San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 6 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 415 — Colts fan
Reuben Fosterről van valami infó? Mert nem figyeltem, hogy miután lent maradt volt-e fent, vagy sem.
több mint 6 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 922 — Csodabogár
 twitter.com/MaioccoNBCS/status/939916766565855237

amikor még a niggák az utcán mászkáltak a Szokol rádióval a vállukon. Mekkora arcok már 😀

Szerkesztette: petey

több mint 6 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
az első félidőben nem értettem a playhívásokat, folyamatosan középen támadott Shanny, dupla coverage be dobáltatta a lasztit, több int is lehetett volna belőle. Aztán mikor elkezdte a széleket játszani jöttek is a yardok.
Nem láttam még irányítót akinek ilyen gyors lenne dobómozdulata. A belső nyomást ő se szereti , mint Tom de a szélről érkező nyomás elől szépen tér ki/lép fel.
Én egy az egyben Wilsonhoz hasonlítanám annyi különbséggel, hogy lábon nem olyan veszélyes de simán megfogja ő is futni idővel a rövid yardos szitukat, btw Shanny hívott rá option futást is.
ezeket a 15 yardos dropback-eket kellene kinőni idővel de ez gondolom a szar fal miatt van.
Ha a sérültek visszatérnek jövőre egész komoly csapat lehet itt, viszont meg kell erősíteni a falat és kell top játékos a secbe mindenképpen és kell egy jó kezű futó. (Veeren, Dion Lewis, Sproles esetleg elérhető lesz.)
Bocs az "okoskodásért"
több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 609 — Jedi Master
Na eddig jól néz ki Gerappa, remélem a Titansnak is odaver, mert kell a helyük 😛

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 131 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Bold Prediction - meglesz a triplázás is a Titans ellen, és mivel mi se nyerni járunk a West Coastra (1 W 15 év alatt), akár 4 W is lehet ebből zsinórban.
több mint 6 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 415 — Colts fan
Colbert megint mit ment, te atyaég 😮 lassan érik az a 38-as mez
petey
Jövőre kezdő.
Ráadásul évekig szotyiért játszik.
Bazzani
Mocskosul tetszik a játéka. : ))
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Colbert megint mit ment, te atyaég 😮 lassan érik az a 38-as mez
petey
Jövőre kezdő.
Ráadásul évekig szotyiért játszik.

több mint 6 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Mondjuk valami elkapo is johet a fal melle 😊
Wyatt
Felépül Garcon, Goodwinből már elit elkapót csinált 2 meccs alatt.....
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mondjuk valami elkapo is johet a fal melle 😊

több mint 6 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Le a kalappal. Jimmy odarakta magát rendesen megint, de az a védelem(lolwut) amit kap embertelen..asszem megvan jövőre a prioritás.

Colbert megint mit ment, te atyaég 😮 lassan érik az a 38-as mez
petey
Goldson szelleme kisért......
A DB sorba és a falba kell erősítés és simán lehet jövőre egy 8-8-as szezon is!
több mint 6 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 922 — Csodabogár
Le a kalappal. Jimmy odarakta magát rendesen megint, de az a védelem(lolwut) amit kap embertelen..asszem megvan jövőre a prioritás.

Colbert megint mit ment, te atyaég 😮 lassan érik az a 38-as mez

több mint 6 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Ezek után én megkötném vele a hosszútávú szerződést, szarok a franchise tagra. 6 éves szerződést neki!
Alabama Niners
Most már megerősítem, hogy komolyan gondoltam! Aláírást egy 5-6 éves szerződésre mihamarabb!
több mint 6 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
Grat az újabb győzelemhez!
ennyit számít ha a csapatnak olyan QBja van aki még nem vesztett kezdőként meccset az NFLben 😊
szép volt Jimmy G!
több mint 6 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Még az NFL.com-on is azt írják, h nyerhetünk 😊

49ers
25

Texans
17

Sunday, Dec. 10 @ 1 PM ET
Why not forecast another win for Jimmy Garoppolo, whom everyone in the Bay Area is excited about following a road win in Chicago last week? Despite San Francisco only scoring one offensive touchdown against the Bears, Garoppolo impressed plenty with efficient play. Tom Savage must rein in the turnovers if Houston is to pick up its fifth win of the season. He's been far from an interception machine, but seven lost fumbles have given him a total of 13 giveaways in part-time duty this year. Also, the interception he threw with a minute to go in Nashville was of the kind he didn't need to force.

Fun fact: Garoppolo has made three career starts -- and he's led fourth-quarter comebacks in two of them.
Alabama Niners
Én rossz meccset néztem akkor, mert én öt FG-t láttam, TD-t nem 😀
Wyatt
...vannak problémák arrafelé.....
Alabama Niners
mindezek ellenére elég jól belőtték a végeredményt! 26-16 lett a tip 25-17 volt!
több mint 6 éve
ötös műhold New England Patriots 305
Kíváncsi leszek a 49-ers következő meccseire (eddig nem voltam rájuk kíváncsi). Garoppolo nekem nagyon jó irányítónak tűnik, de ezt persze most még nem sok tényre lehet alapozni, inkább csak megérzés. Igen sajnálom, hogy elment a Pats-ből, viszont reménykedem benne, hogy Brady visszavonulása után valamilyen fortéllyal visszaszerzik. Már ha tényleg jó lesz. Persze erre kevés az esély - hogy visszatér.
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
hajra Jimmy! vegas nem ezt tippelte, de szerintem behuzzátok a mait.
winston
Szerencsére így még pénzt is lehet nyerni rajta 😊 meg a Seahawks is underdog megint 😊
Wyatt
Friscora most is fogadtam, oszintem szolva a Hawks-ra is gondoltam amikor het elejen 2.0 felett volt az odds, de kedvenc(eim) ellen nem fogadok miota egyszer a Saintsre tettem a Pats ellen azt hiszem 2013-ban. Még egy olyan rossz meccsnezest nem akarok 😀
winston
Saját csapat ellen nem szabad, én egy Milan–Liverpool BL-döntőn tanultam meg 😀

több mint 6 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
hajra Jimmy! vegas nem ezt tippelte, de szerintem behuzzátok a mait.
winston
Szerencsére így még pénzt is lehet nyerni rajta 😊 meg a Seahawks is underdog megint 😊
Wyatt
Friscora most is fogadtam, oszintem szolva a Hawks-ra is gondoltam amikor het elejen 2.0 felett volt az odds, de kedvenc(eim) ellen nem fogadok miota egyszer a Saintsre tettem a Pats ellen azt hiszem 2013-ban. Még egy olyan rossz meccsnezest nem akarok 😀
több mint 6 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Még az NFL.com-on is azt írják, h nyerhetünk 😊

49ers
25

Texans
17

Sunday, Dec. 10 @ 1 PM ET
Why not forecast another win for Jimmy Garoppolo, whom everyone in the Bay Area is excited about following a road win in Chicago last week? Despite San Francisco only scoring one offensive touchdown against the Bears, Garoppolo impressed plenty with efficient play. Tom Savage must rein in the turnovers if Houston is to pick up its fifth win of the season. He's been far from an interception machine, but seven lost fumbles have given him a total of 13 giveaways in part-time duty this year. Also, the interception he threw with a minute to go in Nashville was of the kind he didn't need to force.

Fun fact: Garoppolo has made three career starts -- and he's led fourth-quarter comebacks in two of them.
Alabama Niners
Én rossz meccset néztem akkor, mert én öt FG-t láttam, TD-t nem 😀
Wyatt
...vannak problémák arrafelé.....
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Még az NFL.com-on is azt írják, h nyerhetünk 😊

49ers
25

Texans
17

Sunday, Dec. 10 @ 1 PM ET
Why not forecast another win for Jimmy Garoppolo, whom everyone in the Bay Area is excited about following a road win in Chicago last week? Despite San Francisco only scoring one offensive touchdown against the Bears, Garoppolo impressed plenty with efficient play. Tom Savage must rein in the turnovers if Houston is to pick up its fifth win of the season. He's been far from an interception machine, but seven lost fumbles have given him a total of 13 giveaways in part-time duty this year. Also, the interception he threw with a minute to go in Nashville was of the kind he didn't need to force.

Fun fact: Garoppolo has made three career starts -- and he's led fourth-quarter comebacks in two of them.
Alabama Niners
Én rossz meccset néztem akkor, mert én öt FG-t láttam, TD-t nem 😀

több mint 6 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Még az NFL.com-on is azt írják, h nyerhetünk 😊

49ers
25

Texans
17

Sunday, Dec. 10 @ 1 PM ET
Why not forecast another win for Jimmy Garoppolo, whom everyone in the Bay Area is excited about following a road win in Chicago last week? Despite San Francisco only scoring one offensive touchdown against the Bears, Garoppolo impressed plenty with efficient play. Tom Savage must rein in the turnovers if Houston is to pick up its fifth win of the season. He's been far from an interception machine, but seven lost fumbles have given him a total of 13 giveaways in part-time duty this year. Also, the interception he threw with a minute to go in Nashville was of the kind he didn't need to force.

Fun fact: Garoppolo has made three career starts -- and he's led fourth-quarter comebacks in two of them.
több mint 6 éve
Nomac New England Patriots 2 638 — balazs.t85@gmail.com
Szerintem ma sok Pats drukker fogja követni Jimmyt! Felülünk a 49ers Bandwagonra! 😀
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
hajra Jimmy! vegas nem ezt tippelte, de szerintem behuzzátok a mait.
winston
Szerencsére így még pénzt is lehet nyerni rajta 😊 meg a Seahawks is underdog megint 😊

több mint 6 éve
Timotheus Tennessee Titans 77
Nem reális elvárás a mai győzelem, de nem is reménytelen. Mi a győzelmek hatására felszálló ágban vagyunk. Ma meglesz kezdőként is az első TD-je Garoppolonak! Go 9ers!
Alabama Niners
Ámen! 😀

Irány a rájátszás! Titan Up!
több mint 6 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Nem reális elvárás a mai győzelem, de nem is reménytelen. Mi a győzelmek hatására felszálló ágban vagyunk. Ma meglesz kezdőként is az első TD-je Garoppolonak! Go 9ers!
több mint 6 éve
Timotheus Tennessee Titans 77
Ma a 49ers letöri a bika szarvát? Szerintem az otthonában is verhető a Texans.

Irány a rájátszás! Titan Up!