Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 1 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 659 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Tomlin immár mind a 31 csapatot le tudta győzni.
Érzésre bőven megvan a 32 is, sőt, egy csapatot nagyon sokszor megszívatott már...
badsco
Na ezzel nagyon nem értek egyet. Persze látja az ember Tomlin hibáit , de nagyon nagy érdemei vannak abban, hogy itt nincs elveszett meccs, elveszett szezon. Nem sokat kell odébb menni Pittsburghben, hogy meglássa az ember, hogy hogyan lesz és mivel jár győztes kultúrát lesilányítani és egy teljesen vesztes ,sokszor kilátástalan kultúrát létrehozni. A Pirates 5 WS győzelem után gyakorlatilag totális csőd egy-két szezont leszámítva. Elég hardcore dolog Pirates szurkolónak lenni és köszönöm szépen nekem elég is. Nem kívánom a Steelersnél is ugyanezt átélni.

" class="embed">
több mint 1 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 224
Tomlin immár mind a 31 csapatot le tudta győzni.
Érzésre bőven megvan a 32 is, sőt, egy csapatot nagyon sokszor megszívatott már...
badsco
Kicsit burokban voltunk/vagyunk tartva az a helyzet. Egy Lions hosszú évek óta a béka segge alatt van és 1-1 győzelemnek úgy örülnek, mint ha SB-t nyertek volna. Iszonyat nehéz a győzelmi kultúrát felépíteni, ha a láng kiégett. Aki nézte a hard knowks közvetítéseket az láthatta, hogy az edző milyen erőfeszítéseket tesz egy olyan kultúrában, ahol "loosing is natural".

Az, hogy nálunk winning mentality van nagy mértékben Tomlin érdeme. Ez pedig óriási dolog. Ebből lehet bármikor kiugró eredmény. Ellenben azokkal nagyon nem értek egyet, akik azt mondják, hogy bukjunk le, majd fel. Majdnem csak a negatív példa van rá, hogy ez nem olyan egyszerű. A Bengals mondjuk ilyen, de a Jags, a Browns, a Panthers, a Lions, a Cards, a Texans mind-mind a negatív példát erősítik.

De erről már beszéltük sokat....és hitvitának érzem...
több mint 1 éve
Reggio1914 Pittsburgh Steelers 1 312
Tomlin immár mind a 31 csapatot le tudta győzni.
Érzésre bőven megvan a 32 is, sőt, egy csapatot nagyon sokszor megszívatott már...
badsco
Tomlinnak is megvannak a maga erősségei és gyengeségei, összképet nézve nekem nincs bajom vele, sokkal rosszabb is lehetne ha más lenne a HC...
több mint 1 éve
badsco Pittsburgh Steelers 318
Tomlin immár mind a 31 csapatot le tudta győzni.
Érzésre bőven megvan a 32 is, sőt, egy csapatot nagyon sokszor megszívatott már...
több mint 1 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 224
A csapathangulat miatt fontosak ezek a W-k. Ettől még nem fogunk sokkal rosszabb helyen draftolni, mivel más is ejt majd pontokat. A Bears is kikapott, csak jelzem és ezzel együtt a Lions is kapaszkodik.

A Texans az, akinél nem nagyon látom, hogy kerülhetnének ki a top3-ból, de ezen felül mindenki kerülhet be is és 10-ig bárhova. Így vagyunk ezzel mi is. Még a Colts, a Falcons és a Panthers elleni lesz az, ahol talán mi vagyunk az esélyesek, de mindenki más "fixkettes". Ez ugye egy 6-11-es mérleg, ami nagyjából reális is lenne.
több mint 1 éve
badsco Pittsburgh Steelers 318
Azért itt remek ellenfélválasztás is történt, megint nem léptük át a 20 pontot, és megint volt olyan balfaszkodás, amit egy kicsit jobb csapat könyörtelenül megbüntet, mint pl. a Jets pár hete, közel hasonló forgatókönyv volt ez a mai is... szerencsére ma a jobbik végén voltunk.
több mint 1 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 224
Engem nem Canada, hanem Kenny érdekelt. Nyilván előbbit láthatóan "kérték", hogy vagy kinyitja a playládát, vagy takarodik. Én azért nem estem hasra. Sokkal jobb volt annál a beszűkültnél, ami volt és többször volt most, hogy nem látta a D mit játszunk, de alapvetően még a többségénél azt éreztem, hogy sokkal előreébb nem vagyunk.

Viszont a lényeg. Kenny. Sajnos sok bíztatót nem láttam a passzok tekintetében. Nem volt pontos. Látszott, hogy az egész O nagyon meg akarja mutatni, és nála ez kapkodásba ment át. Persze, 50 yard felett futott, és a fala sem védte meg, de a döntései, a pontossága és a sok pánikrosszul nézett ki.
több mint 1 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Erdekes volt, ki lepett canada tokeire?
xtaki
Mindegy ki, de tapossa még....
több mint 1 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 237
Erdekes volt, ki lepett canada tokeire?
több mint 1 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Segítsetek. Este 7-től játszunk? Mert nézek egy meccset, de ezen tuti nem a Steelers játszik. Középre labda? Futás és passz variálva? Van ideje néha Az irányítónak.... Tuti jó meccset nézek???
több mint 1 éve
astroid Pittsburgh Steelers 514
Robinsont is jó lenne már élesben látni.
több mint 1 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 224
Minkahnál egyébként vakbélgyuszi van.....vagyis nem sportsérülés.
több mint 1 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 224
Minkah se játszik holnap este...ráadásul WJIII IR-re került, így 4 hétig biztosan nem játszik...remek üzlet volt
Klaci79
Momdjuk így legalább nem lesz pickcsere. (Megallapodas volt allitolag, hogy ha nem jatszik eleget, akkor nincs pick) Persze a base salary ettol meg nalunk van....

Igazabol en elengedtem a szezont es csakis az erdekel, hogy Kenny hogy muzsikal.
több mint 1 éve
Reggio1914 Pittsburgh Steelers 1 312
Minkah se játszik holnap este...ráadásul WJIII IR-re került, így 4 hétig biztosan nem játszik...remek üzlet volt
Klaci79
Cserébe TDK Kazetta bevethető safety poszton.
több mint 1 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 311
Minkah se játszik holnap este...ráadásul WJIII IR-re került, így 4 hétig biztosan nem játszik...remek üzlet volt

Szerkesztette: Klaci79
több mint 1 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
Nem kicsit latszik, hogy ezen a bye weeken kemeny munka zajlott es nem regeneralas.....
Klemó
megjöttek a székletminták eredményei?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 1 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 224
Nem kicsit latszik, hogy ezen a bye weeken kemeny munka zajlott es nem regeneralas.....
több mint 1 éve
astroid Pittsburgh Steelers 514
Willámdzsekszon és whiterspoon DNP; Dotson, Reed LP, jött a doki a többiek FP.
több mint 1 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 725
Top 3-ban húznék QB-t, ha generációs tehetségnek tartjuk. Nem tudom, h a mostaniak között ilyen van-e, ízlés kérdése, de a két legjobb biztos benne van az elmúlt 3-4 év top5-jében. Gondolom lehet rájuk győztes playbook-t írni.

Kenny-t én ekkor is benne tartanám a kezdőben, de új OC-vel és egy erősebb támadófallal segíteném.

Adnék neki egy teljes offseasont, majd jövő nov-ig, a deadline-ig lehetőséget, meg ugye a mostani szezont, az elég ahhoz, h meglássuk, h van-e fény.
Az újonc meg üljön padon.

Ha Kenny nagyot megy, akkor az újonc értéke még mindig magas, értékké tehető!

Ha meg Pickett kevés, akkor váltani kell, max KP-lehet backup.

Mögéjük meg vmi harmadvonalas, de értelmes, video roomban jó veterán elég.
több mint 1 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 311
Egy rakás sérült van megint a bye week nem segített semmit. Ha Watt vissza is tér, a snappek kb felén lesz elérhető. De nem játszik majd WJIII a háta miatt, Ogunjobi limitált volt tegnap, előtte kihagyott sokat, Witherspoon nincs, mondjuk az kevésbé baj, de Jack se lesz. Boswell IR-en, Kazee visszatér onnan, mint csere S.
több mint 1 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 224
ma amennyiben Pickettel kepzeljuk el a jovot. En nem latom, hogy annyira fergeteges lenne, igaz, nincs hozza semmifele segito korulmeny.
xtaki
Ezzel az egész helyzettel az a bajom, hogy a draftig valószínúleg nem fogjuk tudni, hogy Pickett lehetséges fr QB vagy nem, mert Canada rendszerében minden QB egyformán sz.rul néz ki.

És egyszer ott leszünk a top10-ben, elérhető lesz valamelyik top QB prospect, és mi nem fogjuk behúzni. Mert várjuk, hogy mi lesz Pickettből.
Jan
Ha rossz lesz akkor 2024-ben is 10- ben választunk.
kittli
Tavaly ugye volt 2-3 kiemelkedőnek gondolt QB, idén senkit nem vártak 1 kör elejébe, jövőre megint mondogatnak 2-3 ígéretes prospectet.

Nem mindegy, hogy mikor húzhatunk top 10-ben.

Ezzel együtt, én nem tartom hibának Pickett draftolását, mert need volt, és úgy választhattunk, hogy még minden QB bent volt, meg kellett lépni. Viszont annak nem örülnék, hogy mindenképp letoljuk vele a 4-5 évet, csak mert 1 körös volt, akkor is ha nem elég jó.
Jan
Eddig Tomlinék mindig azt hangsúlyozták, hogy amikor ők kerülnek sorra, akkor megnézik ki van bent és az ott elérhető legjobb prospectet húzzák... Én sem húznék irányítót. Nem kell all time legjobb irányítójának lenni, egy jó OC-val el lehetne menedzselni a támadásokat és erre Pickett akalmas lehetne, ha támogatná ebben az edzőbá is.
Reggio1914
Nohát. Bár igaz lenne, hogy a mi boardunk értékítélete és a tényleges érték között mindíg lenne összhang. 😀

De persze a Raiders problémái és a miénk nem ugyanaz. 😀
több mint 1 éve
Reggio1914 Pittsburgh Steelers 1 312
ma amennyiben Pickettel kepzeljuk el a jovot. En nem latom, hogy annyira fergeteges lenne, igaz, nincs hozza semmifele segito korulmeny.
xtaki
Ezzel az egész helyzettel az a bajom, hogy a draftig valószínúleg nem fogjuk tudni, hogy Pickett lehetséges fr QB vagy nem, mert Canada rendszerében minden QB egyformán sz.rul néz ki.

És egyszer ott leszünk a top10-ben, elérhető lesz valamelyik top QB prospect, és mi nem fogjuk behúzni. Mert várjuk, hogy mi lesz Pickettből.
Jan
Ha rossz lesz akkor 2024-ben is 10- ben választunk.
kittli
Tavaly ugye volt 2-3 kiemelkedőnek gondolt QB, idén senkit nem vártak 1 kör elejébe, jövőre megint mondogatnak 2-3 ígéretes prospectet.

Nem mindegy, hogy mikor húzhatunk top 10-ben.

Ezzel együtt, én nem tartom hibának Pickett draftolását, mert need volt, és úgy választhattunk, hogy még minden QB bent volt, meg kellett lépni. Viszont annak nem örülnék, hogy mindenképp letoljuk vele a 4-5 évet, csak mert 1 körös volt, akkor is ha nem elég jó.
Jan
Eddig Tomlinék mindig azt hangsúlyozták, hogy amikor ők kerülnek sorra, akkor megnézik ki van bent és az ott elérhető legjobb prospectet húzzák... Én sem húznék irányítót. Nem kell all time legjobb irányítójának lenni, egy jó OC-val el lehetne menedzselni a támadásokat és erre Pickett akalmas lehetne, ha támogatná ebben az edzőbá is.
több mint 1 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 935 — Steelers fan
ma amennyiben Pickettel kepzeljuk el a jovot. En nem latom, hogy annyira fergeteges lenne, igaz, nincs hozza semmifele segito korulmeny.
xtaki
Ezzel az egész helyzettel az a bajom, hogy a draftig valószínúleg nem fogjuk tudni, hogy Pickett lehetséges fr QB vagy nem, mert Canada rendszerében minden QB egyformán sz.rul néz ki.

És egyszer ott leszünk a top10-ben, elérhető lesz valamelyik top QB prospect, és mi nem fogjuk behúzni. Mert várjuk, hogy mi lesz Pickettből.
Jan
Ha rossz lesz akkor 2024-ben is 10- ben választunk.
kittli
Tavaly ugye volt 2-3 kiemelkedőnek gondolt QB, idén senkit nem vártak 1 kör elejébe, jövőre megint mondogatnak 2-3 ígéretes prospectet.

Nem mindegy, hogy mikor húzhatunk top 10-ben.

Ezzel együtt, én nem tartom hibának Pickett draftolását, mert need volt, és úgy választhattunk, hogy még minden QB bent volt, meg kellett lépni. Viszont annak nem örülnék, hogy mindenképp letoljuk vele a 4-5 évet, csak mert 1 körös volt, akkor is ha nem elég jó.
több mint 1 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 082 — Steelers fan
Maradjunk annyiban, hogy úgy 1-8 környékén olyan elvetemült rossz választásunk nem lehet. Ráadásul egy-egy QB-ért hajtó csapattal lehet is akár nagyon nagy üzletet is csinálni, ha esetleg top3 környékén húznánk.
Klemó
Hát az 1/10 nincs olyan messze az 1/8-tól, és ott sikerült behúznunk Bush-t.
Szóval nincs garancia.
Jan
Végülis az 1/8-tól, már a top5 sincs messze... 😀

Mivel jövőre 3-4 QB is várható top10-ben is akár, így ez a top8 biztonságos lesz top prospect-ek szemszögéből Én azt gondolom.
Klemó
ma amennyiben Pickettel kepzeljuk el a jovot. En nem latom, hogy annyira fergeteges lenne, igaz, nincs hozza semmifele segito korulmeny.
xtaki
Ezzel az egész helyzettel az a bajom, hogy a draftig valószínúleg nem fogjuk tudni, hogy Pickett lehetséges fr QB vagy nem, mert Canada rendszerében minden QB egyformán sz.rul néz ki.

És egyszer ott leszünk a top10-ben, elérhető lesz valamelyik top QB prospect, és mi nem fogjuk behúzni. Mert várjuk, hogy mi lesz Pickettből.
Jan
Ha rossz lesz akkor 2024-ben is 10- ben választunk.
több mint 1 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 935 — Steelers fan
Maradjunk annyiban, hogy úgy 1-8 környékén olyan elvetemült rossz választásunk nem lehet. Ráadásul egy-egy QB-ért hajtó csapattal lehet is akár nagyon nagy üzletet is csinálni, ha esetleg top3 környékén húznánk.
Klemó
Hát az 1/10 nincs olyan messze az 1/8-tól, és ott sikerült behúznunk Bush-t.
Szóval nincs garancia.
Jan
Végülis az 1/8-tól, már a top5 sincs messze... 😀

Mivel jövőre 3-4 QB is várható top10-ben is akár, így ez a top8 biztonságos lesz top prospect-ek szemszögéből Én azt gondolom.
Klemó
ma amennyiben Pickettel kepzeljuk el a jovot. En nem latom, hogy annyira fergeteges lenne, igaz, nincs hozza semmifele segito korulmeny.
xtaki
Ezzel az egész helyzettel az a bajom, hogy a draftig valószínúleg nem fogjuk tudni, hogy Pickett lehetséges fr QB vagy nem, mert Canada rendszerében minden QB egyformán sz.rul néz ki.

És egyszer ott leszünk a top10-ben, elérhető lesz valamelyik top QB prospect, és mi nem fogjuk behúzni. Mert várjuk, hogy mi lesz Pickettből.