San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 4 éve
gaborik San Francisco 49ers 514
meg goodwint elvihetnek egy 7. korert 😀 johetne belole LB vagy CB

| nincs itt semmi beszoptad |
több mint 4 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Kell a falba a mélység, azért sűrűn sérülnek ott a monstrum méretű srácok.
több mint 4 éve
blackswan07 San Francisco 49ers Florida State Seminoles 45
Breida-t csak 5. körért passzoltuk el Miamiba, elég olcsónak tartom....azon a picken hoztuk OT/OG Colton McKivitz-et West Virginiáról.
Alabama Niners
Sziasztok!
Wanogho nem lett volna jobb?
több mint 4 éve
Niner Empire San Francisco 49ers 570
Elég izgalmasra sikerült eddig ez a nap. 😊 Reméltem, hogy Breidát sikerül elpasszolni, 5. körnél többet én sem vártam érte.
több mint 4 éve
gaborik San Francisco 49ers 514
Breida-t csak 5. körért passzoltuk el Miamiba, elég olcsónak tartom....azon a picken hoztuk OT/OG Colton McKivitz-et West Virginiáról.
Alabama Niners
ma mar nem sokat ernek a futok, breida meg nem is volt sokat hasznalva az utobbi idoben.
ugy latszik nem bizzuk a veletlenre staley potlasat.

| nincs itt semmi beszoptad |
több mint 4 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 921 — Csodabogár
Minden jót Matt, köszönjük a sok szép futást és emléket....

több mint 4 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Breida-t csak 5. körért passzoltuk el Miamiba, elég olcsónak tartom....azon a picken hoztuk OT/OG Colton McKivitz-et West Virginiáról.
több mint 4 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 921 — Csodabogár
Nem akarok telhetetlen lenni, de még kellene a 4. körben egy Guard és akkor pacek lenne a Oline.
Vass49ers
Brunskill lesz a kezdő RG, vele is pacek lesz

több mint 4 éve
Niner Empire San Francisco 49ers 570
Nagyon reméltem, hogy még egy évet lehúz a bal szélen Staley. Hiányozni fog, de valószínűleg jó döntést hozott a saját egészségét szem előtt tartva.
A Williams trade elsőre jól hangzik, reméljük nem lesz rozsdás a kihagyás után.
több mint 4 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Utolso serulesekor azt hittem befejezi es a szezon vegere nem jon vissza. Gyurut akart szegenykem. Respect neki es koszonet!


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 4 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
A 74-es számot pedig kérem a stadion falára felfesteni, mert ott a helye már nem a pályán!!!
több mint 4 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Occsó pénzért Staley utód...a mi jó Joe-nk be is jelentette visszavonulását!
Faithful!
több mint 4 éve
Vass49ers San Francisco 49ers Clemson Tigers 37
Nem akarok telhetetlen lenni, de még kellene a 4. körben egy Guard és akkor pacek lenne a Oline.
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Igen, eleg eselyes, hogy ebbol Staley retire lesz.

több mint 4 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
 twitter.com/RapSheet/status/1254079316629106689
Beki
akkor valoszinuleg Staley mar iden visszavonul... ennyiert megerte Williams, 3-4 ev van benne.
gaborik
Az egyik szemem sír, a másik üveg... sajnálnám ha visszavonulna de ez nem volt drága Williamsért.
több mint 4 éve
gaborik San Francisco 49ers 514
 twitter.com/RapSheet/status/1254079316629106689
Beki
akkor valoszinuleg Staley mar iden visszavonul... ennyiert megerte Williams, 3-4 ev van benne.

Szerkesztette: gaborik

| nincs itt semmi beszoptad |
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
 twitter.com/RapSheet/status/1254079316629106689
több mint 4 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Teljesen rendben van ez eddig. A 99-es mez sem marad így sokáig gazdátlanul. Aiyuk pedig egy Deebo.2 verzió lesz szerintem. kecs utáni yardokban jó, tökéletes lesz a rendszerünkben. Jó ez eddig.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 4 éve
Steve Ribbed San Francisco 49ers 349
Ha tetszik, ha nem, az idei első körös választásunk ez a két srác... Nyilván élből lehet fikázni azt, hogy miért pont őket húztuk, de igy lehiggadva azt mondom, várjuk meg legalább amig egy pár meccset lejátszunk velük az idényben, (simán benne van, hogy mindkettő bizonyitja, hogy megérték a pickeket) mielőtt végleg "kukának" nyilvánítjuk az idei draftunkat. Go Niners....

“Hogy mindenki értse őket, ők az NFL Liverpool szurkolói. A 49ers bagázs egy kibírhatatlan népség, főleg mikor megy nekik a szekér.” (Chester)
több mint 4 éve
roppihe San Francisco 49ers 244
Nem WR jött elsőnek.És?Szerintem meg Kinlow a tökèletes pick Bosa mellé Bucnerért.Judy ha ekkora hype akkor mi ezt sosem vàlasztjuk.Mert hype.És jól tesszük.A WR meg bejöhet lásd Samuelt.Szerintem ez mind rendben van.Lásd Peteyt.
több mint 4 éve
roppihe San Francisco 49ers 244
Ragi picit gondolkozz.Egetverő hülyeségeket írsz.Tipikus énértekhozzászindróma.
több mint 4 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Remélem azért cserélünk a második vagy 3. körbe, mert ha nem az unalmas lesz. Jövő évi pickért adunk esetleg vagy az említett Goodwin, Ford, Kwon, Tratt négyesből cserélünk el valakit. Pont néztem, hogy csomó WR-unk van, azért lehetne őket cserélni.
Vass49ers
3 db 1000.körös pickünk van. Jövő évihez ne nyúlunk hozzá mert akkor megint ez lesz jövőre.. Goodwin egy 4.körért, Tartt eddig azt mondtam talán 3.kör de az összes safety bent maradt szal 4.kör jó esetben. Ford, Kwon maradjon így.
ragi1990
Miért gondoljátok, hogy egy 2., 3. körös rookie jobb lenne, mint az itt lévő játékosok. Csapatban, csapathoz illő játéksokban gondolkozik Lynch és Shanny. Jó csapat pedig az, aki uralja a line of scrimmage-t a labda mind a két oldalán. Igaz, hogy egyelőre csak olcsóbbak lettünk, de mind a két srác jó karakter. Az első év melléfogásai után erre is figyel Lynch. Mindent összevetve lehet hogy nem egy szexi pick Kinlaw, de ésszerű döntés volt. Aiyuk miatt nem aggódom Shanny biztosan kreatívan fogja őt használni. Ha emiatt fel kellett mozogni, hát legyen. Deeboval lesz egy nagyon ígéretes elkapó duó, mind a ketten nagyon veszélyesek tudnak lenni elkapás után.

Szerkesztette: SFGaben
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
😆
 www.youtube.com/watch?v=X9yei6T2y9o&feature=share

több mint 4 éve
ragi1990 San Francisco 49ers 25
Remélem azért cserélünk a második vagy 3. körbe, mert ha nem az unalmas lesz. Jövő évi pickért adunk esetleg vagy az említett Goodwin, Ford, Kwon, Tratt négyesből cserélünk el valakit. Pont néztem, hogy csomó WR-unk van, azért lehetne őket cserélni.
Vass49ers
3 db 1000.körös pickünk van. Jövő évihez ne nyúlunk hozzá mert akkor megint ez lesz jövőre.. Goodwin egy 4.körért, Tartt eddig azt mondtam talán 3.kör de az összes safety bent maradt szal 4.kör jó esetben. Ford, Kwon maradjon így.
több mint 4 éve
Vass49ers San Francisco 49ers Clemson Tigers 37
Remélem azért cserélünk a második vagy 3. körbe, mert ha nem az unalmas lesz. Jövő évi pickért adunk esetleg vagy az említett Goodwin, Ford, Kwon, Tratt négyesből cserélünk el valakit. Pont néztem, hogy csomó WR-unk van, azért lehetne őket cserélni.