San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 6 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
hajra Jimmy! vegas nem ezt tippelte, de szerintem behuzzátok a mait.
több mint 6 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 922 — Csodabogár
Ha meccsnap, akkor jár a friss PFF is.
 drive.google.com/drive/folders/1PVEtL0LdCgZ0EADr3xHjCQzWETpntnBo?usp=sharing
dankodavid
zsírlézer
kösz!!!

több mint 6 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 157
Ha meccsnap, akkor jár a friss PFF is.
 drive.google.com/drive/folders/1PVEtL0LdCgZ0EADr3xHjCQzWETpntnBo?usp=sharing

Pulvis et umbra sumus.
több mint 6 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 922 — Csodabogár
közben a vasárnai ellenfelünknél, Ellington IR...eloel..ehhez nagyon ért a fiú

több mint 6 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
 www.facebook.com/SANFRANCISCO49ERS/videos/10154934573406875/

ez valami nagyon jó. ilyenkor látja az ember, hogy tök más kultúra alakul ki idén, mint eddig volt. fiatal csapat, és így tud örülni a 2. győzelemnek. Robbie meg hatalmas respekt hogy így nyomta a Bears ellen. talán 1 méterrel feljebb vagyunk a gödör aljától 😊
petey
Lesz itt hamarosan igazi rivalizálás megint, és ez tök jó! 😊
Persze nem mehetek el amelett, hogy felidézzek néhány boldog pillanatot.😀 :

 www.49ers.com/video/videos/Locker-Room-Speech--Thats-Great-Thats-One/1ce20f10-7616-4d07-8a6f-ea9c74cc2dd3

 www.nfl.com/videos/nfl-locker-room-mvps/0ap2000000078700/49ers-locker-room-excitement
Helmut Zimmer
Engedd el a múltat nyugodtan 😀
több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 139 — én ezt meguntam
 www.facebook.com/SANFRANCISCO49ERS/videos/10154934573406875/

ez valami nagyon jó. ilyenkor látja az ember, hogy tök más kultúra alakul ki idén, mint eddig volt. fiatal csapat, és így tud örülni a 2. győzelemnek. Robbie meg hatalmas respekt hogy így nyomta a Bears ellen. talán 1 méterrel feljebb vagyunk a gödör aljától 😊
petey
Lesz itt hamarosan igazi rivalizálás megint, és ez tök jó! 😊
Persze nem mehetek el amelett, hogy felidézzek néhány boldog pillanatot.😀 :

 www.49ers.com/video/videos/Locker-Room-Speech--Thats-Great-Thats-One/1ce20f10-7616-4d07-8a6f-ea9c74cc2dd3

 www.nfl.com/videos/nfl-locker-room-mvps/0ap2000000078700/49ers-locker-room-excitement
több mint 6 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 922 — Csodabogár
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t15.5256-10/24517667_10154934575126875_3583183424258572288_n.jpg?_nc_cat=104&ccb=1-7&_nc_sid=596eb7&_nc_ohc=57msj74g5LUQ7kNvgFWaowa&_nc_ht=scontent.xx&oh=00_AfBmKKmdQWHnlJ6uIJlD7WG1sxnJtUxirO5Re4A4B8fGpQ&oe=6637209C
ROBBIE, ROBBIE, ROBBIE!! 👏 | By San Francisco 49ersFacebook
ROBBIE, ROBBIE, ROBBIE!! 👏


ez valami nagyon jó. ilyenkor látja az ember, hogy tök más kultúra alakul ki idén, mint eddig volt. fiatal csapat, és így tud örülni a 2. győzelemnek. Robbie meg hatalmas respekt hogy így nyomta a Bears ellen. talán 1 méterrel feljebb vagyunk a gödör aljától 😊

több mint 6 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 922 — Csodabogár
Grat a győzelemhez! Remélem behúztok még párat 😊
Asbee
köll a drafthely mi? 😀 átlátunk a szitán

több mint 6 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Grat a győzelemhez! Remélem behúztok még párat 😊

Szerkesztette: Asbee


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 6 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
Ihh mennyi látens Pittypangerz fan, vagy Csifzesek kendtek? Ne emlegessük az ördögöt, mer Hélinek megint megjelenik, uristen 66, csínompalkó....
Örvendezzenek inkább Jiminek, aki Tudevski s fényesítsék a pikket az okisztétes vasingtonnak...
sutianap
meth vagy házi vegyes?
petey
gondolkodtam én is, hogy megkérem írja le magyarul 😊
diverdoc
1.Tyler Palko Pitt. Panthers 66TD first opener professional coach Todd Haley (ex.KC HC jelenleg Steelers OC)
2. 2018 draft prospect: James Washington, Oklahoma State WR
 www.youtube.com/watch?v=WkTe3NTR6PA

Szerkesztette: sutianap


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 6 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 922 — Csodabogár
cazért majdnem összehoztak egy "The Catch"-et 😀 megint Kittle-lel, ha nem látom nem hiszem, kár hogy nem lett TD. címlapsztori lett volna.
petey

Josszi

több mint 6 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Ihh mennyi látens Pittypangerz fan, vagy Csifzesek kendtek? Ne emlegessük az ördögöt, mer Hélinek megint megjelenik, uristen 66, csínompalkó....
Örvendezzenek inkább Jiminek, aki Tudevski s fényesítsék a pikket az okisztétes vasingtonnak...
sutianap
meth vagy házi vegyes?
petey
gondolkodtam én is, hogy megkérem írja le magyarul 😊


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 6 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 922 — Csodabogár
Ihh mennyi látens Pittypangerz fan, vagy Csifzesek kendtek? Ne emlegessük az ördögöt, mer Hélinek megint megjelenik, uristen 66, csínompalkó....
Örvendezzenek inkább Jiminek, aki Tudevski s fényesítsék a pikket az okisztétes vasingtonnak...
sutianap
meth vagy házi vegyes?

több mint 6 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
cazért majdnem összehoztak egy "The Catch"-et 😀 megint Kittle-lel, ha nem látom nem hiszem, kár hogy nem lett TD. címlapsztori lett volna.
petey

The Amazing Racoon
több mint 6 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Gould és a D előtt lengetem a sityakom, a D-t illetően oké hogy nem egy Pats vagy Philly vagy Rams (de fura ezt írni 😀 ) offense ellen álltak helyt, és hogy Trubisky sok hiányossággal küzd még, de akkor is.. ennek kell most örülni hogy győztünk egy másik low5 offense csapat ellen (Giants) után..
Ami fura volt hogy Buckner nem hozta a tőle megszokottat, de Foster igen, keményen büntetett párszor, határozottan de nem túl pörögve játszott. Colbert?!! na ő lehet még egy talált gyémánt, csak így tovább!

The Amazing Racoon
több mint 6 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
Ihh mennyi látens Pittypangerz fan, vagy Csifzesek kendtek? Ne emlegessük az ördögöt, mer Hélinek megint megjelenik, uristen 66, csínompalkó....
Örvendezzenek inkább Jiminek, aki Tudevski s fényesítsék a pikket az okisztétes vasingtonnak...

Szerkesztette: sutianap


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 6 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
cazért majdnem összehoztak egy "The Catch"-et 😀 megint Kittle-lel, ha nem látom nem hiszem, kár hogy nem lett TD. címlapsztori lett volna.
petey
ha fél méterrel szélesebb az end zone megvan a "The Catch 2017"
több mint 6 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 922 — Csodabogár
cazért majdnem összehoztak egy "The Catch"-et 😀 megint Kittle-lel, ha nem látom nem hiszem, kár hogy nem lett TD. címlapsztori lett volna.

több mint 6 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Nekünk Frisco szurkolóknak üdítő volt nézni ahogy Garoppolo mozog, tényleg úgy néz ki, mint egy QB. Ilyet már nagyon régen nem láttunk. Nem kapkodott, jól mozogtak a lábai, látszik, hogy a megoldást keresi nincs beszarva. Olyan 3rd down conversion volt vele, mint talán soha. 3&hosszúkat oldott meg, amire nem is emlékszem ki volt nálunk utoljára képes....talán Young és ez nem vicc. Persze besűlhet még vastagon. Úgy passzolt közel 300 yardot, hogy olyan elkapói vannak akik megye kettesek. Amikor Goodwin a kiemelkedően legjobb opciód nagy minőségről nem beszélhetünk. Goodwin eddig jó ha a felé menő passzok felét elkapta, ma 8/8 és emellé 99 yard. Taylort nem tudtuk eddig használni, Garoppoloval 6 elkapás és 92 yard. Shanny egy teljesen más playbookot tud vele használni, ami működik is. Minden szerénytelenséggel elmondható, ha egy ilyen kaliberű irányítóval kezdjük a szezont, akkor a zsinórban 5 szoros vereségből 4-et megnyerünk, és akkor ez egy elogadható szezon lenne.
Én abban bízok, Garoppoloval kapcsolatban ami Rodgersnél történt Green Bayben. Ugye mi Smith-t draftoltuk 1/1-re, be kellett dobni a mélyvízbe és látjuk mi lett belőle, ezzel szemben Rodgers padozott jópár évet Favre mögött és látjuk mi lett belőle. Remélem Garoppolo lesz a mi Rodgersünk.
Fa jövőre franchise taget teszünk rá márcsak a biztonság kedvéért, remélem bebizonyítja, hogy itt a helye és adunk neki egy korrekt és hosszú szerződést mindenki közmegelégedésére.
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ezek után én megkötném vele a hosszútávú szerződést, szarok a franchise tagra. 6 éves szerződést neki!
Alabama Niners
#mattflynn#christianponder#nainkábbhagyjukmertrosszulleszek
füligjimmy
természetesen nem kell komolyan venni amit írtam, iróniának szántam, de nem áll messze a véleményemtől.
Azért a felsoroltakkal nem keverném össze Garoppolot, főleg nem egy Palkoval.
Alabama Niners
Vágom. Csak ezeket a srácokat sikerült az elmúlt években a mackóknak felszopni. Mindegy, ha magyarázni kell, akkor már nem is vicces.
füligjimmy
Csak nem a mackok szamitanak most.

több mint 6 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Ezek után én megkötném vele a hosszútávú szerződést, szarok a franchise tagra. 6 éves szerződést neki!
Alabama Niners
#mattflynn#christianponder#nainkábbhagyjukmertrosszulleszek
füligjimmy
természetesen nem kell komolyan venni amit írtam, iróniának szántam, de nem áll messze a véleményemtől.
Azért a felsoroltakkal nem keverném össze Garoppolot, főleg nem egy Palkoval.
Alabama Niners
Vágom. Csak ezeket a srácokat sikerült az elmúlt években a mackóknak felszopni. Mindegy, ha magyarázni kell, akkor már nem is vicces.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 6 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
közben Gore az 5. helyre lépett a futók ranglistáján yardokban..
http://www.nfl.com/news/story/0ap3000000886693/article/frank-gore-passes-tomlinson-on-alltime-rushing-list respect Franky!

The Amazing Racoon
több mint 6 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Ezek után én megkötném vele a hosszútávú szerződést, szarok a franchise tagra. 6 éves szerződést neki!
Alabama Niners
#mattflynn#christianponder#nainkábbhagyjukmertrosszulleszek
füligjimmy
természetesen nem kell komolyan venni amit írtam, iróniának szántam, de nem áll messze a véleményemtől.
Azért a felsoroltakkal nem keverném össze Garoppolot, főleg nem egy Palkoval.
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ezek után én megkötném vele a hosszútávú szerződést, szarok a franchise tagra. 6 éves szerződést neki!
Alabama Niners
#mattflynn#christianponder#nainkábbhagyjukmertrosszulleszek
füligjimmy
Tyler Palko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
füligjimmy
Ja. Mondjuk az ne zavarjon, hogy minden meccsen jo volt, a mostani interceptionje is az elkapoe volt inkabb.

több mint 6 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Ezek után én megkötném vele a hosszútávú szerződést, szarok a franchise tagra. 6 éves szerződést neki!
Alabama Niners
#mattflynn#christianponder#nainkábbhagyjukmertrosszulleszek
füligjimmy
Tyler Palko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson