Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Burnett szuper igazolás volt, egyértelmű kezdő.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
MBear Chicago Bears 68
Azért Burnett-et még ne temessétek, szerencsés esetben 2-3 évig jól húzza majd a szekeret.
Ráadásul egy igazi leader. Nagy bolt volt ez.

The Bears are who we thought they were.
több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
3 éves szerződés 14,5 milliós fizetéssel- Burnett
Klaci79
Ekkora fizut adtunk ki neki, akkor kb ezzel kezdonek szantuk nem? Mas, ILB szerintem ugyanugy maradt nyitott kerdes es elso korben azt varok, mert ha burnett bevalik, akkor vele el lehet talan lenni, de az ilb poszt az nem ilyen "minosegu".

De azert, mivel irtak, hogy burnett is vege fele van a karrierjenek, azert oda sem artana egy fs, masodik korben, mert mar eleg reg megoldatlan az a poszt is. Es sem davis, sem burnett sem egy elit playmaker. Es pola ota nincs ilyen kaliberu jatekosunk s poszton.

Plusz burnett serulekeny is volt az elmult ket eveben, szoval kell hozni fst az biztos. Bar a penzebol levonva, siman kezdonek hozhattak ide, de azert nem art egy b terv is a serulesei miatt. Meg hogy mint irtam karrierje vege fele van.

De ezt a ket dolgot csak egy jo lecsuszott qb most mar talan felulirhatja. De inkabb csak az fs posztot. Az ilb meg igy is hatalmas need. Hiaba van emberunk.
több mint 6 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 224
Én nagyon elégedett vagyok a 2 igazolással, amit a minimális pénzünkből ki lehetett hozni, azt kihoztuk.

Annyiban felülbírálom az álláspontomat, hogy sztem így S nem fog jönni a draft első két körében. De ILB sztem igen.
Soldados
Mivel Colbert eléggé elégedetlen volt az ILB mélységgel, így én kedvezőtlen helyzetben (értsd: kiviszik Escht is előlünk), akkor simán el tudom képzelni, hogy inkább elengedjük a kérdést és ILB kapcsán prospectre lövünk. Mind Bostic, mind Burnett inkább a boxban jó, így Én simán el tudom képzelni, hogy mélységben elit tehetségben gondolkodunk inkább a draft 1-2. köreiben.
több mint 6 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Burnett-nek én is örülök, de én nem vetném el a FS húzást a drafton sem. Szóval építjük a def. Killer B's-t: Bostic, Burnett, Burns...
Fast Willie
+ majd Bates
több mint 6 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 935 — Steelers fan
Ezzel a két játékossal elértük azt, hogy a drafton nem leszünk kényszerpályán, és szerintem ez most a legfontosabb. Ilyen szempontból király igazolás mind a kettő.
több mint 6 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 725
Burnett-nek én is örülök, de én nem vetném el a FS húzást a drafton sem. Szóval építjük a def. Killer B's-t: Bostic, Burnett, Burns...
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Én nagyon elégedett vagyok a 2 igazolással, amit a minimális pénzünkből ki lehetett hozni, azt kihoztuk.

Annyiban felülbírálom az álláspontomat, hogy sztem így S nem fog jönni a draft első két körében. De ILB sztem igen.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 311
3 éves szerződés 14,5 milliós fizetéssel- Burnett

Szerkesztette: Klaci79
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Bostic 4 millát kap a 2 év alatt, ebből 1,4 milla az aláírási pénz, azaz kb 2 millát fogyaszt az idei capből.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Akkor most per pillanat melyik a legnagyobb need? Meg mindig a kezdo jo def vezer ilb ugye? Mert az ilb akit hoztunk nem eletbiztositas es nem is playmaker mind horizentalisan es vertikalisan is gyors es megbizhato jatekos.

Szoval akkor meg mindig az ILB elso kor a leg valoszinubb ugye?

Masik, Burnett mint fs mennyire lehet jo. O ra is kell hozni masodik korben valoszinuleg egy fst? Amit olvastam rola az nem rossz. All arounder jatekos. De mar azt irtak o is a karrierje vege fele van, szoval kell egy fs is.

Es igen, ha lenne egy lecsuszott qb akkor lehet erdemes lenne mar most huzni, hogy mire ben megy addigra beepuljon a csapatba, osszeszokjon az oc vel stb.

De az ilb az meg fontosabb. Az fs t nem tudom eldonteni, mert az is per pillanat ha ben tud jatszani ket evet nekem az is fontosabbnak tunik. Aztan meg ha tudunk akkor inkabb korai korben mondjuk jovore qb.

Ki mit var az fa alakulasaval, a mostani helyzetben a drafton sorrenben koronkent?

En tippem:
1ILB
2FS
3egy esetleges jo qb, bar 3. korosnek mar most is van itt egy.
4 innen meg bpa
több mint 6 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
NAGYON JÓ!
Titkon Burnett-ben reménykedtem, jaj de örülök, hogy nálunk fog játszani.
Drafton nekem is Vander Esch az álom, de szerintem ki fogják húzni előttünk (ha már mást nem majd a cicák, csak hogy kibasszanak velünk mint anno Jackson-nal)
több mint 6 éve
pfefe8 Pittsburgh Steelers 1 203
Ez mondjuk érdekes lehet...bár úgy tűnik már túl van a zenitjén, de valódi erősítés lehet:
#Steelers Depot: Report: Steelers Expected To Sign Ex-Packers Safety Morgan Burnett Tuesday
Klaci79
Egyetértek és nekem az irány is világos. Mind Bostic, mind Burnett a LOS környékén nagyon jók és a futás ellenében. Ott, ahol szenvedtünk tavaly.

No és ezzel az is világossá kezd válni, hogy Davisszel hátrébb tervezünk alapban és sokkal inkább playmaker free safety-re vadászunk majd a drafton, mert egy Burnett/Davis párossal teljesen rendben vagyunk SS oldalon.

Erős ez a QB class idén......Én most nem zárom ki, hogy eltoljuk 2-3. körökre az FS-ILB picket.
Klemó
Ha elérhető lesz az első körben számunkra Vander Esch akkor nagyon remélem behúzzuk.

Steelers fan
több mint 6 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 224
Ez mondjuk érdekes lehet...bár úgy tűnik már túl van a zenitjén, de valódi erősítés lehet:
#Steelers Depot: Report: Steelers Expected To Sign Ex-Packers Safety Morgan Burnett Tuesday
Klaci79
Egyetértek és nekem az irány is világos. Mind Bostic, mind Burnett a LOS környékén nagyon jók és a futás ellenében. Ott, ahol szenvedtünk tavaly.

No és ezzel az is világossá kezd válni, hogy Davisszel hátrébb tervezünk alapban és sokkal inkább playmaker free safety-re vadászunk majd a drafton, mert egy Burnett/Davis párossal teljesen rendben vagyunk SS oldalon.

Erős ez a QB class idén......Én most nem zárom ki, hogy eltoljuk 2-3. körökre az FS-ILB picket.

Szerkesztette: Klemó
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 311
Ez mondjuk érdekes lehet...bár úgy tűnik már túl van a zenitjén, de valódi erősítés lehet:
#Steelers Depot: Report: Steelers Expected To Sign Ex-Packers Safety Morgan Burnett Tuesday
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 311
Michael Thomas a Miami spec teamere jön vizitre.
Ő lenne Golden helyettese a specben és S poszton is

Szerkesztette: Klaci79
több mint 6 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 725
Mitchell durván belassult, mint Timmy. Szóval egy up speed S kéne, akinek nagy a radarja. Nekem prototípus Vaccaro és Eric Reid. Nem nagyon van keresletük, nyilván KV szarul nézett ki slot CB-ként passz ellen Saintsben, Reid meg himnusz alatt térdelős aktivista. Nálunk ez kevésbé problem. Én szívesen látnám bármelyiket, mert fiatalok ÷és volt első körös tehetségek. Haden-szerű lehetőség van bennük. Aztán drafton rájuk húznék egy biztos tacklert. Úgy már lehetne rotálni
több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Én ha egy Bostic szint jön safety pozícióba még és mondjuk Mitchell vissza jóárasítva, én elégedett leszek.

Így a drafton lesz egy kis variálási lehetőségünk 1-3. körökben és nem lennénk mindenáron 1-2. körben ILB-S pozícióba rögzítve, mert ez könnyen reachez vezethet.
Klemó
Mitchell johetne vissza cserenek ha megbekel azzal es mivel kezdot hozunk ide de csak draftrol, lehet ez azert nem rossz esely neki. Max nekunk mert nem kellene ot fs kent latni az jo volna (de robert golden es tarsai meg nala is elszomoritobbak voltak). Viszont ha visszajonne akkor davis mogott is lenne ss kent bevetheto es ezt nem is ertem miert nem tettek meg.

Valamit tudhatnak rola amit mi nem, mert szerintem ss kent hard hitter reven talan jo lehetne, de mivel pass heavy a liga igy onnan lehet meg kevesbe erne vissza segiteni a cbk nek.

Szoval ha ez az ok akkor egyertelmu es ertheto. Kell a sebesseg ott is. Bostic al van megint egy biztositekunk ilb poszton (de o is serules veszelyes es meg at sem ment az orvosi teszteken).

De szerintem akkor is kell egy def vezer ilb eslo korben. Es nem dupre vagy jj vagy egyeb szintu melleloves, hanem kotelezo kezdo, aki osszeranthatja a csapatot es nem lohetunk melle.

Hanem egy saci karakteru igazi playmaker kell kozepre, az atlagos vince melle. Es egy jo safety fs, aki ki tudna egesziteni davist jol. Es akkor talan megint normalis vedelmunk lenne. De legalabb atlagos vagy atlag picit feletti.

Szerkesztette: gabor25
több mint 6 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 224
Én ha egy Bostic szint jön safety pozícióba még és mondjuk Mitchell vissza jóárasítva, én elégedett leszek.

Így a drafton lesz egy kis variálási lehetőségünk 1-3. körökben és nem lennénk mindenáron 1-2. körben ILB-S pozícióba rögzítve, mert ez könnyen reachez vezethet.
több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Es mint irtam korabban bell ezert akar nagy penzt. Google forditoval konnyen lefordithato, ha nem egyertelmu. :


"Es ezert gondolja, hogy tag ertek koruli penzt erdemel evente, ha jol ertem, mert...
Bell actually outlined his criteria, and reasoning, behind his contract demands:

Asked about his criteria for assessing that worth, Bell explained:

+ He’s putting up more yards per game than any NFL player (his career average of 128.9 yards from scrimmage per game is the best since the 1970 NFL-AFL merger).

+ He plays every down and basically fills the role of three backs.

+ His presence keeps the defense off guard because he can line up anywhere on any play, “causing constant mismatches every single down,” he said.

+ He’s an elite pass-blocker and No. 2 receiver.

+ The Steelers are undefeated when he gets 25 or more carries.

+ His game will age well because he makes plays not solely off athleticism, but “with my mind.”

Akkor ugy latszik korabban jol gondoltam, hogy a tag re ment. Mert a koruli fizut akar minden evre."

Ami nekunk sok es ertheto, hogy sokan gondoljak hogy sok. De most kapott egy wr 10 millas garantalt fizut, meg 2 millat extraban, de csak egy evre.

Lenyeg, ha kell nekunk egy playmaker mint o akkor csengetni kell. Csak arra vigyazni, ha leserul akkor tudjunk mit lepni, de szeritnem pont ez a baj a targyalason. Hogy o garantaltat akar es franchise tag korulit keresni. Es ha fizetunk neki es leserul, akkor bajban lennenk. Es hat remelve, tanultunk a legutobbi worldis, vagy a serult TE aki jott a chargers ugyebol. Es ezert nem lehet neki ennyit fizetni.

Az arak minden evben mennek fel. Kirk kapitany is kapott vagy 86 millat. Meg meg sokan kutya sokat. Es bell mar bizonyitott hogy sokat er. Csak a lenyeg hogy van aki majd meg tudja ezt adni neki es bekockaztatni. Mig mi szerintem a sok money cut tal lehet pont neki teremtunk helyet a hosszu tavura.

De a baj, hogy a futok nem birnak altalaban annyit ki, de abban van valami, hogy o nem erobol fut a falembereknek es igy talan tovabb lesz jo jatekos. Meg ha felall wr nek is vagy siman csak check downkent kap el akkor is tovabb jatszhat. De nincs biztositek arra, hogy vegig tudna jatszani a szerzodeset. De o javitsatok ki ha nem igy van akkor is 14 misi korul szeretne kapni, es ezt kb garantaltan. Mert azert tudja o is leserulthet, de kozben meg mondja, hogy kevesbe fog.

Szoval ha vegig birna a jatekot es a steelers tudna, hogy nem serul le. Szerintem siman kicsengettek volna mar neki azt a penzt amit ker. De mivel ezzel nem tudnak szamolni igy megy a targyalas. De azert bell is adhatna egy kicsit alabb, de mivel tudja elite jatekos es nem kicsit es ritkan jon ilyen jo jatekos ki, aki ennyire sokoldalu es elit minden reszenek a jatekban. Mind futas mind elkapas mind blokk. Mind wr kent felallasban stb... Igy o amig tud addig akar penzt keresni, mert rb poszt nem arrol hires hogy tom brady eletkoraig jatszhat ott egy ember. Igy meg sem lehet szolni, hogy most akar nagyot keresni.

Addig kell utni a vasat amig meleg. Addig kell jol keresnie amig tud. Aztan ha kicsavarjak a labat, vagy leserul es abba kell hagynia stb, akkor mar nem bombazna senki ajanlattal. Szoval uzletileg ezt is meg lehet erteni. O olyan pozicioban van, hogy sokat kerhet. Mert vagy mi adjuk meg neki most, vagy ha nem serul le akkor mas.

Es igy minek engedjen? Ha mi is annyit kerhetnenk a munkahelyunkon, amennyit mi realisan gondolunk, akkor mi is szemetek lennenk stb? Nem. Csak nem kapnank meg. Hacsak tenyleg nem lennenk kulonlegesek mint o. Ez van.
több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Ráadásul itt szarakodunk Bellel, akinek a világ pénze nem elég, viszont nem emlékszem , hogy mennyi meccset nyert volna meg nekünk. A felét ha éri a fizetésének. Az ő pénzén 2 lyukat betömhettünk volna a védelemben.
pfefe8
Attól, hogy az utolsó másodpercben nem vitt győztes touchdownt (volt olyan is), még nyert meccseket, nem is keveset.
A meccs 60 percig tart, és ha nem láttad meccset hozni nekünk akkor nem sok Steelers meccset nézhettél az utóbbi időben.
laby
Nem azt mondtam ,hogy nem hozott ,hanem hogy keveset. Többet kellene hoznia a végén ,mégsem őt használjuk általában ilyen szituban(nem ok nélkül).
pfefe8
De mint korabban irtak, nem az a lenyeg, hogy az utolso pillanatban neki kell tdt csinalnia. Hanem, az hogy 60 perc alatt hany first downt ert el, hanyszor kell ra figyelnie az ellen front sevenjenek. Es igy hany percig tud pihenni a mi def unk. Es mennyire farasztja le az ellen def et. Es tenyleg nr 2 wr nek is fel tud es fel is allt amikor kellett. Mindig van mismatch rajta. Es hoz egy -2 yardbol is sokszor +5 yardot. Es ez az amit eleg ritkan talalsz. Ha megnezed, azzal hogy kivar, vagy elore dol stb minimum nyer egy futason extra 3 yardot. Kiveve ha az ellen tudja hogy futni akarunk es akkor fel all futas ellen es ekkor jonnek a jatek vege fele a wr passzok.

Szoval ilyet mondani hogy nem nyer o meccset kicsit fura amikor mar bemutattunk egy csomo statot milyen eredmenyes. Mig amikor leserult es nem jatszott ab sem villogott. A csere rb vel. Vagy coner sem, csak ment full speedel es vagy osszejott a futas neki vagy 0. Mig bell nel vagy osszejon vagy ha nem is akkor is 3-4 yardok. Ami 3 probalkozas alatt 3. and shortokat eredmenyez. Meg willie parker, mendenhall stb sem volt ilyen durva jo, sot meg bettis sem. Mert parkernek, ha nem tudott oldalra kifutni vagy nem ugy jott ki a blokk akkor teljesen eltunt a palyan. Es jott is a lose. Es akkor sokan voltak nagyon jok futas ellen. Most bellt megfogni az kulon szint.

Es ha kimeriti a def et mar csak a sima futasokbol, akkor az ellennek fel kell allnia a futas ellen egy safety plusz a boxba es kevesbe lehet duplazni abt. Szoval erositik egymast. Ha nem lenne ilyen jo bell. Ab szamai is esnenek. Bocsi hogy ezt irom, de ezt kb mindenkinek latnia ertenie kell. Az mas dolog hogy tudja hogy milyen fontos. Es ezert sok penzt ker. Az erzelmi dolgokat hagyjuk ki belole. Meg az anyagiakat is. De azt mondani, hogy csak ab nyer meccset az eleg necces. Mert akkor az fo mar reg kivagta volna bellt. Es szereztek volna meg egy abt es futo sem kell mert ab oldja meg.

De o hozza azert nyuljank, mert az ellennek futas ellen is fel kell allnia, es a meccs vege fele mar a cb k is lefutottak annyi merfoldet hogy csak na. Es ok is mint a def nagy resze elfaradnak jo esetben. Es igy a mozgekony gyors es jo iranyvaltasi kepesseggel rendelkezo wr ek nek nagyobb eselye van jo eredmenyt elerni, azokkal szemben, mintha az egesz def felall nyolc emberrel a futas ellen.

Vagy ha sokat kell haladni, akkor is egyertelmu, hogy nem futoval akarsz 30 yardot megtenni, mert azzal sok ido menne el mire meglenne. Mig passzal akar egy vagy ket elkapasbol is meglehet az. Es a meccs vegenel, ha futsz porog le az ora, mig a passznal ha nem sikerul all az ora.

Es igy sokkal kevesebb ido alatt johet ossze a kivant yard. Mig futasnal kell idokeres, mert ha megfogjak 7 yardon, akkor porog az ora tovabb. Szoval ez nem azert van hogy meccs vege fele nem bell megy. Hanem valtozoan attol fugg hogy mi kell a csapatnak. Ha sok yard akkor egyertelmu passz. Ha rovid es nem kell huzni az idot sem, vagy leperegtetni az orat vagy mert sietnunk kell akkor egyertelmu a passz megint.

De ha ott lennenk az ellen goalline janal, akkor biztos lenne par futas es majd passz, hogy leporgessuk az idot. Szoval situational football.

Szerkesztette: gabor25
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 651
Nyilván nyert meccset, de magam is úgy vélem, hogy game is on the line szituban nem ő volt a mi emberünk. Hogy ki(k), azt mindenki tudja.
Soldados
A 2 dolgot nem lehet osszemosni. A Vasas hivatalos honlapjarol vettem, AB 101-1533 yard 15.2 atlaggal 9TD 14 meccs alatt, mig Bell 85-655 yard 7.7 atlaggal 2TD 15 meccs alatt + 321-1291 yard 9 TD futassal ( csak erdekessegnek a Ravens legjobb elkapoja atlagban hozza AB-t, de yardban 748-nal megallt.) ugy hogy az elso 4 meccse nem volt az igazi az ismert okok miatt.
Amirol beszelsz hogy 4. and 9-re az utolso masodpercben inkabb AB-re dobod az igaz, de a 100 labdaerintesevel nem jutnal el ide. Termeszetesen egy gyengebb futoval is tudnal haladni, ahogy egy gyengebb WR-el is.

Azt ertem, hogy draga es nem er annyit Bell, mindenki dontse el maga, de ugyanez igaz AB-ra is. Ettol fuggetlenul ilyen playak miatt telnek meg a stadionok es Bell erdemei a gyozelmekben igen jelentos ( megha nem o dontotte el a dudaszonal, akkor is )
több mint 6 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 887 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Nyilván nyert meccset, de magam is úgy vélem, hogy game is on the line szituban nem ő volt a mi emberünk. Hogy ki(k), azt mindenki tudja.
Soldados
Csakis AB84 lehet!
több mint 6 éve
pfefe8 Pittsburgh Steelers 1 203
Ráadásul itt szarakodunk Bellel, akinek a világ pénze nem elég, viszont nem emlékszem , hogy mennyi meccset nyert volna meg nekünk. A felét ha éri a fizetésének. Az ő pénzén 2 lyukat betömhettünk volna a védelemben.
pfefe8
Attól, hogy az utolsó másodpercben nem vitt győztes touchdownt (volt olyan is), még nyert meccseket, nem is keveset.
A meccs 60 percig tart, és ha nem láttad meccset hozni nekünk akkor nem sok Steelers meccset nézhettél az utóbbi időben.
laby
Nem azt mondtam ,hogy nem hozott ,hanem hogy keveset. Többet kellene hoznia a végén ,mégsem őt használjuk általában ilyen szituban(nem ok nélkül).

Steelers fan
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Nyilván nyert meccset, de magam is úgy vélem, hogy game is on the line szituban nem ő volt a mi emberünk. Hogy ki(k), azt mindenki tudja.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!