Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Lance Zierlein azt mondta hogy ahány csapattal beszélt mind imádta Pennyt, és csak a pass protection ami negatív nála. És várta hogy magasan fog elkelni.
több mint 6 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
1.kör
Pick #27 - Rashaad Penny RB, (San Diego State)

Nem tudom most miért mondjátok. Lehet, hogy guardnak jó lesz.
Most már annak kell örülni, hogy ez a JS/PC kettős utolsó szezonja. Bár fájó ezt kimondani.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 6 éve
Tessu Seattle Seahawks 151
Penny jó futó, sztem ezt kevesen vitatják, ellenben idén van még sok hozzá hasonló tehetség, akiket (vagy akár pontosan őt) a második harmadik negyedik körben is el lehetett volna vinni. Nyilván az volt, hogy itt ő belé szerelmesedett bele a stáb/FO.
gabokocka
meg nincs 2.kör.
3.kör közepéig Penny nem maradt volna bennt, így elvitték ott azt akit a legjobbnak tartottak.
braxa88
True.
Michael Silver:
Browns LOVED Penny. Would have probably taken him at 33. But now he’s a Seahawk.
több mint 6 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 718 — SuperBowl Champions 2013/2014
Ha majd fogunk megint egy Sherman 2 CB-t az 5. körben, akkor minden rendben lesz. Előtte még behúzunk egy DE/T/G kombót, az 5. körben meg végre kimazsolázzuk magunkat. Higgyétek el olcsóbb az optimizmus és jobban is esik!
garrett27
Valóban, de az előző években kb draftonként, ha találtunk egy használható játékost.
Egy esetleges ma bejelentett ET trade még megmenthetné kis mértékben a napot, de nem tudom erre mekkora esély van.

Azzal is csak egy db 2. és egy db 3. körünk lenne (ha feltesszük, hogy egy 2. kört kapunk ET-ért), amiből mondjuk egy T és egy DE/DT hibrid kijöhetne.

A hátsó körösökből meg lehetne hozni a projecteket CB/WR/OG-be.

Szerkesztette: undisputedly
több mint 6 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Ha majd fogunk megint egy Sherman 2 CB-t az 5. körben, akkor minden rendben lesz. Előtte még behúzunk egy DE/T/G kombót, az 5. körben meg végre kimazsolázzuk magunkat. Higgyétek el olcsóbb az optimizmus és jobban is esik!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 6 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 718 — SuperBowl Champions 2013/2014
Penny sztem király.
és nagyon nem 4-7.körös nimand, mindenhol 2.körben elment.

braxa88
A 4-7. körös nímandok a falemberekre vonatkoznak, mivel értelemszerűen idén max onnét tudunk erősíteni. Az pedig bőven kevés. Minden csapat bőszen építgeti a két falat, a csoportunkban legalábbis, mi meg azt gondoljuk, hogy Cable kivágásával minden megoldódott, pedig ez közel sincs így, mert a játékosai maradtak. Vagy azt várjuk, hogy az új edző majd használható játékosokat csinál belőlük?

1. körben pedig nem draftolsz RB-t, max ha egy Zeke vagy AP jön szembe, de nem egy ilyen kaliberűt, mint ez a srác. A leginkább leértékelődött poszt az elmúlt 10 évben. Egyszerűen nem éri meg RB-t húzni 1. körben, mert találsz ugyanolyat a 4. vagy 5. körben is.

DE-ből, T-ből, G-ből viszont koránt sincs így. Megint beleszerettek valakibe, aki PC koronaékszere lehet. Mit várunk a sráctól? Hogy e mögött a fal mögött eljut a LOS-ig a Rams ellen? Hova építkezik PC, ha a legnagyobb csoport riválist sem tudjuk megverni? Nem kellene valami counter draftot tolni? Tudja egyáltalán, hogy divízió rendszer van, és 66%-a a PO helyeknek úgy jön, hogy megnyered a csoportod? Emlékszik még, hogy szarrá lett darálva a fos falunk a Rams által?

Qrva nagy csalódás ez az egész dolog, és csak ismétlem magam, semmit sem tanultak a hibáikból. Ahogyan 3 év kellett, hogy kitegyék Cable-t, úgy most is csak 3 év múlva lesz remedy, amikor lenyilatkozza egy frissen kiadott könyvében, hogy "ja, az a RB pick..., nem tudom mit gondoltunk".

Szerkesztette: undisputedly
több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Penny jó futó, sztem ezt kevesen vitatják, ellenben idén van még sok hozzá hasonló tehetség, akiket (vagy akár pontosan őt) a második harmadik negyedik körben is el lehetett volna vinni. Nyilván az volt, hogy itt ő belé szerelmesedett bele a stáb/FO.
gabokocka
meg nincs 2.kör.
3.kör közepéig Penny nem maradt volna bennt, így elvitték ott azt akit a legjobbnak tartottak.
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 761 — Keep pounding
Penny jó futó, sztem ezt kevesen vitatják, ellenben idén van még sok hozzá hasonló tehetség, akiket (vagy akár pontosan őt) a második harmadik negyedik körben is el lehetett volna vinni. Nyilván az volt, hogy itt ő belé szerelmesedett bele a stáb/FO.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
én csak a posztnak nem örülök,DE vagy CB kellett volna. Penny sztem király.
és nagyon nem 4-7.körös nimand, mindenhol 2.körben elment.

 twitter.com/PFF_Sam/status/975471780080111616

Szerkesztette: braxa88
több mint 6 éve
Aguirre Seattle Seahawks 341
Amúgy Press Conference-en elmagyaráznak mindent (még 1/18-on is őt vittük volna, mert olyan jó, és másokat is érdekelt Penny, tehát nem volt reach). Hát nem tudom, de azért nem ártana ha valóban beválna.
youtube.com/watch?v=wuqdBt8tevE
több mint 6 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 573 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Hála az égnek, hogy nem tudtam fennmaradni. Tőlem a sokkal okosabbak már mindent leírtak. Eddig máson lehetett nevetni minden évben, most rajtunk. Grat.
Hanni
Nem értem a logikát, meg szerintem mások se 😀
Oszi
Nem is kell 😀 ami a lényeg, hogy mivel nem kaptam szabit megkíméltem magam az előben bekövetkezett reaktorolvadástól. Másnap reggel mindíg oldotabban csapja arcon az embert a fostenger.
több mint 6 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 718 — SuperBowl Champions 2013/2014
Ha a csavo nem hoz iden 1000 yardot legalabb 4.3-as atlaggal, plusz 5-6 TD-t, akkor PC es JS pakoljon, de minel gyorsabban.

Cable nem csak azert ment el, mert szar edzo volt, de azert is, mert szar jatekosokat hozatott ide. Ot kitettuk, de a jatekosok maradtak. Most megint ilyen 4-7. koros nimandokkal akarjak megoldani? Vicc.

A vedelembol elment a harom legjobb passrusheredbol ketto, a tavaly meg legjobb CB-d, a kezdo SS, a kezdo DT-d, aki nyomast is tudott gyakorolni. Nincs harmadik CB a keretben.

Erre mit hozol? Egy szaros RB-t, ami kis tulzassal akkora faszsag, mint elso korban puntert hozni. Meg UDFA-kent is lehet talalni teljesen potens futokat, ezt mi is bizonyitottuk mar. Erre jon ez a Percy Harvin klon csak kicsit felkokszolva.

JS-nek harom eve nem volt egy jo dontese.

PC korlatjai teljesen jol kituntek az elozo harom evben. Donteskeptelen, az agyonhasznalt mantraitol mar hanyingere van nem csak a veteranoknak, de a szurkolok tobbsegenek is.

Ez a pick tulmutat onnon magan, itt nem arrol van szo, hogy elcsesztuk a legerosebb valasztasunkat, hanem arrol, hogy ezek ketten nem tanultak semmit az elmult harom evben.

Remelem jovore egyik sem lesz itt.
több mint 6 éve
Oszi Seattle Seahawks 1 215
Hála az égnek, hogy nem tudtam fennmaradni. Tőlem a sokkal okosabbak már mindent leírtak. Eddig máson lehetett nevetni minden évben, most rajtunk. Grat.
Hanni
Nem értem a logikát, meg szerintem mások se 😀
több mint 6 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 573 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Hála az égnek, hogy nem tudtam fennmaradni. Tőlem a sokkal okosabbak már mindent leírtak. Eddig máson lehetett nevetni minden évben, most rajtunk. Grat.
több mint 6 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 488 — Seahawks fan
Nem történt semmi különös, csak a szokásos....

több mint 6 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Pár nappal ezelőtt tippeltem egy rövidet, vagyis hogy RB húzás tuti, persze letrade után. Mennék lottózni, de most inkább értetlenül bámulom a dolgokat. Nézem a videót a srácról, nem erős, nem gyors, hogy ebből mi lesz!? Nyilván nem Hox a Hox ha nem húz legalább egy futót jó magasan, na de első köröst szétveretni ezzel a fallal, luxus.
Nálam a CB, T, G, DE húzás lett volna a kézenfekvő, de minden évben belefutok én is PC-ék előre gyakorlatilag lemodellezhetetlen draft taktikájába.
Kíváncsian várom a további agyament húzásokat, aztán megyünk kukázni remélhetőleg olyan Carson/Rawls féléket.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 6 éve
Aguirre Seattle Seahawks 341
Ez a draft így egy nagy D-, meg egy nagy kihagyott ziccer lett...
akdestroyer
Egyetértek, a hátratrade még érthető, ha már elszórakoztuk korábban a második, harmadik körösünket, de kihúzni egy kb. harmadik körös embert az elsőben, ordas nagy reach - gondolom megy majd a szöveg, hogy nem volt újabb trade partner, és már kinézték maguknak, de akkor is - ráadásul RB, kb. 4-5 poszt is fontosabb lett volna (CB, DE, OT, S, OLB, DT). Állítólag jól hord vissza, de arra mi nem fogjuk használni (ott van Tyler Lockett), meg minek is veretnénk szét a "franchise" futónkat, ígyis-úgyis szét lesz veretve, RB-t amúgy kukázni is lehet, főleg ilyen fal mögött tök mindegy.
Ezt a picket én sem értem, nem hiába kaptunk az összes csapat közül egyedül D-t az értékeléseknél - ez olyan Seahawksos volt.
Persze még nem biztos semmi, még bármi lehet belőle - de nem tudom hogy lehetne ebből jól kijönni, főleg hogy első körös...
több mint 6 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594
Hár gyerekek, engem tegnap este felültettek az FOban az érzelmi szopórollerre, és úgy meghajtottak, hogy a végén kisfröccsel kellett bevennem az indokolatlan mennyiségű xanaxot, hogy valahogy be tudjak tántorogni a melóba és lelkileg rendben legyek.

Elég sokat foglalkoztam az idei prospectekkel, úgyhogy szerintem alapvetően védhető lesz a most követő eszmefuttatásom/szájkaratém.
Mélyelemzés következik, hogy mi is a bajom -nem is egy- a pickkel.

Kezdjük az 1/18-al. Itt több út is nyitott volt még, egyrészt a hátratrade, másrészt a húzás.
Több játékos is érkezhetett volna értéken needre (Wynn OG, Hernandez OG, Landry DE) de itt értéken nem húztam volna a moneyball kárára, csakis egy steal playerért. És láss csodát bent volt még egy tisztán top10 player aki 1/18on ordas steal volt már ekkor is - Josh Jackson CB. De a trade legalább ugyanennyire jó döntés volt, és ki is egyeztem vele, jó üzletet csináltunk végülis.

És ezzel minden pozitívumot el is mondtam az estéről.

1/27 - mi vagyunk az órán, és bakker Josh Jackson még mindig ott feszít, egy top10 prospect, a 2. legjobb CB prospect, aki simán egy Lattimore féle gyémánt lehet majd, és aki csak azért tudott eddig csúszni, mert kurvára nem volt CB needes csapat előttünk, egyszerűen leesett a képernyőről hogy ezt kell húzni.
Jó, ezt a ziccert kihagytuk, ami szerintem megbocsálthatatlan, de lássuk a további alternatívákat, egyre növekvő brainfart faktorral.

1. Újabb trade, vissza a 2.kör közepéig, egy újabb 3.körért. Nem éltünk vele.
2. Húzzunk érték fölött. Hernandez OG - itt már remek pick lett volna, és bakker még Landry DE - is bent volt még, akinek jó eséllyel a top20ban el kellett volna mennie, és akkorra fit lett volna a nem létező passrushoz, hogy nem is tudom. De corner is volt még értéken.
3. Húzzunk nem needre. RB. Mitadisten bent van még a class legjobb tisztán futója, aki egy Marshawn Lych féle szörnyeteg, top 15 prospect, és aki akkora steal lenne hogy a nem-needet is meg lehetne bocsáltani, nekem amúgy ő is tetszett prospectként. 1/27-en álompick lett volna az is.

De nem. Mit csináltunk.
Hoztunk egy futót, akit két körrel később, még 3 letrade után is megkaptunk volna.
Egy olyan futót, aki nálam még a top 5 prospectbe sem volt benne.
Egy olyan futót aki semmiben sem igazán jó, de legalább sok dologban szar.
Egydimenziós mint Fournette, de nem erős. Ha nem elég erős akkor biztos gyors, gondolhatnánk, de nem, átlag alatti a gyorsasága is. Elkapásban alig használható, de legalább pass blockban konkrétan atomszar. Ha innen nézzük amúgy team fit, Grahammel kezet foghatna, már ha még itt lenne.

De mindezt el is nézném ha mondjuk a harmadik körünkkel hozzuk el. De nem, első kört adtunk egy olyan paliért, aki nem lesz egyértelműen RB1 esélyes az UDFA Carsonnal szemben.

Hát ez az én nagy bajom.

Ez a draft így egy nagy D-, meg egy nagy kihagyott ziccer lett...

több mint 6 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 718 — SuperBowl Champions 2013/2014
Mondjanak le.
több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Penny sztem nagyon jó RB. sztem vele nem lesz baj,franchise RB lesz rögtön. nyíilvánha 1.körös RB akkor ez alap, de be is fog válni. Tapek meggyőzőek róla, senior bowl pláne.
de ki lesz a CB, DE?

3.körben jövünk ujra
több mint 6 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 759 — 49ers GM
Pedig én tényleg azt hittem, hogy változni fog valami... 😊

több mint 6 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594
Na akkor 1/27-en húzunk vagy esünk tovább? Gondolom az utóbbi.

több mint 6 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594
Bakker Josh Jackson még bent lesz 1/18-on... hmm... húznám 😀

több mint 6 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594
ehhhh
 www.cbssports.com/nfl/news/seahawks-reportedly-want-cowboys-2018-second-round-pick-as-part-of-any-trade-for-earl-thomas/
funkyparduc
2+3. kör, oszt tőlem mehet a buli.

Lesz valahol magyar nyelvu kozvetites?
Sebii
Én áruló vagyok, és az FK podcasten fogok lógni. 😊
Amúgy 2:00, Sport 1 vagy 2. Valamelyik stimmel.

Szerkesztette: akdestroyer

több mint 6 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 354
Lesz valahol magyar nyelvu kozvetites?

Szerkesztette: Sebii