Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 1 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 237
Maradjunk annyiban, hogy úgy 1-8 környékén olyan elvetemült rossz választásunk nem lehet. Ráadásul egy-egy QB-ért hajtó csapattal lehet is akár nagyon nagy üzletet is csinálni, ha esetleg top3 környékén húznánk.
Klemó
Hát az 1/10 nincs olyan messze az 1/8-tól, és ott sikerült behúznunk Bush-t.
Szóval nincs garancia.
Jan
Végülis az 1/8-tól, már a top5 sincs messze... 😀

Mivel jövőre 3-4 QB is várható top10-ben is akár, így ez a top8 biztonságos lesz top prospect-ek szemszögéből Én azt gondolom.
Klemó
ma amennyiben Pickettel kepzeljuk el a jovot. En nem latom, hogy annyira fergeteges lenne, igaz, nincs hozza semmifele segito korulmeny.
több mint 1 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 223
Maradjunk annyiban, hogy úgy 1-8 környékén olyan elvetemült rossz választásunk nem lehet. Ráadásul egy-egy QB-ért hajtó csapattal lehet is akár nagyon nagy üzletet is csinálni, ha esetleg top3 környékén húznánk.
Klemó
Hát az 1/10 nincs olyan messze az 1/8-tól, és ott sikerült behúznunk Bush-t.
Szóval nincs garancia.
Jan
Végülis az 1/8-tól, már a top5 sincs messze... 😀

Mivel jövőre 3-4 QB is várható top10-ben is akár, így ez a top8 biztonságos lesz top prospect-ek szemszögéből Én azt gondolom.
több mint 1 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 934 — Steelers fan
Maradjunk annyiban, hogy úgy 1-8 környékén olyan elvetemült rossz választásunk nem lehet. Ráadásul egy-egy QB-ért hajtó csapattal lehet is akár nagyon nagy üzletet is csinálni, ha esetleg top3 környékén húznánk.
Klemó
Hát az 1/10 nincs olyan messze az 1/8-tól, és ott sikerült behúznunk Bush-t.
Szóval nincs garancia.
több mint 1 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 311
Annyira gyenge a Bengals, hogy az ellenük 2 hét múlva sorra kerülő SNF-et átrakták 4:25-re...szánalmas 😀 😀 😀
több mint 1 éve
Reggio1914 Pittsburgh Steelers 1 312
nem kell ezt számolgatni...most jön a feltámadás 😀
Klaci79
Jah, átszakad a a gát... Mást sem lehet olvasni. Bár inkább ez legyen, mint a Top pick. 😊
több mint 1 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 311
nem kell ezt számolgatni...most jön a feltámadás 😀
több mint 1 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 223
Maradjunk annyiban, hogy úgy 1-8 környékén olyan elvetemült rossz választásunk nem lehet. Ráadásul egy-egy QB-ért hajtó csapattal lehet is akár nagyon nagy üzletet is csinálni, ha esetleg top3 környékén húznánk.
több mint 1 éve
astroid Pittsburgh Steelers 514
Amúgy azon gondolkoztam, hogy ha top5-ös pick lesz, akkor biztos BPAznunk kellene, nem needre húzni.
Ott az a cél, hogy a franchise leendő pillérét húzd ki, mindegy milyen poszton.
tenorx
Top 3-ban - ha nem QB - akkor számomra csak Will Anderson jöhet szóba.

3 után lehetne Skoronski, bármelyik Carter a Dline-ba vagy 8 környékén Addison. CB-be nekem Witherspoon v Branch.

Ha irányító, én ink Stroud mellett vagyok.
Willie Parker
Carter nagy kedvenc, élmény nézni a játékát + még az OL-be is besegíthet 😀
több mint 1 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Amúgy azon gondolkoztam, hogy ha top5-ös pick lesz, akkor biztos BPAznunk kellene, nem needre húzni.
Ott az a cél, hogy a franchise leendő pillérét húzd ki, mindegy milyen poszton.
tenorx
Top 3-ban - ha nem QB - akkor számomra csak Will Anderson jöhet szóba.

3 után lehetne Skoronski, bármelyik Carter a Dline-ba vagy 8 környékén Addison. CB-be nekem Witherspoon v Branch.

Ha irányító, én ink Stroud mellett vagyok.
Willie Parker
Tényleg nem tudom elképzelni, hogy tolunk egy Cardinalst, és megint QBt húzunk.
több mint 1 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 724
Amúgy azon gondolkoztam, hogy ha top5-ös pick lesz, akkor biztos BPAznunk kellene, nem needre húzni.
Ott az a cél, hogy a franchise leendő pillérét húzd ki, mindegy milyen poszton.
tenorx
Top 3-ban - ha nem QB - akkor számomra csak Will Anderson jöhet szóba.

3 után lehetne Skoronski, bármelyik Carter a Dline-ba vagy 8 környékén Addison. CB-be nekem Witherspoon v Branch.

Ha irányító, én ink Stroud mellett vagyok.
több mint 1 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Amúgy azon gondolkoztam, hogy ha top5-ös pick lesz, akkor biztos BPAznunk kellene, nem needre húzni.
Ott az a cél, hogy a franchise leendő pillérét húzd ki, mindegy milyen poszton.
több mint 1 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 887 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Remélem a vezetőség sem akarja h Reich munkanélküli legyen 😁
több mint 1 éve
badsco Pittsburgh Steelers 318
A pickünk kapcsán a Miaminak drukkoltam a Bears ellenében, de meg kell mondjam Fields kellemes meglepetés volt. Vicces, de pont egy Roquan Smithre voltak a győzelemtől és nem egy Claypoolra...

Átnézve a Packers meccsre viszont, azt láttam, hogy nem lett volna az a cetli érték sem rossz, bár ott lehet egy Claypool többet segített volna.
Klemó
nagyon jó meccs volt amúgy...kiváncsi voltam Claypool-ra, ezért azt néztem, de közben én is figyeltem a Packers meccset.
Nehéz nem dicséri Fields-et, ugyanakkor nekem mindig félelmeim vannak, ha az irányítóm ennyit szaladgál. Többször volt előre megtervezett futás, de sok alkalommal az egyszerűbb megoldást választotta, vagy amit hagytak neki. Szóval ha van olyan, ami nem tetszett, az a 17 db pontos passz 123 yardért. A végén persze már tudta a Dolphins, hogy csak Fields futásaira kell figyelni, nem is volt kétséges, hogy mit csinálnak. Annak ellenére, hogy 3 alkalommal is fordíthatott volna a Bears...na mindegy, nagyon jó meccs volt, örülök hogy azt néztem és nem kellett a saját vergődésünket 😊
Hát a Packers meg...legalább a Lions javított a draft pozíciónkon 😉
Klaci79
Ha ez így halad tovább, akkor nem Leoékkal leszünk harcban a jó pick helyért, hanem a Csomagosokkal...
Amúgy hibátlan hétvége volt! Nem kaptunk ki, nem sérült meg senki (legalább is nagyon remélem) ! 😊
Reggio1914
Ellenben óriási a kuss, remélem ez azt jelenti, hogy újratervezés zajlik...
több mint 1 éve
Reggio1914 Pittsburgh Steelers 1 312
A pickünk kapcsán a Miaminak drukkoltam a Bears ellenében, de meg kell mondjam Fields kellemes meglepetés volt. Vicces, de pont egy Roquan Smithre voltak a győzelemtől és nem egy Claypoolra...

Átnézve a Packers meccsre viszont, azt láttam, hogy nem lett volna az a cetli érték sem rossz, bár ott lehet egy Claypool többet segített volna.
Klemó
nagyon jó meccs volt amúgy...kiváncsi voltam Claypool-ra, ezért azt néztem, de közben én is figyeltem a Packers meccset.
Nehéz nem dicséri Fields-et, ugyanakkor nekem mindig félelmeim vannak, ha az irányítóm ennyit szaladgál. Többször volt előre megtervezett futás, de sok alkalommal az egyszerűbb megoldást választotta, vagy amit hagytak neki. Szóval ha van olyan, ami nem tetszett, az a 17 db pontos passz 123 yardért. A végén persze már tudta a Dolphins, hogy csak Fields futásaira kell figyelni, nem is volt kétséges, hogy mit csinálnak. Annak ellenére, hogy 3 alkalommal is fordíthatott volna a Bears...na mindegy, nagyon jó meccs volt, örülök hogy azt néztem és nem kellett a saját vergődésünket 😊
Hát a Packers meg...legalább a Lions javított a draft pozíciónkon 😉
Klaci79
Ha ez így halad tovább, akkor nem Leoékkal leszünk harcban a jó pick helyért, hanem a Csomagosokkal...
Amúgy hibátlan hétvége volt! Nem kaptunk ki, nem sérült meg senki (legalább is nagyon remélem) ! 😊
több mint 1 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 311
A pickünk kapcsán a Miaminak drukkoltam a Bears ellenében, de meg kell mondjam Fields kellemes meglepetés volt. Vicces, de pont egy Roquan Smithre voltak a győzelemtől és nem egy Claypoolra...

Átnézve a Packers meccsre viszont, azt láttam, hogy nem lett volna az a cetli érték sem rossz, bár ott lehet egy Claypool többet segített volna.
Klemó
nagyon jó meccs volt amúgy...kiváncsi voltam Claypool-ra, ezért azt néztem, de közben én is figyeltem a Packers meccset.
Nehéz nem dicséri Fields-et, ugyanakkor nekem mindig félelmeim vannak, ha az irányítóm ennyit szaladgál. Többször volt előre megtervezett futás, de sok alkalommal az egyszerűbb megoldást választotta, vagy amit hagytak neki. Szóval ha van olyan, ami nem tetszett, az a 17 db pontos passz 123 yardért. A végén persze már tudta a Dolphins, hogy csak Fields futásaira kell figyelni, nem is volt kétséges, hogy mit csinálnak. Annak ellenére, hogy 3 alkalommal is fordíthatott volna a Bears...na mindegy, nagyon jó meccs volt, örülök hogy azt néztem és nem kellett a saját vergődésünket 😊
Hát a Packers meg...legalább a Lions javított a draft pozíciónkon 😉
több mint 1 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 223
A pickünk kapcsán a Miaminak drukkoltam a Bears ellenében, de meg kell mondjam Fields kellemes meglepetés volt. Vicces, de pont egy Roquan Smithre voltak a győzelemtől és nem egy Claypoolra...

Átnézve a Packers meccsre viszont, azt láttam, hogy nem lett volna az a cetli érték sem rossz, bár ott lehet egy Claypool többet segített volna.
több mint 1 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 323 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Ma egész jók vagyunk!
steelwolf
A lent látható eredmény alapján nem 😊

több mint 1 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 887 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Ma egész jók vagyunk!
több mint 1 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding

polamalu
És az a 3 pont hogy?
kittli
Safety es utana extra pont

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 1 éve
Reggio1914 Pittsburgh Steelers 1 312

polamalu
És az a 3 pont hogy?
kittli
Field Goal 😁
több mint 1 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 082 — Steelers fan

polamalu
És az a 3 pont hogy?
több mint 1 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
több mint 1 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Pittsburgh sportja idén....
több mint 1 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Mennyi pénz jött össze a pink month-os kampányban?
bcsarli, Udvari Főkóstoló
Nagyjából tudjuk, de picit még titkoljuk. De annál amit mi a jelen helyzetben gondoltunk volna nagyságrendekkel több. Köszi mindenkinek.
több mint 1 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
DJ: "Wishes nothing but the best, bet next man up"

Nem volt itt jó hangulat azt gondolom. Egyébként a cél Austin draftolásával pont az volt, hogy slot WR-t (is) hozzunk, így az az érzésem, hogy az eredeti terv az volt, hogy Claypoolt az év elején elcseréljük, csak Austin sérülése ezt keresztül húzta.

Én most kiváncsi is leszek, hogy kisebb, mozgékonyabb, agilisabb elkapókkal középen hogy alakulnak majd a playek.
Klemó
Jöhetnek a pár meccses csodák aka Demarcus Ayers & Eli Rogers.