San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 8 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
szerintem ne jöjjön új edző... vigyék végig a szezont. és majd amikor január végén már sokan szabadulnak... lehet igazolni.. addig menjen ami van....

The Amazing Racoon
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 591 — Apu ökölbeszorított keze
Pletyka: Kaepet igen erősen fontolgatta a Jets.
Coolearie
Es a fél Eagles topic

több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Pletyka: Kaepet igen erősen fontolgatta a Jets.

több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 966 — Csodabogár
Carlos Hyderol mit leeht tudni mikor játszat?
csupi4
ahogy olvastam, lehet IR lesz a vége

több mint 8 éve
csupi4 Tampa Bay Buccaneers 263
Carlos Hyderol mit leeht tudni mikor játszat?
több mint 8 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Ha most hétvégén is játszani fog Devey, akkor nincs kérdésem. Az ő teljesítményén is el lehetne gondolkodni. Geep pedig remélem nem sokáig lesz már itt. Tavaly kritizáltuk Romant, idén ez übereltük és sikerült a legunalmasabb offenset összerakni.
Remélem jövőre egy californiai srác lesz a QB és egy ígéretes szakmai stáb lesz körülötte.
több mint 8 éve
Béczkó 1 264
Pierre Thomas érkezett!
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 258 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Amúgy ma van Kaepernick 28. szülinapja.
Jöjjön Gus Malzahn..
Coolearie
Már Ken Wisenhunt is elérhető. Most rögtön el tudja vállalni az állást.

Szerkesztette: iktriad
több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Jöjjön Gus Malzahn..

Szerkesztette: Coolearie

több mint 8 éve
Nandito Tennessee Titans 3 062 — Titans fan
Mind1 Jared Goff nagyeséllyel lehet 1. QB a drafton. Jó lehet ide. Vagy Lynch
Coolearie
Csak nehogy a Texans legyen az 1/1-es mert nekik is QB kell.
he7edik
szerintem a Ravensnek jó esélye van 1/1-re. de ettől függetlenül a Texans és a Browns is QB need csapat.
mondom, erősen attól függ ki lesz a GM is, ha már elkezdün kelőlről mindent. ha....

Lynchet szívesen látnám.
petey
Szerintem nekünk, vagyis a Titansnak van a legnagyobb esélye az 1/1-re. Az AFC-ben jelenleg egyértelműen a legrosszabbak vagyunk, a Brownstól és a Texanstól is kikaptunk már.
Nandito
De Nektek már nem kell QB, nekünk meg most kell igazán. Szóval lehettek Ti az 1/1, mi pedig az 1/2
SFGaben
Részemről rendben! 😊 Mariota elvileg a hétvégén visszatér, de mivel az offense többi része a TE posztot leszámítva tragikus (főleg az OL, mint ahogy nálatok is, ha jól olvasom), így nem hiszem, hogy sokat nyerünk vele. Innentől Iktriadnak is: Whizzel max a hazait látom behúzhatónak, kétszer tuti nem verjük meg a Jaguarst.

Bocs az offért, ezzel befejeztem.

Music City Miracle
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 278 — a new hope (again)
Mondjuk egy mike smitht is eltudnék itt képzelni, nem egy harbó tipusú karakter és bizonyította, hogy tud szarbó várat építeni.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Weeden is dobott 20 sikeres passzt egymás után ellenünkpeach
A számláló már az Eagles ellen indult.


Az nem derült ki melyik csapattársak texteltek, hogy szerintük itt az ideje padoztatni Kaepet?
gyeek
Vernon majdnem biztos köztuük volt
Höri
akár... ő már az Alex cserekor jelezte hogy nem tetszik neki a dolog...
de ő éppen Dallasba írta PM-nek hogy nyugi öreg jövök.. (mert szeretne gyürüt és mert örült hogy megússza a hátralévő 3-4 évére Kancellárt)

The Amazing Racoon
több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Weeden is dobott 20 sikeres passzt egymás után ellenünkpeach
A számláló már az Eagles ellen indult.


Az nem derült ki melyik csapattársak texteltek, hogy szerintük itt az ideje padoztatni Kaepet?
gyeek
Vernon majdnem biztos köztuük volt

több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Most meg mindenhol azt olvasom, hogy a CEO-GM-HC relációban nem is a GM-HC között volt a feszültség, hanem a CEO-HC között, a GM csupán belátta, hogy mi történik és a CEO oldalára állt, a kezdetben neutrális térfélről.

York egy pöcs, örökölte a csapatot a szüleitől, nyilván nincs benne alázat, nem tudja felmérni az értékét egy jól működő frencsájznak. Gondolom meg akarta mutatni, hogy ő a number one, az alfa, de Hárbó nem igen engedte, hogy a szakmai részbe beleszóljon. Amíg ő a tulaj, nem jön ide korrekt és elismert HC (szerintem, habár a pénz nagy úr), talán egyetemről egy feltörekvő titán így is elvállalná.

Keapernick meg Hárbó embere nem? A 10+ év alatt mióta követem a játékot, nem igen volt maradása egy nem elit Qb-nak, ha ment a HC vagy a GM aki oda vitte.

Egyelőre nem is a QB kérdés a lényeg, hanem, hogy találni kell egy HC aspiránst, valakit aki elviseli Yorkot. Hárbó ehhez túl nagy karakter volt.

Amúgy rágúgliztam. York 35 éves... Képzeljétek el mennyire irritáló lehet egy, a szakmájában a szűk elithez tartozó edzőnek, hogy egy 35 éves tejfelesszájú CEO, aki a saját "szakmájában" bottom, próbálja megmondani, hogy mit csináljon. Ráadsul ha még az utasításai, tervei egyértelműen hátrányosak is.

Pont ezért a nagy NFL tapasztalattal bíró edzők közül szerintem csak a journeymenek jönnek, akiknek a pénz és a poszt fontosabb, de ők meg nem is fognak sok mindent felépíteni.

Viszont egy fiatal egyetemi edző még elférhet, ő szerintem még vállalná ezt a szintű alárendeltséget, plusz ugye egy rebuilding csapatnál nagyon nagy előny, ha jó college edző jön, mert a regnálása első 2-4 évében az egyetemről kikerülő játékosokról nagyon átfogó első kézből származó információja lesz. Pl Carroll is az első 2-3 drafttal lerakta azt a gerincet, akik még mindig nálunk vannak, és ezekben az években jöttek a szenzációs 3-4-5-6. körös húzásaink is.

Szerkesztette: undisputedly
több mint 8 éve
gyeek LSU Tigers 7 993 — Stromfeld Aurél fan
Weeden is dobott 20 sikeres passzt egymás után ellenünkpeach
A számláló már az Eagles ellen indult.


Az nem derült ki melyik csapattársak texteltek, hogy szerintük itt az ideje padoztatni Kaepet?

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 8 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Sziasztok!

Alapvetően én eléggé kedvelem Keap-et, szóval nem örülök annak, ami most folyik. De kíváncsiságból kérdezem: szerintetek miért van az, hogy az elmúlt két évben gyakorlatilag nincs játékhívás read optionre v. arra, hogy Kaep fusson?
Mert szegényből hiába akarunk mi egy Bradyt csinálni, ha nem ahhoz vannak meg az adottságai.....
Platypus
szia... ez régebbi irásokból megtalálhatod, de igazán nem tudja senki a tuti választ...
ha köré épült volna a csapat és a sok futás ment volna mint 2012-2013-ban akkor eredményesebb lehetett (volt) volna, de majd a nálam ideológiailag képzettebbek megválaszolják.. 😀

The Amazing Racoon
több mint 8 éve
Platypus San Francisco 49ers 274
Sziasztok!

Alapvetően én eléggé kedvelem Keap-et, szóval nem örülök annak, ami most folyik. De kíváncsiságból kérdezem: szerintetek miért van az, hogy az elmúlt két évben gyakorlatilag nincs játékhívás read optionre v. arra, hogy Kaep fusson?
Mert szegényből hiába akarunk mi egy Bradyt csinálni, ha nem ahhoz vannak meg az adottságai.....
több mint 8 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
RB Mike Davis will have surgery tomorrow on his broken hand, After surgery, he’ll know for sure how long he’s out.
Béczkó
szegény...

The Amazing Racoon
több mint 8 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Mind1 Jared Goff nagyeséllyel lehet 1. QB a drafton. Jó lehet ide. Vagy Lynch
Coolearie
Csak nehogy a Texans legyen az 1/1-es mert nekik is QB kell.
he7edik
szerintem a Ravensnek jó esélye van 1/1-re. de ettől függetlenül a Texans és a Browns is QB need csapat.
mondom, erősen attól függ ki lesz a GM is, ha már elkezdün kelőlről mindent. ha....

Lynchet szívesen látnám.
petey
Szerintem nekünk, vagyis a Titansnak van a legnagyobb esélye az 1/1-re. Az AFC-ben jelenleg egyértelműen a legrosszabbak vagyunk, a Brownstól és a Texanstól is kikaptunk már.
Nandito
De Nektek már nem kell QB, nekünk meg most kell igazán. Szóval lehettek Ti az 1/1, mi pedig az 1/2
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 258 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Vasárnapig kötelező megtanulni ennek a szövegét minden Niners fannak!


Mind1 Jared Goff nagyeséllyel lehet 1. QB a drafton. Jó lehet ide. Vagy Lynch
Coolearie
Csak nehogy a Texans legyen az 1/1-es mert nekik is QB kell.
he7edik
szerintem a Ravensnek jó esélye van 1/1-re. de ettől függetlenül a Texans és a Browns is QB need csapat.
mondom, erősen attól függ ki lesz a GM is, ha már elkezdün kelőlről mindent. ha....

Lynchet szívesen látnám.
petey
Szerintem nekünk, vagyis a Titansnak van a legnagyobb esélye az 1/1-re. Az AFC-ben jelenleg egyértelműen a legrosszabbak vagyunk, a Brownstól és a Texanstól is kikaptunk már.
Nandito
De tőlünk még nem. Ha hoznátok azt a 2 meccset | (de inkább ne tegyétek) | ...
több mint 8 éve
Nandito Tennessee Titans 3 062 — Titans fan
Mind1 Jared Goff nagyeséllyel lehet 1. QB a drafton. Jó lehet ide. Vagy Lynch
Coolearie
Csak nehogy a Texans legyen az 1/1-es mert nekik is QB kell.
he7edik
szerintem a Ravensnek jó esélye van 1/1-re. de ettől függetlenül a Texans és a Browns is QB need csapat.
mondom, erősen attól függ ki lesz a GM is, ha már elkezdün kelőlről mindent. ha....

Lynchet szívesen látnám.
petey
Szerintem nekünk, vagyis a Titansnak van a legnagyobb esélye az 1/1-re. Az AFC-ben jelenleg egyértelműen a legrosszabbak vagyunk, a Brownstól és a Texanstól is kikaptunk már.

Music City Miracle
több mint 8 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Gabbert will start for the ‪#‎49ers‬ against the Falcons on Sunday.
Gábor
Ez miafasz?
empty taxi
Idén korábban jön a Mikulás a Falconsnak.
iktriad
Van ennek kézzelfogható magyarázata is. Olyan szerződése van Kaepnek, hogy ha megsérül jár neki a teljes pénz. Így biztos nem fog megsérülni és valószínű április 1. előtt cut/trade lesz. Bár itt már semmi sem biztos.
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 258 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Gabbert will start for the ‪#‎49ers‬ against the Falcons on Sunday.
Gábor
Ez miafasz?
empty taxi
Idén korábban jön a Mikulás a Falconsnak.
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ne haragudjatok és ez nem nektek szól és éppen a szomorúság miatt írom mert magát Frisco városát így távolból nagyon szeretem, és szimpatizálva néztem mindig a 49-st is, de a foci szégyene, ami itt folyik.... kevés látványosabb szétverése van a dolgoknak és egy sikeres csapat leépítése, mint ami itt történik. Bocsánat a hasonlatért de nemrég a Videotonnal sikerült ezt idehaza ügyesen eljátszani. Nem tudom, hogy keveredtek ki belőle, de remélem minél hamarabb sikerül.

Gabbert kezdő kúbé a ligában azok után, amit a Jaxben is művelt....... Bradfordnál is rosszabb vicc.... nem mondom egy-egy meccse lehet, de egyébként.....

Kaepet kellett volna emberileg szakmailag összerakni, ha lehet még egyáltalán, viszont ez... pedig anno Sanyinak drukkoltam, hogy legyen itt ő a kezdő QB, ám ennyire szerintem Kaep sem sz.r, hogy ezt kapja, mikor társak sincsenek körülötte......

A nagy pénz az igen, az hiba volt.. ezt. sikerült tetézni egy másikkal...

Szerkesztette: dande2
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 278 — a new hope (again)
Weeden is dobott 20 sikeres passzt egymás után ellenünk, gondolom azt kielemezve bátorodtak fel tomsulák, hogy gabbert legyen a vezír a falcons ellen. Nehogy ennek hatására az eddig vegetálók felpörögjenek...érdekes kérdéseket vetne fel az tuti 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...