Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 5 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 659 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
J. Conner 8 Carry, 17 yards, 2.1 Average, 1 TD

(hozzateve egy gyonyoru egykezes elkapas is, de igy is keves)

Es ez volt az elso tuzkeresztsege es barmennyire is szimpatikus, vagy jo, conner nem bell. Meg nem az sajnos. Es az, hogy barki a futo, a pit csapata kurva jo es nem esik vissza bell hianyaban sem igaz. Ez is lemerheto. Bar itt sajnos fitchner befolyasolo tenyezo lehet es nem a jo iranyba, bar ora is mindenki azt mondta mint butlerra, hogy haleynel szazszor jobb lesz barki. Es vele a szuper steelers off meg megallithatatlan. Vagy megis. 😕
gabistar
Ugye ezt te sem gondoltad komolyan?!

Az első negyedben 21 pontos hátrányban voltunk... ez nem az a szituáció,amikor nekiállsz futkorászni, hogy majd azzal visszajössz a meccsbe. Mivel mentünk volna többre azzal, ha mondjuk Bell ugyanennyi carryből összehoz 30 yardot? 20+ pontos hátránynál nem fogsz futni.

Viszont,ha már itt tartunk akkor engem például sokkal jobban zavar Brown. A viselkedése is, meg hát szóval nem igazán jönnek az elkapások sem úgy, ahogy azt megszoktuk. Ehhez képest viszont JuJu és Jesse egészen szépen hozzák magukat.

A védelem meg nekem eddig brutálisan kétarcú volt. Független attól, hogy múlt héten a Browns volt az ellenfél, azért ez nem az a liga ahol egy gyengébb csapat, ha szerez 6 labdát nem tudja megnyerni a meccset, ehhez képest a D megoldotta, viszont tegnap akkora homály volt az egész, hogy elmondani nem lehet.

" class="embed">
több mint 5 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 220
Ami igazán nekem elkeserítő az az, hogy a D kapcsán ugye azt mondtuk, hogy felállásokkal (több dime, több nickel) pótoljuk majd az igazán minőségi ILB sor hiányát. Ebből, vagyis ezekből nem láttam semmit, ami legalább pozitív jeleket mutatott volna, sőőőt Kelce-t többször Bostic fogta és ami még megdöbbentőbb Watkinson jó néhányszor Wattot láttam. Visszatekertem utóbbit, mert nem hittem el........Butlernek fogalma nem volt a tegnapi meccsről, szerintem azt se tudta hol van.....

De ha átmegyünk a másik oldalra OC oldalon ott is van mit sepregetni. Kiszámítható playcallinggel mentünk egész meccsen és Ben bravúrjai kellettek sokszor, hogy meglegyenek a yardok.

Ben kapcsán pedig jómagam is azt láttam, hogy nincs meg a pontosság. Szinte nem láttam hosszú paszt nem több méterrel az elkapó előtt lehullani.....

Egy szó, mint száz, lassú startot vettünk és van min javítani...
több mint 5 éve
zidane99 Pittsburgh Steelers 180
Hat nem tudom mi volt ez a meccs megint. A browns meccs utan azt gondoltuk, hogy letudtuk a kotelezo (akar bennek is) gaz meccset. Erre jon ez. Nem is tudom mit lehet elmondani a meccsrol.

Elsonek azt hogy az offense volt egy nagy nulla a meccs elejen, ben (szerintem talan meg serult volt es talan azert de) ugy jatszott mint kb egy ovodas a foiskolasok ellen. Nem volt meg benne a tuz, nem volt csomo ideig egy first downunk sem. Csak punt. Aztan nagy nehezen vegre az is meglett. De addig mintha felt volna, vagy nem tudom mi, ugy nezett ki mintha most kerult volna be a ligaba es o volna rookie.

Aztan meg amikor mar kb minden mindegy alapon ugy latszott lefutott a meccs, hirtelen valtozott a kep (lehet a fajdalomcsillapito vagy barmit amit kapott hatott neki) es ugy jatszott mint regi onmaga. Elojott hirtelen a gyozni akaras, es az offense porgott.

Bar ekkora mar sokkal mentek, de visszajottunk a meccsbe. Aztan megint jott a homaly offense. Es megint elvesztettuk a fonalat. Es jott a szivas. Es aztan megint jott a fordulat a deftol es egy kis remeny. De a vegen minden elment.

Nem tudom ki hogy latta, stat alapjan nagyon jol mutatnak ben szamai, meg felert az orokranglistan is eggyel feljebb, de azt ereztem, hogy nem tud hosszu passzt dobni jol. Altalaban kicsit fole, kicsi ala, kicsit melle mentek a labdai. Volt egy int is. De azt szerencsenkre visszafujtak. Szoval nem tudom hogy serult volt e, ha igen akkor a teljesitmenye jo ahhoz kepest. De az eddzoke szar.

Ha nem volt serult, akkor meg fura volt latni ezt tole meg browntol is, meg a tobbiektol is, hogy nincs meg az osszhang. A barkinek felteszunk 35 pontos offense a meccs elejen ugy tunt barkitol bekapunk 35 pontot lesz mikozben nekunk alig volt pontunk.

Nem csak en lattam igy, eleg sokan a barban ahol neztuk. Mindegy de fura volt, mintha a meccs elejen meg ben mindig a preseasonban erezte volna magat. Majd magara talalt. Majd megint elvesztette a fonalat. Majd megint visszajott.

De a lenyeg, hogy mindig csak rohantunk a pontok utan. Nem tudtunk egyszer sem vezetni ezzel az off al. Sot pontokat sem csinalni sokaig. Aztan meg pontatlan volt picit ben. Mondom ezt ugy hogy a statjait ha nezed kurva jo meccset hozott le.

De ha ugy nezzuk, hogy amikor szamitott a legjobban, akkor egyszer sem tudtunk forditani, csak visszajonni. Meg az ellenfel siman ellepett tolunk. Igy a statja megint csak stat.

A def meg forditva kezdte a meccset. Mar elhittem roluk, hogy normalis def lesz. Mire jott kalce es megmutatta mire jok a safetyeink meg mire jo bostic vince es a tobbiek. Egyszer negyen alig birtak foldre vinni. Tobbszor 5 yardra voltak tole. Fedezni nem tudtuk. Burns is egett mint allat akar ha jol lattam hill vagy watkinsal szemben is.

Szoval valaki jol idezte az eredmenykovetoben, hogy annyira fokuszaltunk a futas megallitasara az offseasonban, hogy elfeledkeztunk hogy passz is letezik. Kb igy is volt. Nem tudom, hogy most akkor megint egy ember kiesese miatt dol be a def, akit tudunk hogy jo, de azt hittuk, hogy messze van mogotte meg ertekes ember cb poszton.

Meg jo hogy tavaly kivagtak ot, mert ha nelkule es saci nelkul osszadjuk mi folyt a palyan...

Butler meg mindig nem mutatta meg, hogy kellene egy jo defet uzemelni. Es nem ertem, hogy mi a faszert nem fogjak mar fel, hogy williams melle kell egy kurva gyors es jo tacklet csinalo elit jatekos, vagy mind a ketten kb szarok lesznek. De o megeri a penzet az lehet, csak nem kezdonek valo. Ha nincs mellette egy elit jatekos. Ez volt tavaly is, iden is. Nem tudom hany meccs kell hogy meg elteljen, mire rajonnenek, hogy gyenge kezdo, de eros backup max. Vagy gyenge kezdo, de atlagos ha jo ilb van mellette.

A sema valtas eddig sem mult meccsen sem most nem mukodott, sem semmi amit elterveztek vedelem szempontjabol. Ennyi pontot siman kapni siralmas volt. Kb mintha csukott szemmel is vegig tudtak volna menni a palyan. Es hat igen passz kalce nek el meg foleg. Ugy nezett ki, mintha nem tudtak volna hogy van egy ilyen jatekos a kc nel, vagy esetleg fedezni/fogni kellene. Mert senki sem tette meg. Csak akkor nem volt elkapasa kb amikor tulzassal csak nem akarta.

Szoval a browns meccs mar ravilagitott par hibara. De akkor meg nem lehetett megmondani mi van. Es mondtam is varjunk meg egy meccset azzal a deffel kapcsolatban. Most ugy erzem, nem kell tovabb. A def lepett elore, de csak annyit hogy szorosabban kaptunk ki. Meg most nem run al szivattak egesz vegig hanem a tavalyi jobb vedekezesi formankkal a passzal.

Irtam, hogy gaz lesz a TE elleni jatekunk egy jo csapat ellen. Es ez igy is lett. Valami nagy gond lehet a fejekben, mind jatekos, mind eddzo, mind butler, tomlin es fitchner nel is. Mert eddig ket meccsbol egyszer sem voltunk domoinansak. Es egyszer sem tudtunk meg nyerni. Butlernak meg mar volt ideje bizonyitani. De kellett a faszomnak megint ez a hyper jo lesz, nem kell ilb majd a safety megoldja ugyisazazerossegunk vedelem.

Tomlint most lattam eloszor feltuzelni, lebaszni a vedelmet. Lehet erzi ez mar az o fejebe is kerulhet. Eleg legyen azt mondani, hogy negyedikek vagyunk 2 meccs utan a csoportban es majdnem siman 0-2 vel. Es a browns elottunk all. Es ok legalabb megint meccsben voltak es ha nincs de berugjak az utolso fgt akkor ot es lehet nyernek.

Meg mi egyszer ketszer egyenlitettunk aztan elhuztak, mintha mas ligaban lettek volna.

Ez eddig ket szornyu meccs volt. Ha nem csak a pontokat nezzuk, hanem a tenyleges jatekot. Mult heten ben 5 eladott labda. Most vedelem 6td t kapott. Ben most is sokszor kicsivel csak de pontatlan volt. Szoval itt azt ereztem csak hogy lehet vissza tudjuk hozni egalra, de azt nem hogy nyerhetunk. Barmennyiszer is majndem elhitettek velem. Amikor visszajottek, vagy visszajottek elerheto egy td tavolsagra.

Mas conner ezen a meccsen mar nem annyira villogott mint mult heten. Nem is kaphatott annyi labdat, mert nagy hatranyban jatszottunk. Voltak szep huzasai, egykezes elkapas stb, de megint kellett volna a meccset eldonto rb kb mint mult heten is es amikor kellett volna mult heten fumble lett, most meg megserult aztan meg eltunt a meccs kozben. Neha elotunt de aztan megint keves volt. Osszesegeben ahhoz kepes amit vartunk tole. Ez van. Utolso hely. Nem szep kezdes.

Na most aztan mar lehet irni, hogy megiscsak jo ha van bell. 😀

Aki azt irja, hogy csak a def volt gaz, annak ajanlom ezt...Mikor veszett ossze brown legutoljara a vezeto eddzojevel? Hm...Mikor akarta igy leharapni a fejet barkinek is???

 www.nfl.com/videos/nfl-game-highlights/0ap3000000962765/Antonio-Brown-gets-heated-with-OC-Randy-Fichtner-on-sideline

A spec team et majdnem lehagytam, azok sem segitettek nagyon. Sem a hosszu visszahordas, sem a kihagyott pontok nal. Az eddig biztos labu boswell el meg nem tudom mi lett. O is elment nyaralni mert megkapta a jo szerzodest? Ot miert nem ekezi senki, hogy mennyit kapott es azota hogy jatszik. Mert nala fent all az, amit bell nel elmeletben gondolunk. Hogy vagy nem erdekli a jatek a biztos garantalt miatt, vagy nem erdekli majd esetleg es fuvezik es eltiltjak.

Ugy latszik, az egy hettel ezelott meg nagy vesztesnek kikialtott bell, ezen a heten sokat nyert. Latszik hogy az off nelkule nem onmaga. Megha annyit is futottunk elozo heten es megha ezen a meccsen csinaltunk is annyi pontot. Es mind a ket meccsen az az apro, de ezen a meccsen meg foleg az a dolog hogy o elit, szerintem meccs eldonto lehetett volna. A meccs elejen es a vege fele amikor kellett volna haladni, ugyanigy a mult heti meccsen is, amikor donto szitu volt siman megfogtak connert. Elotte futkarozhatott, de amikor szamitott megalitottak. Aztan fumbli ezen a meccsen meg passzolni kellett, de eleg megnezni a mostani meccs statjat. Sajnos.

De ez lehet csak en vagyok. Bellnek nem hiaba mondta harrison is, hogy a penz majd visszajon, akar kesobb is, csak nyugodtan hagyja ki a meccseket, hosszu tavon kell gondolkodni. Jh-t kivagtuk, visszasirtuk. Idekotottuk, azt mondtuk neki hogy jatszhat eleget, aztan meg szinte semmit. Majd amikor kerte engedjuk el nem tettuk, aztan vegul igen es sb be jutott. Amikor elotte a pit mar 3 eve nyugdijazni akarta. Van ilyen hogy nem egyezik a csapat es a sajat erdek, de nekunk kellett az akkor is gaz vedelembe o a cicak utan, pedig akkor is azt hittuk mint most hogy jok vagyunk lb teren. Mi lett ebbol a pit lb hires corpbol. Williams max vizesnyolcas lehetett volna. Bostic futas ellen vince egyutt talan ok, de passz ellen mind a ketten 0. Siralmas, foleg akik a def es a front seven miatt szerettek meg a pit et. De ez izles dolga. Mindegy.

Szoval szerintem azzal hogy bell nem jatszik mi is szivunk. Most mar ki merem jelenteni tenykent. Eddig csak fikcio lett volna. Mai meccs alapjan viszont egyertelmu nekem. Hianyzik az a pici plussz, amit polamalu jateka adott a defnek, hogy ertheto legyen mire gondolok. Es mas, most meg tudjuk nezni, mi az allas, amikor bell nem jatszik idenre? A mult heti statra reagalva...Kb 0-2 vel felero, mert utolsok vagyunk. Na jo 0-1-1.

Lenyeg a steelers ketelu fegyvere bell nelkul egyoldaluva valt. Es ahogy mult heten is, ezen a heten is siman megoldottak ab levetelet. Nem csoda hogy fusztralt is volt a videoban, amit linkeltem.

Rushing:
J. Conner 8 Carry, 17 yards, 2.1 Average, 1 TD

(hozzateve egy gyonyoru egykezes elkapas is, de igy is keves)

Es ez volt az elso tuzkeresztsege es barmennyire is szimpatikus, vagy jo, conner nem bell. Meg nem az sajnos. Es az, hogy barki a futo, a pit csapata kurva jo es nem esik vissza bell hianyaban sem igaz. Ez is lemerheto. Bar itt sajnos fitchner befolyasolo tenyezo lehet es nem a jo iranyba, bar ora is mindenki azt mondta mint butlerra, hogy haleynel szazszor jobb lesz barki. Es vele a szuper steelers off meg megallithatatlan. Vagy megis. 😕

Mindegy innen szep nyerni. Csak ahhoz vegre jatszani kellene mind a def mind az offense nek es ha lehet ugyanazon a meccsen. Es kell bell is. Es bell es conner duo, ab es egy jo passz off al gyilkos lehetne megint. Csak oldjak mar meg valahogy....!

Es talaljanak ki valamit a defre, kulonben tavaly 2.0 lesz, ha az off nem nyer akkor viszlat.
gabistar
Hagyjuk már ezt a Bell gyereket.
Nem játszik és már nem is fog nálunk.
Előtte is volt sb győzelem rosszabb futóval, gyengébb fallal, gyengébb offal.
Viszont ennél klsszisokkal jobb védelemmel.
Min. 5 éve(de inkább több),nem tud Tomlin összhozni egy olyan deffet, ami megteremti egy gyengébb offnak is a lehetőséget a győzelemre.
És ezt nagyon szar látnom, ezt a szenvedést a védelemmel, mivel én pont a def miatt lettem(mint itt nagyon sokan) steelers rajongó anno 2006-ban.
És ez már Tomlin felelőssége.
több mint 5 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 235
21-0-bol visszajottunk
felraktunk 37 pontot
Red Zone Efficiency 4/4 - 100%
Ezek voltak a pozitiv dolgok szamomra.

negativ :
a futas semennyire sem ment. az elozo Conner utan ez kiabrandito volt, habar ugye rohantunk az eredmeny utan.
Third Down Efficiency 3/11 - 27% ???
Mahomes szinte minden passza ult. mindig volt szabad ember, tobbnyire teljesen szabad.

ehhh, nincs is kedvem tovabb nezni a statokat.

jah es ha Brown sem tud viselkedni, akkor ott coaching problemak vannak.
Lehet, hogy a Bell mizeria igy jon be az oltozon at a palyara?

Szerkesztette: xtaki
több mint 5 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
 twitter.com/SteelVideos/status/1041414208276123648

Szerkesztette: gabor25
több mint 5 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Hat nem tudom mi volt ez a meccs megint. A browns meccs utan azt gondoltuk, hogy letudtuk a kotelezo (akar bennek is) gaz meccset. Erre jon ez. Nem is tudom mit lehet elmondani a meccsrol.

Elsonek azt hogy az offense volt egy nagy nulla a meccs elejen, ben (szerintem talan meg serult volt es talan azert de) ugy jatszott mint kb egy ovodas a foiskolasok ellen. Nem volt meg benne a tuz, nem volt csomo ideig egy first downunk sem. Csak punt. Aztan nagy nehezen vegre az is meglett. De addig mintha felt volna, vagy nem tudom mi, ugy nezett ki mintha most kerult volna be a ligaba es o volna rookie.

Aztan meg amikor mar kb minden mindegy alapon ugy latszott lefutott a meccs, hirtelen valtozott a kep (lehet a fajdalomcsillapito vagy barmit amit kapott hatott neki) es ugy jatszott mint regi onmaga. Elojott hirtelen a gyozni akaras, es az offense porgott.

Bar ekkora mar sokkal mentek, de visszajottunk a meccsbe. Aztan megint jott a homaly offense. Es megint elvesztettuk a fonalat. Es jott a szivas. Es aztan megint jott a fordulat a deftol es egy kis remeny. De a vegen minden elment.

Nem tudom ki hogy latta, stat alapjan nagyon jol mutatnak ben szamai, meg felert az orokranglistan is eggyel feljebb, de azt ereztem, hogy nem tud hosszu passzt dobni jol. Altalaban kicsit fole, kicsi ala, kicsit melle mentek a labdai. Volt egy int is. De azt szerencsenkre visszafujtak. Szoval nem tudom hogy serult volt e, ha igen akkor a teljesitmenye jo ahhoz kepest. De az eddzoke szar.

Ha nem volt serult, akkor meg fura volt latni ezt tole meg browntol is, meg a tobbiektol is, hogy nincs meg az osszhang. A barkinek felteszunk 35 pontos offense a meccs elejen ugy tunt barkitol bekapunk 35 pontot lesz mikozben nekunk alig volt pontunk.

Nem csak en lattam igy, eleg sokan a barban ahol neztuk. Mindegy de fura volt, mintha a meccs elejen meg ben mindig a preseasonban erezte volna magat. Majd magara talalt. Majd megint elvesztette a fonalat. Majd megint visszajott.

De a lenyeg, hogy mindig csak rohantunk a pontok utan. Nem tudtunk egyszer sem vezetni ezzel az off al. Sot pontokat sem csinalni sokaig. Aztan meg pontatlan volt picit ben. Mondom ezt ugy hogy a statjait ha nezed kurva jo meccset hozott le.

De ha ugy nezzuk, hogy amikor szamitott a legjobban, akkor egyszer sem tudtunk forditani, csak visszajonni. Meg az ellenfel siman ellepett tolunk. Igy a statja megint csak stat.

A def meg forditva kezdte a meccset. Mar elhittem roluk, hogy normalis def lesz. Mire jott kalce es megmutatta mire jok a safetyeink meg mire jo bostic vince es a tobbiek. Egyszer negyen alig birtak foldre vinni. Tobbszor 5 yardra voltak tole. Fedezni nem tudtuk. Burns is egett mint allat akar ha jol lattam hill vagy watkinsal szemben is.

Szoval valaki jol idezte az eredmenykovetoben, hogy annyira fokuszaltunk a futas megallitasara az offseasonban, hogy elfeledkeztunk hogy passz is letezik. Kb igy is volt. Nem tudom, hogy most akkor megint egy ember kiesese miatt dol be a def, akit tudunk hogy jo, de azt hittuk, hogy messze van mogotte meg ertekes ember cb poszton.

Meg jo hogy tavaly kivagtak ot, mert ha nelkule es saci nelkul osszadjuk mi folyt a palyan...

Butler meg mindig nem mutatta meg, hogy kellene egy jo defet uzemelni. Es nem ertem, hogy mi a faszert nem fogjak mar fel, hogy williams melle kell egy kurva gyors es jo tacklet csinalo elit jatekos, vagy mind a ketten kb szarok lesznek. De o megeri a penzet az lehet, csak nem kezdonek valo. Ha nincs mellette egy elit jatekos. Ez volt tavaly is, iden is. Nem tudom hany meccs kell hogy meg elteljen, mire rajonnenek, hogy gyenge kezdo, de eros backup max. Vagy gyenge kezdo, de atlagos ha jo ilb van mellette.

A sema valtas eddig sem mult meccsen sem most nem mukodott, sem semmi amit elterveztek vedelem szempontjabol. Ennyi pontot siman kapni siralmas volt. Kb mintha csukott szemmel is vegig tudtak volna menni a palyan. Es hat igen passz kalce nek el meg foleg. Ugy nezett ki, mintha nem tudtak volna hogy van egy ilyen jatekos a kc nel, vagy esetleg fedezni/fogni kellene. Mert senki sem tette meg. Csak akkor nem volt elkapasa kb amikor tulzassal csak nem akarta.

Szoval a browns meccs mar ravilagitott par hibara. De akkor meg nem lehetett megmondani mi van. Es mondtam is varjunk meg egy meccset azzal a deffel kapcsolatban. Most ugy erzem, nem kell tovabb. A def lepett elore, de csak annyit hogy szorosabban kaptunk ki. Meg most nem run al szivattak egesz vegig hanem a tavalyi jobb vedekezesi formankkal a passzal.

Irtam, hogy gaz lesz a TE elleni jatekunk egy jo csapat ellen. Es ez igy is lett. Valami nagy gond lehet a fejekben, mind jatekos, mind eddzo, mind butler, tomlin es fitchner nel is. Mert eddig ket meccsbol egyszer sem voltunk domoinansak. Es egyszer sem tudtunk meg nyerni. Butlernak meg mar volt ideje bizonyitani. De kellett a faszomnak megint ez a hyper jo lesz, nem kell ilb majd a safety megoldja ugyisazazerossegunk vedelem.

Tomlint most lattam eloszor feltuzelni, lebaszni a vedelmet. Lehet erzi ez mar az o fejebe is kerulhet. Eleg legyen azt mondani, hogy negyedikek vagyunk 2 meccs utan a csoportban es majdnem siman 0-2 vel. Es a browns elottunk all. Es ok legalabb megint meccsben voltak es ha nincs de berugjak az utolso fgt akkor ot es lehet nyernek.

Meg mi egyszer ketszer egyenlitettunk aztan elhuztak, mintha mas ligaban lettek volna.

Ez eddig ket szornyu meccs volt. Ha nem csak a pontokat nezzuk, hanem a tenyleges jatekot. Mult heten ben 5 eladott labda. Most vedelem 6td t kapott. Ben most is sokszor kicsivel csak de pontatlan volt. Szoval itt azt ereztem csak hogy lehet vissza tudjuk hozni egalra, de azt nem hogy nyerhetunk. Barmennyiszer is majndem elhitettek velem. Amikor visszajottek, vagy visszajottek elerheto egy td tavolsagra.

Mas conner ezen a meccsen mar nem annyira villogott mint mult heten. Nem is kaphatott annyi labdat, mert nagy hatranyban jatszottunk. Voltak szep huzasai, egykezes elkapas stb, de megint kellett volna a meccset eldonto rb kb mint mult heten is es amikor kellett volna mult heten fumble lett, most meg megserult aztan meg eltunt a meccs kozben. Neha elotunt de aztan megint keves volt. Osszesegeben ahhoz kepes amit vartunk tole. Ez van. Utolso hely. Nem szep kezdes.

Na most aztan mar lehet irni, hogy megiscsak jo ha van bell. 😀

Aki azt irja, hogy csak a def volt gaz, annak ajanlom ezt...Mikor veszett ossze brown legutoljara a vezeto eddzojevel? Hm...Mikor akarta igy leharapni a fejet barkinek is???

https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/htlwmvttjp7seol5eivt
Antonio Brown gets heated with OC Randy Fichtner on sideline
Pittsburgh Steelers wide receiver Antonio Brown gets heated with OC Randy Fichtner on sideline.


A spec team et majdnem lehagytam, azok sem segitettek nagyon. Sem a hosszu visszahordas, sem a kihagyott pontok nal. Az eddig biztos labu boswell el meg nem tudom mi lett. O is elment nyaralni mert megkapta a jo szerzodest? Ot miert nem ekezi senki, hogy mennyit kapott es azota hogy jatszik. Mert nala fent all az, amit bell nel elmeletben gondolunk. Hogy vagy nem erdekli a jatek a biztos garantalt miatt, vagy nem erdekli majd esetleg es fuvezik es eltiltjak.

Ugy latszik, az egy hettel ezelott meg nagy vesztesnek kikialtott bell, ezen a heten sokat nyert. Latszik hogy az off nelkule nem onmaga. Megha annyit is futottunk elozo heten es megha ezen a meccsen csinaltunk is annyi pontot. Es mind a ket meccsen az az apro, de ezen a meccsen meg foleg az a dolog hogy o elit, szerintem meccs eldonto lehetett volna. A meccs elejen es a vege fele amikor kellett volna haladni, ugyanigy a mult heti meccsen is, amikor donto szitu volt siman megfogtak connert. Elotte futkarozhatott, de amikor szamitott megalitottak. Aztan fumbli ezen a meccsen meg passzolni kellett, de eleg megnezni a mostani meccs statjat. Sajnos.

De ez lehet csak en vagyok. Bellnek nem hiaba mondta harrison is, hogy a penz majd visszajon, akar kesobb is, csak nyugodtan hagyja ki a meccseket, hosszu tavon kell gondolkodni. Jh-t kivagtuk, visszasirtuk. Idekotottuk, azt mondtuk neki hogy jatszhat eleget, aztan meg szinte semmit. Majd amikor kerte engedjuk el nem tettuk, aztan vegul igen es sb be jutott. Amikor elotte a pit mar 3 eve nyugdijazni akarta. Van ilyen hogy nem egyezik a csapat es a sajat erdek, de nekunk kellett az akkor is gaz vedelembe o a cicak utan, pedig akkor is azt hittuk mint most hogy jok vagyunk lb teren. Mi lett ebbol a pit lb hires corpbol. Williams max vizesnyolcas lehetett volna. Bostic futas ellen vince egyutt talan ok, de passz ellen mind a ketten 0. Siralmas, foleg akik a def es a front seven miatt szerettek meg a pit et. De ez izles dolga. Mindegy.

Szoval szerintem azzal hogy bell nem jatszik mi is szivunk. Most mar ki merem jelenteni tenykent. Eddig csak fikcio lett volna. Mai meccs alapjan viszont egyertelmu nekem. Hianyzik az a pici plussz, amit polamalu jateka adott a defnek, hogy ertheto legyen mire gondolok. Es mas, most meg tudjuk nezni, mi az allas, amikor bell nem jatszik idenre? A mult heti statra reagalva...Kb 0-2 vel felero, mert utolsok vagyunk. Na jo 0-1-1.

Lenyeg a steelers ketelu fegyvere bell nelkul egyoldaluva valt. Es ahogy mult heten is, ezen a heten is siman megoldottak ab levetelet. Nem csoda hogy fusztralt is volt a videoban, amit linkeltem.

Rushing:
J. Conner 8 Carry, 17 yards, 2.1 Average, 1 TD

(hozzateve egy gyonyoru egykezes elkapas is, de igy is keves)

Es ez volt az elso tuzkeresztsege es barmennyire is szimpatikus, vagy jo, conner nem bell. Meg nem az sajnos. Es az, hogy barki a futo, a pit csapata kurva jo es nem esik vissza bell hianyaban sem igaz. Ez is lemerheto. Bar itt sajnos fitchner befolyasolo tenyezo lehet es nem a jo iranyba, bar ora is mindenki azt mondta mint butlerra, hogy haleynel szazszor jobb lesz barki. Es vele a szuper steelers off meg megallithatatlan. Vagy megis. 😕

Mindegy innen szep nyerni. Csak ahhoz vegre jatszani kellene mind a def mind az offense nek es ha lehet ugyanazon a meccsen. Es kell bell is. Es bell es conner duo, ab es egy jo passz off al gyilkos lehetne megint. Csak oldjak mar meg valahogy....!

Es talaljanak ki valamit a defre, kulonben tavaly 2.0 lesz, ha az off nem nyer akkor viszlat.

Szerkesztette: gabor25
több mint 5 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 220
Az, hogy nincs rendben a playcalling és nincs rend a fejekben jelezte a Brown Fitchner csörte.....csak remélni tudom, hogy képesek rendezni a felek ezt.....eddig nekem az OC egy puhapöcs és érezhetően Ben az, aki megmondja mi legyen és ez így nagyon nem okés....
több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 884 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
_
Nem ment el semmi, de 2 meccs után győzelem nélkül állunk. Több kell, sokkal több és mindenkitől.
[/quote]..és akkor jön a 4 TD-s meccseket passzolgató Fitzpatrick!
több mint 5 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 220
Jobbik csapat nyert, ez a Chiefs ma a labda mind a két oldalán jobb volt, edzőstül, mindenestül.

Egy olyan gameplayt raktak ki az asztalra, amihez egy negyedig hozzá nem tudtunk szagolni sem az O, sem a D....óriási erőket mozgatva jöttünk fel, bravúrokkal, de aztán azt kell mondjam újra kijött a papírforma.

A D-ben, mint ha fogalma nem lett volna a DC-nek, hogy miként lehetne leszedni a Chiefs O-t és igazán ez fájt. Néha néha elkaptuk őket, de nagyjából minden elgondolásuk ült....Burnst pedig most már fájóan sokan égetik meg...ami nagyon nem jó jel....nem gondolom ugyanis, hogy Sutton annyira kilógott volna, sőt, sajnos ahogy néztem folyamatosan Burnst keresték az egy az egyekkel....a középső területek védekezése pedig katasztrófa volt.....ez így nagyon nem okés.

Nekem egyébként az OC teljesítménye sem tetszett...improvizatív játékokkal hoztuk a yardokat ismételten, ami látva Ben könyökét 3-4 meccs múlva tuti sérülés lesz.

Nem ment el semmi, de 2 meccs után győzelem nélkül állunk. Több kell, sokkal több és mindenkitől.
több mint 5 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Egyszer kipróbálhatunk majd egy olyan meccset is, amikor a D és az O is egyszerre felnő a feladathoz. Múlthéten az O parádézott, most pedig a D.

Ja és üzenem Boswellnek, hogy azért, mert megfizették még be kell ám rúgni az extrát, de ennyi pénzért lehet, hogy a FG-t is. 😊
Gergőke
Az a baj, hogy a def az varhato volt hogy nem sokat fog szintben ugrani. Nem jottek kulcs emberek. Csak atlagos iparosok. Es nincs vezere az lb sornak. Az meg a masik. Szoval sajnos javultunk miota nincs saci az teny, de nem sokat. Epp annyit, hogy most mar szorosabban kaptunk ki. Nem volt sima def baki. Sima futasokkal. Hanem most sima passzokkal. Nem is ertem, hogy haden kiesese utan, mi lett...
több mint 5 éve
no flacco Pittsburgh Steelers 317
A D ultra homály volt. Még így is OT re menthettük volna a meccset a tdnk után egy kétpontossal, ha Boswell nem bosz el két rúgást is.
több mint 5 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 659 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Egyetlen egy embert emelnék ki azonban, az pedig JuJu. Parádé a gyerek 🙂
Gergőke
Én meg Jesse Jamest!
Ő se volt rossz. Bár az Ő elég pofás volt összességében. Azért persze DeCastro elfér.
Viszont a védelemben Haden mennyire hiányzott...😢
Klaci79
Brutálisan megéreztük Haden hiányát. Erre azért nem számítottam, mondjuk ehhez azért a csekély mértékű passrush is hozzátett vastagon.

Igazad van, Jesset elfeledtem hirtelen.

" class="embed">
több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 884 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Egyetlen egy embert emelnék ki azonban, az pedig JuJu. Parádé a gyerek 🙂
Gergőke
Juju kurvajó, elkap, blokkol!
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 309
Egyetlen egy embert emelnék ki azonban, az pedig JuJu. Parádé a gyerek 🙂
Gergőke
Én meg Jesse Jamest!
Ő se volt rossz. Bár az Ő elég pofás volt összességében. Azért persze DeCastro elfér.
Viszont a védelemben Haden mennyire hiányzott...😢
több mint 5 éve
The terrible towel Pittsburgh Steelers 521 — Steelers fan
Nekem az eddigiek alapjan az a legfajdalmasabb, hogy semmi nem valtozott tavalyhoz kepest.
Az O elkorcsolyazik, igaz be-befullad a gep, de fogjuk ra hogy megy.
A D viszont teljesen fogalmatlan egy valid iranyito ellen (ha a Kutyaknal nem Taylor iranyitott volna laza gyufa az is). Misstackle, zero passrush, 5yardra torteno emberkovetes, stb. Nem szedem meg le a keresztvizet mert koran van, de nem tetszik amit latok, mintha 6 honapig csak strandolt volna a stab. Ideje felebredni mert ez olyan keves lesz mint szarban a c vitamin.
több mint 5 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 659 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Egyetlen egy embert emelnék ki azonban, az pedig JuJu. Parádé a gyerek 🙂

" class="embed">
több mint 5 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 659 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Egyszer kipróbálhatunk majd egy olyan meccset is, amikor a D és az O is egyszerre felnő a feladathoz. Múlthéten az O parádézott, most pedig a D.

Ja és üzenem Boswellnek, hogy azért, mert megfizették még be kell ám rúgni az extrát, de ennyi pénzért lehet, hogy a FG-t is. 😊

" class="embed">
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 719
A holnapi meccs bold predictionje következik a részemről, szigorúan egyéni meglátásokkal (amennyiben a hurrikán miatt egyáltalán megrendezik a mérkőzést).

Kezdem ott, hogy a múlt heti mérkőzésekből egyik csapat esetében sem szabad kiindulni. Nagyon a szezon elején vagyunk , kicsi a minta. Mindkét csapat egy hullámhegy-hullámvölgy meccset játszott, eléggé szezon eleji formában, ahol voltak bíztató jelek és aggasztónak tűnő problémák is. Mindkét csapat ellenfele hibázott rendesen, mi azért nem nyertünk, mert mi többet hibáztunk, mint a Browns; a Chiefs meg azért nyert, mert a Chargers egyrészt a mély zónákkal nem bírt mit kezdeni (+ ST touchdown-t kaptak), másrészt a kulcspillanatokban valaki mindig belehibázott a támadásaikba.

Összességében a Chiefs ellen az elmúlt években jól ment (2014 óta 4-1 a mérleg), elég jó matchup voltak nekünk Smith-szel, mert döntően a védelmünk a futásukat ölte és passzra kényszerültek, ami elég egyoldalassá tette a védekezésünket, illetve legtöbbször előnyből játszottunk és ők mentek utánunk. Most Mahomes miatt teljesen más sebességet használnak és teljesen más területeket támadnak, mint a korábbi meccseken, szóval más gameplan kellene.

Azt még megemlítem, hogy a Heinz Fielden viharos idő, nagy szél várható, ami lehet, hogy a passzjátékot valamennyire ellehetetleníti. Szerintem a rosszabb idő nekünk kedvez, jobban hozzászokhattunk, mint pl Mahomes!

a) QB +Pit OL vs KC front: Abból indulok ki, hogy BigBen játszik, mert ha bármelyik backup kezd, akkor kb teljesen mindegy mit írok. Hajlamos vagyok azt hinni, hogy Bentől ez a szokásos rozsdás kezdés volt és lassan fog belerázódni a dolgokba (a preseason szinte teljes kihagyása nagy mellélövés a meglátásom szerint nála), nem pedig hirtelen öregedésről van szó. Szerintem fejben nem volt ott múltkor és dekoncentráltságot láttam rajta. Sokkal élesebbnek kellene lennie (hazai pálya segíthet), illetve gyorsabb release-k kellenek, mert amúgy a fal jól védte.

Alap lenne Ben egészségének hosszútávú megőrzése, ezért J. Houstont akár kettőzéssel is ki kell venni a játékból (ami rohadt nehéz lesz, mert hihetetlen gyorsan és jól dolgozik a kezeivel), szóval most több jumbo csomagot és TE besegítést várok, mert már Garrettel is meggyűlt a bajunk múlt héten. A másik oldalon Dee Ford nekem nem annyira meggyőző, őt meg kell oldania az OT-knek.

Tavaly a Chris Jones - Bailey DT páros szemre visszaesett mind rundef-ben, mind interior rushban a korábbiakhoz képest, de múlt héten Gordont azért kordában tartották Kpassagnonnal beforogva. Nálunk DeCastro hiányában még nehezebb lesz Connernek belül futni, bár - ahogy írtam múltkor - strecht futásokat nem nagyon húztunk elő. Most ez kulcs lesz, szerintem Foster felé többet fog menni JC és egyirányba menő dupla OL-men húzásokat is használunk majd, hogy többen felérjenek a második szintre.

A Ragland-Hitchens páros nekem nagyon tetszett múlt héten, jól együttműködnek, energikusak, nagy területen játszanak, de egyik sem egy észlény, hanem sokszor első szándékból mennek gap-re, ezért megzavarhatók. Egy egészséges, teljes O-linenal szerintem menne a futás, amivel fel lehet építeni a passzjátékot szépen Bennek, de most vannak kétségeim.

Összességében szerintem Connernek most nagyobb feladata lesz, fogunk tudni haladni, de főleg RZ-ban kulcs lesz, hogy ne hibázzunk bele.

b) QB +KC OL vs Pit front: Mahomes egy őstehetség, nagyon szépen mozog a zsebben, nekem kerek a dobómozdulata is, bődületes a karereje, viszont egyelőre elég egyszerű sémát játszatnak vele. A LeBeau-örökség miatt hiszek abban, hogy rookie QB-kat össze tudunk zavarni, de ehhez kelleni fognak a zone blitzek. Tavaly ligaszinten nagy nyomást helyeztünk az ellenfél QB-jára, múlt héten sem volt ezzel gond, és szerintem a KC fal bal oldala sebezhető, főleg Wylie.

Érdekes kérdés lesz viszont a futásvédekezés, mert múlt héten szemre javultunk, de most nem fognak beleférni a pályaközepi missed tackle-k Hunt ellen. Szóval a LB-jeinknek lesz dolga, de nekem Bostic tetszett eddig, mert agresszív és biztoskezű volt. Sajnos, ha Heyward nem játszik, akkor tartok tőle, hogy rundef-ben visszaesünk, főleg a szélek lezárásában, mert Dupree megint csomószor túlfutott a játékon és ezért többször Wattnak kellett keresztben odaérni. Tippre Hunt 50 yard felett lesz, lesz nagy játéka, de nem ő lesz a döntő faktor.

c) KC pass vs Pit sec: Meglátásom szerint a mélypasszokkal nyerhet a Chiefs, mert az ellen mindig szenvedtünk. Gondolom Hill-t Hiltonnal őriztetjük, és Davis vagy Edmunds besegít neki deep safetyként (sztem kevesebbet lesz most Davis a boxban, egyszerűen nem engedhetjük meg, hogy Mahomes mélyre támadjon, viszont a keresztzónákba és a vonal mellé/számokon kívül menő passzokban még elég kiforratlannak tartom őt ). Utóbbi most bizonyíthatja a playmaker képességeit, amire nagy szükség lesz, főleg hogy Haden nem játszik.

Sammy Watkins megeszi Burnst. Őt ráadásul ilyen jolly jokerként használják, mert gyors is, test-test ellen is jó és - bár a közvélekedés nem ez - de jó útvonalakat fut. Szerintem neki lesz a legtöbb yardja.

Hogy Travis Kelce ellen ki védekezik, az is jó kérdés. Shazier általában limitálta őt, de ebben jelenleg egyik LB-nk sem kifejezetten jó, szóval jöhet a Dollar és a sok-sok Nickel 😊 Mondjuk szerintem a nickel a legjobb Def sémánk jelenleg, ami tényleg működik is. Tippre középen Davis/Edmunds, szélekre Watt megy vele. Megnézném azért Morgan Burnettet ebben a szerepben.

Összességében a passrush hatékonyságán áll vagy bukik a meccsünk, mert Mahomesba belelátom, hogy felpakol ezzel az arzenállal 30 pontot is, míg a jelenlegi Benben ezt nem érzem. Persze, ha a tavaly év végi Bent látjuk, akkor a 40 pont sem akadály, de most jobb lenne a pontháborút kerülni, mert a Chiefs mostt arra épít.

d) Pit pass vs KC sec: Emmit Thomas szerintem a legjobb sec edző a ligában, aki egy Ron Parkerből is elitnek látszó S-t csinált (aki az offseasonben persze más sémában megbukott) , s akinek a sémájába beilleszhető bármilyen szerencsétlen. A legújabb jelölt Kendall Fuller. Másrészt vannak szép játékszerei: Eric Berry, Scandrick és Nelson is bőven átlag feletti játékosok.

Ebben a helyzetben Antonio Browntól tündöklés kellene, amire kétségtelenül képes. Szerintem most is nagyobb százelékban kettőzik az elején és ha Juju-t nem tudjuk bevonni, akkor így is marad végig. Mellesleg Berry is küzd a sarkával, szóval azért jó esélyünk van a passzjáték sikerére. De ehhez kettő potens célpont kellene és Bentől egy precíz meccs. A középső zónákat azért a tavalyi évben a KC többször feladta, szóval JJ és Rogers is megjátszható lehet, s most ugye az ő LB-jeik sem az elit coverről híresek (még Hitchens so-so, de Ragland ebben elég béna).

Összességében - főleg egy fullos Berry nélkül - nyerhetjük ezt a matchupot, de kelleni fog a maximális koncentráció, mert 1-nél több labdaeladás most nem fog beleférni és az sem, hogy ST-ből pontokat kapjunk. Boswell meg kapja össze magát, mert a múltkori - az időjárás ellenére - elég csúnya volt!

Kiélezett, ideges meccsre számítok, ahol nüanszok döntenek majd, de 7 ponton belül nyerünk.
Fast Willie
Elég jól ráéreztem...sajnos a végeredményt tekintve mellélőttem.
több mint 5 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
A Florance a windy.com elég pontos jelzései szerint, még valahol S. Carolina mezőin tombol...meglepne ha beleszólna az időjárásba
azt hiszem ma egyik csapat sem foghatja az időjárásra...
Klaci79
 drive.google.com/file/d/1WtA1fahfuZxoLS4xEJZWwusgxY-9grOA/view?usp=drivesdk

Nekem ezt irja az idojaras Pittsburgh rol. Helyi idojaras.
gabistar
hát bízz a google-ben...😀
én inkább ennek hiszek
 www.windy.com/hu/-Radar-vill%C3%A1ml%C3%A1sok-radar?radar,37.230,-78.135,6
Klaci79
Ez az idojaras jelento oldal a legpontosabb. Szoval bizok mindkettoben. De mint irtak as eso erhet idea nem a hurrikan es legutoljara is igy volt.



Szerkesztette: gabor25
több mint 5 éve
Razi Pittsburgh Steelers Minnesota Golden Gophers 517 — kheanton@gmail.com
Nem lesz eredménykövető?😕
több mint 5 éve
patriksteelers Pittsburgh Steelers 560
streamet tud valaki dobni?

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 309
A Florance a windy.com elég pontos jelzései szerint, még valahol S. Carolina mezőin tombol...meglepne ha beleszólna az időjárásba
azt hiszem ma egyik csapat sem foghatja az időjárásra...
Klaci79
 drive.google.com/file/d/1WtA1fahfuZxoLS4xEJZWwusgxY-9grOA/view?usp=drivesdk

Nekem ezt irja az idojaras Pittsburgh rol. Helyi idojaras.
gabistar
hát bízz a google-ben...😀
én inkább ennek hiszek
 www.windy.com/hu/-Radar-vill%C3%A1ml%C3%A1sok-radar?radar,37.230,-78.135,6
több mint 5 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
A Florance a windy.com elég pontos jelzései szerint, még valahol S. Carolina mezőin tombol...meglepne ha beleszólna az időjárásba
azt hiszem ma egyik csapat sem foghatja az időjárásra...
Klaci79
 drive.google.com/file/d/1WtA1fahfuZxoLS4xEJZWwusgxY-9grOA/view?usp=drivesdk

Nekem ezt irja az idojaras Pittsburgh rol. Helyi idojaras. Szoval megusztuk a korai esot de ma ideerhet as eso. Keso este Mint irjak.

Szerkesztette: gabor25
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 309
Steelers inactives: QB Mason Rudolph, WR Justin Hunter, CB Joe Haden, S Marcus Allen, G David DeCastro, T Zach Banner, DE Tyson Alualu.
Ben valami könyökvédőt dob a dobókezén...
Alualu meg első sérülés miatt kihagyott meccse a középiskola óta...nem semmi...17 év

Szerkesztette: Klaci79
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 309
A Florance a windy.com elég pontos jelzései szerint, még valahol S. Carolina mezőin tombol...meglepne ha beleszólna az időjárásba
azt hiszem ma egyik csapat sem foghatja az időjárásra...