Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 5 éve
fcancellara Pittsburgh Steelers 1 559
Csodálkozom itt mindenki azzal van elfoglalva, hogy drága volt/nem volt drága a trade, meg befog e válni.
De még említést se tesztek arról, mi a fene akart ez lenni:

Mr.Breaker
Hogy-hogy mi, elcsórta a ruhámat!
több mint 5 éve
Mr.Breaker 1 871
Csodálkozom itt mindenki azzal van elfoglalva, hogy drága volt/nem volt drága a trade, meg befog e válni.
De még említést se tesztek arról, mi a fene akart ez lenni:
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Erre mikor reagál már AB? KC: “Without [the AB trade], we would not have made this trade today. I’m very comfortable in saying that. Because we would not have had enough picks to do it.”
astroid
Reméljük semmit. 😊 Amúgy akárki is mondta ezt, inkább ő se mondta volna. Mert ez is olyan savanyú a szőlő, magyarázzuk meg még egyszer a bizonyítványt féle szöveg. Ha két meccsel többet nyertetek vóna, akkor se jöhetett volna össze, mert akkor meg jóval lejjebbrül kellett volna felmászni. Bánta volna bárki is? Aligha. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 915 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Nekem tetszik!

több mint 5 éve
astroid Pittsburgh Steelers 514
Erre mikor reagál már AB? KC: “Without [the AB trade], we would not have made this trade today. I’m very comfortable in saying that. Because we would not have had enough picks to do it.”
több mint 5 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 942 — Steelers fan
Ordas nagy lyukat tomtunk be. Draga volt, de talan megerte!
xtaki
Legjobb pick tegnapról.
Amadeus
Nem volt olcsó. Majd 5 év múlva megmondom hogy megérte vagy nem. 😊
De tény, hogy ILB-t sokkal jobban húzunk mint OLB-t vagy CB-t.
több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052
Ordas nagy lyukat tomtunk be. Draga volt, de talan megerte!
xtaki
Legjobb pick tegnapról.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
3/2-re jön Boykin és mindenki örülhet itt 😊
Wyatt
Részemről fogok is!😉
Klaci79
Ki az a Boykin?
steelwolf
Napokban láttam hozzátok mockolva oda, eddig ez a kedvenc párosításom idén a mockoknál 😊

Az egyik legjobb kezű WR volt tavaly, futásblokkolásból is kiveszi a részét, a felmérőn pedig olyat produkált, amire szavak sincsenek. Túl azon, hogy villámgyors (4.42), brutálisan robbanékony és az ugrófeladatokban csupán Emanuel Hall volt vetélytársa, az agilitást mérő próbákon jobban szerepelt, mint az apró slot WR-ek, mindezt 6’4”, 220-as méretekkel! Egyedül az erő lehet nála kérdés, de legfeljebb NFL-ben is jönnek a DPI-k.

Az övé volt a legjobb felmérő a WR-ek közül
 www.youtube.com/watch?v=ZEHY4vtcteE

Remek kezei vannak, ideális a red zone-ban is, de még screeneknél is


Szerkesztette: Wyatt

több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 915 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
3/2-re jön Boykin és mindenki örülhet itt 😊
Wyatt
Részemről fogok is!😉
Klaci79
Ki az a Boykin?
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 371
3/2-re jön Boykin és mindenki örülhet itt 😊
Wyatt
Részemről fogok is!😉
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
3/2-re jön Boykin és mindenki örülhet itt 😊

több mint 5 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Legalább jó player jó posztra. Ki hány playert lát jönni a draftról? Én 6-ot.
több mint 5 éve
Gyurci77 Pittsburgh Steelers 127
Vki megtudja mondani hogy kb. hány ember jelentkezett az idei draftra?
több mint 5 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 234
Végignéztem a "maradékot" aki 2-3. kört érhet és brutális mennyi CB és WR van még bent, ahogy TE is. Nagy rusht várok minden poszton, de azt látom, hogy szinte kizárt, hogy ha nem is megyünk fel, de ne tudjunk jó értéket húzni ezeken a posztokon.

Winora azért nincs esély, mert EDGE playa nem nagyon van és szinte biztos kimegy, de mivel valóban kellene azért nekünk CB, WR, TE és S is, így Én nem is tradeelnék, vagy legalábbis nagyot nem.
több mint 5 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
 www.steelers.com/video/tomlin-colbert-analyze-devin-bush

Pár key point:
- Már tavaly kinéztük magunknak!
- 4 embert is küldtünk megnézni idén
- Nem csak futás ellen jó, kiváló coverben és pass rushban is
- Leadership skills is ++, a csapattársai is jókat nyilatkoztak róla
- "Defensive quarterback"-ként játszik, ami nagyon természetesen jön neki
- Nem nagyon akarunk 2nd day picket tradelni, idén azért tettük meg, mert kaptuk azt a magas 3. köröst a Raiderstől
- Special teamsben és defenseben is számíthatunk rá, és gyorsan számíthatunk rá, szóval nem lepődnék meg, ha kezdene belátható időn belül - ettől függetlenül nem akarjuk beleerőltetni valamibe, amire még nem kész
- Tomlin azt is elmondja, hogy több michigani prospecttel is vacsorázott együtt, és nagyon tetszett neki a Michigan D. Na, Winovich ma este?
- Ha nem lett volna szumma 10 pickünk, akkor nem tradeltünk volna fel
- Nem figyeltünk a draft pick value chart-ra, egyáltalán nem követjük. Ennyit ért meg nekünk.
több mint 5 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Néhány reakció redditről összegyűjtve a többi AFC North fantól 😊

 external-preview.redd.it/Clx-ZsfU1yQ_JGM6yEDDbULyL9jG39v4A4KnkYY_D58.png?auto=webp&s=8067f17f52aab0d98c0fd867e0d4dba12efa7b8f
több mint 5 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Egyébként redditen is elég boldogak az emberek 😊
 www.reddit.com/r/steelers/comments/bhgkqn/devin_bush_upvote_party/

"Devin Bush was taken at pick 10. 10 is right in between 9 and 11. Bush did 9/11. 9 + 11 = 20. Steelers win super bowl 2020 confirmed!!!"

Szerkesztette: tenorx
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 371
Nekem meg Wino kellene 😂
Annak ellenére, hogy nem kedvencem a Michigan, de ez inkább csak az edzőjük személyének szól, az egyetem fantasztikus.
több mint 5 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Én egy cornerért lehet feljönnék, van bent még rengeteg akár kezdeni tudó CB.
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 371
Szerintem a Bengals úgy volt vele, hogy nem lesz "erőszakos", mert neki jó az OL pick is, de ha leesik hozzá elviszi Bush-t. Persze az egészhez kellett az is, hogy a Denver se akarja őt, pedig azért ott is van probléma.
Én remélem, hogy nem fogunk visszamenni a 2. körbe. Wino reálisan nem elérhető, egyre kevesebb a jó pass rusher, hamar csapatot találhat magának. Mondjuk ha szerencsénk van, most elkezdik vinni a WR-eket, ott van még Lock, Grier esetleg és van egy rakás CB, aki első vagy második körös "besorolású". Eddig gyönyörűen alakul a draftunk, de meg kellene koronázni egy Boykinnal esetleg illetve egy jó CB kellene. Illetve nem égető a probléma, de akkor Hiltonnal kell megállapodni, hogy a három kezdő meglegyen. Itt már esetleg olcsóbban vissza lehet jönni a 3. körből. Egy +4. körrel a 2/25 környékére juthatunk, de ugyanakkor óvatosnak kell lenni. WR, TE és safety mindenképp kell, mert lényegében kezdő problémák vannak, még ha létszámban meg is vagyunk. Ráadásul ez a draft nem annyira minőségi, hogy instant kezdőt találjunk 4-5. körökben.

Azért az gyönyörű volt, ahogy a CB need-el elvittük az érdeklődést. Megnéztünk minden szóba jöhető CB-t, hogy aztán inkább egyértelműen behúzzuk Bush-t.
több mint 5 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 234
 steelersdepot.com/2019/04/watch-new-steelers-lb-devin-bush-receives-heartfelt-video-from-family-ahead-of-draft/

Ez amolyan igazi NO COMMENT cucc és még a draft előttről.....
több mint 5 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 234
Ha csak draft trade chart szerint nézem, akkor az üzlet teljesen fair volt.10 helyet felmenni, ráadásul az elején a 10. pozícióba nem akármi és én azt gondolom, hogy ha a Bengals erőszakosabb, akkor Bush kapcsán még a 3/15-öt is adtuk volna.

Tavaly is akartunk felmenni, de akkor nem volt partner. Idén is necces volt ez, mert a Denver és a Bengals kapcsán is van ILB need, de hála az égnek a Denver inkább több picket akart.

Én még azt gondolom, hogy a 3/20-ból, vagy a 4/20-ból feljebb próbálunk majd jönni az 5/2-t felhasználva, de nem hiszem, hogy mi OLB-ért trade-elnénk fel. Mind CB, mind WR poszton a 3. kör elején, közepén még szép értéket tudunk választani és Én az gondolom meg is volnánk.
több mint 5 éve
thr_buddha Pittsburgh Steelers 120
Nem tudom ti hogy vagytok vele de szerintem hónapok óta ez az első pozitív dolog ami történt a csapattal. Kezdünk megnyugodni szerintem.
több mint 5 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 117 — capitaine du château de Vienne 1487
ürömünk Vincy!
 twitter.com/SportsAgentBlog/status/1121587519974465537?s=19


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 5 éve
zidane99 Pittsburgh Steelers 180
Én nem gondolom, hogy drága lett volna. Mindenki tudta, hogy szenvedúnk a poszttal és meg akarjuk oldani.
És 10 helyet senki nem fog szotyiért átadni.
Reálisan a 2. kört adtuk ezért a 10 helyért. A 20-as 3. kör meg meglátjuk mennyire fog hiányozni jövöre.
De ha nem válik be Bush, akkor egy 7. kör is sok lett volna érte.
Ezt majd az idő eldönti, addig meg marad a hit, meg a remény, hogy megérte.