Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 812
Eddig a Bengals vitte évekig az embereimet, most a Ravens.
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 371
Foster Moreau/TE LSU
Amani Hooker/S Iowa
Sheldrick Redwine/S Miami (FL)
Renell Wren/DL Arizona

And pick your favorite RB: Dexter Williams, Benny Snell, Justice Hill, Mike Weber, Travis Homer.
több mint 5 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 234
Morot visszuk ha bent lesz erre lenne fogadasom is...
Klemó
nem vagyok képben...az ki? 😀
Klaci79
2 drafttal a zsakban persze.....egyebkent ahogy leirtam eszembe jutott Hooker....szoval lehet elvesztem a fogadasom magammal..😊
több mint 5 éve
altoreg79 Pittsburgh Steelers 64
Pedig reménykedtem...
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 371
Morot visszuk ha bent lesz erre lenne fogadasom is...
Klemó
nem vagyok képben...az ki? 😀
több mint 5 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 234
Morot visszuk ha bent lesz erre lenne fogadasom is...
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 371
Ez a srác ügyes....féltek, hogy kimegy...tudjuk milyen fontos a pozíciós harcban
több mint 5 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 234
Azert a Frisco nem viccel ezzel a 4/7-tel....bar ugye 5-ben mi is huztunk mar ls-t...😊
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 371
Justice Hill vagy lehet ezzel egyedül leszek, de Darwin Thompson...nekünk igazából csak egy projekt játékosra van szükség, a két kezdő megvan...
több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 915 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Bryce Love RB tetszene Nektek?
altoreg79
Nekem igen! Vagy Rodney Anderson, esetleg Trayveon Williams!

Szerkesztette: steelwolf
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 812
Azért a 4.42 (White) és 4.43 (Bush) is eléggé elit sebesség egy MLB-nek, szóval ezt a részt én nem mondanám 😊
Wyatt
Egy dolog a bóják közt futni egyenesen, egy másik dolog pedig a playolvasásból megakadályozni a kialakuló játékot. Nekem a nagy bajom a Saci összevetésben az efffiency, sokkal kevesebb a takli. De ez majd kiderül, hogy mások csinálták a dolgokat, vagy hagy odaérni másokat?
sutianap
Ha geci akarok lenni, akkor kiszedek a két linkelt vidiből dolgokat. Geci vagyok, de egy lusta dög is, ezért nem teszem😊

Szerkesztette: Willie Parker
több mint 5 éve
altoreg79 Pittsburgh Steelers 64
Bryce Love RB tetszene Nektek?
több mint 5 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 876 — !SuPeR6BoWL!
A tegnapi Wino-Pats és Boykin-Ravens házasságok azért szíven ütöttek.
Fast Willie
a legvészesebb a Ravens-Ferguson frigy
sutianap
De Ferguson lazy lesz akkor a szerelem max pláfói lesz

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 915 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Kik jöhetnek ma?
több mint 5 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 117 — capitaine du château de Vienne 1487
A tegnapi Wino-Pats és Boykin-Ravens házasságok azért szíven ütöttek.
Fast Willie
a legvészesebb a Ravens-Ferguson frigy


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 5 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 117 — capitaine du château de Vienne 1487
Azért a 4.42 (White) és 4.43 (Bush) is eléggé elit sebesség egy MLB-nek, szóval ezt a részt én nem mondanám 😊
Wyatt
Egy dolog a bóják közt futni egyenesen, egy másik dolog pedig a playolvasásból megakadályozni a kialakuló játékot. Nekem a nagy bajom a Saci összevetésben az efffiency, sokkal kevesebb a takli. De ez majd kiderül, hogy mások csinálták a dolgokat, vagy hagy odaérni másokat?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 5 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 234
Én ma várok meg egy safety-t, egy TE-t, RB-t, projekt LB-t és meg egy WR-t.
Asszem meg van egy választás, a DL vagy az OL-be
Klaci79
TE és RB szinte biztos, de hogy WR-t hoznánk még azt kétlem.

JuJu, Washington, Rogers, Switzer, Moncref, Johnson már így is "sok".

Igazából az meglepne, hogy ha 4. és 5. pickünk nem TE és RB lenne.
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 812
A felvételek zömén Bush kurva messze jár a labdástól, és néhányszor csúnyán melléfut/megblokkolják:



több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 371
Én ma várok meg egy safety-t, egy TE-t, RB-t, projekt LB-t és meg egy WR-t.
Asszem meg van egy választás, a DL vagy az OL-be
több mint 5 éve
zidane99 Pittsburgh Steelers 180
Tavaly próbáltunk felmenni LVE-ért...de nem adta el senki a pickjét...a többivel nem tudok mit kezdeni...mintha nem ugyanarról a játékosról beszélnénk.

Sőt továbbmegyek már a Johnson gyerekkel is abszolút kibékültem. Csak meg kellett nézni a '17-es számait...kicsit a drop aggasztó és nem lesz belőle AB, mert AB egyedi volt...de ezeket az elkapókat valahogy eltaláljuk.
Klaci79
Nekem nem változik a véleményem, én LVE-ért adtam volna több picket, Bushért nem, ennyi.

Nem tetszik a draftunk, pedig tudod, hogy a pozitív szemléletű vonalat képviselem itt. Sokkal jobban össze lehetett volna állítani az első két picket.

Megígérem, hogy nem fogok Bush-on fanyalogni többet, a szezonra megadom neki a bizalmat, de nem bírom a srácot, bele van kódolva, hogy elszáll az agya, mind a pályán, mind pénzügyileg. Az ügynök személye pedig csak olaj a tűzre, de az FO tudja, hogy vele milyen a kapcsolatuk.

Az elkapó gyerek a legnagyobb csalódás számomra, Sternberger jobban tetszett volna például, ha már támadót akartak húzni.
Fast Willie
Én nem akarom, hogy változzon a vélemény, csak nem értek valamit. Írtad, hogy White érzékben és észlelésben bőven Bush felett van és meg nem értem, hogy ez honnan van?

Nekem Devin White egy tökéletes felépítésű ILB, akinél viszont sokszor az látszik, hogy lassabban reagál, de onnantól, ha befogta a célpontot elképesztő sebességgel és erővel és technikával teszi azt amit tesz. Nekem Bush egy bomba, aki elképesztően gyorsan reagál, de a végsebessége nem feltétlenül elit és a mérete miatt kérdéses mennyire lesz hasznos a futásoknál. Éppen ezért fura, amit leírtál róla, hogy lassan reagál. Én ezt nem látom, sőt, mivel a csávó elképesztően sokat készült tudatosan minden meccsére, így sokszor előbb reagált a playre, mielőtt az ténylegesen kibontakozott volna. Nekem ez utóbbi tetszik nála nagyon, megvan a football IQ és az alázat a sok munka is benne.

Ettől még persze utálhatod Busht, csak nem értettem ezt az indokot.
Klemó
Egyetértek veled.
Mindenhol azt olvastam, hogy egy okos játékos, nem egy barbár.
A csapatársai szerint meg ő volt a vezető.
Ettől még lehet, hogy nem lesz belőle semmi nfl szinten.
Megnéztem az ominózus taposós videót. Én személy szerint bírom, hogy tökös gyerek volt, nem hagyta magát megfélemlíteni.
Az meg még a jólnevelt úrigyerekekkel is előfordul, hogy elszáll az agyuk.
Az nfl-ben meg nem fog olyan baromságot csinálni, mint a taposás, ebben biztos vagyok.
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Azért a 4.42 (White) és 4.43 (Bush) is eléggé elit sebesség egy MLB-nek, szóval ezt a részt én nem mondanám 😊

több mint 5 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 234
Tavaly próbáltunk felmenni LVE-ért...de nem adta el senki a pickjét...a többivel nem tudok mit kezdeni...mintha nem ugyanarról a játékosról beszélnénk.

Sőt továbbmegyek már a Johnson gyerekkel is abszolút kibékültem. Csak meg kellett nézni a '17-es számait...kicsit a drop aggasztó és nem lesz belőle AB, mert AB egyedi volt...de ezeket az elkapókat valahogy eltaláljuk.
Klaci79
Nekem nem változik a véleményem, én LVE-ért adtam volna több picket, Bushért nem, ennyi.

Nem tetszik a draftunk, pedig tudod, hogy a pozitív szemléletű vonalat képviselem itt. Sokkal jobban össze lehetett volna állítani az első két picket.

Megígérem, hogy nem fogok Bush-on fanyalogni többet, a szezonra megadom neki a bizalmat, de nem bírom a srácot, bele van kódolva, hogy elszáll az agya, mind a pályán, mind pénzügyileg. Az ügynök személye pedig csak olaj a tűzre, de az FO tudja, hogy vele milyen a kapcsolatuk.

Az elkapó gyerek a legnagyobb csalódás számomra, Sternberger jobban tetszett volna például, ha már támadót akartak húzni.
Fast Willie
Én nem akarom, hogy változzon a vélemény, csak nem értek valamit. Írtad, hogy White érzékben és észlelésben bőven Bush felett van és meg nem értem, hogy ez honnan van?

Nekem Devin White egy tökéletes felépítésű ILB, akinél viszont sokszor az látszik, hogy lassabban reagál, de onnantól, ha befogta a célpontot elképesztő sebességgel és erővel és technikával teszi azt amit tesz. Nekem Bush egy bomba, aki elképesztően gyorsan reagál, de a végsebessége nem feltétlenül elit és a mérete miatt kérdéses mennyire lesz hasznos a futásoknál. Éppen ezért fura, amit leírtál róla, hogy lassan reagál. Én ezt nem látom, sőt, mivel a csávó elképesztően sokat készült tudatosan minden meccsére, így sokszor előbb reagált a playre, mielőtt az ténylegesen kibontakozott volna. Nekem ez utóbbi tetszik nála nagyon, megvan a football IQ és az alázat a sok munka is benne.

Ettől még persze utálhatod Busht, csak nem értettem ezt az indokot.
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 812
Tavaly próbáltunk felmenni LVE-ért...de nem adta el senki a pickjét...a többivel nem tudok mit kezdeni...mintha nem ugyanarról a játékosról beszélnénk.

Sőt továbbmegyek már a Johnson gyerekkel is abszolút kibékültem. Csak meg kellett nézni a '17-es számait...kicsit a drop aggasztó és nem lesz belőle AB, mert AB egyedi volt...de ezeket az elkapókat valahogy eltaláljuk.
Klaci79
Nekem nem változik a véleményem, én LVE-ért adtam volna több picket, Bushért nem, ennyi.

Nem tetszik a draftunk, pedig tudod, hogy a pozitív szemléletű vonalat képviselem itt. Sokkal jobban össze lehetett volna állítani az első két picket.

Megígérem, hogy nem fogok Bush-on fanyalogni többet, a szezonra megadom neki a bizalmat, de nem bírom a srácot, bele van kódolva, hogy elszáll az agya, mind a pályán, mind pénzügyileg. Az ügynök személye pedig csak olaj a tűzre, de az FO tudja, hogy vele milyen a kapcsolatuk.

Az elkapó gyerek a legnagyobb csalódás számomra, Sternberger jobban tetszett volna például, ha már támadót akartak húzni.
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 812
Nos végre én is ide jutottam. 🙂

Devin Bushról már nagyon sokszor leírtam a véleményem. Emberi szempontból nagyon sok mindenben egyetértek Willie el. DE!
Jó játékos a srác. Azzal én sem tudtam vitatkozni.
Remélem csiszolódni fognak az emberi dolgai és nem lesz akkora paraszt az NFL-ben is, mint az egyetemen. S nem fog olyan dolgokat csinálni, mint a Spartans Stadiumban.

Deiontai Johnson??? A posztot értem, de miért pont ő??

Justin Layne: Nagyon rég örültem ennyire 3.körös picknek. Pályáját előadóként kezdte a Spartansban, aztán két éve váltott posztot. Tavaly már alig engedett elkapást. Ha jól emlékszem 14 leütött labdája volt. Azt gondoltam 2.kör közepe táján kiviszik. Haden és Nelson mögött még lesz ideje tanulni is. Nagyon boldog vagyok.
Kedvenc egyetemi csapatból, kedvenc NFL csapatba. 🙂 Nagyon helyes 🙂

Tomlinék kemények amúgy, Bush után gyorsan kihúznak egy Spartans játékost. 😀 Azért gyorsan leültetném a két srácot, hogy fiúk ez már nem az egyetem 😁😀
Gergőke
No ha meg Wino is jött volna a 3. körben, akkor meg pláne le kellett volna ültetni őket.... 😊)))))))

Bush kapcsán a rivalryn kívül bárhol máshol elvesztette a fejét, vagy sportszerűtlen lett volna, fejre ment volna? Tényleg kérdezem, mert ilyenről nem tudok és Burfict-et nem azért utálta mindenki, mert állat érzelmeket meg trash talkot nyomott a pályán, (Ward is ilyen volt, csak mondom...) hanem azért, mert alattomosan játszott.
Klemó
Most hirtelenjében egy (elég véleményes) targetinget találtam nála, de asszem volt pár, amit még vizsgáltak (a Gators és a Maryland ellen?)



 www.michigandaily.com/section/football/harbaugh-players-react-targeting-calls

 fanbuzz.com/college-football/big-ten/did-the-refs-miss-a-potential-targeting-and-ejection-call-against-michigan/

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 371
Tavaly próbáltunk felmenni LVE-ért...de nem adta el senki a pickjét...a többivel nem tudok mit kezdeni...mintha nem ugyanarról a játékosról beszélnénk.

Sőt továbbmegyek már a Johnson gyerekkel is abszolút kibékültem. Csak meg kellett nézni a '17-es számait...kicsit a drop aggasztó és nem lesz belőle AB, mert AB egyedi volt...de ezeket az elkapókat valahogy eltaláljuk.