NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 134 — én ezt meguntam
közben Richard Dallasban lett secondary coach.
braxa88
Tudnátok róla mondani valamit?
Mert én csak annyit tudok hogy 2015-2018 volt Dc-tek, meg hogy elég jó védelmetek volt vele.
Barbek
Szerettük (???), Carroll viszont nem.
több mint 6 éve
Barbek Dallas Cowboys 57
közben Richard Dallasban lett secondary coach.
braxa88
Tudnátok róla mondani valamit?
Mert én csak annyit tudok hogy 2015-2018 volt Dc-tek, meg hogy elég jó védelmetek volt vele.
több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 134 — én ezt meguntam
közben Richard Dallasban lett secondary coach.
braxa88
Marinelli már pedzegette a nyugdíjat... átadás átvét....na és kihez rohant oda Earl Thomas a meccs végén, hogy hey coach pick me... 😀
több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
közben Richard Dallasban lett secondary coach.
több mint 6 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 716 — SuperBowl Champions 2013/2014
Jim Zornt szerené visszahozni a csapat QB edzőnek.
😊
Helmut Zimmer
A legutóbbi hír szerint házon belülről oldhatják meg, Dave Canales WR edző veszi át a feladatot, aki a 2013-2014-es szezonban assistant QB coach volt.
tejbegrrr!!!
Akkor van újabb hír?
 seahawkswire.usatoday.com/2018/01/20/report-seahawks-show-interest-in-bringing-back-jim-zorn-as-qb-coach/
Helmut Zimmer
Big Walt-ot OL edzőnek! (Ő már kifejezte a szándékát)
több mint 6 éve
tejbegrrr!!! Seattle Seahawks Washington Huskies 943
Jim Zornt szerené visszahozni a csapat QB edzőnek.
😊
Helmut Zimmer
A legutóbbi hír szerint házon belülről oldhatják meg, Dave Canales WR edző veszi át a feladatot, aki a 2013-2014-es szezonban assistant QB coach volt.
tejbegrrr!!!
Akkor van újabb hír?
 seahawkswire.usatoday.com/2018/01/20/report-seahawks-show-interest-in-bringing-back-jim-zorn-as-qb-coach/
Helmut Zimmer
 seahawkswire.usatoday.com/2018/01/22/report-seahawks-to-name-dave-canales-quarterbacks-coach/ A Seattle Times Seahawks-felelőse, Bob Condotta nemrég azt írta, még nincs döntés, de Canales is a szóba jött jelöltek között van. Az új OC, Schottenheimer is szerepet kap Wilson továbbképzésében.

“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 134 — én ezt meguntam
Jim Zornt szerené visszahozni a csapat QB edzőnek.
😊
Helmut Zimmer
A legutóbbi hír szerint házon belülről oldhatják meg, Dave Canales WR edző veszi át a feladatot, aki a 2013-2014-es szezonban assistant QB coach volt.
tejbegrrr!!!
Akkor van újabb hír?
 seahawkswire.usatoday.com/2018/01/20/report-seahawks-show-interest-in-bringing-back-jim-zorn-as-qb-coach/
több mint 6 éve
tejbegrrr!!! Seattle Seahawks Washington Huskies 943
Jim Zornt szerené visszahozni a csapat QB edzőnek.
😊
Helmut Zimmer
A legutóbbi hír szerint házon belülről oldhatják meg, Dave Canales WR edző veszi át a feladatot, aki a 2013-2014-es szezonban assistant QB coach volt.

“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 134 — én ezt meguntam
Jim Zornt szerené visszahozni a csapat QB edzőnek.
😊
több mint 6 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 488 — Seahawks fan
Patrick Kerney... 😊

Azért most jobb a helyzet, mint 2011-ben...

több mint 6 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Helmut Zimmer
De imàdtam az akkori csapatot. Alexander volt majdnem a legnagyobb isten, a mai napig nincs màsik mezem, úgyis csak azt hordanàm. Tatupu, Trufant, olyan O-Line mint a mesékben. Igazi megàlmodott brigàd volt. A legnagyobb kedvencem nekem Mack Strong volt. Régi szép idők. Lesz még ilyen csapatunk.


Mad
A Tatupu mezem nekem se eladó!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 6 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
az a baj, hogy ezalatt a rájátszás alatt rájöttem, hogy nem érdekel a meccs, ha nem a Hox, vagy, ha a Bills játszik... 😕

...sőt szépen lassan rájövök, hogy az egy másik sport volt, amikor még a Wagner Wright, Chancellor, Thomas, Sherman 5-ös egyben volt. 😕
Helmut Zimmer
Évek óta nem volt ilyen kevés okunk a pozitív gondolkodásra, de remélem a csúcsról nem a gödör alján végezzük mint pl a Giants, vagy a Broncos. Az Öreg nagytakarítást végzett, ha ebből nem sül ki semmi, akkor ő is meg a csapat is meg y a levesbe jónéhány évre. Ne így legyen.
A főcsoport döntőkről meg csak annyit, hogy tuti biztos voltam hogy a Pats a végén fordít, nem volt kétséges, már csak a szokásjog alapján sem, az Eagles Vikings meccset meg 14-7-től gyorstekerővel figyeltem.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 6 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
Helmut Zimmer
De imàdtam az akkori csapatot. Alexander volt majdnem a legnagyobb isten, a mai napig nincs màsik mezem, úgyis csak azt hordanàm. Tatupu, Trufant, olyan O-Line mint a mesékben. Igazi megàlmodott brigàd volt. A legnagyobb kedvencem nekem Mack Strong volt. Régi szép idők. Lesz még ilyen csapatunk.


@KJuraszik
több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 134 — én ezt meguntam
az a baj, hogy ezalatt a rájátszás alatt rájöttem, hogy nem érdekel a meccs, ha nem a Hox, vagy, ha a Bills játszik... 😕

...sőt szépen lassan rájövök, hogy az egy másik sport volt, amikor még a Wagner Wright, Chancellor, Thomas, Sherman 5-ös egyben volt. 😕
Helmut Zimmer
Legalàbb te ne legyél negatív!!!! ✌️
Mad
Amikor elment Alexander, még meg is könnyeztem 😊
Tudod, melyik volt még klassz időszak? Amikor még a régi csapat romjain, de már új szellemmel bementünk a rájátszásba, és kivertük a bajnokot. Még azt hittem, hogy marad Hass, és draftolunk egy jó kis irányítót, aki majd átveszi.
Aztán jött 2011 a teljes sötétség. Azt tudtuk, hogy Sherman nem rossz, ahhoz képest, hogy, láttuk Thomast, Chancellort, jött Wagner, és annyira frankó volt...

ez van.
több mint 6 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
az a baj, hogy ezalatt a rájátszás alatt rájöttem, hogy nem érdekel a meccs, ha nem a Hox, vagy, ha a Bills játszik... 😕

...sőt szépen lassan rájövök, hogy az egy másik sport volt, amikor még a Wagner Wright, Chancellor, Thomas, Sherman 5-ös egyben volt. 😕
Helmut Zimmer
Legalàbb te ne legyél negatív!!!! ✌️

@KJuraszik
több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 134 — én ezt meguntam
az a baj, hogy ezalatt a rájátszás alatt rájöttem, hogy nem érdekel a meccs, ha nem a Hox, vagy, ha a Bills játszik... 😕

...sőt szépen lassan rájövök, hogy az egy másik sport volt, amikor még a Wagner Wright, Chancellor, Thomas, Sherman 5-ös egyben volt. 😕
több mint 6 éve
Oszi Seattle Seahawks 1 215
@Sebii
Engedd el, teljesen felesleges.
Egy Pecc topicban Pecc fanokkal ne menjünk már bele egy ilyen szájkaratéba....

Teljesen nyílvánvaló volt, hogy a hazai csapatra ma nem fog menni zászló, csinálhatnak akármit, ezen így jónéhány év után ne akadjunk már fent.
akdestroyer
Nem kell vele foglalkozni eredménykövetőbe is az utolsó egy percbe jött pár pats drukker, a haterezős meg lúzeres kommentekkel.
több mint 6 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594
@Sebii
Engedd el, teljesen felesleges.
Egy Pecc topicban Pecc fanokkal ne menjünk már bele egy ilyen szájkaratéba....

Teljesen nyílvánvaló volt, hogy a hazai csapatra ma nem fog menni zászló, csinálhatnak akármit, ezen így jónéhány év után ne akadjunk már fent.

több mint 6 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 716 — SuperBowl Champions 2013/2014
Mondtam hogy lesz csapat aki kifizeti érte ezt a lóvét, én csak arra céloztam, hogy nekünk, ha a csapathoz hozzáadott értékét nézzük, nem érne meg 8-10m-nál többet. Egy túlfizetett CBre meg semmi szükségünk.
akdestroyer
Nem csak a pénz miatt. Butler nem is az a típusú CB, akit ti szeretni szoktatok. Nem magas, nem fizikális, ti meg ha jól értem próbáltok visszatérni a 2012-13 környéki "gyökerekhez". Az más felépítésű CB-t kíván, mint Butler. Vannak csapatok akik éppen olyan CB-ket keresnek, mint ő. Ők meg fogják fizetni.
peterk2005
Azokhoz a gyökerekhez már nem lehet visszatérni, akkor más volt a szabályozási környezet, most már nem lehet olyan szinten jammelni az elkapókat, de tény, hogy azért szertjük, ha pl futás ellen tudnak védekezni (lejönni a blokkról és szerelni).
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 600 — The only discipline that lasts, is self discipline
Mondtam hogy lesz csapat aki kifizeti érte ezt a lóvét, én csak arra céloztam, hogy nekünk, ha a csapathoz hozzáadott értékét nézzük, nem érne meg 8-10m-nál többet. Egy túlfizetett CBre meg semmi szükségünk.
akdestroyer
Nem csak a pénz miatt. Butler nem is az a típusú CB, akit ti szeretni szoktatok. Nem magas, nem fizikális, ti meg ha jól értem próbáltok visszatérni a 2012-13 környéki "gyökerekhez". Az más felépítésű CB-t kíván, mint Butler. Vannak csapatok akik éppen olyan CB-ket keresnek, mint ő. Ők meg fogják fizetni.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594
a 15 egy csak egy szám, arra utaltam hogy kurvasokat kell majd érte fizetni, amit nem engedhet meg a csapat. Lehet nem lesz 14M fölött, de 13M lesz. ott az a 1-2M már mindegy. nagyságrend a fontos.

Gilmoret tavaly hova raktad? top10be nem, de top20ban igen.
kapott 5év/65M fizut. (évi 13)
Bouye egy jó év után 5év/67,5M. (már simán top10 CB, de tavaly kevesen rakták oda).
Norman már évi 15M-t kap.
Butler is hasonlót fog kapni. (+infláció)
8M? esélytelen. aki annyir ajánl azt kiröhögi és megy tovább.
braxa88
Mondtam hogy lesz csapat aki kifizeti érte ezt a lóvét, én csak arra céloztam, hogy nekünk, ha a csapathoz hozzáadott értékét nézzük, nem érne meg 8-10m-nál többet. Egy túlfizetett CBre meg semmi szükségünk.

Én így se látom előre, hogy melyik sztárunk lesz a vezéráldozat a salary cap oltárán, azért, hogy megtartsuk azokat, akik tényleg kellenek.

Csak zárójelben, én Grahamet kérdés nélkül engedném szélnek. Nem tudom jött-e már infó róla, hogy vele mit tervezünk. Annyit olvastam csak, hogy ő nem maradna.

több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Én úgy gondolom, hogy Butler még "mindig" az ominózus SB névből él amit ott rookie-ként tett. Csak én gondolom így, hogy túl van hype-olva az ő játéka vagy tényleg jól is játszik a posztján?! Mikor látom játszani sosem fog el az-az érzés, hogy ez az ember tényleg tud valamit, De ezt persze lehet csak én látom így!
TRI4X
csak te
braxa88
Ettől függetlenül a 15milliós top3 cb fizetést én nagyon erős túlzásnak tartom, a csávó nálam nincs a top10ben, de még a 20ba is csak csak neccesen fér bele. Azt meg a piac beárazta olyan 8-10m közé. 8 millióért simán hoznám annyit ér, 10 fölött nem, bár kétségtelen hogy lesz csapat aki kiszurkol érte ekkora lóvét, de ott nagyobb cb need lesz mint itt. Van nekünk épp elég bajunk.

Ui: Ha 14 fölött megy majd el végül, megkövetlek.

Más. A toxikus elemek cutolása - címszó alatt pontosan kikre gondoltál?
akdestroyer
a 15 egy csak egy szám, arra utaltam hogy kurvasokat kell majd érte fizetni, amit nem engedhet meg a csapat. Lehet nem lesz 14M fölött, de 13M lesz. ott az a 1-2M már mindegy. nagyságrend a fontos.

Gilmoret tavaly hova raktad? top10be nem, de top20ban igen.
kapott 5év/65M fizut. (évi 13)
Bouye egy jó év után 5év/67,5M. (már simán top10 CB, de tavaly kevesen rakták oda).
Norman már évi 15M-t kap.
Butler is hasonlót fog kapni. (+infláció)
8M? esélytelen. aki annyir ajánl azt kiröhögi és megy tovább.
több mint 6 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594
Én úgy gondolom, hogy Butler még "mindig" az ominózus SB névből él amit ott rookie-ként tett. Csak én gondolom így, hogy túl van hype-olva az ő játéka vagy tényleg jól is játszik a posztján?! Mikor látom játszani sosem fog el az-az érzés, hogy ez az ember tényleg tud valamit, De ezt persze lehet csak én látom így!
TRI4X
csak te
braxa88
Ettől függetlenül a 15milliós top3 cb fizetést én nagyon erős túlzásnak tartom, a csávó nálam nincs a top10ben, de még a 20ba is csak csak neccesen fér bele. Azt meg a piac beárazta olyan 8-10m közé. 8 millióért simán hoznám annyit ér, 10 fölött nem, bár kétségtelen hogy lesz csapat aki kiszurkol érte ekkora lóvét, de ott nagyobb cb need lesz mint itt. Van nekünk épp elég bajunk.

Ui: Ha 14 fölött megy majd el végül, megkövetlek.

Más. A toxikus elemek cutolása - címszó alatt pontosan kikre gondoltál?

több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Én úgy gondolom, hogy Butler még "mindig" az ominózus SB névből él amit ott rookie-ként tett. Csak én gondolom így, hogy túl van hype-olva az ő játéka vagy tényleg jól is játszik a posztján?! Mikor látom játszani sosem fog el az-az érzés, hogy ez az ember tényleg tud valamit, De ezt persze lehet csak én látom így!
TRI4X
csak te
több mint 6 éve
Nadal17 Seattle Seahawks 586
Én úgy gondolom, hogy Butler még "mindig" az ominózus SB névből él amit ott rookie-ként tett. Csak én gondolom így, hogy túl van hype-olva az ő játéka vagy tényleg jól is játszik a posztján?! Mikor látom játszani sosem fog el az-az érzés, hogy ez az ember tényleg tud valamit, De ezt persze lehet csak én látom így!
TRI4X
A listából nekem jobban tetszene Fuller. Jó CB Butler, de annyit nem érne, mint amennyiért meg lehetne szerezni.
Eifertet is szívesen látnám, Willson gyenge, Vannettből meg keveset láttunk ahhoz, hogy meg tudjuk ítélni.

Kíváncsi vagyok, hogy Solari mit hoz ki ebből az OL-ból, még a végén Ifediből is játékos lesz.

Tegnap nézegettem a cap helyzetet, nem túl fényes. Avril meg Bennett ha megy, akkor nagy need lesz az a poszt és egy hasonló kaliberű rusher nem lesz olcsó FA-ről.