NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
bazdki most mondja meg h szar mind a 5. és a töke teli van velük. ő a franchise QB, a vezér, a kapitány, nem mondhat ilyet. nyílván te tudod ezt legjobban. meglepnek az ilyen kommentjeid.
több mint 8 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Wilson: "The [offensive] line continues to get better every week..I wouldn't want to play with anybody else."

Zimmer: a csodavíz nem elszólás volt, a csávó hivatalosan is beteg. Annyira kompetitív, hogy szar fal mögött játszik, és nem hív át játékot, valamint nem passzol Grahamnek, mert az csak a gyengéknek való.
több mint 8 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Earl Thomas with startling admission of CIN loss: "I was playing timid because I wasn't fully prepared" #Seahawks @thenewstribune
több mint 8 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Earl Thomas on #Seahawks' protocol when there's an INT return: "Block. But Michael Bennett, he doesn't block
több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 714 — SuperBowl Champions 2013/2014
Seahawks FB Derrick Coleman has been arrested on charges of vehicular assault and hit and run.

na az király
braxa88
Még szerencse,hogy az elmúlt 4-5 évben kb semmi ilyen nem volt. Tukuafu amúgy is jobb szerintem.

Szerk: ..és persze elítélendő minden ilyen, kapja meg amit érdekel.

Szerkesztette: undisputedly
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Seahawks FB Derrick Coleman has been arrested on charges of vehicular assault and hit and run.

na az király
több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 714 — SuperBowl Champions 2013/2014
Gondolom.KJ megy be középre. Egy erős futó csapat ellen azért nagy ervgas a kezdő mlb-t elvesziteni, de ez van.
több mint 8 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Engem nem érdekel ha az újságárus meg a ruhatáros játszik, csak valahogy nyerjünk!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Lynch játszhat vasárnap!
Carroll aszonta ha normál esetben Rawls 8-10 carryt kaphat meccsenként.
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Wagnernek van vmi baja.
ugye előző meccsen ki is állt pár palyre, de visszajött
most meg azt írják h lehet ki kell hagyia majd meccse(ke)t
nem kéne

ugye Hill szinte biztos nem lesz vasárnap
több mint 8 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Igen, nagyon el lettünk kényeztetve... elkerülhetetlen a visszaesés!
Kedves mr. Belichick mit gondol erről? Most miért néz rám így?!

Igaz, SB -t nem lehet minden évben nyerni, ehhez képest minden visszaesés, de azért nem kéne 2-3 (szerintem (1-4 el állni), főleg ilyen balek módon!

Ez egy olyan csapat, amely semmilyen erőforrásban nem szűkölködik.
Ez egy olyan csapat, amelynél a szakmai munkába nem ugat bele senki, még a tulaj sem! Allen nem jerryjonesozik az oldalvonal mellett, és nem Jesus Gil, aki kirúgja az edzőt félidőben, majd cserél kettőt.

A Seahox nem legendary alapító franchise, még csak nem is túl nagy a fanbase, Paul Allen ennek ellenére biztosítja a működőtőkét, ami semmivel sem kevesebb, mint amit Kraft, vagy Irsay biztosít.
Allen húzott kockáztatott egy ugyan legendás (de NFL-ben kevésbé sikeres) NCAA edzővel (ne feldjük hogy hány jött be, és hány nem), és egy rookri GM-el.
Eddig bejött, mitől ne működne tovább?!
Olyan helyzet adódott, amit nem tudnak kezelni?Tessék beleállni, és felnőni a feladathoz!
Minden adott, az örvényt most kell megoldani, mert egyébként spirál lesz belőle, és lehet mindent újra kezdeni!
Szerintem, nem tart még itt ez a csapat, részemről nem fogadom el az el voltunk kényeztetve dolgot. Korai még a decline!
több mint 8 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 350
Az a helyzet srácok, hogy nagyon el lettünk kényeztetve az elmúlt 3 évben. Be kell látni, hogy elkerülhetetlen volt ez a visszaesés. Ha idén megyünk egy 8-8-at, akkor sem dől össze a világ, hiszen a jelenlegi gondokat bőven lehet orvosolni 1 offseason alatt, tehát jövőre simán visszatérhetünk a bajnokesélyesek közé.
Viszont továbbra is tartom, hogy decemberben kell jónak lenni, nem szeptember-októberben, szóval még ezt a szezont se kell temetni közel sem.
több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 849 — Csodabogár
Elég brutál adat az eddigi és az e heti ellenfeleinkről:

GB: 5-0 !, idegenben

Cincinnati: 5-0!, idegenben

Panthers: 5-0!, itthon


A meccseink 50%-a veretlen csapatok ellen esik (az e hetivel), ebből 66,6% idegenben.
undisputedly
*twilight zone zene lassan beúszik*

több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 714 — SuperBowl Champions 2013/2014
Elég brutál adat az eddigi és az e heti ellenfeleinkről:

GB: 5-0 !, idegenben

Cincinnati: 5-0!, idegenben

Panthers: 5-0!, itthon


A meccseink 50%-a veretlen csapatok ellen esik (az e hetivel), ebből 66,6% idegenben.
undisputedly
Ha mi 5-0 leszünk akkor Ti nagy szarban lesztek 😊
gabokocka
Így már BUNDA!!!
Medvepapa
Ja, nem is meséltem. A haverom tőrzsdézik a Wallstreeten és mesélte, hogy ..... 😀
(egy felejthetetlen HoF komment margójára)
több mint 8 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Elég brutál adat az eddigi és az e heti ellenfeleinkről:

GB: 5-0 !, idegenben

Cincinnati: 5-0!, idegenben

Panthers: 5-0!, itthon


A meccseink 50%-a veretlen csapatok ellen esik (az e hetivel), ebből 66,6% idegenben.
undisputedly
Ha mi 5-0 leszünk akkor Ti nagy szarban lesztek 😊
gabokocka
Így már BUNDA!!!

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 8 éve
tejbegrrr!!! Seattle Seahawks Washington Huskies 943
Lane mikorra térhet vissza?
Sonics
Twitteren azt írta: soon.

“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 726 — Keep pounding
Elég brutál adat az eddigi és az e heti ellenfeleinkről:

GB: 5-0 !, idegenben

Cincinnati: 5-0!, idegenben

Panthers: 5-0!, itthon


A meccseink 50%-a veretlen csapatok ellen esik (az e hetivel), ebből 66,6% idegenben.
undisputedly
Ha mi 5-0 leszünk akkor Ti nagy szarban lesztek 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 714 — SuperBowl Champions 2013/2014
Elég brutál adat az eddigi és az e heti ellenfeleinkről:

GB: 5-0 !, idegenben

Cincinnati: 5-0!, idegenben

Panthers: 5-0!, itthon


A meccseink 50%-a veretlen csapatok ellen esik (az e hetivel), ebből 66,6% idegenben.
több mint 8 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 488 — Seahawks fan
Lane mikorra térhet vissza?

több mint 8 éve
Oszi Seattle Seahawks 1 215
Egyébként 1 Win választ el a playoff helytől, 11 meccsünk van behozni 😀
Nadal17
úgy legyen 😀
több mint 8 éve
Nadal17 Seattle Seahawks 586
Egyébként 1 Win választ el a playoff helytől, 11 meccsünk van behozni 😀
több mint 8 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Mi ez a világvége hangulat gyerekek?

Szerintem próbáljátok elfogadni, hogy a Seahawks nem egy SB esélyes csapat, és már nem olyan sötét a kép.
A csapat jelenlegi formáját tekintve 7-9 és 10-6 között van. Én úgy vagyok vele (még ha a játékos állomány másra jogosítana fel minket) ha bejutunk a PO-ba valami csoda folytán az már siker lenne.
Ja és ne feledjük el szoros meccseken kaptunk ki, ha ott egy kicsit jobbak lettünk volna lehetne akár 4-1 is.
Még egy dolog. Van végre egy futónk a Szörnyetegen kívül aki képes 150+ yardos teljesítménye egy ilyen fallal. Nagyon rég nem vártunk már ilyen teljesítményre.

Szóval fel a fejjel, és bizakodva várjuk a Pantherst.

Go Hawks!

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
hill lehet kihagy pár meccset 😕
tegnap beszedett vmi sérülést
több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 714 — SuperBowl Champions 2013/2014
"If Calvin Johnson hadn't fumbled a foot from the goal line we would be looking at 4 blown leads by the Seattle defense. Something is missing"

Egy egykori játékos a 78-as Steelersből
Helmut Zimmer
Egy kompetens DC és valaki aki tud TE ellen védekezni.
több mint 8 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
"If Calvin Johnson hadn't fumbled a foot from the goal line we would be looking at 4 blown leads by the Seattle defense. Something is missing"

Egy egykori játékos a 78-as Steelersből