Én pont, hogy egy fiatal, ötletekkel teli embert szeretnék, nem ilyen középszar valakit.
Van emberanyag, jó lenne, ha elkezdenénk egy átlagon felüli/elit offense felé menetelni.
több mint 1 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 656
Szóval az van, hogy

rossz csapatokkal már tudunk rossz meccset játszani (a szintjükre süllyedni)
jó csapatokkal már tudunk
rossz meccset játszani(a szintünkre lerángatni),
nagyon jó csapatokkal már tudunk
nagyon rossz meccset játszani (a szintjüket ágaskodva bámulni).

Most jönne az a feladat, hogy legyen jó meccsünk.

Más: ideje lenne Todd Haley bácsit (a.k.a. Mexico) visszacsábítani a bárpult mellől a vertikális játék javítására.

Canada lenne a short yardage, Mexico meg a long yardage felelőse. North-south tìpusú játék, az úgynevezett közlekedő edények stratégiája.
több mint 1 éve
Dzseno Pittsburgh Steelers 179 — Pittsburgh Bonegrinders
Na, megnéztem én is végre a hajnali csörtét. Direkt nem olvastam kommenteket, hogy szubjektív tudjak maradni a meccs után. Szerintem Pickett a 4 int ellenére nem játszott rosszul. A 4. negyedben kifejezetten jó volt nezni amikor passzokkal operáltunk végig. Már azt is gondoltam h Canada kiment cigizni vagy kib@sztuk. Meg ugye szokatlanul kevés nyomás volt a QBn. ami szinten pozitiv.Deff oldalon a 4 elejtett pick dühítő, de összességében nem volt rossz. Mondjuk Wallace harmat volt szerintem.
több mint 1 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 504 — 毎日何かを学ぶ
Nem tudom Ti hogyan vagytok vele de én mostmár nem szeretnék valami sehonnan jött coordinatort. Valami magának már nevet szerzett veterán jöjjön ha lehet... Kezd a hócipő telelenni a szertárosból előléptetett emberkékből akik szinte kivétel nélkül besülnek csak hát ez itt a jó Steelers ahol majd max 2-3 év múlva rúgjuk ki amikor már csapágyasra hajtotta a szopórollert vagy 2-3x.
Razi
Szezon közben a QB coach vagy a WR coach lehet a jelölt, kb. Az O asszisztens nem tudom lát-e el ilyen feladatokat. A szezon végén tudsz olyan kordinátort houni aki valóban neves
Most a jók mind szerződés alatt állnak.
több mint 1 éve
Razi Pittsburgh Steelers Minnesota Golden Gophers 503 — kheanton@gmail.com
Nem tudom Ti hogyan vagytok vele de én mostmár nem szeretnék valami sehonnan jött coordinatort. Valami magának már nevet szerzett veterán jöjjön ha lehet... Kezd a hócipő telelenni a szertárosból előléptetett emberkékből akik szinte kivétel nélkül besülnek csak hát ez itt a jó Steelers ahol majd max 2-3 év múlva rúgjuk ki amikor már csapágyasra hajtotta a szopórollert vagy 2-3x.
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 396 — Így remélem megfelelek nektek.....
 www.steelernation.com/steelers-mike-tomlin-mike-sullivan-canada/?fbclid=IwAR0ru8Upd9R3z6GMuwg9y5Ki4jYLj3aA1xl3ibv_SmeiTmm0QKY_qqtbiok
polamalu
Mèg várjatok meg minket lèci utána szárnyalhattok 😛 🤪
több mint 1 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 504 — 毎日何かを学ぶ
 www.steelernation.com/steelers-mike-tomlin-mike-sullivan-canada/?fbclid=IwAR0ru8Upd9R3z6GMuwg9y5Ki4jYLj3aA1xl3ibv_SmeiTmm0QKY_qqtbiok
több mint 1 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 504 — 毎日何かを学ぶ
Az első INT egy finom kis DPI volt. Akkor észre se vettem, azt hittem csak szimplán eltaknyolt
 steelersdepot.com/2022/10/nbc-rules-expert-believes-kenny-picketts-first-int-against-dolphins-should-have-been-defensive-pass-interference/
astroid
Az a visszajátszásból látszott, összerúgtáka lábát. Az a labda egyébként jó lett volna Claypoolnak. A DJ-nek dobott az egyértelműen rossz dobás volt. Kár a 4 nem elkepott miatt a mi oldalunkon...
több mint 1 éve
astroid Pittsburgh Steelers 510
Az első INT egy finom kis DPI volt. Akkor észre se vettem, azt hittem csak szimplán eltaknyolt
 steelersdepot.com/2022/10/nbc-rules-expert-believes-kenny-picketts-first-int-against-dolphins-should-have-been-defensive-pass-interference/
több mint 1 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 192
Igazabol Tua a masik oldalon dobott 4 tiszta picket. Mas kerdes, hogy ebbol zero INT lett vegul, mert az osszeset elejtettuk.

Engem igazabol nem erdekel mennyi picket dob. Sokkal jobb is az, hogy nem beszari modon jatszik, nem meguszni akarja, hanem megnyerni. Ebbol lehet es kell is tanulni.
több mint 1 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 504 — 毎日何かを学ぶ
Én egy INT-et írok igazán Kenny számlájára. Amikor DJ-nek a belső vállához dobta a labdát. Az egy igazán rossz dobás volt. Ha kijjebb megy csak 40 cm-el akkor az szépen vezeti DJ-t és az ellenfél nem ér oda. Ez volt sztem az egy komoly hibája. Együtt tudok vele élni. Nagyobbaknak is van ilyen néha. Engem is Canada limitje zavar. Azt reméltem így este 6-ra (nálunk) már attól zeng a sajtó, hogy összecsomagolt és a por is elült utána Pittsburghben.
több mint 1 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 863 — Steelers fan
Kanada annyira megfojtja az O-t, hogy értekelni sem lehet. Picike amúgy most tetszett a legkevésbé, pefig mindhárom INT-et el tudom neki nézni.

A védelmet nem venném elő hiszen mégis csak 16 pontot tartottàk a rettegett Miamit.

Kár érte, mert ha Picikét csak egy picikét jobban segítené Kanada, ez a meccs meg lehetett volna.
több mint 1 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 217
Na jó...akkor legyen 😀
Kenny Pickett has thrown 7 interceptions in his first 4 career games.

The only other rookie QB to throw 5+ INT in their first 4 career games (and play in at least 4 games) with the Steelers was Hall of Famer Terry Bradshaw, who would go on to win 4 Super Bowls for the Steelers.
több mint 1 éve
Reggio1914 Pittsburgh Steelers 1 312
Csúnya rookie hibák, de azt kb tudni lehetett, hogy egy Canada offense nem fogja segíteni. Ettől még persze meg lehetett volna csinálni a játékokat és most eléggé éreztem Pickett limitáltságát is döntéshozatalban. Ezen mondjuk lehet dolgozni, de azon egyszerűen nem érdemes, hogy mennyire rosszul vannak pont a Canada játékok felépítve. A hülye faszságaiból 2-3 yardot hozunk össze maximum, de inkább negatív játékok jönnek.
A védelem előtt le a kalappal, egyedül ezek miatt az int-k miatt kár, de az már csak extra. Watt nélkül nem gondoltam, hogy így megoldjuk. Félek a Philly ellen jön megint a Bills effect.
Claypoolnak pedig igaza van...elképesztő, hogy mennyire nem dobunk mélyeket...nem is láttam még ennyire limitált csapatot...egy 2-3. QB is dob időnként mélyre.
Klaci79
Vagy pont az idei év nfl-es kiszámíthatatlansága miatt vicceljük meg jól őket és vegyük el az L-etlenségüket... Hadd hulljon a sastoll Phillyben! 😀
több mint 1 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 217
Csúnya rookie hibák, de azt kb tudni lehetett, hogy egy Canada offense nem fogja segíteni. Ettől még persze meg lehetett volna csinálni a játékokat és most eléggé éreztem Pickett limitáltságát is döntéshozatalban. Ezen mondjuk lehet dolgozni, de azon egyszerűen nem érdemes, hogy mennyire rosszul vannak pont a Canada játékok felépítve. A hülye faszságaiból 2-3 yardot hozunk össze maximum, de inkább negatív játékok jönnek.
A védelem előtt le a kalappal, egyedül ezek miatt az int-k miatt kár, de az már csak extra. Watt nélkül nem gondoltam, hogy így megoldjuk. Félek a Philly ellen jön megint a Bills effect.
Claypoolnak pedig igaza van...elképesztő, hogy mennyire nem dobunk mélyeket...nem is láttam még ennyire limitált csapatot...egy 2-3. QB is dob időnként mélyre.

Szerkesztette: Klaci79
több mint 1 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 192
Ha belegondoltok, akkor ez így jó most nekünk. Szépen Pickett-et ki lehet engedni a komfort zónából, lehet tesztelni mit is tud nyomás alatt. Ez most nagyon vegyes, de Én annak baromira örülük, hogy nem csalja a meccset, hanem meg akarja nyerni, és bevállalja azt is, ha pick lesz belőle. A végén is, ott volt Dió és ha meglesz a kémia, akkor nem lesz kérdés, hogy tudni fogja mit csinál az elkapója.
több mint 1 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Olyanok vagyunk, mint a multiknál a kurvára elavult Waterfall projekt menedzsment.
Ahelyett, hogy tudnánk változtatni időközben agilis módon, megyünk tovább az előre megtervezett, lehetetlen terv alapján (Canada).
Rég ki kellett volna baszni, ez siralmas.

Viszont én nézegetem a korai LTket, CBket, hátha 😊
tenorx
Én is azt érzem, hogy ebben a Rosterban több van, mint amit ez a 2-5 mutat. Nyilván vannak lyukak és mondjuk nem is lennénk PO kaliber, de ennek a csapatnak többet kellett volna tudni megmutatnia magából (főleg O részről)...
Reggio1914
Igen, nekem se az eredménnyel van feltétlenül bajom, hanem a mutatott játékkal.
több mint 1 éve
Reggio1914 Pittsburgh Steelers 1 312
Olyanok vagyunk, mint a multiknál a kurvára elavult Waterfall projekt menedzsment.
Ahelyett, hogy tudnánk változtatni időközben agilis módon, megyünk tovább az előre megtervezett, lehetetlen terv alapján (Canada).
Rég ki kellett volna baszni, ez siralmas.

Viszont én nézegetem a korai LTket, CBket, hátha 😊
tenorx
Én is azt érzem, hogy ebben a Rosterban több van, mint amit ez a 2-5 mutat. Nyilván vannak lyukak és mondjuk nem is lennénk PO kaliber, de ennek a csapatnak többet kellett volna tudni megmutatnia magából (főleg O részről)...
több mint 1 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Olyanok vagyunk, mint a multiknál a kurvára elavult Waterfall projekt menedzsment.
Ahelyett, hogy tudnánk változtatni időközben agilis módon, megyünk tovább az előre megtervezett, lehetetlen terv alapján (Canada).
Rég ki kellett volna baszni, ez siralmas.

Viszont én nézegetem a korai LTket, CBket, hátha 😊
több mint 1 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 192
Ilyen skill pozíciókkal ez a limitált O elképesztően borzalmas. Ez erről szólt ma, annak ellenére, hogy a D 4, azaz négy INT-et is elejtett és nem hozott TO-t. Ezen felül le a kalappal előttük, mert Tua-t teljesen elbizonytalanították és bőven megadták a lehetőséget az O-nak.

Az utolsó negyedig viszont a TD drive-on kívül egy totálisan kiismerhető szar playcallingot toltunk újfent. Mikor az utolsó előttiben egy jól működő passzgépzetből első két downra két futást hívott ez a pöcs, majdnem bevertem a TV-t. De így is Pickett hős lehetett volna, de sajnos nem értette meg magát Dióval a végén.

Látszódott, hogy az már improvizáció, itt már az OC nem játszott. Nem szeretném felmenteni Pickettet, mert nem játszott jól (hozzáteszem, hogy Tua-nál bőven jobban), de egy újoncot segíteni illik a playcallinggal és nem limitálni.

2-5. Most már zárhatjuk a Canada érát. Remélem meg is történik.
Klemó
Második félidőt nem játszották le? 😀
Nem néztem még meg az összefoglalót, de gondolom a punterek voltak fent a legtöbb időt...
Viccet félretéve, szerintem nem fogják kihajintani Canadát, max év végén.
Reggio1914
Én nem vagyok benne most biztos. Ha megnézem a játékosokat miket nyilatkoznak, akkor érezhető a frusztráció. Claypool megint nyilatkozott, hogy nem érti, hogy miért nem játszunk többet vertikálisan pl. Megint 80%-ban a pálya szélét támadtuk így, vagy úgy. Megint egy rakat playben első két down futás. Megint a trükkös bal/jobb játékaink 1-2 yardokat hoznak, vagyis inkább nullát, vagy penalty-t.

Mindezt úgy, hogy tényleg lehetne építeni a skill posztokra, és a pálya közepi játékokra, vagyis folyamatosan lehetne keresni az S-LB kontra WR-TE matchup-okat. Ilyeneket mi nem csinálunk, vagy csak végszükségben, ami szürreális. Ameddig a D nem szedte le Tua önbizalmát, így jött rajtunk át a Miami is, vagyis nagyjából ezzel nyertek ellenünk.