Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Cleveland Browns - Pittsburgh Steelers

5 hónapja
Szokol Pittsburgh Steelers 7 420 — Steelers fan
Jöhet a Garrett sack
5 hónapja
polamalu Pittsburgh Steelers 5 275 — 毎日何かを学ぶ
Ha nyerünk is valahogyan kurvára nem érdemeljük meg. Ennyiore szart.... Ekkora punt meg a mesében nincs
5 hónapja
KeyG Baltimore Ravens 14 636
Poén, tök mindegy nekik nyernek vagy nem, de 4 és 1 re nem mennek neki

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
5 hónapja
Pep71 Green Bay Packers 3 693
ilyen szar hívásokat...
Pep71
Ma hajnalban néhányszor mi is kapartuk az arcunkat.
nagylaza, főpohárnok
azért Willis-t milyen szintre hozta fel MLF..
5 hónapja
Klemó Pittsburgh Steelers 6 988
Kurvára megérdemelnénk, ha lefuttatnák az órát.....
5 hónapja
Szokol Pittsburgh Steelers 7 420 — Steelers fan
Kurva nagy holding!
5 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 788 — beers & Packers
ilyen szar hívásokat...
Pep71
Ma hajnalban néhányszor mi is kapartuk az arcunkat.
5 hónapja
Klemó Pittsburgh Steelers 6 988
Tökéletes félelemben élés....ahelyett, hogy aki ott van azokra hívnánk a játékokat. Két speedy WR....tele slant-ekkel....eddig egész meccsen egyet....

Két veterán, aki 3 hete van velünk van végig a pályán....de nem tudnak elkapni labdákat.....
5 hónapja
Pep71 Green Bay Packers 3 693
ilyen szar hívásokat...a Steelers direkt akar kikapni? 😀 AR MLF alatt még mindig simán lehetne top5QB..
5 hónapja
polamalu Pittsburgh Steelers 5 275 — 毎日何かを学ぶ
AR sztem bekapcsolta a beleszarok üzemmódot. Csinálja amit AS hív, akármilyen szar.
5 hónapja
Klemó Pittsburgh Steelers 6 988
Ha valaki érti ezeket a playeket jelentkezzen....
polamalu
Döbbenet......félpályán vagyunk.....és megint hátramegyünk 2 playből....merthát tudják, hogy futunk.....
5 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 788 — beers & Packers
Néhányszor láttam idén a Steelerst, nem mondom, hogy mindig ment a szekér, de ennél azért jobban, pl. ellenünk. Még akkor is, ha vereség lett a vége. A DET ellen pedig kifejezetten jó volt a csapat. Ennyire impotens támadójáték egy fontos meccsen, gyengébb ellenféllel szemben minimum meglepő.
nagylaza, főpohárnok
Ez a Lions D nagyon messze van attól, ami itt van és ráadásul ebből a gyengusz skill sorból hiányzik az első kettő WR és az első számú TE is.

Az a 10 beszopott pont nem kellett volna az elején. Ez így borítékolható volt, hogy gázos lesz.
Klemó
No, mindegy, valahogy húzzátok be!🙂
5 hónapja
Szokol Pittsburgh Steelers 7 420 — Steelers fan
Szarházi Arthur Smith
5 hónapja
polamalu Pittsburgh Steelers 5 275 — 毎日何かを学ぶ
Ha valaki érti ezeket a playeket jelentkezzen....
5 hónapja
JéBé Green Bay Packers 8 121
Hogy a kurva anyamba lehet 3 ilyen szar playt hivni te joeg.
5 hónapja
Szokol Pittsburgh Steelers 7 420 — Steelers fan
Hány negatív yardos játéknál járunk ma?
5 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 788 — beers & Packers
Néhányszor láttam idén a Steelerst, nem mondom, hogy mindig ment a szekér, de ennél azért jobban, pl. ellenünk. Még akkor is, ha vereség lett a vége. A DET ellen pedig kifejezetten jó volt a csapat. Ennyire impotens támadójáték egy fontos meccsen, gyengébb ellenféllel szemben minimum meglepő.
nagylaza, főpohárnok
Nincs No1, 2, 3 számú elkapó ma.
polamalu
Azt már nem is minősítem, hogy Metcalf miért nincs.
5 hónapja
Klemó Pittsburgh Steelers 6 988
Néhányszor láttam idén a Steelerst, nem mondom, hogy mindig ment a szekér, de ennél azért jobban, pl. ellenünk. Még akkor is, ha vereség lett a vége. A DET ellen pedig kifejezetten jó volt a csapat. Ennyire impotens támadójáték egy fontos meccsen, gyengébb ellenféllel szemben minimum meglepő.
nagylaza, főpohárnok
Ez a Lions D nagyon messze van attól, ami itt van és ráadásul ebből a gyengusz skill sorból hiányzik az első kettő WR és az első számú TE is.

Az a 10 beszopott pont nem kellett volna az elején. Ez így borítékolható volt, hogy gázos lesz.
5 hónapja
Szokol Pittsburgh Steelers 7 420 — Steelers fan
De amúgy meg csak szokásos idegenbeli meccs a Kutyuskák ellen, nem is értem miért idegeskedek...
5 hónapja
KeyG Baltimore Ravens 14 636
Kikészülök, én ilyen teljesítményre nem legendaryként hivatkoznék

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
5 hónapja
polamalu Pittsburgh Steelers 5 275 — 毎日何かを学ぶ
Néhányszor láttam idén a Steelerst, nem mondom, hogy mindig ment a szekér, de ennél azért jobban, pl. ellenünk. Még akkor is, ha vereség lett a vége. A DET ellen pedig kifejezetten jó volt a csapat. Ennyire impotens támadójáték egy fontos meccsen, gyengébb ellenféllel szemben minimum meglepő.
nagylaza, főpohárnok
Nincs No1, 2, 3 számú elkapó ma.
5 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 788 — beers & Packers
Néhányszor láttam idén a Steelerst, nem mondom, hogy mindig ment a szekér, de ennél azért jobban, pl. ellenünk. Még akkor is, ha vereség lett a vége. A DET ellen pedig kifejezetten jó volt a csapat. Ennyire impotens támadójáték egy fontos meccsen, gyengébb ellenféllel szemben minimum meglepő.
5 hónapja
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 9 519 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Sanderst ma már nem fogják engedni passzolni

5 hónapja
Klemó Pittsburgh Steelers 6 988
Ennyire nem lehet tele a gatya. Vagy a csapat a Ravens ellen akar kiki meccset a jövő héten?
polamalu
Pedig tele van. Simán mehetnének a slant-ek...
5 hónapja
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Ha kikapunk, ez most sokak között DK sara lesz. NagOn hiányzik a No1, No2 célpont és Washington lenne a 3. aki meg az elején sérült meg. De ha PO-t akarunk nem lehet kifogás!!!