San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 4 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 921 — Csodabogár
Mit gondoltok Stanley es McGlinchey fog játszani nálatok, vagy a mostani kèrdèses stàtusz upgrade az előző hetekhez képest?
12th member
Játszanak, plusz a FB Juszczyk is

több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mit gondoltok Stanley es McGlinchey fog játszani nálatok, vagy a mostani kèrdèses stàtusz upgrade az előző hetekhez képest?
12th member
Staley | (n nélkül) | a 2. hét óta IR-en, McGlinchey pedig a 4. forduló után dőlt ki 4-6 hétre, szóval igen, ez elég masszív előrelépés mindkettőnek 😊

több mint 4 éve
12th member Seattle Seahawks 1 050
Mit gondoltok Stanley es McGlinchey fog játszani nálatok, vagy a mostani kèrdèses stàtusz upgrade az előző hetekhez képest?
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/vountee/status/1192977281133809665?s=19

Ez elegge ott van a szeren

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 921 — Csodabogár
Kár, hogy a Rams-nek nincsenek szurkolói. 😀
Niner Empire
Van ott azért bőven hardcore kövület.
Coolearie
meg ők helyén tudják kezelni a sikert 😀

Szerkesztette: petey

több mint 4 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Kár, hogy a Rams-nek nincsenek szurkolói. 😀
Niner Empire
Van ott azért bőven hardcore kövület.

több mint 4 éve
Niner Empire San Francisco 49ers 570
nem volt ez durva, Kap érában neccesebb volt.
petey
Nem azért írtam, mert durva lett volna. Szívesen elolvasgattam volna még a hsz-eket. 😊
Kár, hogy a Rams-nek nincsenek szurkolói. 😀
több mint 4 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 921 — Csodabogár
Lenyugodtak mára a kedélyek? 😀

Külön jó volt, hogy a múlt héten RW iskolás verziója ellen játszottunk, így legalább Saleh láthatta a hiányosságokat, aztán biztosan fejleszti egy kicsit hétfőig a rendszert. Kihívás lesz egy hozzánk hasonlóan sokat futó (bár a hatékonyságuk kérdéses, de nekünk ez egyelőre nehéz) + egy mobilis, MVP jelölt QB kombóval rendelkező offense ellen nyomni.

Szerintem sok TD-s meccs lesz, és korábban azt tippeltem, hogy 1-1 win lesz mindkét oldalon összességében a két összecsapás után. Mindenesetre most nyerni kell, hogy folytatódjon az egymeccses győzelmi szériánk a Hawks ellen! 😀
Niner Empire
nem volt ez durva, Kap érában neccesebb volt.
na, a Cards ellen megvolt az erőfelmérő a futkosósabb QB-k ellen. tény, Wilson hosszabb ideig tartja a labdát, addig meg csak odaér a pass rush a toldozott fal ellen.
bár tökmindegy, mert Wilson bármikor ki tud húzni a seggéből pár olyan drive-ot, amit nem védesz le. az előnyünk, hogy az egyik legkevesebbet blitzelő csapat vagyunk és így is odaérnek a srácok. múltkor Kingsbury egész jól támadta a védelmünket, gondolom PC is megpróbálkozik ezekkel, de én bízom Dzsafárban, hogy kitalálta az ellenszert. No Wilson/Lockett, no party. persze könnyebb mondani, mint megcsinálni.
ha meg L lesz, nincs vége a világnak, belefér. W esetén pedig teszünk egy nagy lépést az NFCW élére.

több mint 4 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
#49ers have signed K Chase McLaughlin and have waived T Sam Young.

Szerkesztette: Coolearie

több mint 4 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 921 — Csodabogár
picsába, Robi meghúzta a combizmát, doubtful a státusza, igazoltunk is egy kickert. nehogy már csak a hawks bassza el a FG-jait 😀

több mint 4 éve
Niner Empire San Francisco 49ers 570
Lenyugodtak mára a kedélyek? 😀

Külön jó volt, hogy a múlt héten RW iskolás verziója ellen játszottunk, így legalább Saleh láthatta a hiányosságokat, aztán biztosan fejleszti egy kicsit hétfőig a rendszert. Kihívás lesz egy hozzánk hasonlóan sokat futó (bár a hatékonyságuk kérdéses, de nekünk ez egyelőre nehéz) + egy mobilis, MVP jelölt QB kombóval rendelkező offense ellen nyomni.

Szerintem sok TD-s meccs lesz, és korábban azt tippeltem, hogy 1-1 win lesz mindkét oldalon összességében a két összecsapás után. Mindenesetre most nyerni kell, hogy folytatódjon az egymeccses győzelmi szériánk a Hawks ellen! 😀
több mint 4 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 139 — én ezt meguntam
Na akkor ha ekkora a szerelem, akkor itt le is zárható.
Helmut Zimmer
Basszus, a durvább képeket direkt a végjátékra tartogattam. 😀
Na mindegy.
Az élet nem habostorta.
akdestroyer
Szerelj kipuffogót, aztán kéne egy képregény különkiadás esetleg a ninersről, na az rendkívül elegáns lenne.
Kezdődjetne azzal, hogy Shermann megeszi a hálaadási pulykát a 9-ers logón.
Helmut Zimmer
na most akkor ér a múlt? csak mert nem vagyok ideológiailag elég képzett, és csak szeretnék tisztán látni ebben a kérdésben...😐
petey
...holnap válaszolok, most túl szigorú lennék.

Szerkesztette: Helmut Zimmer
több mint 4 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 921 — Csodabogár
Na akkor ha ekkora a szerelem, akkor itt le is zárható.
Helmut Zimmer
Basszus, a durvább képeket direkt a végjátékra tartogattam. 😀
Na mindegy.
Az élet nem habostorta.
akdestroyer
Szerelj kipuffogót, aztán kéne egy képregény különkiadás esetleg a ninersről, na az rendkívül elegáns lenne.
Kezdődjetne azzal, hogy Shermann megeszi a hálaadási pulykát a 9-ers logón.
Helmut Zimmer
Most akkor el van ásva az a csatabárd vagy nincs mert én holnap nem megyek dolgozni, van időm és ráérek. 😛
Coolearie
Bandival óvatosan, nagy pecás...😛

több mint 4 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 921 — Csodabogár
Na akkor ha ekkora a szerelem, akkor itt le is zárható.
Helmut Zimmer
Basszus, a durvább képeket direkt a végjátékra tartogattam. 😀
Na mindegy.
Az élet nem habostorta.
akdestroyer
Szerelj kipuffogót, aztán kéne egy képregény különkiadás esetleg a ninersről, na az rendkívül elegáns lenne.
Kezdődjetne azzal, hogy Shermann megeszi a hálaadási pulykát a 9-ers logón.
Helmut Zimmer
na most akkor ér a múlt? csak mert nem vagyok ideológiailag elég képzett, és csak szeretnék tisztán látni ebben a kérdésben...😐

több mint 4 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Na akkor ha ekkora a szerelem, akkor itt le is zárható.
Helmut Zimmer
Basszus, a durvább képeket direkt a végjátékra tartogattam. 😀
Na mindegy.
Az élet nem habostorta.
akdestroyer
Szerelj kipuffogót, aztán kéne egy képregény különkiadás esetleg a ninersről, na az rendkívül elegáns lenne.
Kezdődjetne azzal, hogy Shermann megeszi a hálaadási pulykát a 9-ers logón.
Helmut Zimmer
Most akkor el van ásva az a csatabárd vagy nincs mert én holnap nem megyek dolgozni, van időm és ráérek. 😛

Szerkesztette: Coolearie

több mint 4 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 139 — én ezt meguntam
Na akkor ha ekkora a szerelem, akkor itt le is zárható.
Helmut Zimmer
Basszus, a durvább képeket direkt a végjátékra tartogattam. 😀
Na mindegy.
Az élet nem habostorta.
akdestroyer
Szerelj kipuffogót, aztán kéne egy képregény különkiadás esetleg a ninersről, na az rendkívül elegáns lenne.
Kezdődjetne azzal, hogy Shermann megeszi a hálaadási pulykát a 9-ers logón.
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Basszus, a durvább képeket direkt a végjátékra tartogattam. 😀
Na mindegy.
Az élet nem habostorta.
akdestroyer
Ugy latom, hamar kesz lett a kipuffanto. Ugyhogy johet a kepregeny!


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 921 — Csodabogár
Na akkor ha ekkora a szerelem, akkor itt le is zárható.
Helmut Zimmer
Basszus, a durvább képeket direkt a végjátékra tartogattam. 😀
Na mindegy.
Az élet nem habostorta.
akdestroyer
come at me bro

több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 550 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hú mi van itt, azt hittem leigazoltátok helyettünk ABt 😛 😀
több mint 4 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Na akkor ha ekkora a szerelem, akkor itt le is zárható.
Helmut Zimmer
Basszus, a durvább képeket direkt a végjátékra tartogattam. 😀
Na mindegy.
Az élet nem habostorta.
akdestroyer
Majd a meccstopikba tolhatod barátom. Várlak szeretettel.

több mint 4 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 596
Na akkor ha ekkora a szerelem, akkor itt le is zárható.
Helmut Zimmer
Basszus, a durvább képeket direkt a végjátékra tartogattam. 😀
Na mindegy.
Az élet nem habostorta.

több mint 4 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 139 — én ezt meguntam
Amúgy meg a seachickenezésről azt gondolom, hogy mi nem hívunk titeket forty whinersnek, de hát kell a cirkusz.....
Helmut Zimmer
wrong target. nem szoktam tengeri csirkézni, következetesen hóksznak mondom (na jó néha zöld madár)
btw whiners nem zavar egy ellendrukker szájából
ki, kit némit és mikor, az ízlés dolga. Undi és petey szerelme már az általad tankolásnak leírt időszak előtt is legendás volt 😊
diverdoc
ha hiszed ha nem, undival jókat dumálunk, ak meg nagy arc, meg ő aztán veszi a lapot.
amúgy PC-ről csak annyit, hogy élvezettel futtatta fel a pontokat egy régen eldőlt meccsen, ráment negyedikre mikor tök felesleges volt, meg ugye ne feledjük hogy lépett le az USC-től. mindemellett elismerés amit tett itt SF-ben anno.
Jimbo meg hozta a college-ből a rivalryt, a média meg felfújta rendesen, holott nekünk nem a Hawks a rivális, hanem a Boys, Packers, na és a RAMS!!! Seattle egy tök irreveláns frencsájz volt(rossz szándék nélkül), amíg át nem került egy hulladék NFCW-be, ahol ők voltak a félszemű királyok. és aztán ment a duma, hogy az NFW az "övék" 😀

a direkt tankolás meg vicces. elég ha azt mondom Jed York...
petey
Na akkor ha ekkora a szerelem, akkor itt le is zárható.
több mint 4 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 921 — Csodabogár
Amúgy meg a seachickenezésről azt gondolom, hogy mi nem hívunk titeket forty whinersnek, de hát kell a cirkusz.....
Helmut Zimmer
wrong target. nem szoktam tengeri csirkézni, következetesen hóksznak mondom (na jó néha zöld madár)
btw whiners nem zavar egy ellendrukker szájából
ki, kit némit és mikor, az ízlés dolga. Undi és petey szerelme már az általad tankolásnak leírt időszak előtt is legendás volt 😊
diverdoc
ha hiszed ha nem, undival jókat dumálunk, ak meg nagy arc, meg ő aztán veszi a lapot.
amúgy PC-ről csak annyit, hogy élvezettel futtatta fel a pontokat egy régen eldőlt meccsen, ráment negyedikre mikor tök felesleges volt, meg ugye ne feledjük hogy lépett le az USC-től. mindemellett elismerés amit tett itt SF-ben anno.
Jimbo meg hozta a college-ből a rivalryt, a média meg felfújta rendesen, holott nekünk nem a Hawks a rivális, hanem a Boys, Packers, na és a RAMS!!! Seattle egy tök irreveláns frencsájz volt(rossz szándék nélkül), amíg át nem került egy hulladék NFCW-be, ahol ők voltak a félszemű királyok. és aztán ment a duma, hogy az NFW az "övék" 😀

a direkt tankolás meg vicces. elég ha azt mondom Jed York...

több mint 4 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 139 — én ezt meguntam
Ne haragudj, de amikor ilyen hülyeségeket találnak ki a 49-ers fanok, hogy Carroll kinevette Kelszit, amikor Bumm Bumm Kam elintézte- hozzáteszem emlékeim szerint szabályosan, azzal nem lehet mit kezdeni. Bumm Bumm Kam mindenkit elintézett, Gronkot is kiütötte, ez ilyen, és azt is megsüvegelte Carroll, "szarfaszú Pats" szurkolók (amúgy az egyik legértelmesebb brigád) miért nem hisztiztek?

Helmut Zimmer
Emlék képeim szerint niners szurkolok a Kancellárnak ezt rótták fel
 www.youtube.com/watch?v=78qF72JwJwA
a meccsről neki ez volt a véleménye: “I think we set the tone today.”

és Carrolnak pedig ezt a véleményét nehezményeztük: “It was a big-hitting night. It was a very physical night and maybe even one of our better nights at just knocking people around,”

Arról a meccsről mondta ezt mosolyogva ahol a meccsen Davist agyrázkódással Bruce Millert hátsérüléssel intézte el Kancellár, valamint Hill egy low tackle-le szette szét a térdét egy Manningham nevű elkapónknak.
Ezt a kinti sajtó így kommunikálta: "By the end of the game, 49ers receivers and tight ends seemed more interested in self-preservation than exposing their bodies to make catches."

De ez lényegtelen, akkor ezt kiveséztük.
Carrol is Harbaugh is pszicho (szocio) pata, jól egymásra találtak egyetemi bajnokságban, nfl-en is.
diverdoc
Nem erről a meccsről beszéltem, ez a boldog szülinapot, coach meccs volt. Itt fordult minden... amúgy sejtettem, hogy minden Hox játékos kegyetlen hentes... 😊 amúgy az ütés véleményesen volt zászló, én ezt középsuliban sem dobnám, de Vernon Davis nyílván védtelen volt...
több mint 4 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Ne haragudj, de amikor ilyen hülyeségeket találnak ki a 49-ers fanok, hogy Carroll kinevette Kelszit, amikor Bumm Bumm Kam elintézte- hozzáteszem emlékeim szerint szabályosan, azzal nem lehet mit kezdeni. Bumm Bumm Kam mindenkit elintézett, Gronkot is kiütötte, ez ilyen, és azt is megsüvegelte Carroll, "szarfaszú Pats" szurkolók (amúgy az egyik legértelmesebb brigád) miért nem hisztiztek?

Helmut Zimmer
Emlék képeim szerint niners szurkolok a Kancellárnak ezt rótták fel

a meccsről neki ez volt a véleménye: “I think we set the tone today.”

és Carrolnak pedig ezt a véleményét nehezményeztük: “It was a big-hitting night. It was a very physical night and maybe even one of our better nights at just knocking people around,”

Arról a meccsről mondta ezt mosolyogva ahol a meccsen Davist agyrázkódással Bruce Millert hátsérüléssel intézte el Kancellár, valamint Hill egy low tackle-le szette szét a térdét egy Manningham nevű elkapónknak.
Ezt a kinti sajtó így kommunikálta: "By the end of the game, 49ers receivers and tight ends seemed more interested in self-preservation than exposing their bodies to make catches."

De ez lényegtelen, akkor ezt kiveséztük.
Carrol is Harbaugh is pszicho (szocio) pata, jól egymásra találtak egyetemi bajnokságban, nfl-en is.

Szerkesztette: diverdoc


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P