San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 8 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Gaskin-t ne oltsuk, szegény nem tehet róla, hogy Hayne-t rakta ki Baalke vagy akinek a dolga volt ez.
Biztos megegyeztek Hayne-nel a háttérben, hogy nem megy el máshova....vagy nem.
Alabama Niners
Biztos megegyeztek, ki ne akarna egy ilyen identitastudattal rendelkezo csapatban jatszani, foleg, ha adott esetben olyan senkihazi, nulla csapatok claimelnek, mint egy Seahawks
dankodavid
ha claimelik, nincs beleszólása, menni kell.
ha nem, akkor ő dönt melyik PS-be ír alá.
Höri
és ilyenkor is 24 órájuk van szerződtetni?
Josszi
48
Höri
köszi

The Amazing Racoon
több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Tomsula sem fogja megélni a következő preseasont már, Kaepel együtt.

több mint 8 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
A tegnapi meccs borzalmas volt, mindennek a legalja. Szó szerint fájt nézni amit (nem) csinált a a csapat.
Engem már az sem érdekel ki tehet erről csak változzon meg valami gyökeresen jövőre!!!
több mint 8 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Armstead kapott kemény 14 snapet. Ki érti ezt ??
több mint 8 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 139 — én ezt meguntam
... emlékeztek még, amikor azon hecceltük egymást, hogy melyikünk nyeri az NFC-t?
21 hónapja történt... 😕
Jó Frisco nélkül nincs jó Seahawks... Mindig elcsodálkozom, hogy jól fizetett, magukat kompetensnek tartó emberek, hogy el tudnak b@szni rontani tulajdonképpen bármit...
2 éve azt gondoltam 4-5 évre meghatározzuk a ligát. Szar ezt látni! 😕
több mint 8 éve
Béczkó 1 264
FA RB Ben Tate is working out for the 49ers tomorrow, source said.
több mint 8 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
The boy king has decimated our team by pushing out a real head coach and replacing him with the water boy. The smart ones,seeing what was coming, bailed early. Well you got what you wanted Jeddy. This is truly your team now. Enjoy!!!.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 922 — Csodabogár
Gaskin-t ne oltsuk, szegény nem tehet róla, hogy Hayne-t rakta ki Baalke vagy akinek a dolga volt ez.
Biztos megegyeztek Hayne-nel a háttérben, hogy nem megy el máshova....vagy nem.
Alabama Niners
Biztos megegyeztek, ki ne akarna egy ilyen identitastudattal rendelkezo csapatban jatszani, foleg, ha adott esetben olyan senkihazi, nulla csapatok claimelnek, mint egy Seahawks
dankodavid
ha claimelik, nincs beleszólása, menni kell.
ha nem, akkor ő dönt melyik PS-be ír alá.
Höri
és ilyenkor is 24 órájuk van szerződtetni?
Josszi
48
Höri
ha ma este 10-ig nem klémeli senki akkor visszahozzuk PS-be. elvileg. már kötve hiszek bármit is ezek után

több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Gaskin-t ne oltsuk, szegény nem tehet róla, hogy Hayne-t rakta ki Baalke vagy akinek a dolga volt ez.
Biztos megegyeztek Hayne-nel a háttérben, hogy nem megy el máshova....vagy nem.
Alabama Niners
Biztos megegyeztek, ki ne akarna egy ilyen identitastudattal rendelkezo csapatban jatszani, foleg, ha adott esetben olyan senkihazi, nulla csapatok claimelnek, mint egy Seahawks
dankodavid
ha claimelik, nincs beleszólása, menni kell.
ha nem, akkor ő dönt melyik PS-be ír alá.
Höri
és ilyenkor is 24 órájuk van szerződtetni?
Josszi
48

több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Mind1 Jared Goff nagyeséllyel lehet 1. QB a drafton. Jó lehet ide. Vagy Lynch

több mint 8 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Bowman after 49ers loss: 'This is the type of team we have' Ezt kell elfogadni Yorknak is és változásokat kell eszközölni. Tökéletesen egyetértek edzői gárda/GM az alapja mindennek. Lehet tanulmányozni a draft prospecteket, ez maradt erre a szezonra.
több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 922 — Csodabogár
sajnos azt kell mondjam, hogy ennyi volt Kapnek. újra kell kezdeni az egészet az alapoktól.

bár nekem a szívügyem nem maga a játékosállomány, hanem az edzői gárda és a GM. Ha ez nem jó akkor fújhatjuk a kármilyen csapatunk is van. lásd pre/post Harbaugh.

Ha ezek után nem veszi ki a fejét a seggéből York, hogy rajta és a franchise-on röhög mindenki akkor nagyobb a baj, mint látjuk. Baalke nem hunyó annyira szerintem, ő a végéig Jimbo mellett volt, noha nem szívelték egymást de látta Baalke hogy ki kell ide.

szóval ha nem nyomja meg a reboot gombot York és nem nyitja ki a bukszát akkor tartósan kibéreltük a helyünk ismét az NFL pincéjében. ez a véleményem, meg hogy új QB kell akit nem kell arra tanytani m i az a zseb. nincs bajom vele, de mint kezdő QB ez kevés már, nagyon.

több mint 8 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Elsősorban kell találni egy komoly edzői stábot, aki szabad kezet kap (álom). Enélkül nem fogunk semmire sem menni.
Ha posztokról beszélünk OL-t helyezném előtérbe, oda mindenképp kellene első körös tehetség és nem is egy. Nem a rookiekon múlt most sem. Sajnos a védelem hajlamos a nagy játékok benyelésére, Tartt rossz szöget választott Gurley futásánál, de egyébként szerintem nem volt rossz. Harold talán most volt eddig a legjobb és ha lehetőséget kap Armstead, akkor azért ő is mutat mindig valamit. M.Davis eddig kérdőjel, Bell keretben sem volt, Pinion élesben gyakorol.
Ami Kapet illeti most olyan híreket lehet olvasni, hogy a csapattársak kampányolnak a padoztatása mellett. Kicsit sántít ez nekem, nem túl életszerű hírek ezek, de majd meglátjuk. Nem gondolom, hogy Gabbert egy csapásra megoldaná a gondjainkat. Ha padozni fog inkább arról lesz szó, hogy ne sérüljön meg Colin és akkor valószínű menni is fog.
több mint 8 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
nah kezdődik a 7? szűk esztendő...
mi kell nekünk jövőre?
T,G,TE? ILB,OLB?
jah és ha már ment a kukába a szezon, ki kéne próbálni a rookiket is most derüljön ki mire képes, erre egy éles meccs alkalmasabb mint egy camp vagy egy preseason..
hol marad már végre a csere?
Kaepnek is kell egy vagy két meccs ahol padozik, jót tenne neki mentálisan szerintem..
mert így az átlagos irányító szintet sem hozza hozta..

The Amazing Racoon
több mint 8 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
pedig a legjobb iranyito(ezt mar megtudtam az egyik forumtarstol) colinka. csak az edzoi stab a szar. biztos megtiltottak neki, hogy athivjon barmilyen playt.
Vegita
nem mondtam hogy a legjobb.. 😀
csak azt mondtam hogy jó.. ha megkapja a bizalmat és ha jó az edzői gárda..
de kóstolgass csak nyugodtan 😀

The Amazing Racoon
több mint 8 éve
Vegita San Francisco 49ers 363
 www.nfl.com/videos/nfl-game-highlights/0ap3000000570028/49ers-Colin-Kaepernick-doesn-t-see-open-receiver?campaign=fb-nf-sf14776489-sf14776489

no comment
petey
pedig a legjobb iranyito(ezt mar megtudtam az egyik forumtarstol) colinka. csak az edzoi stab a szar. biztos megtiltottak neki, hogy athivjon barmilyen playt.

Every man at some point in his life is going to lose a battle. He is going to fight and he is going to lose. But what makes him a man is at the midst of that battle he does not lose himself. This game is not over, this battle is not over.
több mint 8 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Valószínű Bush idényének vége
 twitter.com/RapSheet/status/660937268933353472
több mint 8 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
 www.nfl.com/videos/nfl-game-highlights/0ap3000000570028/49ers-Colin-Kaepernick-doesn-t-see-open-receiver?campaign=fb-nf-sf14776489-sf14776489

no comment
petey
Ajaj, ez nagyon kemény
több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 922 — Csodabogár
 www.nfl.com/videos/nfl-game-highlights/0ap3000000570028/49ers-Colin-Kaepernick-doesn-t-see-open-receiver?campaign=fb-nf-sf14776489-sf14776489

no comment

több mint 8 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Itt folytatva, egyetértek rebuilding kell. De Tomsulát nem Baalke akarta, hanem York. Baalke Gaset akarta. Ezért gondolom, hogy nem fogja kirakni, de majd meglátjuk.
több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Ez már nem CSAPAT, és ebben Yorkék vastagon benne vannak... 😕 Most is nézem a Rams elleni vergődésünket, komolyan ez már mazohizmus, amit csinálok...
red6t6
Ajánlom a Saints-Giants meccset.

több mint 8 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 985
Ez már nem CSAPAT, és ebben Yorkék vastagon benne vannak... 😕 Most is nézem a Rams elleni vergődésünket, komolyan ez már mazohizmus, amit csinálok...

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 8 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 157
 www.ninersnation.com/2015/11/1/9654128/49ers-trade-rumors-joe-staley-nfl-trade-deadline
Josszi
Ha tényleg rühellik Kaepernicket...

Pulvis et umbra sumus.
több mint 8 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
 www.ninersnation.com/2015/11/1/9654128/49ers-trade-rumors-joe-staley-nfl-trade-deadline

The Amazing Racoon
több mint 8 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Gaskin-t ne oltsuk, szegény nem tehet róla, hogy Hayne-t rakta ki Baalke vagy akinek a dolga volt ez.
Biztos megegyeztek Hayne-nel a háttérben, hogy nem megy el máshova....vagy nem.
Alabama Niners
Biztos megegyeztek, ki ne akarna egy ilyen identitastudattal rendelkezo csapatban jatszani, foleg, ha adott esetben olyan senkihazi, nulla csapatok claimelnek, mint egy Seahawks
dankodavid
ha claimelik, nincs beleszólása, menni kell.
ha nem, akkor ő dönt melyik PS-be ír alá.
Höri
és ilyenkor is 24 órájuk van szerződtetni?

The Amazing Racoon