Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Cleveland Browns - Pittsburgh Steelers

5 hónapja
Pep71 Green Bay Packers 3 693
TD meglesz azt XP kimarad 😀
5 hónapja
KeyG Baltimore Ravens 14 636
Szánalmas

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
5 hónapja
Pep71 Green Bay Packers 3 693
végre középre..
5 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 788 — beers & Packers
| A harmadik fordulóban mi 13-10-re kaptunk ki, eléggé hasonló meccsen. |
5 hónapja
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 9 519 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
fúj de egy undorító szar meccs ez amúgy 😀 2. félidőben pont sem volt, mi is az első negyedben szerintem kiadtunk magunkból mindent.
Drip
Na majd most lesz. De tényleg baszod, ha ezt a rövid FG-t nem veszem, ami most jön majd, 3 negyeden keresztül nem szereztek pontot és úgy nyertek! 😀
Szokol
Pedig általában ti szoktátok ezeket a 3-0 meg 6-0kat lehozni.
Jövőhéten lesz már Lamar?
bobi0092
Mindegy, Henry lesz

5 hónapja
JéBé Green Bay Packers 8 121
Ezt is minden valamire valo elkapo kitopogja bazdmeg.
5 hónapja
Szokol Pittsburgh Steelers 7 420 — Steelers fan
fúj de egy undorító szar meccs ez amúgy 😀 2. félidőben pont sem volt, mi is az első negyedben szerintem kiadtunk magunkból mindent.
Drip
Na majd most lesz. De tényleg baszod, ha ezt a rövid FG-t nem veszem, ami most jön majd, 3 negyeden keresztül nem szereztek pontot és úgy nyertek! 😀
Szokol
Ezért végig szopni egy szezont és kicsúszni top pickből megéri ... 😀
Drip
Nem tűnik Sanders sajnos megoldásnak így néhány meccs után, engem nem győzött meg, nagyon nem.
5 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 788 — beers & Packers
Rengeteg idő van még egy OT-ra.
5 hónapja
Szokol Pittsburgh Steelers 7 420 — Steelers fan
Stefanskinak lenne töke, csinált volna egy fake FG-t. Ha FD, boldogság, ha nem, úgy se csinálunk 80 yardot időkérés nélkül másfél perc alatt.
5 hónapja
Drip Cleveland Browns Texas Tech Red Raiders 9 618 — Undertaker of the Cleveland graveyard
fúj de egy undorító szar meccs ez amúgy 😀 2. félidőben pont sem volt, mi is az első negyedben szerintem kiadtunk magunkból mindent.
Drip
Na majd most lesz. De tényleg baszod, ha ezt a rövid FG-t nem veszem, ami most jön majd, 3 negyeden keresztül nem szereztek pontot és úgy nyertek! 😀
Szokol
Ezért végig szopni egy szezont és kicsúszni top pickből megéri ... 😀

5 hónapja
bobi0092 Indianapolis Colts 4 857
fúj de egy undorító szar meccs ez amúgy 😀 2. félidőben pont sem volt, mi is az első negyedben szerintem kiadtunk magunkból mindent.
Drip
Na majd most lesz. De tényleg baszod, ha ezt a rövid FG-t nem veszem, ami most jön majd, 3 negyeden keresztül nem szereztek pontot és úgy nyertek! 😀
Szokol
Pedig általában ti szoktátok ezeket a 3-0 meg 6-0kat lehozni.
Jövőhéten lesz már Lamar?
bobi0092
Jaja. Csak az elején 130 yardot feltetettünk Sanders-szel....2 drive-ból
Klemó
Szerintem OT win lesz itt ma nektek
5 hónapja
xtaki Pittsburgh Steelers 3 813
fúj de egy undorító szar meccs ez amúgy 😀 2. félidőben pont sem volt, mi is az első negyedben szerintem kiadtunk magunkból mindent.
Drip
Na majd most lesz. De tényleg baszod, ha ezt a rövid FG-t nem veszem, ami most jön majd, 3 negyeden keresztül nem szereztek pontot és úgy nyertek! 😀
Szokol
Pedig általában ti szoktátok ezeket a 3-0 meg 6-0kat lehozni.
Jövőhéten lesz már Lamar?
bobi0092
Ellenunk osszedrotozzak
5 hónapja
Klemó Pittsburgh Steelers 6 988
fúj de egy undorító szar meccs ez amúgy 😀 2. félidőben pont sem volt, mi is az első negyedben szerintem kiadtunk magunkból mindent.
Drip
Na majd most lesz. De tényleg baszod, ha ezt a rövid FG-t nem veszem, ami most jön majd, 3 negyeden keresztül nem szereztek pontot és úgy nyertek! 😀
Szokol
Pedig általában ti szoktátok ezeket a 3-0 meg 6-0kat lehozni.
Jövőhéten lesz már Lamar?
bobi0092
Jaja. Csak az elején 130 yardot feltetettünk Sanders-szel....2 drive-ból
5 hónapja
bobi0092 Indianapolis Colts 4 857
fúj de egy undorító szar meccs ez amúgy 😀 2. félidőben pont sem volt, mi is az első negyedben szerintem kiadtunk magunkból mindent.
Drip
Na majd most lesz. De tényleg baszod, ha ezt a rövid FG-t nem veszem, ami most jön majd, 3 negyeden keresztül nem szereztek pontot és úgy nyertek! 😀
Szokol
Pedig általában ti szoktátok ezeket a 3-0 meg 6-0kat lehozni.
Jövőhéten lesz már Lamar?
5 hónapja
badsco Pittsburgh Steelers 462
Tomlin takarodj!!!
badsco
Kell a telt ház az utolsóra 😀
polamalu
Jah, ahol Henry nyom ellenünk 200 yardot meg 3 td-t és kikapunk mint a szar, nagyon szuper lesz...
5 hónapja
Klemó Pittsburgh Steelers 6 988
Én még mindig az előzön gőzölgök.....ilyen 2 perces a világon nincs....és bazdmeg azzal a MVS-sel kezdtünk, aki annyira nincs képben, hogy borzalmas....erre elvárjuk, hogy időben visszanézzen....Roman Wilson egy kurva labdát nem kapott ma sem.....
5 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 295 — Így remélem megfelelek nektek.....
Amennyit láttam a meccsből úgy tűnik jobban tartottak attól hogy Garettnek meglegyen a rekodord mint hogy nyerni akartak volna 🤔😯

Szerkesztette: dande2
5 hónapja
KeyG Baltimore Ravens 14 636
Hozz be minden falembert 3 goal line felállás, ember

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
5 hónapja
Szokol Pittsburgh Steelers 7 420 — Steelers fan
fúj de egy undorító szar meccs ez amúgy 😀 2. félidőben pont sem volt, mi is az első negyedben szerintem kiadtunk magunkból mindent.
Drip
Na majd most lesz. De tényleg baszod, ha ezt a rövid FG-t nem veszem, ami most jön majd, 3 negyeden keresztül nem szereztek pontot és úgy nyertek! 😀
5 hónapja
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 963 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Vicc.
AS mit szívott ma?
Tomlin meg áll mint f×sz a lakodalomban.
Biztos a kurva szemüvegtől nem lát semmit!
5 hónapja
prérifarkas Pittsburgh Steelers 636
Ooooooo te bánat....

Harcra Fel Győzni Kell!!
5 hónapja
Klemó Pittsburgh Steelers 6 988
Rodgers 110 yardot passzolt egész meccsen. Döbbenet.....
5 hónapja
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 9 519 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Nem baj, pozitív sezlony megvan!

5 hónapja
polamalu Pittsburgh Steelers 5 275 — 毎日何かを学ぶ
AS sztem még középsulis szinten sincs
5 hónapja
Drip Cleveland Browns Texas Tech Red Raiders 9 618 — Undertaker of the Cleveland graveyard
fúj de egy undorító szar meccs ez amúgy 😀 2. félidőben pont sem volt, mi is az első negyedben szerintem kiadtunk magunkból mindent.