Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Pittsburgh Steelers

74 feliratkozó

több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 007 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Kenny Pickett meccsfelvételek 3 és fél órán át!!!
 www.youtube.com/watch?v=PYMKWBAHvzc
több mint 4 éve
Razi Pittsburgh Steelers Minnesota Golden Gophers 765
Andy Weidl-lel másodszor is leültünk egyeztetni a GM pozi kapcsán. Van egy érzésem, hogy ő lesz a következő GM.
Klemó
Omar Khannal is volt második interjú.
Willie Parker
Tudom. No és azt is, hogy mással is volt. Weidl az, akinél a Steelers múlt is van és a városban is született, vagyis van egy a szakmán kívüli más kapocs, ami nálunk mindig fontos. Khan még kérdés nekem. Ha nem lesz GM, elmegy tőlünk majd, szinte biztos, mivel kimondva kimondatlanul a Colbert utódlás tartotta itt.
Klemó
Hát akkor ő is befutó lehet:

 en.wikipedia.org/wiki/Doug_Whaley
több mint 4 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
Én továbbra is team Hunt vagyok, de nem ő látszik esélyesnek.
több mint 4 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 6 988
Andy Weidl-lel másodszor is leültünk egyeztetni a GM pozi kapcsán. Van egy érzésem, hogy ő lesz a következő GM.
Klemó
Omar Khannal is volt második interjú.
Willie Parker
Tudom. No és azt is, hogy mással is volt. Weidl az, akinél a Steelers múlt is van és a városban is született, vagyis van egy a szakmán kívüli más kapocs, ami nálunk mindig fontos. Khan még kérdés nekem. Ha nem lesz GM, elmegy tőlünk majd, szinte biztos, mivel kimondva kimondatlanul a Colbert utódlás tartotta itt.
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Andy Weidl-lel másodszor is leültünk egyeztetni a GM pozi kapcsán. Van egy érzésem, hogy ő lesz a következő GM.
Klemó
Omar Khannal is volt második interjú.
Willie Parker
kb 5 emberrel volt 2. interjú
A korábbi esélyesek közül Louis Riddick aláírt az ESPN-hez, ő nem lesz GM nálunk. John Spytek (TB), Ryan Cowden (TT), Doug Whaley (XFL) és Hunt is volt 2. interjún.
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 696
Andy Weidl-lel másodszor is leültünk egyeztetni a GM pozi kapcsán. Van egy érzésem, hogy ő lesz a következő GM.
Klemó
Omar Khannal is volt második interjú.
több mint 4 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 6 988
Andy Weidl-lel másodszor is leültünk egyeztetni a GM pozi kapcsán. Van egy érzésem, hogy ő lesz a következő GM.
több mint 4 éve
Reggio1914 Pittsburgh Steelers 1 453
AB alábbi kívánalmaira láttam egy remek reakciót: "Pittsburgh a hidak városa, de te az összeset felégetted magad mögött..."

Szerintem nagyjából a vezetőség is ezen a véleményen lesz/van...
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 696
Kit érdekel Antonio Brown .... már saját magán kívül
több mint 4 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 892 — capitaine du château de Vienne 1487
Na AB kapcsán a Raiders, Pats és végül a Bucs kaland is megmutatta, hogy nem arról szólt az, hogy Ben bácsi beszólt és kész. Az meg végképp erős, hogy Ben elüldözte volna. Volt egy szerencsétlen beszólása Bennek, ami begyújtotta a zsinórt az egyébként már a süllyedő hajóról távozni késtülő ABnek. Ennxi történt és nem más. Ha nem akkor robban, akkor egy héttel később. A lényeg itt az, hogy AB rájött, hogy Rötyivel már nem lesz nagy az O és valszinű nem lesz gyűrű és eldobta a steeler mezt mint a játékmacit. Ezért is találó a válasz üzenet. Nem gondolom, hogy ő az az ember akinek innen kéne visszavonulnia....de persze azt sem.gondolom, hogy rosszban kellene lenni, mert az, hogy valaki gyűrűt szeretne és ezért bármit megtesz, az "part of the business"...
Klemó
nekem úgy jött le a sztori, hogy hárman álltak a húsosfazéknál egyszerre és a vasas úgy döntött, hogy az érdemeire való tekintettel a már lejtmenetben lévő klublegendának adja a húsosfazékhoz a merőkanalat, aki azzal odasózott bell és ab kezére, majd mert vele utoljára egy nagyot. én akkor is hibának láttam és most is, bármi is történt utána antonioval és leveonnal. máshogy néztek volna ők is ki, ha maradnak és ti is.
gedam
Akkor az Ő igényeikre egyszerűen nem volt pénz, akkor sem, ha Ben ingyen játszik. Bell olyat kért amit józan ésszel egy futónak nem adsz meg. A szerződése ugyanaz lett volna amit szeretett volna, csak jóval kevesebb garantálttal. AB pedig egy olyan giga szerződést kért amivel most kb nem tudtuk volna megtartani TJ-t. Mert nem lett volna rá még mindig keret. Ha pedig választanom kellene, már ne is haragudj.... Persze Ben is kért pénzt, lejárt a szerződése, meg kellett fizetni, akkor még nem látszott, hogy ennyire közel lesz a vége és ilyen csúnyán. Azért egy ekkora legendát nem fogsz csak úgy kiengedni a piacra. A Steelersnél nem szokás mezt visszavonultatni, de hogy pl 7-ben senki sem fog többet játszani az kb tuti.
polamalu
Brón nem kért szerződést, gigaszerződés alatt volt, abból vágtuk ki +25M dead moneyval- ez volt a gáz, hogy így baszatta ki


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 4 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 5 275 — 毎日何かを学ぶ
Na AB kapcsán a Raiders, Pats és végül a Bucs kaland is megmutatta, hogy nem arról szólt az, hogy Ben bácsi beszólt és kész. Az meg végképp erős, hogy Ben elüldözte volna. Volt egy szerencsétlen beszólása Bennek, ami begyújtotta a zsinórt az egyébként már a süllyedő hajóról távozni késtülő ABnek. Ennxi történt és nem más. Ha nem akkor robban, akkor egy héttel később. A lényeg itt az, hogy AB rájött, hogy Rötyivel már nem lesz nagy az O és valszinű nem lesz gyűrű és eldobta a steeler mezt mint a játékmacit. Ezért is találó a válasz üzenet. Nem gondolom, hogy ő az az ember akinek innen kéne visszavonulnia....de persze azt sem.gondolom, hogy rosszban kellene lenni, mert az, hogy valaki gyűrűt szeretne és ezért bármit megtesz, az "part of the business"...
Klemó
nekem úgy jött le a sztori, hogy hárman álltak a húsosfazéknál egyszerre és a vasas úgy döntött, hogy az érdemeire való tekintettel a már lejtmenetben lévő klublegendának adja a húsosfazékhoz a merőkanalat, aki azzal odasózott bell és ab kezére, majd mert vele utoljára egy nagyot. én akkor is hibának láttam és most is, bármi is történt utána antonioval és leveonnal. máshogy néztek volna ők is ki, ha maradnak és ti is.
gedam
Akkor az Ő igényeikre egyszerűen nem volt pénz, akkor sem, ha Ben ingyen játszik. Bell olyat kért amit józan ésszel egy futónak nem adsz meg. A szerződése ugyanaz lett volna amit szeretett volna, csak jóval kevesebb garantálttal. AB pedig egy olyan giga szerződést kért amivel most kb nem tudtuk volna megtartani TJ-t. Mert nem lett volna rá még mindig keret. Ha pedig választanom kellene, már ne is haragudj.... Persze Ben is kért pénzt, lejárt a szerződése, meg kellett fizetni, akkor még nem látszott, hogy ennyire közel lesz a vége és ilyen csúnyán. Azért egy ekkora legendát nem fogsz csak úgy kiengedni a piacra. A Steelersnél nem szokás mezt visszavonultatni, de hogy pl 7-ben senki sem fog többet játszani az kb tuti.
több mint 4 éve
gedam 6 508
Na AB kapcsán a Raiders, Pats és végül a Bucs kaland is megmutatta, hogy nem arról szólt az, hogy Ben bácsi beszólt és kész. Az meg végképp erős, hogy Ben elüldözte volna. Volt egy szerencsétlen beszólása Bennek, ami begyújtotta a zsinórt az egyébként már a süllyedő hajóról távozni késtülő ABnek. Ennxi történt és nem más. Ha nem akkor robban, akkor egy héttel később. A lényeg itt az, hogy AB rájött, hogy Rötyivel már nem lesz nagy az O és valszinű nem lesz gyűrű és eldobta a steeler mezt mint a játékmacit. Ezért is találó a válasz üzenet. Nem gondolom, hogy ő az az ember akinek innen kéne visszavonulnia....de persze azt sem.gondolom, hogy rosszban kellene lenni, mert az, hogy valaki gyűrűt szeretne és ezért bármit megtesz, az "part of the business"...
Klemó
nekem úgy jött le a sztori, hogy hárman álltak a húsosfazéknál egyszerre és a vasas úgy döntött, hogy az érdemeire való tekintettel a már lejtmenetben lévő klublegendának adja a húsosfazékhoz a merőkanalat, aki azzal odasózott bell és ab kezére, majd mert vele utoljára egy nagyot. én akkor is hibának láttam és most is, bármi is történt utána antonioval és leveonnal. máshogy néztek volna ők is ki, ha maradnak és ti is.

Szerkesztette: gedam
több mint 4 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 6 988
Na AB kapcsán a Raiders, Pats és végül a Bucs kaland is megmutatta, hogy nem arról szólt az, hogy Ben bácsi beszólt és kész. Az meg végképp erős, hogy Ben elüldözte volna. Volt egy szerencsétlen beszólása Bennek, ami begyújtotta a zsinórt az egyébként már a süllyedő hajóról távozni késtülő ABnek. Ennxi történt és nem más. Ha nem akkor robban, akkor egy héttel később. A lényeg itt az, hogy AB rájött, hogy Rötyivel már nem lesz nagy az O és valszinű nem lesz gyűrű és eldobta a steeler mezt mint a játékmacit. Ezért is találó a válasz üzenet. Nem gondolom, hogy ő az az ember akinek innen kéne visszavonulnia....de persze azt sem.gondolom, hogy rosszban kellene lenni, mert az, hogy valaki gyűrűt szeretne és ezért bármit megtesz, az "part of the business"...
több mint 4 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 690 — Steelers fan
AB bejelentkezett: " I only want to retire as a Pittsburgh Steeler, not play for them….just so we’re all clear"
astroid
Ezzel a hírrel kapcsolatban ez a tweet tetszett nagyon:

Klaci79
szerintem azt a hidat rötyliszberger gyújtotta rá bellre és ab-re
gedam
AB-vel és Bell-el nem mentünk volna többre, ha nincs Rötyi...Bell mondjuk kifejezetten pofás szerződést kapott volna, ha nem akar mindenképp olyan pénzeket, amiket nem ér meg. AB pedig nem sokáig jutott már...sajnos
Klaci79
Hát... messzebb jutott mint tőlünk bármelyik játékos, mert egy gyűrűt csak összeszedett. Mi meg PO meccset se nyertünk mióta elment.

De igazából most olyan helyzetben vagyunk, hogy sokkal érdekesebbnek tűnik a jövő, mint AB múltbeli dolgain rágódni. Engem nem érdekel honnan vonul vissza, oldja meg ahogy akarja.

Hungary has for some time felt like two different worlds running in tandem.

On Sunday night, those two worlds collided, and only one was real.

P.Kirby BBC 2026.04.13.
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
AB bejelentkezett: " I only want to retire as a Pittsburgh Steeler, not play for them….just so we’re all clear"
astroid
Ezzel a hírrel kapcsolatban ez a tweet tetszett nagyon:

Klaci79
szerintem azt a hidat rötyliszberger gyújtotta rá bellre és ab-re
gedam
AB-vel és Bell-el nem mentünk volna többre, ha nincs Rötyi...Bell mondjuk kifejezetten pofás szerződést kapott volna, ha nem akar mindenképp olyan pénzeket, amiket nem ér meg. AB pedig nem sokáig jutott már...sajnos
több mint 4 éve
gedam 6 508
AB bejelentkezett: " I only want to retire as a Pittsburgh Steeler, not play for them….just so we’re all clear"
astroid
Ezzel a hírrel kapcsolatban ez a tweet tetszett nagyon:

Klaci79
szerintem azt a hidat rötyliszberger gyújtotta rá bellre és ab-re

Szerkesztette: gedam
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
AB bejelentkezett: " I only want to retire as a Pittsburgh Steeler, not play for them….just so we’re all clear"
astroid
Ezzel a hírrel kapcsolatban ez a tweet tetszett nagyon:
több mint 4 éve
astroid Pittsburgh Steelers 696
AB bejelentkezett: " I only want to retire as a Pittsburgh Steeler, not play for them….just so we’re all clear"
több mint 4 éve
Reggio1914 Pittsburgh Steelers 1 453

tenorx
Nem lesz fél11-es meccsünk? Hát ez szomorú.
Dodó
Nekem tetszik, sok meccset végig fogok tudni nézni. 😊
Reggio1914
ó baszki a 7es meccsek akadnak a Miracolous Katicabogár Klubbal...
sutianap
Ez az újkori Dragon Ball vagy mi szösz? 😊
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113

tenorx
Nem lesz fél11-es meccsünk? Hát ez szomorú.
Dodó
Nekem tetszik, sok meccset végig fogok tudni nézni. 😊
Reggio1914
ó baszki a 7es meccsek akadnak a Miracolous Katicabogár Klubbal...
sutianap
Túl sok a primetime
Dodó
5 db...az a max egy csapatnak...mi mindig ki is maxoljuk.
több mint 4 éve
Dodó Pittsburgh Steelers 257

tenorx
Nem lesz fél11-es meccsünk? Hát ez szomorú.
Dodó
Nekem tetszik, sok meccset végig fogok tudni nézni. 😊
Reggio1914
ó baszki a 7es meccsek akadnak a Miracolous Katicabogár Klubbal...
sutianap
Túl sok a primetime
több mint 4 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 892 — capitaine du château de Vienne 1487

tenorx
Nem lesz fél11-es meccsünk? Hát ez szomorú.
Dodó
Nekem tetszik, sok meccset végig fogok tudni nézni. 😊
Reggio1914
ó baszki a 7es meccsek akadnak a Miracolous Katicabogár Klubbal...


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 4 éve
Reggio1914 Pittsburgh Steelers 1 453

tenorx
Nem lesz fél11-es meccsünk? Hát ez szomorú.
Dodó
Nekem tetszik, sok meccset végig fogok tudni nézni. 😊
több mint 4 éve
Dodó Pittsburgh Steelers 257

tenorx
Nem lesz fél11-es meccsünk? Hát ez szomorú.
több mint 4 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 5 275 — 毎日何かを学ぶ
Június 4, Pünkösd szombat, Steelers családi nap Budakeszin a Szilfa Tisztáson. Akit érdekelne. FB esemény van, de tudom sokan nem vagytok FB tagok, fanok. Részleteket, ha érdekel valakit megírom 😀