NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Chicago Bears - Green Bay Packers

több mint 2 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 223 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
jobbulást a sérülteknek, további jó meccsnézést

több mint 2 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 657
22-5 az tényleg brutál

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 2 éve
davemayer Chicago Bears 14 324 — "Grammar maci"
Most már tényleg vége, a CHI-drukkereknek is kösz! (Egy kivétellel.)
nagylaza
Gratulálok a gb drukkereknek (egy kivétellel)

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 2 éve
Indubitably Green Bay Packers 421
Köszi a követést. sok sikert a maciknak a szezon hátralévő felére, egy meccset kivéve 😛

I... don't care... John.
több mint 2 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 670 — Packers Suicide Squad
Dillon a wrecking ball closer

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 12 991 — beers & Packers
Most már tényleg vége, a CHI-drukkereknek is kösz! (Egy kivétellel.)
több mint 2 éve
zolten Green Bay Packers 228
Amúgy igen az igaz, hogy Chicago Green Bay meccseken van hátszelünk, de gondolom nem nézték több packers meccset, mert sajnos rohadt sokszor ellenünk fújnak más meccseken. Legalább annyiszor, mint nekünk.
zolten
Nyiván ez rajtunk nem segít...😊
csi77
Igen és megértem a csalódottságot, de nem kell túlzásokba esni és mindent arra fogni.
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 12 991 — beers & Packers
Fields könyörgöm dobd el ezeket
Toto21
Rookie qb, ezeket el fogja nőni. Lesz még bajunk vele.
Indubitably
Én is így gondolom.
több mint 2 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 477 — Bears & Illinois fan
Amúgy igen az igaz, hogy Chicago Green Bay meccseken van hátszelünk, de gondolom nem nézték több packers meccset, mert sajnos rohadt sokszor ellenünk fújnak más meccseken. Legalább annyiszor, mint nekünk.
zolten
Nyiván ez rajtunk nem segít...😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 2 éve
zolten Green Bay Packers 228
Amúgy igen az igaz, hogy Chicago Green Bay meccseken van hátszelünk, de gondolom nem nézték több packers meccset, mert sajnos rohadt sokszor ellenünk fújnak más meccseken. Legalább annyiszor, mint nekünk.
több mint 2 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 223 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
azért hail marynél lefele üssük a lasztit ha lehet

több mint 2 éve
Indubitably Green Bay Packers 421
Fields könyörgöm dobd el ezeket
Toto21
Rookie qb, ezeket el fogja nőni. Lesz még bajunk vele.

I... don't care... John.
több mint 2 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Fields könyörgöm dobd el ezeket
Toto21
Fizetjük a hülyeségeit is. Ez is a tanulás folyamata. Lehet sose tanulja meg, lehet igen.
több mint 2 éve
Toto21 Chicago Bears 5 176
Fields könyörgöm dobd el ezeket
több mint 2 éve
Toto21 Chicago Bears 5 176
Ott volt egy b.szott nagy holding nem? 😀
MirrMurr
Ugyanmár, becsukjak ilyenkor a szemüket, Soldieren is Lambeut fújnak ezt mar megszoktuk
davemayer
Nagyon túl van ez ma tolva , főleg az Eq td után , de megszoktuk .
nando89
Ember két o fal játékos holdingolt 😀
Szerintem mindennel vagyok vádolható, de részrehajlással nem, de ez ordító holding volt 😀
MirrMurr
Áh lényegtelen. De ma is az van, mint mindig. Packers-t tolják. Mondták is Packers is the least penalized team. Van még kérdés?
Toto21
ezzel spec mondjuk hazudtak
Gergőbácsi
ennek nem néztem utána, ha nem így van sorry
több mint 2 éve
davemayer Chicago Bears 14 324 — "Grammar maci"
Nem volt meg ez a "still own you", de megértem, ha ezt most már nagyon unják Chicagóban.

30 éve ez van. Favre-nak volt egy 10 éves győzelmi sorozata Chicagóban, rögtön utána jött Rodgers, de még Hundley is nyert itt meccset. És Jordan is fog.
Kampman
Nem azzal van baj hogy nyertek, várható volt. A hátszelet meg a nagyképűséget kellene abbahagyni és nyerjetek tisztán skillből ha tudtok. Szeretnék egyszer egy olyan meccset látni ahol minden ok, ennyi.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 2 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 670 — Packers Suicide Squad
Demolition Man

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 2 éve
Indubitably Green Bay Packers 421
Clark egy állat

I... don't care... John.
több mint 2 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 615
Ott volt egy b.szott nagy holding nem? 😀
MirrMurr
Ugyanmár, becsukjak ilyenkor a szemüket, Soldieren is Lambeut fújnak ezt mar megszoktuk
davemayer
Nagyon túl van ez ma tolva , főleg az Eq td után , de megszoktuk .
nando89
Ember két o fal játékos holdingolt 😀
Szerintem mindennel vagyok vádolható, de részrehajlással nem, de ez ordító holding volt 😀
MirrMurr
Ne mondd nekik, nem számít. Ők már hozzászoktak ahhoz hogy ezeket nem fújják be, semmi új.
davemayer
Komédia amit ma nyomatsz
nando89
Akkor lehetek én is zebra?
davemayer
Bőven sőt Nah minye , mindig a birok miatt nyerunk nem azért mert van all time top 3 qb nálunk ha nektek ettől jobb hat legyen
több mint 2 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 657
Nem volt meg ez a "still own you", de megértem, ha ezt most már nagyon unják Chicagóban.

30 éve ez van. Favre-nak volt egy 10 éves győzelmi sorozata Chicagóban, rögtön utána jött Rodgers, de még Hundley is nyert itt meccset. És Jordan is fog.
Kampman
 c.tenor.com/S2G-QZk-Vz0AAAAM/michael-jordan-laughing.gif

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 2 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 670 — Packers Suicide Squad
Ott volt egy b.szott nagy holding nem? 😀
MirrMurr
Ugyanmár, becsukjak ilyenkor a szemüket, Soldieren is Lambeut fújnak ezt mar megszoktuk
davemayer
Nagyon túl van ez ma tolva , főleg az Eq td után , de megszoktuk .
nando89
Ember két o fal játékos holdingolt 😀
Szerintem mindennel vagyok vádolható, de részrehajlással nem, de ez ordító holding volt 😀
MirrMurr
Áh lényegtelen. De ma is az van, mint mindig. Packers-t tolják. Mondták is Packers is the least penalized team. Van még kérdés?
Toto21
ezzel spec mondjuk hazudtak

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 2 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 477 — Bears & Illinois fan
Baszki, nem csak hátre lehet lépni, előre is. Eslő szándékból nem passzolni akar, ez gond szerintem. De Tüsi Dave, megszakérthetnétek

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 327
Nem volt meg ez a "still own you", de megértem, ha ezt most már nagyon unják Chicagóban.

30 éve ez van. Favre-nak volt egy 10 éves győzelmi sorozata Chicagóban, rögtön utána jött Rodgers, de még Hundley is nyert itt meccset. És Jordan is fog.
több mint 2 éve
davemayer Chicago Bears 14 324 — "Grammar maci"
Ott volt egy b.szott nagy holding nem? 😀
MirrMurr
Ugyanmár, becsukjak ilyenkor a szemüket, Soldieren is Lambeut fújnak ezt mar megszoktuk
davemayer
Nagyon túl van ez ma tolva , főleg az Eq td után , de megszoktuk .
nando89
Ember két o fal játékos holdingolt 😀
Szerintem mindennel vagyok vádolható, de részrehajlással nem, de ez ordító holding volt 😀
MirrMurr
Ne mondd nekik, nem számít. Ők már hozzászoktak ahhoz hogy ezeket nem fújják be, semmi új.
davemayer
Komédia amit ma nyomatsz
nando89
Akkor lehetek én is zebra?

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 2 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 223 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Clark kibaszott nagy a harcos.