San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 5 éve
gzotya San Francisco 49ers 47
Nekem az lenne a kérdésem, hogy Solomon Thomas vajon mikor fog berobbanni? Vagy fog-e egyáltalán.
Mert sajnos idén talán még erőtlenebb mint tavaly volt.
eaglesmcnabb
Többek között őrá is utaltam, mind hatalmas prospect, oszt csalódás
diverdoc
Csak ugye őt se ott játszatjuk/játszattuk, amiben jó. Azt gondolom hogy Armstead az év végén megy, és beteszik a helyére. Reméljük nem lesz végérvényesen bust.
több mint 5 éve
gzotya San Francisco 49ers 47
Ugyan én nem vagyok az egyetemi foci szakavatottja, de szvsz mindenképpen a legjobb pass rusher prospectet kellene húznunk, aki egyelőre úgy tűnik Bosa lesz, ha minden így marad. Haribó óta nincs igazi pass rusherünk, és az egész csapat teljesítményén sokat húzna. Sajnos a free agent piacra nem kerülnek ki erről a posztról igazán jó játékosok, míg szerintem DB-t, ami szintén need, inkább találnánk. Az első 3 kör szerintem D pickek lesznek.
több mint 5 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Nekem az lenne a kérdésem, hogy Solomon Thomas vajon mikor fog berobbanni? Vagy fog-e egyáltalán.
Mert sajnos idén talán még erőtlenebb mint tavaly volt.
eaglesmcnabb
Többek között őrá is utaltam, mind hatalmas prospect, oszt csalódás


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
Nekem az lenne a kérdésem, hogy Solomon Thomas vajon mikor fog berobbanni? Vagy fog-e egyáltalán.
Mert sajnos idén talán még erőtlenebb mint tavaly volt.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Igazándiból kiváncsi lennék pl Alabama Te, aki nálunk sokkal jobban benne vagy az egyetemi fociban kit húznál elsőre. Biztos Bosa kellene nekünk?


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 5 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Pfuu Garcia eleg kemeny heti osszefoglalot nyomott. Kapott itt mindenki. QB- knek nincs labmunkaja, FO draftjait kritizalta ( Foster apropojab). A leszebb mondata, hogy jelenleg harmadvonalbeli jatekosok jatszanak. PS jatekosok a kezdok, akik NFL backupokhoz sem merhetok. Hat ja, ez az ev sem a mienk
diverdoc
szegény Mullens első NFL meccseit nyomja, néha azt sem tudja hol van 😊 de ennyi sérülttel mit is várjunk?
a draftok meg nagy lutri. olyan nincs is, hogy MINDEN pickkel kezdő vagy ahhoz hasonló backupot húzol. tény, volt néhány fejvakarós pick, de őket nem mind láttuk a pályán.
itt már draft előtt csak az Ezo TV segíthet, majd ők megmondják kit kell húzni 😀
petey
Ez így van, csak a viszonylagos PC elv ius sutban volt, ezért tünt fel ez a kemény nyilatkozat. Draft lutri persze, de vhogy nem úgy sülnek el a dolgok ahogy beharangozták(tuk). Nem azt mondom hogy mindenki bust, de amilyen megváltóként vártunk és néztünk emberekre, semmi se lett belőle. Vagy sérülés, vagy forma, vagy balhé, de minden közbejön. kezdve Aldontól, Tank-en, Solomon Thomason át Fosterig. Talán most Warner.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 903 — Csodabogár
Én leszarom ki mit basz szét, de ez a topik nem fog arra a sorsra jutni. 😊
Coolearie
te vagy az Chuck?

több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 903 — Csodabogár
Pfuu Garcia eleg kemeny heti osszefoglalot nyomott. Kapott itt mindenki. QB- knek nincs labmunkaja, FO draftjait kritizalta ( Foster apropojab). A leszebb mondata, hogy jelenleg harmadvonalbeli jatekosok jatszanak. PS jatekosok a kezdok, akik NFL backupokhoz sem merhetok. Hat ja, ez az ev sem a mienk
diverdoc
szegény Mullens első NFL meccseit nyomja, néha azt sem tudja hol van 😊 de ennyi sérülttel mit is várjunk?
a draftok meg nagy lutri. olyan nincs is, hogy MINDEN pickkel kezdő vagy ahhoz hasonló backupot húzol. tény, volt néhány fejvakarós pick, de őket nem mind láttuk a pályán.
itt már draft előtt csak az Ezo TV segíthet, majd ők megmondják kit kell húzni 😀

több mint 5 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Én leszarom ki mit basz szét, de ez a topik nem fog arra a sorsra jutni. 😊

több mint 5 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Pfuu Garcia eleg kemeny heti osszefoglalot nyomott. Kapott itt mindenki. QB- knek nincs labmunkaja, FO draftjait kritizalta ( Foster apropojab). A leszebb mondata, hogy jelenleg harmadvonalbeli jatekosok jatszanak. PS jatekosok a kezdok, akik NFL backupokhoz sem merhetok. Hat ja, ez az ev sem a mienk


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 5 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Redskins claimelte Fostert. ők tudják....
petey
...építik a színtiszta Bama védelmet és amikor az megvan, elhozzák DC-nek Kirby Smartot a Georgiaról 😊 😊 😊
több mint 5 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Sajnalattal latom hogy trollkodjak szet a hoksz topikot. Oda mindig szivesen beneztem, mar nem. Megvan az elmeletem miert trollkodja szet par ember, es miert pont ott kezdte. De ez a konteo resz. Ami viszont a valos: nehogy mar a niners topik is ilyen legyen!!! Basszus mar itt is porgethetem a hulyesegeket oldalakon at! Nemitas sem mukodik mert idezesek vannak ( feed the troll).
Bundi, (betyar vagy tudom is en milyen neven irogatsz es mi celbol)lenne egy javaslatom! Kerj az adminokkal egy topikot ( mondjuk emotion ikon csevego nevvel) es ott hosszan- hosszan kerdezhetsz, irogathatsz, jelelhetsz🤘👌🙌👇👆🤭😪🥵🤮 tok irrelevans dolgokat. Tudom, hogy ugy pont a trollkodas veszne el, de megis ezt javaslom. Tiz eve nagyjabol napi reszem ez a forum. Kibaszott duhos vagyok, hogy paran ezt probaljak szetcseszni. Hagyjatok abba! Nagyon ertelmes emberek, akiknek sokat adtam a velemenyere es ezt csinaljak?? Hihetetlen.
diverdoc
Ez most komoly amit írtál ??

De szerintem rohadtúl nincs jogod bármit is, "szinte " megszabni nekem !Hogy hol és mit írjak szerintem addig ameddig kulturáltan fogalmazok bárhová bármiről írhatok de lehet én gondolom rosszúl!
És különben is igazábol, alapból csak velem van bajod !És főleg az hogy nem tetszik a stílusom!Ami tök rendben is van !

Eskü innentől kezdve tiszteletbe tartom a te saját topicodat
Rózsa Sándor (betyár)
Nincs saját topicom. Nem szabtam meg semmit. Javasoltam. A hóksz topic az elmúlt időben olvashatatlanná vált. Ott is sokan jelezték ezt.
Minden közösségnek vannak bizonyos elvárásai. Ezen a fórumon számos topic van. Pl a csevegők. Akár NFL, akár NFCW. Vagy az egyéb témák, off topic. Itt lehet a csapat szempontjából teljesen irreleváns dolgokról polemizálni. vannak feliratkozások. Vannak részek amiket nézel, vannak amiket nem. Szelektálni lehetett eddig a topikok alapján. Annak idején én pl lelkesen eredményt követtem itt, le is lettem oltva (jogosan), meglehetősen vitriolosan. Saját csapatod fórumában a "hess,hess trollok" ezt jelentette.
Sajnos Te nem látod (már ha saját, valódi account vagy) hogy mit jelentett az utolsó mondatom. És ehhez, hogy adod a municiót meg a lovat. A "hagyjátok abba páran" is erre vonatkozik. Mindegy, ezt nem is kívánom elmagyarázni jobban, sokan értjük.
Az utolsó előtti vastag mondatodra: fogalmad sincs mennyire tévedsz.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 5 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Sajnalattal latom hogy trollkodjak szet a hoksz topikot. Oda mindig szivesen beneztem, mar nem. Megvan az elmeletem miert trollkodja szet par ember, es miert pont ott kezdte. De ez a konteo resz. Ami viszont a valos: nehogy mar a niners topik is ilyen legyen!!! Basszus mar itt is porgethetem a hulyesegeket oldalakon at! Nemitas sem mukodik mert idezesek vannak ( feed the troll).
Bundi, (betyar vagy tudom is en milyen neven irogatsz es mi celbol)lenne egy javaslatom! Kerj az adminokkal egy topikot ( mondjuk emotion ikon csevego nevvel) es ott hosszan- hosszan kerdezhetsz, irogathatsz, jelelhetsz🤘👌🙌👇👆🤭😪🥵🤮 tok irrelevans dolgokat. Tudom, hogy ugy pont a trollkodas veszne el, de megis ezt javaslom. Tiz eve nagyjabol napi reszem ez a forum. Kibaszott duhos vagyok, hogy paran ezt probaljak szetcseszni. Hagyjatok abba! Nagyon ertelmes emberek, akiknek sokat adtam a velemenyere es ezt csinaljak?? Hihetetlen.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 5 éve
gzotya San Francisco 49ers 47
Redskins claimelte Fostert. ők tudják....
petey
Igazuk is van Petey cimbora !!!!!
A büntetési tétel csupán felfüggesztett-től Max 1-2 év letöltendő (de az nagyon extra lenne,szerintem pénz bírság lesz☝)
Ezzel szemben pedig Mychal Kendricks(3.5 év letöltendő vagy Max 25 év letöltendő)
És neki ugyebár van csapata !!!
És plusz azért legyünk öszinték a két bűntett súlyosságát figyelmbe véve(max kapható évek vonatkoztatásában)az a megítélés ,hogy amit Fostert követett el az szinte semmiség ugyebár !(kistúlzással szinte nem is bűn,főleg ha csak pénz bírság lesz !)
Mint ha csak szabálysértés lenne!

Tehát ha jól agyba főbe verem az asszonyt az smafú!!!

De bezzeg a csúnya gonosz senkit nem bántok csak a haver információja alapján keresek egy kis pénzt !!! Na az igen is elítélendő gonosz társadalomból ki kel rekeszteni stb. És 25 évre börtönbe kel vágni😃😃😃😃😃Mert ugyebár szegény Wall Streeti fejesek őket nagyon is bántottam és kis szerencsétleneket nagyon nem szabad bántani☝☝☝☝☝

Csak én érzék az általános megitélés részéről némi iróniát??????🤔🤔🤔🤔
Rózsa Sándor (betyár)
csak egy kérdésem lenne: te komolyan gondolod azokat a marhaságokat amiket leírsz?
Cuchulain82
Az hagyján, de már nem is csak a hóksz topikban! 😀
több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 903 — Csodabogár
Aki nőre kezet emel az a szar alak, nem tudom jobban megfogalmazni.

több mint 5 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
Redskins claimelte Fostert. ők tudják....
petey
Igazuk is van Petey cimbora !!!!!
A büntetési tétel csupán felfüggesztett-től Max 1-2 év letöltendő (de az nagyon extra lenne,szerintem pénz bírság lesz☝)
Ezzel szemben pedig Mychal Kendricks(3.5 év letöltendő vagy Max 25 év letöltendő)
És neki ugyebár van csapata !!!
És plusz azért legyünk öszinték a két bűntett súlyosságát figyelmbe véve(max kapható évek vonatkoztatásában)az a megítélés ,hogy amit Fostert követett el az szinte semmiség ugyebár !(kistúlzással szinte nem is bűn,főleg ha csak pénz bírság lesz !)
Mint ha csak szabálysértés lenne!

Tehát ha jól agyba főbe verem az asszonyt az smafú!!!

De bezzeg a csúnya gonosz senkit nem bántok csak a haver információja alapján keresek egy kis pénzt !!! Na az igen is elítélendő gonosz társadalomból ki kel rekeszteni stb. És 25 évre börtönbe kel vágni😃😃😃😃😃Mert ugyebár szegény Wall Streeti fejesek őket nagyon is bántottam és kis szerencsétleneket nagyon nem szabad bántani☝☝☝☝☝

Csak én érzék az általános megitélés részéről némi iróniát??????🤔🤔🤔🤔
Rózsa Sándor (betyár)
csak egy kérdésem lenne: te komolyan gondolod azokat a marhaságokat amiket leírsz?
Cuchulain82
Igen teljesen !!!
De nagyon kíváncsi vagyok ,hogy te ,hogy is vélekedsz a témában??
De mielőtt válaszolnál kérlék olvasd el a fentebb általam leírtakat!!!És annak tükrében állítsd azt hogy nincs igazam??????
De fölösleges is belemenni szerintem mert úgy is inkább velem van a bajod mint sem ,hogy a leírtakkal nem értenél egyet !
De ha nem értesz nagyon szívesen meghallgatom az érveidet!😉
Rózsa Sándor (betyár)
csak hogy tisztázzuk nem vagyok otthon az amerikai jogrendszerben, a büntetési tételeikhez nem tudok hozzászólni
számomra nem világos hogy miért bizonygatod folyamatosan hogy Kendricks lényegében nem követett el bűncselekményt mert nem károsított meg senkit /illetve akiket esetleg mégis azok megérdemlik!?/ lehet talán rokonod a srác ezt nem tudom, de az én véleményem az hogy mind Foster mind Kendricks megszegte a törvényt /Foster még kihúzhatja magát a sz*rból ha megint lefizeti az asszonyt/ ezért börtönben a helyük

bocs a Frisco fanoktól az off miatt
több mint 5 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
Redskins claimelte Fostert. ők tudják....
petey
Igazuk is van Petey cimbora !!!!!
A büntetési tétel csupán felfüggesztett-től Max 1-2 év letöltendő (de az nagyon extra lenne,szerintem pénz bírság lesz☝)
Ezzel szemben pedig Mychal Kendricks(3.5 év letöltendő vagy Max 25 év letöltendő)
És neki ugyebár van csapata !!!
És plusz azért legyünk öszinték a két bűntett súlyosságát figyelmbe véve(max kapható évek vonatkoztatásában)az a megítélés ,hogy amit Fostert követett el az szinte semmiség ugyebár !(kistúlzással szinte nem is bűn,főleg ha csak pénz bírság lesz !)
Mint ha csak szabálysértés lenne!

Tehát ha jól agyba főbe verem az asszonyt az smafú!!!

De bezzeg a csúnya gonosz senkit nem bántok csak a haver információja alapján keresek egy kis pénzt !!! Na az igen is elítélendő gonosz társadalomból ki kel rekeszteni stb. És 25 évre börtönbe kel vágni😃😃😃😃😃Mert ugyebár szegény Wall Streeti fejesek őket nagyon is bántottam és kis szerencsétleneket nagyon nem szabad bántani☝☝☝☝☝

Csak én érzék az általános megitélés részéről némi iróniát??????🤔🤔🤔🤔
Rózsa Sándor (betyár)
csak egy kérdésem lenne: te komolyan gondolod azokat a marhaságokat amiket leírsz?
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Mondjuk Amerikaban pont hogy bun a noket verni, nem mellesleg ott epp azt a korszakot elik, hogy a temara nagyon ra vannak feszulve. Es egyebkent senki sem azert ertetlenkedik, mert hogy a Washington claimel, hanem magan Fosteren, hogy hogy lehet ekkora faszgyoker hulye agyatlan barom, az egesz elmult ket-harom evevel. Az allando balhek, amik alol tisztara tudtak megis mosni, kihuzni a szarbol, erre megcsinalja ugyanazt.

A csavo baszki egy Combine-ra keptelen volt elmenni ugy, hogy negy ora alatt ne csinalt volna cirkuszt es ne basztak volna ki onnan, mint macskat szarni. Ennek a csavonak a bortonben van a helye, az NFL pedig remelem, hogy egybol el is tiltja a faszba akar evekre.

Ray Rice-t kinyirta egy felvetel, ez a faszi meg nehany havonta eljatssza ugyanazt, annyi kulonbseggel, hogy csupan csak annyi van bizonyitekkent, hogy a fel vilag elott veri a csajt, meg a sebhelyek es zuzodasok, nem pedig konkretan videofelvetel. Majd ujra es ujra szepen megtomik a no es a sleppje zsebet zsozsoval, aki igy a vallomast allandoan visszavonja.

De persze ket heten belul megy vissza Foster faszat szopni, mert hat miert ne. Ez tok jo buli. Egyik nap szopja, masik nap szetvereti magat, a harmadik nap meg kapja a csekket, hogy ne pofazza el. 8-D

De egyebkent vicces, hogy emlekeim szerint Hardy ezeknek a csodaknak a felet sem muvelte le, aztan Rice-hoz hasonloan ot is siman kicsinalta a liga.

több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 903 — Csodabogár
Redskins claimelte Fostert. ők tudják....

több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 903 — Csodabogár
Nem kell aggódni a Bama LB-k miatt jönnek továbbra is szép számban: Jennings, Moses, Wilson, Miller 😊
A rendszer is jó, de ha kutyaütőket raksz be, nem működik, kell oda képesség is.
Az egyetemen meg van fogva a tökük a játékosoknak, nem a saját maguk urai és nem azt csinálnak amit akarnak, mint az NFL-ben, meg ugye a sok lóvé is csak ront a helyzeten.
Alabama Niners
na oké de csak 5 pickünk van 😀

több mint 5 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Sok jó játékos van a drafton.

több mint 5 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Nem kell aggódni a Bama LB-k miatt jönnek továbbra is szép számban: Jennings, Moses, Wilson, Miller 😊
A rendszer is jó, de ha kutyaütőket raksz be, nem működik, kell oda képesség is.
Az egyetemen meg van fogva a tökük a játékosoknak, nem a saját maguk urai és nem azt csinálnak amit akarnak, mint az NFL-ben, meg ugye a sok lóvé is csak ront a helyzeten.
több mint 5 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 801 — !SuPeR6BoWL!
Goodwin?
ThundersNFL
Inaktiv. Dikk ma more a kokker fantasybe!
Stez
Personal matter a ok
Lehet most egy éve, hogy fia pár órásan meghalt? 😥

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Goodwin?
ThundersNFL
Inaktiv. Dikk ma more a kokker fantasybe!

több mint 5 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 801 — !SuPeR6BoWL!
Goodwin?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018