Chicago Bears - Green Bay Packers

több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 011 — beers & Packers
Favre!
több mint 2 éve
Indubitably Green Bay Packers 421
Kora van még, ne bírózzunk este tízig, hamar unalamassá válik....

Btw Touchdown 😀

I... don't care... John.
több mint 2 éve
amaru Green Bay Packers 141
Ez nagyon fasza volt
több mint 2 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 674 — Packers Suicide Squad
nice

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 2 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
na a legjobb hívást tartogattuk a végére. Szép

több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 406
Hát ez komám, mi a bré volt? Mondjuk tényleg szabad játéknak tűnt.....

Amúgy, én a hozzá nem értő, hülyeséget gondolok, ha azt látom (már a múltkori meccsen is) , hogy Fields nem tud fellépni a zsebben, ezt a mozdulatot nem érzi?
csi77
Egyertelmuen azt hitte h free play
davemayer
ugy is tűnt teljesen, hogy a DT beugrott. De hát Packersnél ez teljesen szabályos
Toto21
Nem korai még egy kicsit?
Rubens
kései inkább
több mint 2 éve
davemayer Chicago Bears 14 331 — "Grammar maci"
És naná hogy visszahozza őket, rohadtul nem mindegy hogy 10/14-0 vagy 7-7... remelem ez innentol nem fog a sporikrol szolni, basszak meg

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 2 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 666
miért nem passzolunk elsőre?

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 2 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 666
talán az első sikeres RB futás

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 2 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 674 — Packers Suicide Squad
az szép volt ahogy bemutogatta Adamsnek, aztán ment is

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 2 éve
Toto21 Chicago Bears 5 244
azért az tegyük helyre, hogy egy holdingot vagy facemasket nehezebb észrevenni mint egy fickót aki a játék után pofázik meg mutogat az irányító felett, mikor mindenki alapból is rájuk néz a sack miatt
a false start meg akkor lesz ha jól tudom, ha a támadófal tagjai hozzányúlnak, amúgy nem
Fontos_Vidra
ha a te képedet húznák a föld felé lehet neked se tetszene. Lehet csak elmondta utána a véleményét, hogy nem kéne, csak hát ezt nem hallja senki és így tauntig volt
Toto21
És te nyilván láttad illetve hallottad is hogy közben esetleg nem dumált valamit
Rubens
nem de ez nekem zászló lenne ide és oda is
több mint 2 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 674 — Packers Suicide Squad
remélem 4&1 lesz és jön egy 20 yardos passz
Tactful Cactus
lehetőleg sikeres

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 2 éve
Rubens Green Bay Packers 792
azért az tegyük helyre, hogy egy holdingot vagy facemasket nehezebb észrevenni mint egy fickót aki a játék után pofázik meg mutogat az irányító felett, mikor mindenki alapból is rájuk néz a sack miatt
a false start meg akkor lesz ha jól tudom, ha a támadófal tagjai hozzányúlnak, amúgy nem
Fontos_Vidra
ha a te képedet húznák a föld felé lehet neked se tetszene. Lehet csak elmondta utána a véleményét, hogy nem kéne, csak hát ezt nem hallja senki és így tauntig volt
Toto21
És te nyilván láttad illetve hallottad is hogy közben esetleg nem dumált valamit
több mint 2 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 666
remélem 4&1 lesz és jön egy 20 yardos passz

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 2 éve
davemayer Chicago Bears 14 331 — "Grammar maci"
Milyen fasz mar, kikeri az idot majd challengel, kockaztatva h 2 idokerest is bukik... gondolkodj ember

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 2 éve
Toto21 Chicago Bears 5 244
azért az tegyük helyre, hogy egy holdingot vagy facemasket nehezebb észrevenni mint egy fickót aki a játék után pofázik meg mutogat az irányító felett, mikor mindenki alapból is rájuk néz a sack miatt
a false start meg akkor lesz ha jól tudom, ha a támadófal tagjai hozzányúlnak, amúgy nem
Fontos_Vidra
ha a te képedet húznák a föld felé lehet neked se tetszene. Lehet csak elmondta utána a véleményét, hogy nem kéne, csak hát ezt nem hallja senki és így tauntig volt
több mint 2 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 674 — Packers Suicide Squad
nem lesz meg valószínűleg

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 2 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 622
hát ez azért kemény volt, hogy Edwards-ra dobták... Már megint tolni kell a Packers szekerét...
Toto21
Tiszta a taunting. Edwards egy fasz. Előtte lévő nem vol az, a sisakba kapaszkodás. Bar teszem hozzá szerintem ezt egyetlen QBra sem dobják be.

Az offside az volt. Elsiklottak felette van ilyen. Csak nem mindegy.
tüsi91
Kosz ez így korrekt !
több mint 2 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
Szerintem bem volt FirstDown

több mint 2 éve
Toto21 Chicago Bears 5 244
Ez nem volt meg, remélem jön a challenge
több mint 2 éve
Rubens Green Bay Packers 792
Hát ez komám, mi a bré volt? Mondjuk tényleg szabad játéknak tűnt.....

Amúgy, én a hozzá nem értő, hülyeséget gondolok, ha azt látom (már a múltkori meccsen is) , hogy Fields nem tud fellépni a zsebben, ezt a mozdulatot nem érzi?
csi77
Egyertelmuen azt hitte h free play
davemayer
ugy is tűnt teljesen, hogy a DT beugrott. De hát Packersnél ez teljesen szabályos
Toto21
Nem korai még egy kicsit?
több mint 2 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
hát ez azért kemény volt, hogy Edwards-ra dobták... Már megint tolni kell a Packers szekerét...
Toto21
Tiszta a taunting. Edwards egy fasz. Előtte lévő nem vol az, a sisakba kapaszkodás. Bar teszem hozzá szerintem ezt egyetlen QBra sem dobják be.

Az offside az volt. Elsiklottak felette van ilyen. Csak nem mindegy.
több mint 2 éve
Toto21 Chicago Bears 5 244
Hát ez komám, mi a bré volt? Mondjuk tényleg szabad játéknak tűnt.....

Amúgy, én a hozzá nem értő, hülyeséget gondolok, ha azt látom (már a múltkori meccsen is) , hogy Fields nem tud fellépni a zsebben, ezt a mozdulatot nem érzi?
csi77
Egyertelmuen azt hitte h free play
davemayer
ugy is tűnt teljesen, hogy a DT beugrott. De hát Packersnél ez teljesen szabályos
több mint 2 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 622
Hát ez komám, mi a bré volt? Mondjuk tényleg szabad játéknak tűnt.....

Amúgy, én a hozzá nem értő, hülyeséget gondolok, ha azt látom (már a múltkori meccsen is) , hogy Fields nem tud fellépni a zsebben, ezt a mozdulatot nem érzi?
csi77
Egyertelmuen azt hitte h free play
davemayer
Persze mert az is volt
több mint 2 éve
medvebro Chicago Bears 153
Hát ez komám, mi a bré volt? Mondjuk tényleg szabad játéknak tűnt.....

Amúgy, én a hozzá nem értő, hülyeséget gondolok, ha azt látom (már a múltkori meccsen is) , hogy Fields nem tud fellépni a zsebben, ezt a mozdulatot nem érzi?
csi77
Az elmúlt évek alapján szerintem nem számol az edzői stáb zsebbel, és így szerkesztik a playt 😀