Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 139 — én ezt meguntam
Mike Solai az új OLcoach
Ken Norton Jr. az új DC (azosztigen)
braxa88
Playcall is az ove lesz?
Azzal ongyilkossag elso bliķkre...kivancsi leszek nagyon
Rolni
Én ezt nem akartam mondani (mert rettenetesen szeretem az összes Raiders fant a topicon), de szerintem ott nem volt igazatok.
Ahhoz, amit PC játszat inkább kell ész (értsd értés, régi egyetemi beidegződések ösztön szintű cseréje) , mint erő a D-ben (persze kell erő is),
és itt befejezném a mondatom. Hogy Oaklandben a D fele nem értette, mit kéne csinálnia, abban biztos vagyok. Lehet, hogy Ken Norton Jr. rossz pedagógus, de PC jó pedagógus.(van egy nagyon sötét oldala, amit utálunk, de jó pedagógus).

Rich meg PC nagyon nem értettek egyet sok témában, ezért kellett mennie.
A teljes edzői karnak egy üzenete van... Pete Carroll kikapcsolta az autopilotot, és visszavette a csapatot. (valószínűleg, jövőre nem a meccs napján fog megérkezni a helyszínre). olyan embereket keresett, akik végrehajtják a vízióját.

Ennyi történik
több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 631 — Raiders fan
Mike Solai az új OLcoach
Ken Norton Jr. az új DC (azosztigen)
braxa88
Playcall is az ove lesz?
Azzal ongyilkossag elso bliķkre...kivancsi leszek nagyon

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
Aguirre Seattle Seahawks 341
 twitter.com/dougbaldwinjr/status/953060914533511170
több mint 6 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Legyetek már kicsit optimistábbak! Nem jutottunk a PO-ba? Nem. Hazai pályán verhetetlenek vagyunk? Nagyon nem. Elment mellettünk az NFC West? Úgy tűnik, főleg ha az Arizona talál egy normális QB-t, Gerappa meg tényleg beválik Friscóban. Sok a belső probléma a játékosok egymás és a stáb között? Igen. Idén sok volt a sérülés, ráadásul kulcsjátékosok estek ki? Igen. Lehet ennél rosszabb? Aligha.
Elindult az infúzió. Irány felfelé. Majdnem új a stáb, indulhat az új szemlélet, normális drafttal és FA piaccal. Én bizakodó vagyok. Adjunk esélyt az új embereknek. Erről nekem mindig az jut eszembe amikor 3. körben behúztunk egy Russel Wilson nevű manust. Akkor pipa voltam, hogy mi a túrónak ez az ember, mikor húzhattunk volna a falba is valakit. Ma már nem vagyok olyan mérges!!!!!!!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 6 éve
Oszi Seattle Seahawks 1 215
Mike Solai az új OLcoach
Ken Norton Jr. az új DC (azosztigen)
braxa88
Ez PC stábja és filozófiája lesz. Vannak kételyeim, hogy ez jó lesz-e. Illetve a Helmut által emlegetett ígéret, hogy ez Wilson csapata lesz. Hát nem most.
Medvepapa
Most ez ilyen egyet előre kettőt hátra?😀
több mint 6 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Mike Solai az új OLcoach
Ken Norton Jr. az új DC (azosztigen)
braxa88
Ez PC stábja és filozófiája lesz. Vannak kételyeim, hogy ez jó lesz-e. Illetve a Helmut által emlegetett ígéret, hogy ez Wilson csapata lesz. Hát nem most.

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Mike Solai az új OLcoach
Ken Norton Jr. az új DC (azosztigen)
több mint 6 éve
Nadal17 Seattle Seahawks 586
Ha minden igaz ez a tavalyi Twickenhamre vonatkozó.
több mint 6 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
Van valakinek elképzelése arról hogy nagyságrendileg mennyit kóstálhat egy jegy a londoni meccsre? Én még nem voltam, úgyhogy a tavalyi árakat sem ismerem.
garrett27
KB 25k-tol indul (en tavaly 30k-t fizettem egy viszonylag ok helyert)
Godfather
Nekem londoni haverom azt mondta, hogy 400 font környékén kezdődtek az àrak a Dolphins meccsre. Lehet csak későn kapcsolt és ezért volt olyan dràga?

Szerkesztette: Mad

@KJuraszik
több mint 6 éve
Godfather Seattle Seahawks Ohio State Buckeyes 177
Van valakinek elképzelése arról hogy nagyságrendileg mennyit kóstálhat egy jegy a londoni meccsre? Én még nem voltam, úgyhogy a tavalyi árakat sem ismerem.
garrett27
KB 25k-tol indul (en tavaly 30k-t fizettem egy viszonylag ok helyert)

O-H-I-O
több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 139 — én ezt meguntam
A liga egyik legjobb QB-ja lesz az irányítója (korábban ilyen Bradford, Sanchez félék voltak a rendszerében, nem?), adjunk neki egy esélyt. Már az fél siker, hogy beláttuk a Cable-izmus ragyogását és bukását.
undisputedly
Visszakaptuk Undisputedlyt, a régit, a bizakodót. Már ezért megérte 😉
Már csak Braxát kéne, aztán ráhegyezhetnénk az ovvvzízönre 😀
több mint 6 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 722 — SuperBowl Champions 2013/2014
A liga egyik legjobb QB-ja lesz az irányítója (korábban ilyen Bradford, Sanchez félék voltak a rendszerében, nem?), adjunk neki egy esélyt. Már az fél siker, hogy beláttuk a Cable-izmus ragyogását és bukását.

Szerkesztette: undisputedly
több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 139 — én ezt meguntam
Esetleg ha Schottenheimer lesz az OC, akkor valóban van izgulni valónk? Ahogy olvastam nem nagy előrelépés Bevell után..
Oszi
Két teljesen más iskola, kehet, a végén szeretni fogjuk. 😊
Helmut Zimmer
Bevell még ott van ha minden kötél szakad 😀
Schotty lol..nem értem
petey
Végülis volt ligautolsó offense a keze alatt Clevelandben 2009-ben, és most ugye a Bamával egyetemi bajnokságot nyert. A két helyezés számtani közepével már kibékülnék.

Chudzinski szerintem jobban illett volna ide.
Hungarian Bill
Ez az offenzív koordinátor dolog hogyan működik, ez sokszor annyira nem magán a koordinátoron múlik.
Az van, hogy megint költözünk, így valójában a meccseket sincs időm nézni, de Schottenheimer miatt dumálgattam egy két "régi cimborámmal". Az a helyzet,
hogy bármilyen nyomorult módon hangzik, nagyon-nagyon kevés D alapállású vezetőedző hagyja az O koordinátorát "önmegvalósítani", és legtöbbszőr abból kell amúgy is főzni, ami van. Levezették, bebizonyították, és így van.
Nem mondom, hogy nincs igazuk azoknak, akik nem bizakodnak olyan nagyon, de én megvárom az első meccseket, hogy lássam mit csinál.
Helmut Zimmer
Válasz Bills topicból Daboll kapcsán,
- amúgy Schottenheimer a szegény ember Shanahanje, ezt 2évtizede tudjuk.... 😀
Helmut Zimmer
A Keresztapával kell jóban lenni nem? Ha PC approved pecsét megvan akkor szabad a gazda.
petey
Tesvírem, én ugyan nagyon nem erről írtam, de amúgy igaz. 😀
Az a baj, hogy Carrollnak van egy képe a támadójátékról, ami egyébként konzervatív. És meg is jöttünk, mert egyébként mi más közös nevező lehet, a West Coast alapokkal rendelkező 4. generációs Bevell, és a Air Coryell alapokkal rendelkező totálisan vertikális területmegosztás és misslead világban élő Schottenheimer között.

Na most az a furcsa helyzet, hogy ha csak a Seattle 2. félidőit nézzük, akkor ami ma valóban "működik" az sokkal inkább Schottenheimer világa, és ehhez az OL kivételével minden adott.

Számomra most az a kérdés, hogy Carroll ugyanúgy megerőszakolja-e Schottenheimer alapállását, ahogy tette eddig sok vezetőedző, vagy hagyja az erősségekre építeni.

Nem tudom, meglátjuk.
több mint 6 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 922 — Csodabogár
Esetleg ha Schottenheimer lesz az OC, akkor valóban van izgulni valónk? Ahogy olvastam nem nagy előrelépés Bevell után..
Oszi
Két teljesen más iskola, kehet, a végén szeretni fogjuk. 😊
Helmut Zimmer
Bevell még ott van ha minden kötél szakad 😀
Schotty lol..nem értem
petey
Végülis volt ligautolsó offense a keze alatt Clevelandben 2009-ben, és most ugye a Bamával egyetemi bajnokságot nyert. A két helyezés számtani közepével már kibékülnék.

Chudzinski szerintem jobban illett volna ide.
Hungarian Bill
Ez az offenzív koordinátor dolog hogyan működik, ez sokszor annyira nem magán a koordinátoron múlik.
Az van, hogy megint költözünk, így valójában a meccseket sincs időm nézni, de Schottenheimer miatt dumálgattam egy két "régi cimborámmal". Az a helyzet,
hogy bármilyen nyomorult módon hangzik, nagyon-nagyon kevés D alapállású vezetőedző hagyja az O koordinátorát "önmegvalósítani", és legtöbbszőr abból kell amúgy is főzni, ami van. Levezették, bebizonyították, és így van.
Nem mondom, hogy nincs igazuk azoknak, akik nem bizakodnak olyan nagyon, de én megvárom az első meccseket, hogy lássam mit csinál.
Helmut Zimmer
Válasz Bills topicból Daboll kapcsán,
- amúgy Schottenheimer a szegény ember Shanahanje, ezt 2évtizede tudjuk.... 😀
Helmut Zimmer
A Keresztapával kell jóban lenni nem? Ha PC approved pecsét megvan akkor szabad a gazda.

több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 139 — én ezt meguntam
Esetleg ha Schottenheimer lesz az OC, akkor valóban van izgulni valónk? Ahogy olvastam nem nagy előrelépés Bevell után..
Oszi
Két teljesen más iskola, kehet, a végén szeretni fogjuk. 😊
Helmut Zimmer
Bevell még ott van ha minden kötél szakad 😀
Schotty lol..nem értem
petey
Végülis volt ligautolsó offense a keze alatt Clevelandben 2009-ben, és most ugye a Bamával egyetemi bajnokságot nyert. A két helyezés számtani közepével már kibékülnék.

Chudzinski szerintem jobban illett volna ide.
Hungarian Bill
Ez az offenzív koordinátor dolog hogyan működik, ez sokszor annyira nem magán a koordinátoron múlik.
Az van, hogy megint költözünk, így valójában a meccseket sincs időm nézni, de Schottenheimer miatt dumálgattam egy két "régi cimborámmal". Az a helyzet,
hogy bármilyen nyomorult módon hangzik, nagyon-nagyon kevés D alapállású vezetőedző hagyja az O koordinátorát "önmegvalósítani", és legtöbbszőr abból kell amúgy is főzni, ami van. Levezették, bebizonyították, és így van.
Nem mondom, hogy nincs igazuk azoknak, akik nem bizakodnak olyan nagyon, de én megvárom az első meccseket, hogy lássam mit csinál.
Helmut Zimmer
Válasz Bills topicból Daboll kapcsán,
- amúgy Schottenheimer a szegény ember Shanahanje, ezt 2évtizede tudjuk.... 😀
több mint 6 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 922 — Csodabogár
Esetleg ha Schottenheimer lesz az OC, akkor valóban van izgulni valónk? Ahogy olvastam nem nagy előrelépés Bevell után..
Oszi
Két teljesen más iskola, kehet, a végén szeretni fogjuk. 😊
Helmut Zimmer
Bevell még ott van ha minden kötél szakad 😀
Schotty lol..nem értem

több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 139 — én ezt meguntam
Esetleg ha Schottenheimer lesz az OC, akkor valóban van izgulni valónk? Ahogy olvastam nem nagy előrelépés Bevell után..
Oszi
Két teljesen más iskola, kehet, a végén szeretni fogjuk. 😊
több mint 6 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Van valakinek elképzelése arról hogy nagyságrendileg mennyit kóstálhat egy jegy a londoni meccsre? Én még nem voltam, úgyhogy a tavalyi árakat sem ismerem.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 6 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 596
@Braxa
Érdekes mennyire másként látjuk a dolgokat. Lehet hogy énis átestem a lovon azzal hogy mindenszupiszuper, de kicsit te is, mert az alapján jövőre kb tankolni kéne. 😀
Azért nem ennyire foghíjas ez a csapat.

több mint 6 éve
Oszi Seattle Seahawks 1 215
Esetleg ha Schottenheimer lesz az OC, akkor valóban van izgulni valónk? Ahogy olvastam nem nagy előrelépés Bevell után..
több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Szerintetek ki lesz az első körös draftunk? (Seattle)
Randomember
Vegyük sorba.
D#
S - Még Kam távozása ellenére is azt mondom hogy megvagyunk, McDougald kiválóan játszott, valamint a múltkori drafton érkezett mind a SS mind a FS posztra mélység, nem is rosszak, szóval szerintem S nem érkezik.
CB - Griffin telitalálat volt Sherman mellé, megoldottnak érzem ezt a posztot is, esetleg jövőre...
LB - Egy Wagner-Wright párost senkinek sem kell magyarázni, ligaelit, esetleg mélység jöhetva hátsó körökben.
DL - A fal belsejébe is érkeztek minden irányból, Jones is kezdő kaliber, McDowellel első körös húzásunk is van tavalyról, elengedtük a jól játszó Freeneyt is, nem jön DL.
DE - Na igen. Avril out, Bennettet is kivágnám, Clark mellé meg kell ember, mélysége sincs a posztnak. FA piacról meg csak csillió dollárért tudnánk Endet hozni. Adja magát.
O#
QB - Van. Frencsájz.
RB - Lehet ez komolytalan lesz, de én nem hoznék futót. Carson abszolút valid kezdő RB lehet, egy csiszolatlan gyémánt, aki egy normális OL mögött, meg nem sérülten simán hozhatott volna egy Hunt féle rookie évet. Ezzel a RB húzással várnék egy egészséges szezont. Rawls meg Prosise kurva jó mélység.
WR - Baldwin, Lockett, Richardson, soroljam még? Tavaly jött mélyítés is. Ide csak top prospectet húznék és azt is csak akkor amikor majd ég a ház, mert mondjuk Baldwin lelép.
TE - Itt volt Graham évekig nagylóvéért és kurvára nem használtuk ki, minek pazaroljuk ide a firstpicket? Én nekimennék idén Vannettel mert jelenleg van nagyobb needünk.
OT - A biggest need, Ifedi vállalhatatlan lassú és körülményes. Brown mellé kell egy biztos pont. Fant korrekt csere, de nem kezdő alkat, akit nyugodtan odaállítanék Bosával szembe...
OG - Ha Ifedi visszamegy az igazi posztjára Pociccal egész vállalható páros lennének, ettől függetlenül kell a minőségi mélység mert Glowinski, Odhiambo, meg Aboushi nem szint, Joeckel meg drága ahhoz képest hogy bust.
C - Amig Britt van nem kell C.

Egy Brown-Pocic-Britt-Ifedi-elsőkörösdraft falat adnék.

Konklúzió: Nálam a sorrend OT, DE, OG, nagyon hátsó körös lehet a TE, LB, RB, CB, WR.

*Amúgy undinak van igaza, letrade lesz.
akdestroyer
j
RB: márhogyne kéne RB. Carsonnak volt 2 jó meccse, tavaly rookiként ugyanennyi volt Prosisenak, azelőtt meg még többis Rawlsnak. Ma már egyiket se tartanám meg,mer tmindkettő üveg, és kb szar is. Carson egy udfa, aki sérült, és volt 2 jó meccse. reális az 1.kör
WR: "Baldwin, Lockett, Richardson, soroljam még?" ez a sor nagyon kevés. Richardson FA, simán kell a pótlás, mert Lockett nulla. (amugy egy Bevellnél jobb OCvel lehetne ebből jobban teljesítő sor, Schottenheimer amugy nem az 😕 ). reális az 1.kör
TE: Graham FA, ugyanez csak Vannettel. És Willson is FA . reális az 1.kör, de ne legyen. (Austin Seferian-Jenkinst ide olcsón)
OT: kezdőposzt Brown és Fant. És OT nem fog jönni. (itt azért majd a jó Schotty és az uj OL kócs még beleszólhat, de remélem ha OL akkor OG)
OG: kell, mert mindenki szar aki itt játszott az elmúlt 3 évben. egytőlegyig. 2 új emebr kell. ifedi cut. reális az 1.kör
"kell a minőségi mélység mert Glowinski, Odhiambo, meg Aboushi nem szint, Joeckel meg drága ahhoz képest hogy bust." --Glowinski már coltsban játszik, Aboushi és Joeckel FA.
DE: kell. nagyon. Clark és Jordan kevés, akkor is ha marad Bennett. reális az 1.kör
DT: Jones nem kezdő kaliber, McDowell kurvanagy kérdőjel. Reed az egyedüli ember. Richardson ugye FA
CB: oké hogy Griffin jó, de mellette van még 2 kezdőposzt. Sherman kérdőjel, és nickelben Coleman RFA. Maxwell FA, Lane szar. reális az 1.kör
LB: Wagner és Wright oké, de tököm kivan hogy SLB poszton is megy a spórolás, aztán futás ellen szopunk.
S: McDougald FA, Hill ha már 3.körösvot akkor kezdőbe vele ha Chancellor nem tud játszani..

a letrade 100%, 2-3.kör nincs.
FA tevékenységtől még sok minden változhat. néhány kezdő játékosra (nem Lacy, Wilhoite, Joeckel, Garvin, Sowell félékre gondolok) azért számítok.

Szerkesztette: braxa88
több mint 6 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 596
Szerintetek ki lesz az első körös draftunk? (Seattle)
Randomember
Vegyük sorba.
D#
S - Még Kam távozása ellenére is azt mondom hogy megvagyunk, McDougald kiválóan játszott, valamint a múltkori drafton érkezett mind a SS mind a FS posztra mélység, nem is rosszak, szóval szerintem S nem érkezik.
CB - Griffin telitalálat volt Sherman mellé, megoldottnak érzem ezt a posztot is, esetleg jövőre...
LB - Egy Wagner-Wright párost senkinek sem kell magyarázni, ligaelit, esetleg mélység jöhetva hátsó körökben.
DL - A fal belsejébe is érkeztek minden irányból, Jones is kezdő kaliber, McDowellel első körös húzásunk is van tavalyról, elengedtük a jól játszó Freeneyt is, nem jön DL.
DE - Na igen. Avril out, Bennettet is kivágnám, Clark mellé meg kell ember, mélysége sincs a posztnak. FA piacról meg csak csillió dollárért tudnánk Endet hozni. Adja magát.
O#
QB - Van. Frencsájz.
RB - Lehet ez komolytalan lesz, de én nem hoznék futót. Carson abszolút valid kezdő RB lehet, egy csiszolatlan gyémánt, aki egy normális OL mögött, meg nem sérülten simán hozhatott volna egy Hunt féle rookie évet. Ezzel a RB húzással várnék egy egészséges szezont. Rawls meg Prosise kurva jó mélység.
WR - Baldwin, Lockett, Richardson, soroljam még? Tavaly jött mélyítés is. Ide csak top prospectet húznék és azt is csak akkor amikor majd ég a ház, mert mondjuk Baldwin lelép.
TE - Itt volt Graham évekig nagylóvéért és kurvára nem használtuk ki, minek pazaroljuk ide a firstpicket? Én nekimennék idén Vannettel mert jelenleg van nagyobb needünk.
OT - A biggest need, Ifedi vállalhatatlan lassú és körülményes. Brown mellé kell egy biztos pont. Fant korrekt csere, de nem kezdő alkat, akit nyugodtan odaállítanék Bosával szembe...
OG - Ha Ifedi visszamegy az igazi posztjára Pociccal egész vállalható páros lennének, ettől függetlenül kell a minőségi mélység mert Glowinski, Odhiambo, meg Aboushi nem szint, Joeckel meg drága ahhoz képest hogy bust.
C - Amig Britt van nem kell C.

Egy Brown-Pocic-Britt-Ifedi-elsőkörösdraft falat adnék.

Konklúzió: Nálam a sorrend OT, DE, OG, nagyon hátsó körös lehet a TE, LB, RB, CB, WR.

*Amúgy undinak van igaza, letrade lesz.

Szerkesztette: akdestroyer

több mint 6 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 722 — SuperBowl Champions 2013/2014
Szerintetek ki lesz az első körös draftunk? (Seattle)
Randomember
Letrade
több mint 6 éve
Randomember Seattle Seahawks 1
Szerintetek ki lesz az első körös draftunk? (Seattle)
több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 139 — én ezt meguntam
Zen mester effektus...
Trestmannek is örültem volna -valszeg ezzel egyedül vagyok 😊