San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 8 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
közben Hyde OUT vasárnapra. sőt lehet a szezonra is.
petey
...de fasza....
több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 985 — Csodabogár
közben Hyde OUT vasárnapra. sőt lehet a szezonra is.

több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 985 — Csodabogár
6-0 Panthers
Newton: Completed 55.8% of his passes, 1,275 yards, 9 TDs, 7 INTs, 78.4 passer rating. Being talked about as a legitimate MVP candidate.
2-5 ‪#‎49ers‬
Kaepernick: Completed 61.4% of his passes, 1,453 yards, 6 TDs, 5 INTs, 82.8 passer rating. Being talked about as a legitimate candidate to be benched.

Volt Matt Barrows-zal egy riport, ahol elmondta szerinte a FO volt tavaly is a hunyó a szivárogtatásokban, és most szinte ugyanazt éljük mint Harbaugh alatt.
egyértelmű rebuildben vagyunk, ha most hozol egy QB-t a drafton, akkor az nem 1-2 év lesz amíg köré építesz mindent.
HA tényleg JimmyT egy áldozati bárány, amíg jövőre hozunk valakit akit kinéztünk, akkor marha jól csináljuk...
petey
Könyörgöm álljon már ki valaki a nyilvánosság elé a vezetőség részéről, ennyire erkölcsi nullák nem lehetnek. Ha pedig ez a szivárogtatás dolog valóban a vezetőség részéről megy, arra nincs mentség. Kutyából nem lesz szalonna.
SFGaben
erre hiába várunk, pedig nagyon valószinű, hogy a vezetőség felöl jönnek ezek, már a tavalyi Hárbó sztori is erősen sántitott, úgy látszik most Kaep lesz a bűnbak, szezon végén meg mehet a stáb
kiváncsi vagyok, ha jön Gabbert akkor mi lesz a gameplan, meg hogy Tomsula jövöre marad-e poziciós edzőnek
Gábor
tuti nem marad Tomsula ezek után. ha most kikapunk a Rams/Falconstól akkor 100% reboot lesz, kérdés ki viszi el a balhét. Kap/Tomsula/Baalke? lehet találgatni. viszont nem lesz unalmas megint a január-február. gáz lenne azon agyalni hogy melyik PO körben pottyanunk ki, vagy nyerünk-e SB-t 😀

vissza is olvasom a januári hsz-eket lol

több mint 8 éve
Gábor San Francisco 49ers 590
6-0 Panthers
Newton: Completed 55.8% of his passes, 1,275 yards, 9 TDs, 7 INTs, 78.4 passer rating. Being talked about as a legitimate MVP candidate.
2-5 ‪#‎49ers‬
Kaepernick: Completed 61.4% of his passes, 1,453 yards, 6 TDs, 5 INTs, 82.8 passer rating. Being talked about as a legitimate candidate to be benched.

Volt Matt Barrows-zal egy riport, ahol elmondta szerinte a FO volt tavaly is a hunyó a szivárogtatásokban, és most szinte ugyanazt éljük mint Harbaugh alatt.
egyértelmű rebuildben vagyunk, ha most hozol egy QB-t a drafton, akkor az nem 1-2 év lesz amíg köré építesz mindent.
HA tényleg JimmyT egy áldozati bárány, amíg jövőre hozunk valakit akit kinéztünk, akkor marha jól csináljuk...
petey
Könyörgöm álljon már ki valaki a nyilvánosság elé a vezetőség részéről, ennyire erkölcsi nullák nem lehetnek. Ha pedig ez a szivárogtatás dolog valóban a vezetőség részéről megy, arra nincs mentség. Kutyából nem lesz szalonna.
SFGaben
erre hiába várunk, pedig nagyon valószinű, hogy a vezetőség felöl jönnek ezek, már a tavalyi Hárbó sztori is erősen sántitott, úgy látszik most Kaep lesz a bűnbak, szezon végén meg mehet a stáb
kiváncsi vagyok, ha jön Gabbert akkor mi lesz a gameplan, meg hogy Tomsula jövöre marad-e poziciós edzőnek

több mint 8 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
6-0 Panthers
Newton: Completed 55.8% of his passes, 1,275 yards, 9 TDs, 7 INTs, 78.4 passer rating. Being talked about as a legitimate MVP candidate.
2-5 ‪#‎49ers‬
Kaepernick: Completed 61.4% of his passes, 1,453 yards, 6 TDs, 5 INTs, 82.8 passer rating. Being talked about as a legitimate candidate to be benched.

Volt Matt Barrows-zal egy riport, ahol elmondta szerinte a FO volt tavaly is a hunyó a szivárogtatásokban, és most szinte ugyanazt éljük mint Harbaugh alatt.
egyértelmű rebuildben vagyunk, ha most hozol egy QB-t a drafton, akkor az nem 1-2 év lesz amíg köré építesz mindent.
HA tényleg JimmyT egy áldozati bárány, amíg jövőre hozunk valakit akit kinéztünk, akkor marha jól csináljuk...
petey
Könyörgöm álljon már ki valaki a nyilvánosság elé a vezetőség részéről, ennyire erkölcsi nullák nem lehetnek. Ha pedig ez a szivárogtatás dolog valóban a vezetőség részéről megy, arra nincs mentség. Kutyából nem lesz szalonna.
több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 985 — Csodabogár
6-0 Panthers
Newton: Completed 55.8% of his passes, 1,275 yards, 9 TDs, 7 INTs, 78.4 passer rating. Being talked about as a legitimate MVP candidate.
2-5 ‪#‎49ers‬
Kaepernick: Completed 61.4% of his passes, 1,453 yards, 6 TDs, 5 INTs, 82.8 passer rating. Being talked about as a legitimate candidate to be benched.

Volt Matt Barrows-zal egy riport, ahol elmondta szerinte a FO volt tavaly is a hunyó a szivárogtatásokban, és most szinte ugyanazt éljük mint Harbaugh alatt.
egyértelmű rebuildben vagyunk, ha most hozol egy QB-t a drafton, akkor az nem 1-2 év lesz amíg köré építesz mindent.
HA tényleg JimmyT egy áldozati bárány, amíg jövőre hozunk valakit akit kinéztünk, akkor marha jól csináljuk...

több mint 8 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Áll a bál a csapat háza körül, kezdődött a hírrel miszerint Kaep elvesztette az öltöző bizalmát, egy külön szigetet alkot a locker roomban. Majd folytatódott azzal, hogy V.Davis volt aki felszólalt ( azt nehezményezte, hogy túl sokat van fülhallgatóval a fején, ahelyett, hogy a társaival kommunikálna) és Staley védte meg. Legutóbb már Patton volt Colin védelmezője és Staley tett rendet az öltözőben. VD azóta már nyilatkozott is:  www.csnbayarea.com/49ers/49ers-te-davis-i-didnt-call-kap-out-all
Mindenesetre ezeket a kiszivárogtatott híreket Colinról a tavalyi évhez hasonlítják. Akkor Harbaugh volt a célkeresztben, tudjuk mi lett a vége, most úgy látszik Kaepernick következik.
Kawakami élesen bírálja a York, Baalke kettőst amiért a nehéz helyzetben nem állnak ki a nyilvánosság elé és védik meg a kezdő QB -t (ha valóban elkötelezettek irányában), illetve az általuk kinevezett HC-t. Valamire való vezetőnek most kellene elejét venni a találgatásoknak és nyugalmat biztosítani a nem éppen könnyű helyzetben lévő csapatnak.
 blogs.mercurynews.com/kawakami/2015/10/29/its-time-for-the-49ers-jed-york-and-trent-baalke-to-step-forward-and-talk-it-would-show-strength-and-add-clarity-if-they-did-it-now-which-is-why-they-probably-wont/
Barrows szerint itt többről van szó, mint egy rosszul játszó irányítóról, érdekes QB statisztikákról ír, pl Cam Newton és Kaep számai között nincs nagy különbség, annak ellenére, hogy a Panthers 6-0-val áll, mi pedig 2-5-tel. Emlékeztet arra is, hogy Kaepernick annak szellemében írta tavaly alá a csapatbarát szerződését, hogy legyen lehetőség itt tartani kulcsjátékosokat (Iupati, Gore stb). Hát ez nem valósult meg és jelenleg jó esély van arra, hogy Colin partvonalon kívülre kerüljön és távozzon az idény végén.
 www.sacbee.com/sports/nfl/san-francisco-49ers/article41806782.html
Aggasztó dolgok ezek, nehéz őket a zászlóra kitűzött win with class szlogennel közös nevezőre hozni. Egyes feltételezések szerint a managementtől jönnek az infók. Colin válasza is beszédes, amit arra a felvetésre tett, miszerint őt akarják az idei szereplés bűnbakjává tenni: I really hope not
Egyre jók ezek a hírek, hogy eltereljék a figyelmet a valódi problémákról, az elhibázott edzői kinevezésekről, a rosszul sikerült FA igazolásokról.

Szerkesztette: SFGaben
több mint 8 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
On Wednesday, Tomsula was asked if shoring up the offensive line suggested changes were coming to the unit. His response was Not right now.
Pedig valamin változtatni kellene, mert ami most van az nem jó. Egy picit bátrabban próbálkozhatna Jimmy T. Most következik a Rams front7, Kaep futni fog az életéért újra, bár kívánom , hogy cáfoljon rám az O line.
több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 346 — . . .
31 éves, motivacios problemak, hanyatlik már második éve.
undisputedly
 www.youtube.com/watch?v=78qF72JwJwA

ezóta hanyatlik...
Josszi
Graham is kapott rendeset azért most Reidtől, de nem ekkorát persze.

több mint 8 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
nemrég még ezek miatt voltunk dühösek..


 www.youtube.com/watch?v=aAqmABFfJUY

The Amazing Racoon
több mint 8 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 156 — settenke1976@gmail.com
Valóban, ez bennem is maradandó nyomot hagyott volna...
több mint 8 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
31 éves, motivacios problemak, hanyatlik már második éve.
undisputedly


ezóta hanyatlik...

The Amazing Racoon
több mint 8 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Erre a Devey-Pears párosra mi a magyarázat? Már olyan értelemben, hogy miért erőltetjük őket? Devey helyére ott van Tiller, de akár kipróbálhatnánk Thomast is. Pears helyett pedig Brownt. Ennél a performancenál nagyon rosszabbak nem lehetnek, vagy ha mégis akkor nagy a baj. Nem tudom ki súg Baalkenak OL ügyben, de sürgősen el kellene felejteni. Jobban járnánk, ha B.Miller vagy Celek játszana falembert 😀
 www.ninersnation.com/2015/10/28/9630436/49ers-vs-seahawks-film-breakdown-jordan-devey-colin-kaepernick-oh-god-why
SFGaben
ehhez is mehetne a bennyhill zene tényleg... erre a magyarázatra csak JimT szavait tudom idézni (bullshit generator v1.0): we will analize this..
az érdekes hogy az OL coach nem kezdő, és a Washingtonnál mint teljesítményben (yards/carry) vagy összesen futott yard jók voltak az általa kovácsolt OL-nek az eredményei, valamint volt olyan szezonja vele a Redskinsnek (sicc.. Washingtonnak) amikor 10 különböző felállásban rakták össze a falat, rookiekat is sikerrel épített be, így tényleg nem tünik úgy hogy nem lenne szakmai alap próbálkozni a cserével... kérdés ki dönt nálunk?.. és mire vár?

The Amazing Racoon
több mint 8 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Erre a Devey-Pears párosra mi a magyarázat? Már olyan értelemben, hogy miért erőltetjük őket? Devey helyére ott van Tiller, de akár kipróbálhatnánk Thomast is. Pears helyett pedig Brownt. Ennél a performancenál nagyon rosszabbak nem lehetnek, vagy ha mégis akkor nagy a baj. Nem tudom ki súg Baalkenak OL ügyben, de sürgősen el kellene felejteni. Jobban járnánk, ha B.Miller vagy Celek játszana falembert 😀
 www.ninersnation.com/2015/10/28/9630436/49ers-vs-seahawks-film-breakdown-jordan-devey-colin-kaepernick-oh-god-why
több mint 8 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Ti kit tradelnetek el? Realisan akiert valaki adna draft jogot..
En Vernont es Brooksot
Josszi
Vernonért sztem sokan nem mennének rá. Brooks meg jó helyen van itt. De ha Vernon-t valahogy sikerülne eltradelni akkor max egy 2-3.körös picket adnának, legyen 3.
Coolearie
Brooks helyett én már hoznám Haroldot kezdőbe.. és a 2016 sapka alatti pénze már elég húzos lesz...
Josszi
Harold engem még nem győzött meg, sebessége van, de ez egyelőre kevés. Brooks valóban húzós pénzt keresne 2016-ban, annyit szerintem nem is ér, de jövőre éppen elférne a sapka alatt.
VD második éve keresi önmagát, FA lesz, csak akkor tudnám elképzelni az eltrédelését, ha valameliyik PO esélyes csapatnál végigsöpörne egy sérüléshullám és szükségük van TE-re. De sztem is 6 - 7.kör max.
több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 731 — SuperBowl Champions 2013/2014
Ti kit tradelnetek el? Realisan akiert valaki adna draft jogot..
En Vernont es Brooksot
Josszi
Vernonért sztem sokan nem mennének rá. Brooks meg jó helyen van itt. De ha Vernon-t valahogy sikerülne eltradelni akkor max egy 2-3.körös picket adnának, legyen 3.
Coolearie
5. kör, látva a helyzeteteket.
Amadeus91
szerintem megér két 8. kört is!
Alabama Niners
31 éves, motivacios problemak, hanyatlik már második éve.

Marshall mennyiért ment el a Jetshez? 5 v 6?

Boldin mennyiért jött hozzátok? 6?
több mint 8 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Ti kit tradelnetek el? Realisan akiert valaki adna draft jogot..
En Vernont es Brooksot
Josszi
Vernonért sztem sokan nem mennének rá. Brooks meg jó helyen van itt. De ha Vernon-t valahogy sikerülne eltradelni akkor max egy 2-3.körös picket adnának, legyen 3.
Coolearie
5. kör, látva a helyzeteteket.
Amadeus91
szerintem megér két 8. kört is!
több mint 8 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 058
Ti kit tradelnetek el? Realisan akiert valaki adna draft jogot..
En Vernont es Brooksot
Josszi
Vernonért sztem sokan nem mennének rá. Brooks meg jó helyen van itt. De ha Vernon-t valahogy sikerülne eltradelni akkor max egy 2-3.körös picket adnának, legyen 3.
Coolearie
5. kör, látva a helyzeteteket.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Ti kit tradelnetek el? Realisan akiert valaki adna draft jogot..
En Vernont es Brooksot
Josszi
Vernonért sztem sokan nem mennének rá. Brooks meg jó helyen van itt. De ha Vernon-t valahogy sikerülne eltradelni akkor max egy 2-3.körös picket adnának, legyen 3.
Coolearie
Brooks helyett én már hoznám Haroldot kezdőbe.. és a 2016 sapka alatti pénze már elég húzos lesz...

The Amazing Racoon
több mint 8 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
 www.bayareasportsguy.com/source-vernon-davis-and-joe-staley-involved-in-two-locker-room-quarrels/

The Amazing Racoon
több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 346 — . . .
Ti kit tradelnetek el? Realisan akiert valaki adna draft jogot..
En Vernont es Brooksot
Josszi
Vernonért sztem sokan nem mennének rá. Brooks meg jó helyen van itt. De ha Vernon-t valahogy sikerülne eltradelni akkor max egy 2-3.körös picket adnának, legyen 3.

több mint 8 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Ti kit tradelnetek el? Realisan akiert valaki adna draft jogot..
En Vernont es Brooksot

The Amazing Racoon
több mint 8 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Mallett szabad, egy próbát megérhet sztem.
Coolearie
????????????????? Nooormális? 😊
több mint 8 éve
Esteban San Francisco 49ers 447 — Fosh Push hater
Mallett szabad, egy próbát megérhet sztem.
Coolearie
se emberileg, se játékosként nem adna semmi pluszt
több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 985 — Csodabogár
meg hozzuk vissza Dahlt, nem? 😀

bakker ennyire azért ne legyünk elborultak..mikor itt van Gabby 😀 (Iktrian in 5..4..3..2...)