Pittsburgh Steelers
74 feliratkozó
több mint 4 éve
Mindenhol azok vannak 😀 Csak rejtőzködnekEgyenlőre Rudi dícséri a két új srácot. Nagyon tanulni akarnak. nyitottak. Rettenetes jó a hozzáállásuk. Myles Jack a 6 év Jacks után úgy érzi most ért haza. Azt mondja, most értette mg miért ilyen sikeres a Steelers. Bár hallott róla, nyilván, hogy mennek itt a dolgok, de amikor megtapasztalod az más.Sehol egy future HOF? Vagy azok az előszezon meccsek után jönnek?
polamalu
Szokol
több mint 4 éve
Egyenlőre Rudi dícséri a két új srácot. Nagyon tanulni akarnak. nyitottak. Rettenetes jó a hozzáállásuk. Myles Jack a 6 év Jacks után úgy érzi most ért haza. Azt mondja, most értette mg miért ilyen sikeres a Steelers. Bár hallott róla, nyilván, hogy mennek itt a dolgok, de amikor megtapasztalod az más.Sehol egy future HOF? Vagy azok az előszezon meccsek után jönnek?
polamalu
több mint 4 éve
Egyenlőre Rudi dícséri a két új srácot. Nagyon tanulni akarnak. nyitottak. Rettenetes jó a hozzáállásuk. Myles Jack a 6 év Jacks után úgy érzi most ért haza. Azt mondja, most értette mg miért ilyen sikeres a Steelers. Bár hallott róla, nyilván, hogy mennek itt a dolgok, de amikor megtapasztalod az más.
több mint 4 éve
Ota hireket vki megnezte? Qb? Oline?
több mint 4 éve
Skippert visszahoztuk backupnak.Hát...első körben camp body lesz és nulláról indul a verseny mindenkivel Watt, Highsmith és Avery mögött....
xtaki
több mint 4 éve
Skippert visszahoztuk backupnak.
több mint 4 éve
Akkor most hogy néz ki a várható DL? Ki lesz Heyward mellett a másik 2 kezdő?Papíron Wormley és Alu, mögöttük Hangostej, Mondó és Carlitos Davis. Van még ugye Montravius Adams és Pofánlőttem Marvint Leáll. Khalil
Jan
több mint 4 éve
Akkor most hogy néz ki a várható DL? Ki lesz Heyward mellett a másik 2 kezdő?
Hungary has for some time felt like two different worlds running in tandem.
On Sunday night, those two worlds collided, and only one was real.
P.Kirby BBC 2026.04.13.
több mint 4 éve
Inkább a szezonkezdeten legyen ott, mert nagyon hiányzott középről. Mondjuk szinte egy év kihagyással kérdés milyen lesz a teljesítmény.Ja, 50 százalékon állsz, tekintve, hogy Alualu ott van az OTAkon. 😊Def: DL-ben én nem számolok a két idei hiányzóval, ott a mostaniak az alap és - ha nincs QB draft - én behúznám az első kört egy 3techre, majd dupláznék a középsőben egy vaddisznó 0-1 techre.Négy hónapja is Tuittuk
Willie Parker
Willie Parker
Klemó
több mint 4 éve
Ja, 50 százalékon állsz, tekintve, hogy Alualu ott van az OTAkon. 😊Def: DL-ben én nem számolok a két idei hiányzóval, ott a mostaniak az alap és - ha nincs QB draft - én behúznám az első kört egy 3techre, majd dupláznék a középsőben egy vaddisznó 0-1 techre.Négy hónapja is Tuittuk
Willie Parker
Willie Parker
több mint 4 éve
Def: DL-ben én nem számolok a két idei hiányzóval, ott a mostaniak az alap és - ha nincs QB draft - én behúznám az első kört egy 3techre, majd dupláznék a középsőben egy vaddisznó 0-1 techre.Négy hónapja is Tuittuk
Willie Parker
több mint 4 éve
9 milla felszabadult

Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 4 éve
De mi jobban tudjuk Laciiiiiiii! 😀Srácok, itt az iránnyal van baj. Anno Bell 220 fonttal volt a legjobb 230 körülről ment oda le és az első éves átlagosan jó teljesítménye után kezdett el űberteljesítményeket hozni. Egyébként meg azon kikerekedett a szemem, hogy 3 kg nem számít egy élsportolónál. Az igazán elit élsportolók mindent dekára állítanak be, testzsírkontrollal. Ezzel a töblettel ugyanazokat a mozdulatokat pont megcsinálni az izületeknek sem mindegy. Nyilván a védőfal és a támadófal nem játszik, és ugye Ben óta tudjuk, hogy a QB sem, de ezen felül minden poszton ennek óriási jelentősége van. Nyilván nem mindegy, hogy izomban van-e rajta, de ő már tavaly sem volt a szilfid és gyors backek egyike és ez az izomtömeg is lassít. Hát ha meg nem izomról beszélünk, akkor az még nagyobb baj.Nem emlékszem olyanra, hogy lett volna lehetősége felgyorsulni a “kiváló” falunk segítségével és akkor baj lett volna a sebességével. És a cikkből sem az jön le, hogy ez probléma, én rábíznám a stábra. Ha ők nem aggódnak, én sem.
Klemó
Klaci79
több mint 4 éve
Srácok, itt az iránnyal van baj. Anno Bell 220 fonttal volt a legjobb 230 körülről ment oda le és az első éves átlagosan jó teljesítménye után kezdett el űberteljesítményeket hozni. Egyébként meg azon kikerekedett a szemem, hogy 3 kg nem számít egy élsportolónál. Az igazán elit élsportolók mindent dekára állítanak be, testzsírkontrollal. Ezzel a töblettel ugyanazokat a mozdulatokat pont megcsinálni az izületeknek sem mindegy. Nyilván a védőfal és a támadófal nem játszik, és ugye Ben óta tudjuk, hogy a QB sem, de ezen felül minden poszton ennek óriási jelentősége van. Nyilván nem mindegy, hogy izomban van-e rajta, de ő már tavaly sem volt a szilfid és gyors backek egyike és ez az izomtömeg is lassít. Hát ha meg nem izomról beszélünk, akkor az még nagyobb baj.Nem emlékszem olyanra, hogy lett volna lehetősége felgyorsulni a “kiváló” falunk segítségével és akkor baj lett volna a sebességével. És a cikkből sem az jön le, hogy ez probléma, én rábíznám a stábra. Ha ők nem aggódnak, én sem.
Klemó
több mint 4 éve
Tavalyi szezon előtti OTA-ban elvileg 247-ről lement 240-ig, szóval még lehet, hogy idén könnyebb is lesz a szezonra. Állítólag a bicepszre gyúrtsteelersdepot.com/2022/05/najee-harris-says-he-now-weighs-244-pounds/
Szerkesztette: Willie Parker
több mint 4 éve
Srácok, itt az iránnyal van baj. Anno Bell 220 fonttal volt a legjobb 230 körülről ment oda le és az első éves átlagosan jó teljesítménye után kezdett el űberteljesítményeket hozni. Egyébként meg azon kikerekedett a szemem, hogy 3 kg nem számít egy élsportolónál. Az igazán elit élsportolók mindent dekára állítanak be, testzsírkontrollal. Ezzel a töblettel ugyanazokat a mozdulatokat pont megcsinálni az izületeknek sem mindegy. Nyilván a védőfal és a támadófal nem játszik, és ugye Ben óta tudjuk, hogy a QB sem, de ezen felül minden poszton ennek óriási jelentősége van. Nyilván nem mindegy, hogy izomban van-e rajta, de ő már tavaly sem volt a szilfid és gyors backek egyike és ez az izomtömeg is lassít. Hát ha meg nem izomról beszélünk, akkor az még nagyobb baj.
több mint 4 éve
Furcsa lenne ha Big Mac lenne bármelyik ebédje is. 🤣Egy komolyabb ebéddel sztem simán fel tudsz rántani 3 kg-t, jó én nem, mert szétpukkadnék, de ezek a srácok sztem simán. Vanismerősöm aki 15 big mac után még nézelődött, hogy milyen desszert lenne 😀3 kg, az egy jobb ebéd, ne bassz 😀főleg, ha kőlevest evett mérés előtt.
polamalu
tamaske (doki)
polamalu
több mint 4 éve
Egy komolyabb ebéddel sztem simán fel tudsz rántani 3 kg-t, jó én nem, mert szétpukkadnék, de ezek a srácok sztem simán. Vanismerősöm aki 15 big mac után még nézelődött, hogy milyen desszert lenne 😀3 kg, az egy jobb ebéd, ne bassz 😀főleg, ha kőlevest evett mérés előtt.
polamalu
tamaske (doki)
több mint 4 éve
3 kg, az egy jobb ebéd, ne bassz 😀főleg, ha kőlevest evett mérés előtt.
polamalu
több mint 4 éve
Gondolom unatkoznak a beet-ek, így elmentek ebédelni Nagyival3 kg, az egy jobb ebéd, ne bassz 😀A cikk szerint négy fonttal nehezebb, mint tavaly, azaz 1,8 kilóval.Hát no. A mai NFL-ben minden back inkább lefogy, mert a gyorsaság és robbanékonyság jóval fontosabb, mint az, hogy átohanjon egy-egy védőn. Állítólag nem kopott a gyorsasága, de ezt az irányt Én most kurvára nem értem.....ne legyen igazam....Újonc évében eléggé rácáfolt a szkeptikusokra. Persze újabb hibát mindig lehet találni.Én mondjuk mindig szkeptikus voltam Nagyival, egy akkora disznónak akkora lyukat kell nyitni, amit kevés OL tud konstans.www.cbssports.com/nfl/news/steelers-najee-harris-reportedly-weighs-more-than-prime-jerome-bettis-ahead-of-second-nfl-season/Ne nehezebb legyen, jobb 😀
empty taxi
polamalu
empty taxi
Klaci79
Klemó
Bár máshol meg 244 fontot írnak, a hivatalos oldalon meg 234-238 font között mozgott tavaly, úgyhogy tudja a fene, de max akkor is 3 kg a túlsúly, ami nem olyan vészes.
Willie Parker
polamalu
több mint 4 éve
3 kg, az egy jobb ebéd, ne bassz 😀A cikk szerint négy fonttal nehezebb, mint tavaly, azaz 1,8 kilóval.Hát no. A mai NFL-ben minden back inkább lefogy, mert a gyorsaság és robbanékonyság jóval fontosabb, mint az, hogy átohanjon egy-egy védőn. Állítólag nem kopott a gyorsasága, de ezt az irányt Én most kurvára nem értem.....ne legyen igazam....Újonc évében eléggé rácáfolt a szkeptikusokra. Persze újabb hibát mindig lehet találni.Én mondjuk mindig szkeptikus voltam Nagyival, egy akkora disznónak akkora lyukat kell nyitni, amit kevés OL tud konstans.www.cbssports.com/nfl/news/steelers-najee-harris-reportedly-weighs-more-than-prime-jerome-bettis-ahead-of-second-nfl-season/Ne nehezebb legyen, jobb 😀
empty taxi
polamalu
empty taxi
Klaci79
Klemó
Bár máshol meg 244 fontot írnak, a hivatalos oldalon meg 234-238 font között mozgott tavaly, úgyhogy tudja a fene, de max akkor is 3 kg a túlsúly, ami nem olyan vészes.
Willie Parker
több mint 4 éve
Bettis a Busz, Harris a Csuklósbusz. 😀A cikk szerint négy fonttal nehezebb, mint tavaly, azaz 1,8 kilóval.Hát no. A mai NFL-ben minden back inkább lefogy, mert a gyorsaság és robbanékonyság jóval fontosabb, mint az, hogy átohanjon egy-egy védőn. Állítólag nem kopott a gyorsasága, de ezt az irányt Én most kurvára nem értem.....ne legyen igazam....Újonc évében eléggé rácáfolt a szkeptikusokra. Persze újabb hibát mindig lehet találni.Én mondjuk mindig szkeptikus voltam Nagyival, egy akkora disznónak akkora lyukat kell nyitni, amit kevés OL tud konstans.www.cbssports.com/nfl/news/steelers-najee-harris-reportedly-weighs-more-than-prime-jerome-bettis-ahead-of-second-nfl-season/Ne nehezebb legyen, jobb 😀
empty taxi
polamalu
empty taxi
Klaci79
Klemó
Bár máshol meg 244 fontot írnak, a hivatalos oldalon meg 234-238 font között mozgott tavaly, úgyhogy tudja a fene, de max akkor is 3 kg a túlsúly, ami nem olyan vészes.
Willie Parker