Carolina Panthers - Arizona Cardinals

1 feliratkozó

több mint 8 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 262 — Omar's Coming Yo!
Stream:
 htmlpreview.github.io/?https://gist.github.com/anonymous/27bc638ef2cc7ff1927c/raw/9d2f36cc80648eed94d997ac5effd1e818202cac/view_jtv4nochat.html

 kozvetitesek.net/sport-2/

Szerkesztette: mustaine
több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
KO
Jakehomer
Kelechi Osemele?

több mint 8 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 839 — Chalk Dawk fan
Ez a gyökér tud egyáltalán tisztelettel játszani? Sumróman után a második legutáltabb barom a szememben.
Rozo
Hát nem tudom. Nekem ő inkább a Terrel Owens-féle vicces idióta. Nála sokkal gázabb alakok vannak/voltak a ligában mostanában. (Ray Rice, Aaron Hernandez, további gyerek- és nőbántalmazók)
Kampman
a vicces relatív, de legfőképp ártalmatlan
én azért nem kedveltem anno, mert teljesen azt hittem, hogy a műmájer gangsta style-t erőlteti majd (a höri által megidézett ogli g félét), de nem ez a helyzet
baggio
A D-Jax félére gondolsz!
 www.youtube.com/watch?v=ePwOi2p1SQ8

több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 444 — Panthers fan
KO

Perception is reality.
több mint 8 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 745 — Слава Україні! Героям слава!
Luke fucking Kuechly

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 817 — No es importante
Ez a gyökér tud egyáltalán tisztelettel játszani? Sumróman után a második legutáltabb barom a szememben.
Rozo
Hát nem tudom. Nekem ő inkább a Terrel Owens-féle vicces idióta. Nála sokkal gázabb alakok vannak/voltak a ligában mostanában. (Ray Rice, Aaron Hernandez, további gyerek- és nőbántalmazók)
Kampman
a vicces relatív, de legfőképp ártalmatlan
én azért nem kedveltem anno, mert teljesen azt hittem, hogy a műmájer gangsta style-t erőlteti majd (a höri által megidézett ogli g félét), de nem ez a helyzet


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 444 — Panthers fan
Ez a gyökér tud egyáltalán tisztelettel játszani? Sumróman után a második legutáltabb barom a szememben.
Rozo
Abszolút megértem, hogy az ellenfél drukkereknek nem szimpatikus, nehéz lehet elhinni, hogy nem tiszteletlenségből csinálja, de alapvetően nem. Majd nézd meg a meccs után, mindenki a haverja lesz...

Szerkesztette: Jakehomer

Perception is reality.
több mint 8 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 839 — Chalk Dawk fan
Szétdurran ez a gyerek az önbizalomtól, nemtom miért kéne visszafognia magát. Nem árt senkinek.
A védőjátékos ünnepelhet egy sack után, de a QB nem egy jó futás után? Kettős mérce.

több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
nem kedveltem Camet, de ezzel a sírással igencsak tesznek azért, hogy ez megváltozzon 😊
baggio

több mint 8 éve
Kexandro Arizona Cardinals 561 — UDFA LS
Grat a panthersnek, csak az eredmeny volt a kerdes szinte az elejetol, sajnalom hogy nem tudtunk partnerek lenni egy izgalmas konferenciadontohoz.
Ezt a szezon vegi nagy leolvadasunkat mondjuk nem ertem, aprosagokat bele lehet magyarazni de nemtudom...
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 817 — No es importante
nem kedveltem Camet, de ezzel a sírással igencsak tesznek azért, hogy ez megváltozzon 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 304
Ez a gyökér tud egyáltalán tisztelettel játszani? Sumróman után a második legutáltabb barom a szememben.
Rozo
Hát nem tudom. Nekem ő inkább a Terrel Owens-féle vicces idióta. Nála sokkal gázabb alakok vannak/voltak a ligában mostanában. (Ray Rice, Aaron Hernandez, további gyerek- és nőbántalmazók)
több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 444 — Panthers fan
Jerryt nem lehet visszafogni 😊

Perception is reality.
több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ez a gyökér tud egyáltalán tisztelettel játszani? Sumróman után a második legutáltabb barom a szememben.
Rozo
kit nem tisztel? örül a first downnak

több mint 8 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 304
Lehet jobb is volt múlt héten hősiesen kiesni, mint ha most kaptunk volna egy elég randa verést
több mint 8 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 839 — Chalk Dawk fan
Miért kellene visszafogottnak lenni?
Cam nagyon jól csinálja amiért fizetik ráadásul egy igazi showman.
Nem kéne emiatt sírni Ricsiéknek.

több mint 8 éve
Rozo Arizona Cardinals 1 749 — CARDINALS FAN
Ez a gyökér tud egyáltalán tisztelettel játszani? Sumróman után a második legutáltabb barom a szememben.
több mint 8 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 335
Na, nekem elég volt máról. Nem mondom, hogy sok sikert a Panthersnek, mert ha nem Fitznek, akkor PM-nek kívánom a gyűrűt, de sajnos sokkal jobbak voltak. Jó éjt!
több mint 8 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 249 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
szerintem hoyer jáccik palmer helyén


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 444 — Panthers fan
Sorry Carson, de még egy turnoverrel adós vagy
Jakehomer
Carsont leszavazták a tulajdonosok
Höri
Iktriad, te vagy az?

Perception is reality.
több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
 twitter.com/NFL_Memes/status/691448298473795584

több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
időBETHELik mire Justin utoléri az elkapót

több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Sorry Carson, de még egy turnoverrel adós vagy
Jakehomer
Carsont leszavazták a tulajdonosok

több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 444 — Panthers fan
Sorry Carson, de még egy turnoverrel adós vagy

Perception is reality.
több mint 8 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 335
Lesz Arizónában jövőre PO esélyes csapat?
Túl soknak érzem most az öreg veteránokat, illetve túl sokan nyomtak nagy meccseket és emiatt sokat fognak akarni. :S
Rozo
keim draftjai és az offseason igazolásai is jól szoktak sikerülni, szerintem a playoff meglehet
Löfli
tavaly negatív mérleggel zárt a Panthers. Talán van remény
Höri
Ez hogy jön ide?
shagi0206
hogy egy offszezon alatt össze tud állni úgy a csapat, hogy a következő évre lezúzzon mindenkit. Akárhogy néz ki most.
Höri
Erről a szituról inkább a KC jut eszembe, ők csinálják ezt hobbi szinten
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 817 — No es importante
Jajj, nem azért mennek haza, hanem a dugók miatt wazz...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal