NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Carolina Panthers - Arizona Cardinals

1 feliratkozó

több mint 8 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 793 — Omar's Coming Yo!
Stream:
 htmlpreview.github.io/?https://gist.github.com/anonymous/27bc638ef2cc7ff1927c/raw/9d2f36cc80648eed94d997ac5effd1e818202cac/view_jtv4nochat.html

 kozvetitesek.net/sport-2/

Szerkesztette: mustaine
több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Lesz Arizónában jövőre PO esélyes csapat?
Túl soknak érzem most az öreg veteránokat, illetve túl sokan nyomtak nagy meccseket és emiatt sokat fognak akarni. :S
Rozo
keim draftjai és az offseason igazolásai is jól szoktak sikerülni, szerintem a playoff meglehet
Löfli
tavaly negatív mérleggel zárt a Panthers. Talán van remény
Höri
Ez hogy jön ide?
shagi0206
hogy egy offszezon alatt össze tud állni úgy a csapat, hogy a következő évre lezúzzon mindenkit. Akárhogy néz ki most.

több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 61 594 — Érdekvédelmi terület
Dub is sms-t írt


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
zero0 333
Magyar szurkolói kultúra
több mint 8 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 10 504
Lesz Arizónában jövőre PO esélyes csapat?
Túl soknak érzem most az öreg veteránokat, illetve túl sokan nyomtak nagy meccseket és emiatt sokat fognak akarni. :S
Rozo
keim draftjai és az offseason igazolásai is jól szoktak sikerülni, szerintem a playoff meglehet
Löfli
tavaly negatív mérleggel zárt a Panthers. Talán van remény
Höri
Ez hogy jön ide?
több mint 8 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 000 — Chalk Dawk fan
nem hiszem el Colemant tényleg.

több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Lesz Arizónában jövőre PO esélyes csapat?
Túl soknak érzem most az öreg veteránokat, illetve túl sokan nyomtak nagy meccseket és emiatt sokat fognak akarni. :S
Rozo
keim draftjai és az offseason igazolásai is jól szoktak sikerülni, szerintem a playoff meglehet
Löfli
tavaly negatív mérleggel zárt a Panthers. Talán van remény

több mint 8 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 10 504
Kappernicket nagyon sajnálom. Volt 2év amikor ugy futkározott, mint most Newton.ésakkor még newton depis volt, a sok vereség miatt.
Gyuri34
Most szerintem kaepernick depis mert gabbert mögé ültették a padra. de majd chipp kelly segit neki kijönni a gödörböl, remény. Hacsak nem cseréli el, esély.
most Newton eléggé elkapta a vonalat, nagyon jó. És egyre csakk jobb lesz.
Kérdés rg3 mi lesz. Szerintem jó lesz. Csak nem wassingtonban, máshol.
mustaine
Houstonban. Vagy Clevelandben 😊
shagi0206
RGIII Clevelandben. The ultimate catastrophy
Kampman
Ezen a meccsen csak rajtad tudok nevetni 😊
több mint 8 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 667 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Lesz Arizónában jövőre PO esélyes csapat?
Túl soknak érzem most az öreg veteránokat, illetve túl sokan nyomtak nagy meccseket és emiatt sokat fognak akarni. :S
Rozo
keim draftjai és az offseason igazolásai is jól szoktak sikerülni, szerintem a playoff meglehet


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 8 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 752
Kappernicket nagyon sajnálom. Volt 2év amikor ugy futkározott, mint most Newton.ésakkor még newton depis volt, a sok vereség miatt.
Gyuri34
Most szerintem kaepernick depis mert gabbert mögé ültették a padra. de majd chipp kelly segit neki kijönni a gödörböl, remény. Hacsak nem cseréli el, esély.
most Newton eléggé elkapta a vonalat, nagyon jó. És egyre csakk jobb lesz.
Kérdés rg3 mi lesz. Szerintem jó lesz. Csak nem wassingtonban, máshol.
mustaine
Houstonban. Vagy Clevelandben 😊
shagi0206
RGIII Clevelandben. The ultimate catastrophy
több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 993
Sziasztok! Ez amúgy elég tré hogy fizetem a szaros game passt és mind a 2 konferencia döntő black out... Azt hiszem küldök nekik egy szép mailt ezzel kapcsolatban...
Tomcsik
és elmondják, hogy a tv szerződés miatt van
Höri
Attól még elmehetnek a picsába hogy ha PO-t akarsz nézni akkor még többet fizetsz ugye mintha csak regular seasont és erre 2 kurva fontos meccset nem látsz...Oldják meg a TV-vel vagy ne kérjenek zsét a semmiért...
Tomcsik
hidd el, a Sport TV többet fizet az NFL-nek mint a felhasználók 😀
Höri
Londonban nem érint a sport TV de Ja tuti a Sky vagy a BT is jól tejel...

több mint 8 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 10 504
Kappernicket nagyon sajnálom. Volt 2év amikor ugy futkározott, mint most Newton.ésakkor még newton depis volt, a sok vereség miatt.
Gyuri34
Most szerintem kaepernick depis mert gabbert mögé ültették a padra. de majd chipp kelly segit neki kijönni a gödörböl, remény. Hacsak nem cseréli el, esély.
most Newton eléggé elkapta a vonalat, nagyon jó. És egyre csakk jobb lesz.
Kérdés rg3 mi lesz. Szerintem jó lesz. Csak nem wassingtonban, máshol.
mustaine
Houstonban. Vagy Clevelandben 😊
több mint 8 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 10 504
Lesz Arizónában jövőre PO esélyes csapat?
Túl soknak érzem most az öreg veteránokat, illetve túl sokan nyomtak nagy meccseket és emiatt sokat fognak akarni. :S
Rozo
Szerintem azzal nem lesz baj, jövőre is PO csapat leszünk, viszont igen, kellenek fiatalabb játékosok. Meg kell erősíteni a falakat.
több mint 8 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 000 — Chalk Dawk fan
Kappernicket nagyon sajnálom. Volt 2év amikor ugy futkározott, mint most Newton.ésakkor még newton depis volt, a sok vereség miatt.
Gyuri34
Most szerintem kaepernick depis mert gabbert mögé ültették a padra. de majd chipp kelly segit neki kijönni a gödörböl, remény. Hacsak nem cseréli el, esély.
most Newton eléggé elkapta a vonalat, nagyon jó. És egyre csakk jobb lesz.
Kérdés rg3 mi lesz. Szerintem jó lesz. Csak nem wassingtonban, máshol.

több mint 8 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 752
Sok helyen olvastam/hallottam, hofy az NFC-döntő még talán izgalmasabb is lehet, mint sokadik Brady/Manning csörte. Utólag könnyű okosnak lenni, de kb. ilyen meccsekre lehetett számítani. Egyáltalán nem érzem azt, hogy meglepő dolgokat láttam volna akár ezen, akár a másikon.
Kampman
Gábor, Kispestről
Höri
ezt kikérem magamnak 😛
több mint 8 éve
Rozo Arizona Cardinals 1 749 — CARDINALS FAN
Lesz Arizónában jövőre PO esélyes csapat?
Túl soknak érzem most az öreg veteránokat, illetve túl sokan nyomtak nagy meccseket és emiatt sokat fognak akarni. :S
több mint 8 éve
Gyuri34 Chicago Bears 101
Kappernicket nagyon sajnálom. Volt 2év amikor ugy futkározott, mint most Newton.ésakkor még newton depis volt, a sok vereség miatt.
több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Sziasztok! Ez amúgy elég tré hogy fizetem a szaros game passt és mind a 2 konferencia döntő black out... Azt hiszem küldök nekik egy szép mailt ezzel kapcsolatban...
Tomcsik
és elmondják, hogy a tv szerződés miatt van
Höri
Attól még elmehetnek a picsába hogy ha PO-t akarsz nézni akkor még többet fizetsz ugye mintha csak regular seasont és erre 2 kurva fontos meccset nem látsz...Oldják meg a TV-vel vagy ne kérjenek zsét a semmiért...
Tomcsik
hidd el, a Sport TV többet fizet az NFL-nek mint a felhasználók 😀

több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 469 — Panthers fan
Sok helyen olvastam/hallottam, hofy az NFC-döntő még talán izgalmasabb is lehet, mint sokadik Brady/Manning csörte. Utólag könnyű okosnak lenni, de kb. ilyen meccsekre lehetett számítani. Egyáltalán nem érzem azt, hogy meglepő dolgokat láttam volna akár ezen, akár a másikon.
Kampman
Bejinxeled itt nekem a comebacket

Perception is reality.
több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 469 — Panthers fan
 pbs.twimg.com/media/CZh-ZkRWIAA2q4F.jpg
Höri
Valamikor ősszel tettem be ezt a képet a viccek topikba, azóta vagy ötödször lálom viszont itt-ott 😊
Jakehomer
Helyette lehetne néha ez a 2013-as nyilatkozat is

"On a conference call with reporters Wednesday, Arians called the read-option “a great college offense” and suggested that those NFL coaches who used it needlessly put their teams' quarterbacks, no matter how athletic and fleet they might be, at risk for injury.

(...)

“I still think it’s a great offense. It’s a great college offense when you put a great athlete back there,” Arians said. “But when you’re facing great athletes, with the speed that’s in the NFL who are chasing these guys, unless you’re superhuman, you’re going to get hurt sooner or later—not hurt, but beat up and bruised up, and you don’t want your quarterback feeling bruised up when he’s trying to throw and be accurate.”
baggio
Valahol érthető ez a hozzáállás, főleg egy 60+ éves edzőtől. Most sincs még sok qb, aki tudja az nfl-ben a read optiont hatékonyan játszani, tényleg nem egyszerű.

Perception is reality.
több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 993
Sziasztok! Ez amúgy elég tré hogy fizetem a szaros game passt és mind a 2 konferencia döntő black out... Azt hiszem küldök nekik egy szép mailt ezzel kapcsolatban...
Tomcsik
és elmondják, hogy a tv szerződés miatt van
Höri
Attól még elmehetnek a picsába hogy ha PO-t akarsz nézni akkor még többet fizetsz ugye mintha csak regular seasont és erre 2 kurva fontos meccset nem látsz...Oldják meg a TV-vel vagy ne kérjenek zsét a semmiért...

több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Sok helyen olvastam/hallottam, hofy az NFC-döntő még talán izgalmasabb is lehet, mint sokadik Brady/Manning csörte. Utólag könnyű okosnak lenni, de kb. ilyen meccsekre lehetett számítani. Egyáltalán nem érzem azt, hogy meglepő dolgokat láttam volna akár ezen, akár a másikon.
Kampman
Gábor, Kispestről

több mint 8 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 752
Sok helyen olvastam/hallottam, hofy az NFC-döntő még talán izgalmasabb is lehet, mint sokadik Brady/Manning csörte. Utólag könnyű okosnak lenni, de kb. ilyen meccsekre lehetett számítani. Egyáltalán nem érzem azt, hogy meglepő dolgokat láttam volna akár ezen, akár a másikon.
több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 469 — Panthers fan
Azért csak megkedvelem még a végén én is Camet, érett ez a pofon Arians-nek nyilatkozataiért
baggio
Állj csak be szépen a sorba 😊
Arians nagy bullshitter, ennyire kell komolyan venni.

Perception is reality.
több mint 8 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 752
Superman nagyon durvan játszik😊)). nagyon sokat fejlödött. még kéne 10 ilyen irányitó. ligába
Gyuri34
Vannak jó QB edzők?
mustaine
ugynezki Carolinába vannak😛 , de friscoba, és coltsnál. nincs elképzelés.
Gyuri34
New orleans csöd, Atlanta rebuild, Chicago szeméttelep, Washington csöd, friscoba mi az elképzelés? coltsnál? mi lesz a liga jövőlye, kérdés. maning helyet osveiller jó lesz-e. nem tudni?
mustaine
Majdnem olyan jó, mint az eredeti 😀
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 61 594 — Érdekvédelmi terület
 pbs.twimg.com/media/CZh-ZkRWIAA2q4F.jpg
Höri
Valamikor ősszel tettem be ezt a képet a viccek topikba, azóta vagy ötödször lálom viszont itt-ott 😊
Jakehomer
Helyette lehetne néha ez a 2013-as nyilatkozat is

"On a conference call with reporters Wednesday, Arians called the read-option “a great college offense” and suggested that those NFL coaches who used it needlessly put their teams' quarterbacks, no matter how athletic and fleet they might be, at risk for injury.

(...)

“I still think it’s a great offense. It’s a great college offense when you put a great athlete back there,” Arians said. “But when you’re facing great athletes, with the speed that’s in the NFL who are chasing these guys, unless you’re superhuman, you’re going to get hurt sooner or later—not hurt, but beat up and bruised up, and you don’t want your quarterback feeling bruised up when he’s trying to throw and be accurate.”


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal