Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
A nagy reszevel egyetertek. A Tebow fele meccsen nem erdemes vitatkozni se. Palyafutasa egyik legcsunyabbika. Egy irto fontos meccsen egy sokkal eselytelenebb ellen kikapni, mert nem mukodott a Kedden kitalalt taktika. Azzal sem ertettem egyet hogy meghal a D ha kiesik Heyward, most Sacinal, de azzal vegkeppen nem hogyha Ike szarul jatszik akkor is.
no
Ott nem a taktikával volt baj. Ike élete szezonját tolta le, 16 meccsen engedett 450 yardot, azon az egy meccsen pedig 220-at. Ez ellen nem lehet mit tenni. Ha az a kérdés, miért nem vette le, akkor arra az a válaszom, hogy én se vettem volna le. Én is abban a shutdown cornerben bíztam volna, aki az egész évet parádésan megoldotta.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 651
the standard is the standard (ha már Tomlin 😊 ) obviously. Kérdés, melyik. Ha Haley alulteljesített, akkor Tomlin is a szememben. Písz van, egy csapatnak szurkolunk, csak másképp látjuk. Jójez. Ez a téma sztem már ilyen marad amíg tart. kb. BB 2-3 éve, és ha addig sem ugorjuk meg a lécet, akkor lehet, az is így fogja gondolni, aki számít 😉
Spy
Akkor sem fogják. Tomlin TOP5 edző. Ezen nem változtat az, hogy esetleg nem nyer még egy gyűrűt. Nem a legjobb, így benne van, hogy nem fog.

Sorolhatnám, hogy Cowhert 3, Nollt 4 év PO-mentes év után sem rúgták ki. Ennek egy oka van, attól, hogy nem volt PO, még tudták róluk, hogy jó HC-k, mert már bebizonyították. Cowher ráadásul sorra bukta el fájóbbnál fájóbb módokon a konfdöntőket, mégis még csak szóba sem került a menesztése. Tomlinnál sem fog. Ez a Steelers, itt a HC-váltáshoz nagyon nyomós érv kell. Ilyen mondjuk az öltöző elvesztése lehetne, na már most ezt pont nem tudom elképzelni Tomlinról, kb mindig TOP3-ban van a liga játékosai között, hogy kinek a keze alatt játszanának a legszívesebben.

11 év alatt elért 8 PO, 6 divgyőzelem, 2 AFC-cím, 1 bajnoki cím után nem látom azt, hogy azért elküldenék, mert nem nyert még egy VL-trófeát. Cowher is csak egyet nyert, mégsem küldték el, nem is volt róla szó, őt is csak 1-2 alkalommal coordinátorváltásra kötelezték. (Ez már Tomlinnál is előfordult)

Összességében csak annyit akartam jelezni, hogy aki nem szereti Tomlint, az barátkozzon a gondolattal, hogy addig nem lesz HC-váltás, amíg Tomlin önmagától fel nem áll.

Ettől még Tomlinnak vannak hibái, és az egyik elsőszámú felelőse a mostani kiesésnek. De azt is látni kell, hogy 11 év alatt ez mindössze a 2., legfeljebb a 3. alkalom volt, amikor érzésem szerint nem hozta ki a maximumot a keretből, ha úgy tetszik alulteljesített a gárda. Az első 2009-es összeomlás volt, amikor 6-2-ről 6-7 lett címvédőként és végül lemaradtunk a PO-ról. A harmadikon már lehet vitatkozni, de az a 2011-es év volt, amikor sztem Ike élete legrosszabb meccse miatt kaptunk ki, az sztem nem edzői hiba volt, egész egyszerűen Ike annyira rossz napot fogott ki, hogy nem nyerhettünk. Ezen kívül én azt gondolom, hogy amit lehetett, kihozta a csapatból. És a 11/9, vagy legyen 11/8, az sztem nem rossz arány ilyen tekintetben.
Soldados
A nagy reszevel egyetertek. A Tebow fele meccsen nem erdemes vitatkozni se. Palyafutasa egyik legcsunyabbika. Egy irto fontos meccsen egy sokkal eselytelenebb ellen kikapni, mert nem mukodott a Kedden kitalalt taktika. Azzal sem ertettem egyet hogy meghal a D ha kiesik Heyward, most Sacinal, de azzal vegkeppen nem hogyha Ike szarul jatszik akkor is.
több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
A legjobb D-t atomjaira szedtük.
Soldados
És ezzel kisértetiesen egy időben egy ergya, fos, haszontalan O megnyerte a meccset ellenetek. 😉
Sobri Jóska
Ez pontosan így történt.
Soldados
ahh
no
Ez a ketto nem zarja ki egymast. Mert meg az off ha felporgott, ligaelit volt. Mig a def meg liga alja, vagy jo napjan atlagos saci utan. Szoval igaz lehetne az allitas. Meg ha a gyengebb ellen off os megjegyzes "kisse" tulzo is...

Szerkesztette: gabor25
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
the standard is the standard (ha már Tomlin 😊 ) obviously. Kérdés, melyik. Ha Haley alulteljesített, akkor Tomlin is a szememben. Písz van, egy csapatnak szurkolunk, csak másképp látjuk. Jójez. Ez a téma sztem már ilyen marad amíg tart. kb. BB 2-3 éve, és ha addig sem ugorjuk meg a lécet, akkor lehet, az is így fogja gondolni, aki számít 😉
Spy
Akkor sem fogják. Tomlin TOP5 edző. Ezen nem változtat az, hogy esetleg nem nyer még egy gyűrűt. Nem a legjobb, így benne van, hogy nem fog.

Sorolhatnám, hogy Cowhert 3, Nollt 4 év PO-mentes év után sem rúgták ki. Ennek egy oka van, attól, hogy nem volt PO, még tudták róluk, hogy jó HC-k, mert már bebizonyították. Cowher ráadásul sorra bukta el fájóbbnál fájóbb módokon a konfdöntőket, mégis még csak szóba sem került a menesztése. Tomlinnál sem fog. Ez a Steelers, itt a HC-váltáshoz nagyon nyomós érv kell. Ilyen mondjuk az öltöző elvesztése lehetne, na már most ezt pont nem tudom elképzelni Tomlinról, kb mindig TOP3-ban van a liga játékosai között, hogy kinek a keze alatt játszanának a legszívesebben.

11 év alatt elért 8 PO, 6 divgyőzelem, 2 AFC-cím, 1 bajnoki cím után nem látom azt, hogy azért elküldenék, mert nem nyert még egy VL-trófeát. Cowher is csak egyet nyert, mégsem küldték el, nem is volt róla szó, őt is csak 1-2 alkalommal coordinátorváltásra kötelezték. (Ez már Tomlinnál is előfordult)

Összességében csak annyit akartam jelezni, hogy aki nem szereti Tomlint, az barátkozzon a gondolattal, hogy addig nem lesz HC-váltás, amíg Tomlin önmagától fel nem áll.

Ettől még Tomlinnak vannak hibái, és az egyik elsőszámú felelőse a mostani kiesésnek. De azt is látni kell, hogy 11 év alatt ez mindössze a 2., legfeljebb a 3. alkalom volt, amikor érzésem szerint nem hozta ki a maximumot a keretből, ha úgy tetszik alulteljesített a gárda. Az első 2009-es összeomlás volt, amikor 6-2-ről 6-7 lett címvédőként és végül lemaradtunk a PO-ról. A harmadikon már lehet vitatkozni, de az a 2011-es év volt, amikor sztem Ike élete legrosszabb meccse miatt kaptunk ki, az sztem nem edzői hiba volt, egész egyszerűen Ike annyira rossz napot fogott ki, hogy nem nyerhettünk. Ezen kívül én azt gondolom, hogy amit lehetett, kihozta a csapatból. És a 11/9, vagy legyen 11/8, az sztem nem rossz arány ilyen tekintetben.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 935 — Steelers fan
Sose fogom én ezt megérteni...11 szezon 0 negatív 2 8-8-as mérleg 116/60-al...SB győzelem, AFC bajnoki cím, 8PO részvétel 8-7-es mérleggel. Szerintem a liga 3/4-e elfogadná HC-nak, a többiek most éppen boldogok. De valahogy nekünk soha semmi nem elég 😀
Klaci79
Ha egy SB contender játékosállománnyal sikerül az első PO mecsen kizúgni, akkor hadd legyek már egy kicsit elégedetlen.

A Pats elleni 2-10-es mérlegével meg mi van? Csináljunk úgy mintha nem lenne?
Jan
Ismétlem önmagam, a szurkolok 3/4-e elfogadna a 2-10-es mérleget a Pecc ellen, ennyi PO szerepléssel. A kizugast is elfogadna. Te többet szeretnél, nem érzed, hogy így is el vagyunk kenyeztetve. Gondolom a 80-as 90-es években meg nem voltál Steelers szurkoló 😊
Klaci79
Valóban nem, már pontosan nem emlékszem Cowher utolsó vagy Tomlin első évétől vagyok ilyen szurkoló féle, addig csak úgy néztem a focit hogy nem volt kedvenc csapatom.

Amúgy nincsenek extra igényeim, annyit várok az edzői stábtól, hogy a mindenkori játékosállománynak megfelelő eredményt hozzák.

Az nevetséges magyarázat, hogy kiesik egy LB, és ettől letérdel az egész védelem, ez röhej. Az Eaglesből kiesett a korszakos LT meg a kezdő QB és nem estek össze. Vagy meg kell nézni hogy Pats milyen LB sorral nyert AFC-t, olyannal, hogy JH aki nálunk nem kellett, ott 2-3 hét alatt kezdő tudott lenni.

Nem kell szépítgetni a dolgot, ez a szezon nem Shazier sérülésén ment el, hanem az edzői stábon, elsősorban és legfőképp Butleren. És azért felelős Tomlin, mert a Shazier sérülése utáni két meccsen egyértelműen látszott, hogy Butler elképzelése nem jó, de ezt vittük tovább, az ismert eredménnyel. Ebben a csapatban tavaly több volt.
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 651
Tomlin remek HC. Ha kirugnatok, nem erne el az ajtoig lenne uj munkaja. Ettol meg egy uj impulzus segithetne a csapaton, de nem o a legfontosabb lancszem a gepezetben. O nem "szakember", ezt tessek kerem jol erteni. Tudom hogy "vedoguru", de annyira nem vagyok otthon T-bol, melyik fantasztikus D fuzodik a nevehez? Ez egy nagy hatranya, ha valami kaka van akkor o ott helyben "on the line" nem tudja megoldani. ( | Amugy itt T helyett irhatnam JH-t is | )

Azert oriasi meglepetes lenne ha kirugnak, annak ellenere hogy a csapat eddig tisztan 2. ero volt es elkepzelheto hogy 1. lesz ( sok fugg a NE tevekenysegetol a rajtig) es ehhez kepest "alul" teljesit egy kicsit.
több mint 6 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 725
Nekem az a véleményem, hogy Tomlinnál jobb edzőt nem találsz jelen helyzetben. Egyetemi edző totál lutri (v. esélytelen mozdítani), Gruden-nek volt - ezer éve- meccstapasztalata, de nála a Raiders kötődés egyértelmű volt, más mozdítható géniusz pedig nem nagyon volt reális (FO nem is gondolkodott benne - minek is). Jó ez így. Szerintem, ha Ben-nek a rodeó nem jön össze és az új potenciális fr QB-t nem tudja Tomlin és stábja produkálni max. 5 éven belül, akkor váltunk. Addig kb. armageddon kellene, ami nem egy PO-szereplés után következik be.

D oldalon elkezdtünk Butlerrel egy teljesen más sémát építeni az Öreg után, amibe jöttek szépen a kirakósok- de persze nem mind stabil (Davis és Dupree pl. baromira inkonzisztens a két fontos poziban, Mitchell és Tmmons elhasználódtak). Erre jött rá a kulcsszerepelő Shazier sajnálatos sérülése, úgyhogy most kell virítani Butz-nak, mert muníciót fogunk adni a fejlesztéshez/pótláshoz, Nem lesz egyszerű, de szvsz a DL és rotációja készen van, finomítani kell, a Lb sor a gázabb, most hogy van egy Burnett, aki kb egy újabb D-kapitány lehet (hosszútávon Saci, Davis és Watt mutat ilyen jeleket, jelenleg Heyward, de abból apoziból nehéz).

Szeritem Burnett lenne a hiányzó hybrid a teljes rendszerből, ha Saci hadrafogható lenne. Nélküle viszont még egy Polamalu kaliberű playmaker kéne most LB poziban, aki coverben állatkodik, mert egyik LB-nk sem az igazi ebben. (Olcsón egy Sua Cravens-re v. D. Johnsonra rápróbálhatnánk, hátha alapon, de nyilván vetminért nem írnának alá.) Nem tudom drafton az első kör végén lesz-e ilyen, mert előttünk R. Smith, Edmunds, Evans és LVdE is kimehet sajnos. 2. körben Jessie Bates tőlem jöhet, majd akkor dobjuk Wilcoxot.

Szerkesztette: Willie Parker
több mint 6 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Sose fogom én ezt megérteni...11 szezon 0 negatív 2 8-8-as mérleg 116/60-al...SB győzelem, AFC bajnoki cím, 8PO részvétel 8-7-es mérleggel. Szerintem a liga 3/4-e elfogadná HC-nak, a többiek most éppen boldogok. De valahogy nekünk soha semmi nem elég 😀
Klaci79
Ha egy SB contender játékosállománnyal sikerül az első PO mecsen kizúgni, akkor hadd legyek már egy kicsit elégedetlen.

A Pats elleni 2-10-es mérlegével meg mi van? Csináljunk úgy mintha nem lenne?
Jan
Ismétlem önmagam, a szurkolok 3/4-e elfogadna a 2-10-es mérleget a Pecc ellen, ennyi PO szerepléssel. A kizugast is elfogadna. Te többet szeretnél, nem érzed, hogy így is el vagyunk kenyeztetve. Gondolom a 80-as 90-es években meg nem voltál Steelers szurkoló 😊
Klaci79
the standard is the standard (ha már Tomlin 😊 ) obviously. Kérdés, melyik. Ha Haley alulteljesített, akkor Tomlin is a szememben. Písz van, egy csapatnak szurkolunk, csak másképp látjuk. Jójez. Ez a téma sztem már ilyen marad amíg tart. kb. BB 2-3 éve, és ha addig sem ugorjuk meg a lécet, akkor lehet, az is így fogja gondolni, aki számít 😉
több mint 6 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Amúgy Vegast nem nagyon érdekli, hogy kétszer kikaptunk a JAX-től, határozottan jobb csapatnak tartják a Steelers-t. (Persze ettől még kiejtettek minket megérdemelten és semmiféle garanciát nem jelent a jövőre nézve sem.)

A Steelers-t a 4. legesélyesebbnek tartják a bajnoki címre a Pats, az Eagles és a Vikes után. Steelers 12/1-gyel 4. a listán, a következő AFC-s csapatok 10.(!) helyen JAX, HOU, OAK hármas 22/1-gyel. Azt hiszem, a különbség elég masszívnak tekinthető.

Amúgy ez tényleg semmit nem jelent, ettől egyetlen meccset sem fogunk nyerni, csak érdekességnek szántam a fanyalgóknak, hogy az AFC-ben elég markánsan továbbra is a 2. legjobbnak vélik a csapatot.
Soldados
Remek. Az oddsok és Las Vegas sokat számítanak a futballpályán. Ellentétben az edzői húzásokkal.
Spy
" ...ettől egyetlen meccset sem fogunk nyerni..."
zzz888
Tudom, csak ropi a "fanyalgóknak" 😊
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 311
Sose fogom én ezt megérteni...11 szezon 0 negatív 2 8-8-as mérleg 116/60-al...SB győzelem, AFC bajnoki cím, 8PO részvétel 8-7-es mérleggel. Szerintem a liga 3/4-e elfogadná HC-nak, a többiek most éppen boldogok. De valahogy nekünk soha semmi nem elég 😀
Klaci79
Ha egy SB contender játékosállománnyal sikerül az első PO mecsen kizúgni, akkor hadd legyek már egy kicsit elégedetlen.

A Pats elleni 2-10-es mérlegével meg mi van? Csináljunk úgy mintha nem lenne?
Jan
Ismétlem önmagam, a szurkolok 3/4-e elfogadna a 2-10-es mérleget a Pecc ellen, ennyi PO szerepléssel. A kizugast is elfogadna. Te többet szeretnél, nem érzed, hogy így is el vagyunk kenyeztetve. Gondolom a 80-as 90-es években meg nem voltál Steelers szurkoló 😊
több mint 6 éve
zzz888 Pittsburgh Steelers 490 — zal8888@gmail.com
Amúgy Vegast nem nagyon érdekli, hogy kétszer kikaptunk a JAX-től, határozottan jobb csapatnak tartják a Steelers-t. (Persze ettől még kiejtettek minket megérdemelten és semmiféle garanciát nem jelent a jövőre nézve sem.)

A Steelers-t a 4. legesélyesebbnek tartják a bajnoki címre a Pats, az Eagles és a Vikes után. Steelers 12/1-gyel 4. a listán, a következő AFC-s csapatok 10.(!) helyen JAX, HOU, OAK hármas 22/1-gyel. Azt hiszem, a különbség elég masszívnak tekinthető.

Amúgy ez tényleg semmit nem jelent, ettől egyetlen meccset sem fogunk nyerni, csak érdekességnek szántam a fanyalgóknak, hogy az AFC-ben elég markánsan továbbra is a 2. legjobbnak vélik a csapatot.
Soldados
Remek. Az oddsok és Las Vegas sokat számítanak a futballpályán. Ellentétben az edzői húzásokkal.
Spy
" ...ettől egyetlen meccset sem fogunk nyerni..."

Szerkesztette: zzz888
több mint 6 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Amúgy Vegast nem nagyon érdekli, hogy kétszer kikaptunk a JAX-től, határozottan jobb csapatnak tartják a Steelers-t. (Persze ettől még kiejtettek minket megérdemelten és semmiféle garanciát nem jelent a jövőre nézve sem.)

A Steelers-t a 4. legesélyesebbnek tartják a bajnoki címre a Pats, az Eagles és a Vikes után. Steelers 12/1-gyel 4. a listán, a következő AFC-s csapatok 10.(!) helyen JAX, HOU, OAK hármas 22/1-gyel. Azt hiszem, a különbség elég masszívnak tekinthető.

Amúgy ez tényleg semmit nem jelent, ettől egyetlen meccset sem fogunk nyerni, csak érdekességnek szántam a fanyalgóknak, hogy az AFC-ben elég markánsan továbbra is a 2. legjobbnak vélik a csapatot.
Soldados
Remek. Az oddsok és Las Vegas sokat számítanak a futballpályán. Ellentétben az edzői húzásokkal.
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Amúgy Vegast nem nagyon érdekli, hogy kétszer kikaptunk a JAX-től, határozottan jobb csapatnak tartják a Steelers-t. (Persze ettől még kiejtettek minket megérdemelten és semmiféle garanciát nem jelent a jövőre nézve sem.)

A Steelers-t a 4. legesélyesebbnek tartják a bajnoki címre a Pats, az Eagles és a Vikes után. Steelers 12/1-gyel 4. a listán, a következő AFC-s csapatok 10.(!) helyen JAX, HOU, OAK hármas 22/1-gyel. Azt hiszem, a különbség elég masszívnak tekinthető.

Amúgy ez tényleg semmit nem jelent, ettől egyetlen meccset sem fogunk nyerni, csak érdekességnek szántam a fanyalgóknak, hogy az AFC-ben elég markánsan továbbra is a 2. legjobbnak vélik a csapatot.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Sose fogom én ezt megérteni...11 szezon 0 negatív 2 8-8-as mérleg 116/60-al...SB győzelem, AFC bajnoki cím, 8PO részvétel 8-7-es mérleggel. Szerintem a liga 3/4-e elfogadná HC-nak, a többiek most éppen boldogok. De valahogy nekünk soha semmi nem elég 😀
Klaci79
Ha egy SB contender játékosállománnyal sikerül az első PO mecsen kizúgni, akkor hadd legyek már egy kicsit elégedetlen.

A Pats elleni 2-10-es mérlegével meg mi van? Csináljunk úgy mintha nem lenne?
Jan
A Pats ellen elég sokaknak hasonló a mérlege. Folyton 14-2 és 12-4 közötti mérleget hoznak tizen x éve... az, hogy BB mindenkinél jobb egy ténykérdés. Nem Tomlinnál, hanem mindenkinél.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 935 — Steelers fan
Sose fogom én ezt megérteni...11 szezon 0 negatív 2 8-8-as mérleg 116/60-al...SB győzelem, AFC bajnoki cím, 8PO részvétel 8-7-es mérleggel. Szerintem a liga 3/4-e elfogadná HC-nak, a többiek most éppen boldogok. De valahogy nekünk soha semmi nem elég 😀
Klaci79
Ha egy SB contender játékosállománnyal sikerül az első PO mecsen kizúgni, akkor hadd legyek már egy kicsit elégedetlen.

A Pats elleni 2-10-es mérlegével meg mi van? Csináljunk úgy mintha nem lenne?
több mint 6 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
 www.nfl.com/news/story/0ap3000000922575/article/steelers-send-ryan-shazier-to-scout-at-pitt-pro-day?campaign=fb-nf-sf185264645-sf185264645&sf185264645=1&utm_source=facebook.com&utm_medium=referral
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
idén csak 2 416 666$-t fog keresni Burnett
Klaci79
Egész pontosan ennyit foglal a capből. Kapott 4,25 milla aláírási pénzt, plusz 1 milla fizut 2018-ra. A köv 2 évben pedig 5 és 4 milla lesz a fizuja.

Nagyjából 3 milla helyünk van.

Szerkesztette: Soldados


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 311
idén csak 2 416 666$-t fog keresni Burnett
több mint 6 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Ez félig üres vagy félig tele pohár kérdése. Előrelépni az előbbivel lehet, boldoggá az utóbbi tesz. Aki statokat keres, eredményeket az elégedett, aki munkásmentalitást, fegyelmet, olckúlt, az meg nem. Egyébként meg egy ember véleménye számít a témában és egyikünk sem az 😊
több mint 6 éve
MBear Chicago Bears 68
Sose fogom én ezt megérteni...11 szezon 0 negatív 2 8-8-as mérleg 116/60-al...SB győzelem, AFC bajnoki cím, 8PO részvétel 8-7-es mérleggel. Szerintem a liga 3/4-e elfogadná HC-nak, a többiek most éppen boldogok. De valahogy nekünk soha semmi nem elég 😀
Klaci79
3/4- nél több fogadná el. Bill papán és Tomlinon kívül van még olyan edző (nem egy két idényes) akinek nincs negatív szezonja?
pfefe8
Hogy éred, h nincs negatív szezonja?
Belichicknek van egy csomó....
MBear
Jogos. Valamiért csak a mostani Patses korszakára gondoltam, előtte igen neki is volt negatív szezonja.
pfefe8
Még a Pats-el is volt neki egy szerintem...
Mondjuk Tomlinnak az elején nem volt olyan nehéz dolga, átvenni a Cowher-csapatot.
Ezt azért folyamatosan fenntartani viszont nem könnyű....

The Bears are who we thought they were.
több mint 6 éve
pfefe8 Pittsburgh Steelers 1 203
Sose fogom én ezt megérteni...11 szezon 0 negatív 2 8-8-as mérleg 116/60-al...SB győzelem, AFC bajnoki cím, 8PO részvétel 8-7-es mérleggel. Szerintem a liga 3/4-e elfogadná HC-nak, a többiek most éppen boldogok. De valahogy nekünk soha semmi nem elég 😀
Klaci79
3/4- nél több fogadná el. Bill papán és Tomlinon kívül van még olyan edző (nem egy két idényes) akinek nincs negatív szezonja?
pfefe8
Hogy éred, h nincs negatív szezonja?
Belichicknek van egy csomó....
MBear
Jogos. Valamiért csak a mostani Patses korszakára gondoltam, előtte igen neki is volt negatív szezonja.

Steelers fan
több mint 6 éve
MBear Chicago Bears 68
Sose fogom én ezt megérteni...11 szezon 0 negatív 2 8-8-as mérleg 116/60-al...SB győzelem, AFC bajnoki cím, 8PO részvétel 8-7-es mérleggel. Szerintem a liga 3/4-e elfogadná HC-nak, a többiek most éppen boldogok. De valahogy nekünk soha semmi nem elég 😀
Klaci79
3/4- nél több fogadná el. Bill papán és Tomlinon kívül van még olyan edző (nem egy két idényes) akinek nincs negatív szezonja?
pfefe8
Hogy éred, h nincs negatív szezonja?
Belichicknek van egy csomó....

The Bears are who we thought they were.
több mint 6 éve
pfefe8 Pittsburgh Steelers 1 203
Sose fogom én ezt megérteni...11 szezon 0 negatív 2 8-8-as mérleg 116/60-al...SB győzelem, AFC bajnoki cím, 8PO részvétel 8-7-es mérleggel. Szerintem a liga 3/4-e elfogadná HC-nak, a többiek most éppen boldogok. De valahogy nekünk soha semmi nem elég 😀
Klaci79
3/4- nél több fogadná el. Bill papán és Tomlinon kívül van még olyan edző (nem egy két idényes) akinek nincs negatív szezonja?

Steelers fan
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 311
Culágert visszaigazoltuk....nagyon olcsó lehetett
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 311
Sose fogom én ezt megérteni...11 szezon 0 negatív 2 8-8-as mérleg 116/60-al...SB győzelem, AFC bajnoki cím, 8PO részvétel 8-7-es mérleggel. Szerintem a liga 3/4-e elfogadná HC-nak, a többiek most éppen boldogok. De valahogy nekünk soha semmi nem elég 😀