Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 812
Mert, hogy a rivalry-n elvesztette a fejét, meghogy Roshental az ügynöke, meghogy off the ball LB-ért nem megyünk fel, meghogy Lonnie Johnson, meghogy Rock Ya-Sin, meg egyébként is barom....a Lonnie Johnsonnál felröhögtem, csak jelzem...

Ezen a nem megyünk fel off the ball LB-ért már a bow.hu podacaston is felkaptam a fejem. Amikor űberokos srácok óriás tudással nagyot akarnak mondani, akkor ez sikerül. Bocs, de ez a véleményem.

A mai gyors alapvetően passz orientált ligában, ahol egyébként nem egyszer rohangáló QB-k is megfordulnak (nálunk 3-ból 2 az...), elképesztő módon felértékelődött a 3DOWN OFF THE BALL ILB-k szerepe, akik ha kell futást, akik ha kell passzt védekeznek és ha kell a QB-ra is tudnak menni. Ha ebben nincs vita (márpedig nagyon nehéz lenne vitázni ezzel), akkor azzal sem lehet, hogy ezen játékosok értéke megnőtt. Ha pedig azt veszem, hogy egész egyszerűen nagyon nehéz találni ilyeneket, akkor elmondhatjuk, hogy az ilyenekért éri meg feltradelni. Volt, amikor Hamptonokért imádkoztunk, de ma ha nem tud az adott pali 3 down player lenni, akkor ki fog esni, mert egy Pats alig várja (pl.), hogy ilyen missmatcheket találjon. Hampton pedig a mostani NFL-ben egy rotációs játékos lenne, semmi több.

Diontae Johnson számait és teljesítményét a 2017-es évben érdemes megnézni, mert akkor volt egy valamire való QB-ja és neki valóban arra szüksége van, mert az ő erőssége pont az, hogy az egyik legermészetesebben és legjobban futja az útvonalait a mostani WR-ek közül. Mini hype volt a draft előtt, minden csapat ott volt a pro day-en, szó nincs arról, hogy a 4-5. körökben elkérhető lehetett volna, mert minden csapat boardján ott volt, sokan meg akarták húzni a ravaszt, de persze kérdés, hogy ezt jó időben tettük-e meg. AB klónról beszélünk és nem lehet nem látni, hogy beleálmodtuk ezt a picket a 3/2-be.....reach ez nem kérdés, mi húztuk a ravaszt először. Most nincs más, mint bízni abban, hogy WR-eket nagyon tudunk választani és fejleszteni nagy átlagban.

Cserébe viszont Layne szerintem steal 3/20-on. 21 éves a pali, az egyetemen folyamatosan javult a teljesítménye, ahogy WR-ből CB-be konvertálódott át és 2018-ban coverage-ben már kiemelkedőtt nyújtott. Nem elit sebességű, de nagyon jók az ösztönei, nagyon jól jön vissza és mivel hosszú srác, így oda tud érni. Én neki nagyon örülök már csak azért is, mert szépen Nelson-Haden alatt be tud(na) érni, nem kell gyorsan mélyvízbe dobni és benne óriási az upside. Nagyon örülök, hogy nem egy Burns féle elit atlétát, hanem egy nagyon jó ösztönökkel és felépítéssel megáldott srácot hoztunk most.

Az ami a tegnapi nap óriás csalódása az Wino.....az, hogy a Pats végül röhögve be tudta húzni....ahhhh.....azon felcsesztem magam....
Klemó
Hát pedig nálam Bush kb két polccal lejjebb van, mint Shazier és Leighton vander Esch. Ha tavaly érte feltradeltünk volna, egy szavam nem lett volna, sztem nem került volna számottevően többe, max egy 2. kör lett volna a mostani 3. helyett.

Nekem a legnagyobb problémám vele a játék átlátásának a hiánya, kicsit meglassultan veszi fel a play-t és lassú az adaptációs process nála. Sok mindent megold az atletikussággal, de az anticipációja gyenge, sokszor kibillen az egyensúlyából, a blokkleválással is akadnak gondjai a méretkülönbség miatt. Az ösztöneit sem tartom átlagnál jobbnak (Devin White-hoz hasonlítani sem merném ebben pl).

Nekem egy blue chip linebackernél ezek a legnagyobb értékmérők és nála ezek a legnagyobb hiányosságok.

Shazier tape-jén kívülről is láttam, hogy milyen gyorsan kattognak a fogaskerekek, seek and destroy mode és a játéknak vége. Az tény, hogy - szó szerint - életveszélyes stílusban játszott, de egy ilyen készségű játékosért megéri felmenni akár, mert mindig benne van a kill the play ability és a labdaszerzés.

Bushnál ezt az impact képességet nem látom, szerintem lassan dolgozza fel fejben az infokat (még egyetemi szinten is, nemhogy NFL-ben), és nekem a mozgásában van valami nagyon furcsa lomhaság. Hiába tűnik gyorsnak összességében (a végsebessége coverben azért nagyon jó), valahogy az első lépéseikor mindig hezitál. Ez gyengébb college közegben még elmegy, kompenzálható, de profi szinten tartok tőle, hogy megreked. Jarvis Jonesnál valami hasonló gondolataim voltak, akkor sem volt jó ómen.

Az kétségtelen, hogy az ILB posztunk gyenge-közepes volt még Barron érkezésével is, Bush lendíteni fog rajta, de szvsz nem eleget ahhoz, hogy összeálljon a nagy egész. Én nem látom, hogy Bushból def captain lesz (Shazierben ez bőven megvolt), nálam ezért nem ér TOP10-et és feltradet sem.

Az erősségeit majd leírjátok, ha akarjátok, különben nekem a Michigan tape-ken kb. mindig Winovich pusztítása tűnt fel és Bush kevésbé volt látványos. Nem mondom, hogy nem voltak highlight play-ei, de számtottevően kevesebb, mint a korábbi ILB prospectekén, akiket behatóbban követtem az elmúlt időszakban (LVE, Shazier, Deion Jones és Myles Jack).

Winoban egyetértünk, nekem Johnson abszolút nem tetszik, mint klón, mert többször írtam, hogy nem ilyen típusú, hanem egy erős felépítésű gyereket hoztam volna (Boykin-t vagy JAW-t leginkább), a Layne-pick az egyetlen, ami lázba tud hozni. Abban a csávóban hatalmas potenciál van, remélem végre lesz egy DB, akiből az edzők elő is hozzák és nem csak felküldik a pályára, mint Burnst.

A Haden- Hilton-Sutton-Edmunds-Davis-Barron-Layne sorral azért szépen lehet variálni már.

A tegnapi Wino-Pats és Boykin-Ravens házasságok azért szíven ütöttek.
több mint 5 éve
pfefe8 Pittsburgh Steelers 1 203
És az első fordulóban játszhat is a Steelers meccsén 😊
Wyatt
Majd a Katona megeszi vacsorára😊

Steelers fan
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
És az első fordulóban játszhat is a Steelers meccsén 😊

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 371
Winovich Pittsburgtől pár km-re született, igazi Steelers fan volt...emberileg is nagyszerű, játékosnak is kurvajó...a város "felrobbant" volna, ha őt draftoljuk...azért ebben a rohadt business-ben sokat érnek az ilyen dolgok
több mint 5 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 234
Nos végre én is ide jutottam. 🙂

Devin Bushról már nagyon sokszor leírtam a véleményem. Emberi szempontból nagyon sok mindenben egyetértek Willie el. DE!
Jó játékos a srác. Azzal én sem tudtam vitatkozni.
Remélem csiszolódni fognak az emberi dolgai és nem lesz akkora paraszt az NFL-ben is, mint az egyetemen. S nem fog olyan dolgokat csinálni, mint a Spartans Stadiumban.

Deiontai Johnson??? A posztot értem, de miért pont ő??

Justin Layne: Nagyon rég örültem ennyire 3.körös picknek. Pályáját előadóként kezdte a Spartansban, aztán két éve váltott posztot. Tavaly már alig engedett elkapást. Ha jól emlékszem 14 leütött labdája volt. Azt gondoltam 2.kör közepe táján kiviszik. Haden és Nelson mögött még lesz ideje tanulni is. Nagyon boldog vagyok.
Kedvenc egyetemi csapatból, kedvenc NFL csapatba. 🙂 Nagyon helyes 🙂

Tomlinék kemények amúgy, Bush után gyorsan kihúznak egy Spartans játékost. 😀 Azért gyorsan leültetném a két srácot, hogy fiúk ez már nem az egyetem 😁😀
Gergőke
No ha meg Wino is jött volna a 3. körben, akkor meg pláne le kellett volna ültetni őket.... 😊)))))))

Bush kapcsán a rivalryn kívül bárhol máshol elvesztette a fejét, vagy sportszerűtlen lett volna, fejre ment volna? Tényleg kérdezem, mert ilyenről nem tudok és Burfict-et nem azért utálta mindenki, mert állat érzelmeket meg trash talkot nyomott a pályán, (Ward is ilyen volt, csak mondom...) hanem azért, mert alattomosan játszott.
több mint 5 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 234
Mert, hogy a rivalry-n elvesztette a fejét, meghogy Roshental az ügynöke, meghogy off the ball LB-ért nem megyünk fel, meghogy Lonnie Johnson, meghogy Rock Ya-Sin, meg egyébként is barom....a Lonnie Johnsonnál felröhögtem, csak jelzem...

Ezen a nem megyünk fel off the ball LB-ért már a bow.hu podacaston is felkaptam a fejem. Amikor űberokos srácok óriás tudással nagyot akarnak mondani, akkor ez sikerül. Bocs, de ez a véleményem.

A mai gyors alapvetően passz orientált ligában, ahol egyébként nem egyszer rohangáló QB-k is megfordulnak (nálunk 3-ból 2 az...), elképesztő módon felértékelődött a 3DOWN OFF THE BALL ILB-k szerepe, akik ha kell futást, akik ha kell passzt védekeznek és ha kell a QB-ra is tudnak menni. Ha ebben nincs vita (márpedig nagyon nehéz lenne vitázni ezzel), akkor azzal sem lehet, hogy ezen játékosok értéke megnőtt. Ha pedig azt veszem, hogy egész egyszerűen nagyon nehéz találni ilyeneket, akkor elmondhatjuk, hogy az ilyenekért éri meg feltradelni. Volt, amikor Hamptonokért imádkoztunk, de ma ha nem tud az adott pali 3 down player lenni, akkor ki fog esni, mert egy Pats alig várja (pl.), hogy ilyen missmatcheket találjon. Hampton pedig a mostani NFL-ben egy rotációs játékos lenne, semmi több.

Diontae Johnson számait és teljesítményét a 2017-es évben érdemes megnézni, mert akkor volt egy valamire való QB-ja és neki valóban arra szüksége van, mert az ő erőssége pont az, hogy az egyik legermészetesebben és legjobban futja az útvonalait a mostani WR-ek közül. Mini hype volt a draft előtt, minden csapat ott volt a pro day-en, szó nincs arról, hogy a 4-5. körökben elkérhető lehetett volna, mert minden csapat boardján ott volt, sokan meg akarták húzni a ravaszt, de persze kérdés, hogy ezt jó időben tettük-e meg. AB klónról beszélünk és nem lehet nem látni, hogy beleálmodtuk ezt a picket a 3/2-be.....reach ez nem kérdés, mi húztuk a ravaszt először. Most nincs más, mint bízni abban, hogy WR-eket nagyon tudunk választani és fejleszteni nagy átlagban.

Cserébe viszont Layne szerintem steal 3/20-on. 21 éves a pali, az egyetemen folyamatosan javult a teljesítménye, ahogy WR-ből CB-be konvertálódott át és 2018-ban coverage-ben már kiemelkedőtt nyújtott. Nem elit sebességű, de nagyon jók az ösztönei, nagyon jól jön vissza és mivel hosszú srác, így oda tud érni. Én neki nagyon örülök már csak azért is, mert szépen Nelson-Haden alatt be tud(na) érni, nem kell gyorsan mélyvízbe dobni és benne óriási az upside. Nagyon örülök, hogy nem egy Burns féle elit atlétát, hanem egy nagyon jó ösztönökkel és felépítéssel megáldott srácot hoztunk most.

Az ami a tegnapi nap óriás csalódása az Wino.....az, hogy a Pats végül röhögve be tudta húzni....ahhhh.....azon felcsesztem magam....
több mint 5 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 677 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Nos végre én is ide jutottam. 🙂

Devin Bushról már nagyon sokszor leírtam a véleményem. Emberi szempontból nagyon sok mindenben egyetértek Willie el. DE!
Jó játékos a srác. Azzal én sem tudtam vitatkozni.
Remélem csiszolódni fognak az emberi dolgai és nem lesz akkora paraszt az NFL-ben is, mint az egyetemen. S nem fog olyan dolgokat csinálni, mint a Spartans Stadiumban.

Deiontai Johnson??? A posztot értem, de miért pont ő??

Justin Layne: Nagyon rég örültem ennyire 3.körös picknek. Pályáját elkapóként kezdte a Spartansban, aztán két éve váltott posztot. Tavaly már alig engedett elkapást. Ha jól emlékszem 14 leütött labdája volt. Azt gondoltam 2.kör közepe táján kiviszik. Haden és Nelson mögött még lesz ideje tanulni is. Nagyon boldog vagyok.
Kedvenc egyetemi csapatból, kedvenc NFL csapatba. 🙂 Nagyon helyes 🙂

Tomlinék kemények amúgy, Bush után gyorsan kihúznak egy Spartans játékost. 😀 Azért gyorsan leültetném a két srácot, hogy fiúk ez már nem az egyetem 😁😀

Szerkesztette: Gergőke

" class="embed">
több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Öhmmmm: szerintem húztunk egy full idiótát, akinek ráadásul a zs....ír Rózsaház az agentje, szóval a money signt már be is készíthetjük. Ez vagy kompenzáció az irodaháztól AB-ért, vagy az FOban mindenki meghülyült és megint megszopattuk magunkat. Nagyjából ki sem fogja tölteni a szerződését, ha beválik, 4 év után adios lesz itt.

A poszt még rendben van, de ki nem állhatom ezt a barmot. Egy ellenszenves, túlhype-olt agyatlan kretén. Nem tudok rá mást mondani. Inkább reacheltünk volna Wino-ért.

Sokkal jobb prospectek maradtak bennt még utána (Burns, Tillery, Wilkins, Simmons, Lonnie Johnson, Layne, AJ Brown, akik első körben a helyünk körül elérhetők voltak, illetve CGJ, Arcega, Winovich, Rock Ya-Sin, akikről így másodikban tutira lecsúszunk), ráadásul még fel is tradeltünk, anyám!!!

Rohadt mérges vagyok, ez volt az egyetlen forgatókönyv, aminek nem tudok örülni. Ha Bush leesett volna 20-ig, akkor még azt mondom oké, de szerintem ennyi erővel tavaly mehettünk volna inkább LvE-ért, az sem került volna többe, legfeljebb most nem lenne Washington és Chucks. LvE meg sokkal jobb képességű játékos, mint Bush.

Azt meg már nem is mondom, hogy off ball LB-ért feltradelni netto hülyeség, ha nem egy Bobby Wagner vagy Ryan Shazier az illető. Nézzétek meg Saci tape-jét és Bushét és sírni fogtok a különbségen.
Fast Willie
Én nézegettem. Az látszik, hogy jobb technikával szerel mint Saci. Nála lassabban ér oda, viszont -talán emiatt is- ritkábban csúszik le az emberről, kevesebb a rontott szerelése, és nemigen láttam hogy sisakkal előre érkezett volna. Nem tudom mi lesz belőle NFL szinten, de azt valószínűnek tartom, hogy nem fogja kinyírni magát egy sz.rul kivitelezett ütközéssel.

Azt nála problémának gondolom, hogy sokszor ütés helyett a karjait használva állítja meg az embert, és nem tartom kizártnak, hogy az NFL-ben pont annyival nagyobb emberek érkeznek, pont annyival gyorsabban, hogy ez itt már nem fog működni... de majd meglátjuk.

Egyébként ha megnézed Jarvis Jones tape-jét, hát ő is valami brutál jó passruhernek nézett ki rajta. Szóval ez ennyit ér.
Jan
Nah igen, JarvisJonesból JarJarBinks lett mire NFL-be került.
Bushból reméljük nem George W. lesz.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 5 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 117 — capitaine du château de Vienne 1487
Én pont Layne-t, magasabb és valamivel atletikusabb... és elég egy Michigani...a másik inkább a State-ről
Klaci79
Love Notre Dame 😛

Minden esetre én is elégedett vagyok, majd barátkoznak Bush-al 😀
Layne simán lehetett volna 2. körös is, szóval jó ez.
tenorx
Jah igen...nem sokat aludtam mostanában, már keverem őket. Szerintem Layne az egész class egyik legjobb CB.je. Csak talán meg nincs elég rutinja
Klaci79
Én pont Layne-t, magasabb és valamivel atletikusabb... és elég egy Michigani...a másik inkább a State-ről
Klaci79
Love Notre Dame 😛

Minden esetre én is elégedett vagyok, majd barátkoznak Bush-al 😀
Layne simán lehetett volna 2. körös is, szóval jó ez.
tenorx
Jah igen...nem sokat aludtam mostanában, már keverem őket. Szerintem Layne az egész class egyik legjobb CB.je. Csak talán meg nincs elég rutinja
Klaci79
és receiver volt


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 371
Én pont Layne-t, magasabb és valamivel atletikusabb... és elég egy Michigani...a másik inkább a State-ről
Klaci79
Love Notre Dame 😛

Minden esetre én is elégedett vagyok, majd barátkoznak Bush-al 😀
Layne simán lehetett volna 2. körös is, szóval jó ez.
tenorx
Jah igen...nem sokat aludtam mostanában, már keverem őket. Szerintem Layne az egész class egyik legjobb CB.je. Csak talán meg nincs elég rutinja
több mint 5 éve
kriSTEELan Pittsburgh Steelers 304
Tuti le volt osztva, hogy a 2. választás az offense-é, ott meg ő volt a boardunk tetején... itt meg jönnek a steelers standardok, hogy nem foglalkozunk mással, stb..

több mint 5 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
"If our 3rd rounds picks were swapped I think we wouldn't have been as upset with johnson"

😀
több mint 5 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Én pont Layne-t, magasabb és valamivel atletikusabb... és elég egy Michigani...a másik inkább a State-ről
Klaci79
Love Notre Dame 😛

Minden esetre én is elégedett vagyok, majd barátkoznak Bush-al 😀
Layne simán lehetett volna 2. körös is, szóval jó ez.
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 371
ez igen...és örülök, hogy megvártam a bejelentést is...szórakoztató az öreg 😀
több mint 5 éve
no flacco Pittsburgh Steelers 317
Ez legalább rendben volt
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 371
Én pont Layne-t, magasabb és valamivel atletikusabb... és elég egy Michigani...a másik inkább a State-ről
több mint 5 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Én Julian Love-ot vinném, de meglátjuk.
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 371
a WR coach van teljesen oda érte, hogy micsoda személyiség stb....ezek a fasz vezetők meg nem akarják belátni, hogy dupree egy elbaszott nagy bust és inkább oda kellene gondolkodni valami megoldáson
Klaci79
Ja de figyelj szerintem a pass rusht megoldjuk, vannak annál égetőbb needek szvsz. Bush is kurva jó pass rushban, szóval fogunk rá blitzet hívni bőven.

Szerintem most biztosan CB jön, mert a secondaryra ráfér az erősítés.
tenorx
és még így is mekkora mákunk van, hogy Politok és hasonlók mennek ki, de jó CB még mindig van legalább 2
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 371
ki a g@cinek kellett volna még, hogy nem ért rá a 6. körben?
Klaci79
"I know for a fact that Tampa Bay was going to take him with their next pick. Their coach cussed me out after we took him." Darryl Drake.
tenorx
hát ez most a vagy igaz, vagy nem kategória...de nem hiszem, hogy a bent lévő 20 WR közül, pont ez a srác lesz aki igazán jó....egy AB volt már itt...elég kicsi az esély kettőre
több mint 5 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
a WR coach van teljesen oda érte, hogy micsoda személyiség stb....ezek a fasz vezetők meg nem akarják belátni, hogy dupree egy elbaszott nagy bust és inkább oda kellene gondolkodni valami megoldáson
Klaci79
Ja de figyelj szerintem a pass rusht megoldjuk, vannak annál égetőbb needek szvsz. Bush is kurva jó pass rushban, szóval fogunk rá blitzet hívni bőven.

Szerintem most biztosan CB jön, mert a secondaryra ráfér az erősítés.
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 371
a WR coach van teljesen oda érte, hogy micsoda személyiség stb....ezek a fasz vezetők meg nem akarják belátni, hogy dupree egy elbaszott nagy bust és inkább oda kellene gondolkodni valami megoldáson
több mint 5 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
ki a g@cinek kellett volna még, hogy nem ért rá a 6. körben?
Klaci79
"I know for a fact that Tampa Bay was going to take him with their next pick. Their coach cussed me out after we took him." Darryl Drake.
több mint 5 éve
no flacco Pittsburgh Steelers 317
És pont ezek a buzik vitték el Winot....
több mint 5 éve
no flacco Pittsburgh Steelers 317
Valamelyik hosszú és nála gyorsabb wr kellett volna. Boykinban majdnem biztos voltam. Úgy járunk majd vele, mint a returner törpével, akinek már a nevét is elfelejtettem
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 371
Lehet, hogy jól futja a routokat, nincs ezzel baj, ez fontos...csak éppen az atletikussága szar, de lehet gyengébb.
Bármelyik átlagos corner ott lesz a seggében.