Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 2 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Oh, Ingram akar elhúzni. Állítólag a Chiefs vinné, de mi meg inkább NFC csapatnak adnánk.
több mint 2 éve
Reggio1914 Pittsburgh Steelers 1 312
Nem szurkoltak jól a srácok (itt is épp a zaba megyen különféle hordókból, mik azok a lábaiknál? 😀), a Tampa lekapcsolta a pingvineket...

Tua? Annyira túlhájpolták Májémiben, hogy az ember fázik a gondolattól...
Reggio1914
A Tampa fényévekkel jár jelenleg a betegeskedő és öregedő Pens előtt. Sajna. Egy orrnehéz csapat vagyunk. Ahol jelenleg az első két sor sem igazán uzsikál. A védekezés meg évek óta a béka segge alatt 😀 De a szezon elején vagyunk, itt azért még nincs élet halál harc a pontokért...
polamalu
Na igen, nyolcvanakárhány meccs csak az alapszakasz, ha az ember csak úgy a jégcsarnok felé sétál, nagyobb eséllyel botlik bele a ténybe, hogy épp meccs van, mint nem. 😁
De ezek szerint Te is karcolod a jeget a pakk után... 🙂
több mint 2 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Nem szurkoltak jól a srácok (itt is épp a zaba megyen különféle hordókból, mik azok a lábaiknál? 😀), a Tampa lekapcsolta a pingvineket...

Tua? Annyira túlhájpolták Májémiben, hogy az ember fázik a gondolattól...
Reggio1914
A Tampa fényévekkel jár jelenleg a betegeskedő és öregedő Pens előtt. Sajna. Egy orrnehéz csapat vagyunk. Ahol jelenleg az első két sor sem igazán uzsikál. A védekezés meg évek óta a béka segge alatt 😀 De a szezon elején vagyunk, itt azért még nincs élet halál harc a pontokért...
több mint 2 éve
Reggio1914 Pittsburgh Steelers 1 312
Nem szurkoltak jól a srácok (itt is épp a zaba megyen különféle hordókból, mik azok a lábaiknál? 😀), a Tampa lekapcsolta a pingvineket...

Tua? Annyira túlhájpolták Májémiben, hogy az ember fázik a gondolattól...
több mint 2 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
OL csapatépítő...

Spy
De mér olyan szar helyről. Onnan élvezhetetlen a hoki.... 😀 A pálya nagy része nem látható. Jó baromi drága helyek, de csak mert 1x 1x a palánknak ütköznek előtted..... Sose nem ülnék palánk mellé. Kivéve amikor 2 percen vagyok kiállítva, de nem szoktak, mert szabályos gyerek vagyok
több mint 2 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 888 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Inkább Drew Lock! 😀

Nah akkor kezdjük barátkozni a névvel Tua Tagovailoa?! Mit gondoltok róla?
Razi
Beteg itthon mindhárom gyerek, te meg hergelsz. Drágán középszar megoldás, szar kombó.
Szokol
Jobbulást!
több mint 2 éve
Razi Pittsburgh Steelers Minnesota Golden Gophers 518 — kheanton@gmail.com
Nah akkor kezdjük barátkozni a névvel Tua Tagovailoa?! Mit gondoltok róla?
Razi
Beteg itthon mindhárom gyerek, te meg hergelsz. Drágán középszar megoldás, szar kombó.
Szokol
Nyiván én sem szeretném de ez olyan steelers es lenne...simán belelátom már sajnos ezt is.

Szerkesztette: Razi
több mint 2 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Én örülnék Tuának, szerintem van még benne bőven.
több mint 2 éve
gedam 5 700
Nah akkor kezdjük barátkozni a névvel Tua Tagovailoa?! Mit gondoltok róla?
Razi
vágja a canadai focit, jól dobja az rb screeneket 3.és 10-re.
több mint 2 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 2 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 872 — Steelers fan
Nah akkor kezdjük barátkozni a névvel Tua Tagovailoa?! Mit gondoltok róla?
Razi
Beteg itthon mindhárom gyerek, te meg hergelsz. Drágán középszar megoldás, szar kombó.
több mint 2 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
Nah akkor kezdjük barátkozni a névvel Tua Tagovailoa?! Mit gondoltok róla?
Razi
mé akarod banoltatni magad?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 2 éve
Razi Pittsburgh Steelers Minnesota Golden Gophers 518 — kheanton@gmail.com
Nah akkor kezdjük barátkozni a névvel Tua Tagovailoa?! Mit gondoltok róla?
több mint 2 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 237
McFarland rosteren megin
több mint 2 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
 fb.watch/8TYsbHrfKP/

Itt van videón is, eléggé felhúzta magát Tomlin.
tenorx
Legalább mutatott vmi érzelmet! Már vártam! Baszogassák csak, abból jól szoktunk kijönni!
Willie Parker
De miert lett ennyire ideges? Hm. Siman csak nevethetett volna. Es mondta volna csacsisag. Ehejett tisztara elborult. Mintha kb a titkat kitalaltak volna. Es lebukott stb. Fura. 😀 De mondjuk vilagosan fogalmazott. Hogy nem. Csak fura a kifakadas. 😀
gabor25
Van elég baja a csapatnak és még jön a hülyeség a médiából. Teljesen igaza van. És tök jogos a kérdés is Reid et meg Payton t miért nem kérdezgetik fel ilyen dolgokkal agymenés...
Razi
űk fehírek


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 2 éve
Razi Pittsburgh Steelers Minnesota Golden Gophers 518 — kheanton@gmail.com
 fb.watch/8TYsbHrfKP/

Itt van videón is, eléggé felhúzta magát Tomlin.
tenorx
Legalább mutatott vmi érzelmet! Már vártam! Baszogassák csak, abból jól szoktunk kijönni!
Willie Parker
De miert lett ennyire ideges? Hm. Siman csak nevethetett volna. Es mondta volna csacsisag. Ehejett tisztara elborult. Mintha kb a titkat kitalaltak volna. Es lebukott stb. Fura. 😀 De mondjuk vilagosan fogalmazott. Hogy nem. Csak fura a kifakadas. 😀
gabor25
Van elég baja a csapatnak és még jön a hülyeség a médiából. Teljesen igaza van. És tök jogos a kérdés is Reid et meg Payton t miért nem kérdezgetik fel ilyen dolgokkal agymenés...
több mint 2 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
 fb.watch/8TYsbHrfKP/

Itt van videón is, eléggé felhúzta magát Tomlin.
tenorx
De miert huzta fel magat? 😀
több mint 2 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
 fb.watch/8TYsbHrfKP/

Itt van videón is, eléggé felhúzta magát Tomlin.
tenorx
Legalább mutatott vmi érzelmet! Már vártam! Baszogassák csak, abból jól szoktunk kijönni!
Willie Parker
De miert lett ennyire ideges? Hm. Siman csak nevethetett volna. Es mondta volna csacsisag. Ehejett tisztara elborult. Mintha kb a titkat kitalaltak volna. Es lebukott stb. Fura. 😀 De mondjuk vilagosan fogalmazott. Hogy nem. Csak fura a kifakadas. 😀

Szerkesztette: gabor25
több mint 2 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 888 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
OL csapatépítő...

Spy
Nem ám elhìzunk 😂
több mint 2 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
OL csapatépítő...
több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 730
 fb.watch/8TYsbHrfKP/

Itt van videón is, eléggé felhúzta magát Tomlin.
tenorx
Legalább mutatott vmi érzelmet! Már vártam! Baszogassák csak, abból jól szoktunk kijönni!
több mint 2 éve
Gyurci77 Pittsburgh Steelers 127
Nem is értettem, hogy NFL-ből minek menne el vki az egyetemi fociba, ha nem rúgják ki és nem égeti szarrá magát.
több mint 2 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
 fb.watch/8TYsbHrfKP/

Itt van videón is, eléggé felhúzta magát Tomlin.
több mint 2 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Mike Tomlin on USC HC rumors: "I don't have time for that speculation. That's a joke to me. I've got one of the best jobs in all of professional sport. Why would I have any interest in coaching college football? Never say never. But never. There's not a booster with a big enough blank check.”
több mint 2 éve
Razi Pittsburgh Steelers Minnesota Golden Gophers 518 — kheanton@gmail.com
 profootballtalk.nbcsports.com/2021/10/25/carson-palmer-blurts-out-mike-tomlin-as-a-candidate-for-usc-job-if-he-wants-out/

ez mar nem az elso hely ahova mondtak Tomlint az ncaa be. van valami alapja ezeknek a mondaknak?

es ha igen lehet ezert mondta tomlin h nem akarja ujrakezdeni egy kezdo qb val?
gabor25
Nettó hülyeség. Ha nem akarok új QB -t akkor megyek egy egyetemi csapathoz edzőnek ahol garantáltan új QB van n+1 év után? Amerikai logika...
Razi
Szerintem Tomlin nem új QB-t nem akar.
Mindössze annyi van mögötte, hogy jöhet QB első körben, de ha nem Big Ben, akkor Mason vagy Haskins mögött egy évig biztosan nem játszik majd (szándékoltan).
Egyébként szerintem is hülyeség, a USC egy nagyszerű egyetem, de a Steelers meg egy kivételes frencsájz, önként nem fogja feladni.
Klaci79
Jelenleg egy valamire való rookie jobb mint Rudi meg Haskins együtt... Talágatni kicsavarni lehet a dolgokat csak fölös. Lesz ami lesz, én jelen azt gondolom, hogy ez az aminek látszik nem lesz első körös QB pick és vagy dobunk egy nagyot FA -n vagy kukázás steelers módra.