San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 8 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Boldin is out
Josszi
ne aggódjatok Jerome Simpson aktív!
Alabama Niners
2013.dec 29 után ismét a pályán.. remélem kipihente magát 😀

The Amazing Racoon
több mint 8 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Boldin is out
Josszi
ne aggódjatok Jerome Simpson aktív!
több mint 8 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Mit gondoltok erőltetjük még Deveyt tovább vagy Tiller fog kezdeni? Kíváncsi leszek az RB-k rotálására is, illetve arra, hogy Ellingtont használjuk-e. Jó lenne többet látni Armsteadből éa Haroldból is. Tarttnak pedig szurkolok, hogy jól sikerüljön az első kezdő meccse.
SFGaben
szerintem nem nyúlnak semmihez a bye week elött... de ne legyen igazam

The Amazing Racoon
több mint 8 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Boldin is out

The Amazing Racoon
több mint 8 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
de ha a 8 héten át kimagaslóan teljesitő OL lesz ma este is fent akkor nem várok sokat..
Hayne miért is nem kaphatott több lehetőséget? mert 2 fumble terhelte a lelkét? könyörgöm esélyt sem kapott hogy mutasson valamit.. legalább pár screen passzt, és ennyit ő is futott volna mint porcelán Bush vagy Davis... még egy ilyen szar OL-el együttvéve is...
menjenek már a picsába a management tagjai, azért mert megvan a csilivili stadion hátradőltek, befektetés done..

YORK BAALKE menjetek a picsába...

The Amazing Racoon
több mint 8 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
eh srácok, ma nyerni fogunk... vaktyúk is talál szemet...
HA...................
a pontok helyére mindenki írhatja a vágyálmait 😀

The Amazing Racoon
több mint 8 éve
szaszia San Francisco 49ers 776 — 49ers
az eletben nem raktak ele egy szezonra olyan falat, ami nem a wc-kefe tartojaban osszegyulo fosle hasznossagaval volt egyenerteku. dankodavid
Hú barátom! Megnéznélek azért, hogy mozogsz vakoldali T poszton...
több mint 8 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Mit gondoltok erőltetjük még Deveyt tovább vagy Tiller fog kezdeni? Kíváncsi leszek az RB-k rotálására is, illetve arra, hogy Ellingtont használjuk-e. Jó lenne többet látni Armsteadből éa Haroldból is. Tarttnak pedig szurkolok, hogy jól sikerüljön az első kezdő meccse.
több mint 8 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Van egy olyan érzésem, hogy ha ez a mai meccs is vállalhatatlan lesz, következő meccsen már szösziherceg kezd. Nem mintha az jó lenne sőt. (Brett apó tuti visszavonult? 😊 )
diverdoc
ne már Favre...akkor inkább Montana
Alabama Niners
ne forgasd a szívemben a kést!
Egyébként csak kínomban (próbálok) poénkodni, mert már nem vagyok annyira fiatal és még nem vagyok annyira öreg hogy sport miatt bőgjek.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 8 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Van egy olyan érzésem, hogy ha ez a mai meccs is vállalhatatlan lesz, következő meccsen már szösziherceg kezd. Nem mintha az jó lenne sőt. (Brett apó tuti visszavonult? 😊 )
diverdoc
ne már Favre...akkor inkább Montana
több mint 8 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
A Hayne sztori meg az offszezont idézi fel nekem. No comment. Faszkalapok.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 8 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Van egy olyan érzésem, hogy ha ez a mai meccs is vállalhatatlan lesz, következő meccsen már szösziherceg kezd. Nem mintha az jó lenne sőt. (Brett apó tuti visszavonult? 😊 )


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Gaskin-t ne oltsuk, szegény nem tehet róla, hogy Hayne-t rakta ki Baalke vagy akinek a dolga volt ez.
Biztos megegyeztek Hayne-nel a háttérben, hogy nem megy el máshova....vagy nem.
Alabama Niners
Biztos megegyeztek, ki ne akarna egy ilyen identitastudattal rendelkezo csapatban jatszani, foleg, ha adott esetben olyan senkihazi, nulla csapatok claimelnek, mint egy Seahawks
dankodavid
ha claimelik, nincs beleszólása, menni kell.
ha nem, akkor ő dönt melyik PS-be ír alá.

több mint 8 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Ebben most nincs igazad, volt jó fal Kaep előtt, Staley-Iupati-Goodwin(Kilgore)-Boone-A. Davis, SB évében és utána is. Akkoriban lett felkapott játékos is, mert ha egy szar fal mögött kezdett volna, soha nem lett volna belőle semmi!
Szerintem a híreket most is (mint mindig) osztani kell sokkal, mert ezek az írók is csak a szart szeretik kavarni. A média mindig a botrányból él, az kell a népnek.
Alabama Niners
Pontatlanul fogalmaztam, szoval, akkor, amikor szarul jatszott, amikor igazan szar volt, akkor a fal is otvar volt elotte. Jo fal nogott emlekeim szerint nem volt vallalhatatlan.
dankodavid
ezzel 100%-ig egyetértek!
több mint 8 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 157
Ebben most nincs igazad, volt jó fal Kaep előtt, Staley-Iupati-Goodwin(Kilgore)-Boone-A. Davis, SB évében és utána is. Akkoriban lett felkapott játékos is, mert ha egy szar fal mögött kezdett volna, soha nem lett volna belőle semmi!
Szerintem a híreket most is (mint mindig) osztani kell sokkal, mert ezek az írók is csak a szart szeretik kavarni. A média mindig a botrányból él, az kell a népnek.
Alabama Niners
Pontatlanul fogalmaztam, szoval, akkor, amikor szarul jatszott, amikor igazan szar volt, akkor a fal is otvar volt elotte. Jo fal nogott emlekeim szerint nem volt vallalhatatlan.

Pulvis et umbra sumus.
több mint 8 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Gaskin-t ne oltsuk, szegény nem tehet róla, hogy Hayne-t rakta ki Baalke vagy akinek a dolga volt ez.
Biztos megegyeztek Hayne-nel a háttérben, hogy nem megy el máshova....vagy nem.
Alabama Niners
Biztos megegyeztek, ki ne akarna egy ilyen identitastudattal rendelkezo csapatban jatszani, foleg, ha adott esetben olyan senkihazi, nulla csapatok claimelnek, mint egy Seahawks, hat ki akarna ott jatszani, ha atelheti, hogy hetrol hetre csontig toljak a neger bret a rektumaban?
dankodavid
én nem értem miért van mindenki annyira oda a Seahawksért, hogy húúú azok aztán vérprofik.....mert messze nem.....oké, hogy most nálunk nagy a káosz, de ha szurkolók vagyunk ne menjünk már le ilyen picsogós stílusba (ezt nem rád értem, hanem általánosan!)
Alabama Niners
Nem a csapaton volt a hangsuly, oda kb 28-at nyugodt szivvel beirhattam volna, es az azert sokatmondo. Kaep elkuldese is -ha el lesz ugyan-, ugy tortenik meg, hogy az eletben nem raktak ele egy szezonra olyan falat, ami nem a wc-kefe tartojaban osszegyulo fosle hasznossagaval volt egyenerteku. Mar nem is bizik a csavo a falban, ugy azert kurva nehez.
dankodavid
Ebben most nincs igazad, volt jó fal Kaep előtt, Staley-Iupati-Goodwin(Kilgore)-Boone-A. Davis, SB évében és utána is. Akkoriban lett felkapott játékos is, mert ha egy szar fal mögött kezdett volna, soha nem lett volna belőle semmi!
Szerintem a híreket most is (mint mindig) osztani kell sokkal, mert ezek az írók is csak a szart szeretik kavarni. A média mindig a botrányból él, az kell a népnek.
több mint 8 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 157
Gaskin-t ne oltsuk, szegény nem tehet róla, hogy Hayne-t rakta ki Baalke vagy akinek a dolga volt ez.
Biztos megegyeztek Hayne-nel a háttérben, hogy nem megy el máshova....vagy nem.
Alabama Niners
Biztos megegyeztek, ki ne akarna egy ilyen identitastudattal rendelkezo csapatban jatszani, foleg, ha adott esetben olyan senkihazi, nulla csapatok claimelnek, mint egy Seahawks, hat ki akarna ott jatszani, ha atelheti, hogy hetrol hetre csontig toljak a neger bret a rektumaban?
dankodavid
én nem értem miért van mindenki annyira oda a Seahawksért, hogy húúú azok aztán vérprofik.....mert messze nem.....oké, hogy most nálunk nagy a káosz, de ha szurkolók vagyunk ne menjünk már le ilyen picsogós stílusba (ezt nem rád értem, hanem általánosan!)
Alabama Niners
Nem a csapaton volt a hangsuly, oda kb 28-at nyugodt szivvel beirhattam volna, es az azert sokatmondo. Kaep elkuldese is -ha el lesz ugyan-, ugy tortenik meg, hogy az eletben nem raktak ele egy szezonra olyan falat, ami nem a wc-kefe tartojaban osszegyulo fosle hasznossagaval volt egyenerteku. Mar nem is bizik a csavo a falban, ugy azert kurva nehez.

Pulvis et umbra sumus.
több mint 8 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
A Rams verhető szerintem, persze nekünk már senki ellen sem könnyű, és az elmúlt években kicsit mumusok voltak nekünk, de idegenben megverni őket kicsit összerántaná a társaságot.
több mint 8 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Gaskin-t ne oltsuk, szegény nem tehet róla, hogy Hayne-t rakta ki Baalke vagy akinek a dolga volt ez.
Biztos megegyeztek Hayne-nel a háttérben, hogy nem megy el máshova....vagy nem.
Alabama Niners
Biztos megegyeztek, ki ne akarna egy ilyen identitastudattal rendelkezo csapatban jatszani, foleg, ha adott esetben olyan senkihazi, nulla csapatok claimelnek, mint egy Seahawks, hat ki akarna ott jatszani, ha atelheti, hogy hetrol hetre csontig toljak a neger bret a rektumaban?
dankodavid
én nem értem miért van mindenki annyira oda a Seahawksért, hogy húúú azok aztán vérprofik.....mert messze nem.....oké, hogy most nálunk nagy a káosz, de ha szurkolók vagyunk ne menjünk már le ilyen picsogós stílusba (ezt nem rád értem, hanem általánosan!)
több mint 8 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 157
Gaskin-t ne oltsuk, szegény nem tehet róla, hogy Hayne-t rakta ki Baalke vagy akinek a dolga volt ez.
Biztos megegyeztek Hayne-nel a háttérben, hogy nem megy el máshova....vagy nem.
Alabama Niners
Biztos megegyeztek, ki ne akarna egy ilyen identitastudattal rendelkezo csapatban jatszani, foleg, ha adott esetben olyan senkihazi, nulla csapatok claimelnek, mint egy Seahawks, hat ki akarna ott jatszani, ha atelheti, hogy hetrol hetre csontig toljak a neger bret a rektumaban?

Pulvis et umbra sumus.
több mint 8 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Gaskin-t ne oltsuk, szegény nem tehet róla, hogy Hayne-t rakta ki Baalke vagy akinek a dolga volt ez.
Biztos megegyeztek Hayne-nel a háttérben, hogy nem megy el máshova....vagy nem.
több mint 8 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 157
Hayne elküldése is mutatja, hogy kapkodás van, nincs megfelelő szakmai munka. Most mivel rosszabb, mint 2 hónappal ezelőtt? Azért sajnálom, mert benne voltak lehetőségek, csak hát őt sem tudtuk használni.
SFGaben
Abban biznak hogy nem viszi el senki es mehet a practice squadba? Na majd kiderul..
Josszi
Nem totál evidens, hogy csak azért kellett elküldeni, mert miatta nem működött az O? Hogy miatta nem tudna egy lajhárt sem blokkolni Devey? Hogy belenyúlt az Erőbe, és mindig az oldalvonalon túlra vonzotta Kaep labdáit? Egyértelmű, annyi hiányzik a csapatból a PO-hoz, hogy lecseréljük a returnert, mert meccsek mentek el rajta, viszont a PS-ből felhozott fiú, őőő aztán egy lynchpetersonbellcharles keverék, aki majd elhozza a Kánaánt.

Faszom ebbe az egészbe, egyike volt azoknak, akiket lehetett kedvelni.

Pulvis et umbra sumus.
több mint 8 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Hayne elküldése is mutatja, hogy kapkodás van, nincs megfelelő szakmai munka. Most mivel rosszabb, mint 2 hónappal ezelőtt? Azért sajnálom, mert benne voltak lehetőségek, csak hát őt sem tudtuk használni.
SFGaben
Abban biznak hogy nem viszi el senki es mehet a practice squadba? Na majd kiderul..

The Amazing Racoon
több mint 8 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Valojaban kurva jo az offensunk csak nem vettuk eszre... avagy mindenki hulye csak Geep Chryst helikopter..

 www.ninersnation.com/2015/10/30/9642578/geep-chryst-transcript-offensive-balance-right-guard-jerome-simpson

The Amazing Racoon
több mint 8 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Hayne elküldése is mutatja, hogy kapkodás van, nincs megfelelő szakmai munka. Most mivel rosszabb, mint 2 hónappal ezelőtt? Azért sajnálom, mert benne voltak lehetőségek, csak hát őt sem tudtuk használni.