Divisional vasárnap

1 feliratkozó

több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 877 — No es importante
Eredménykövetős szabályzat: szexuális tartalmú képek meg egyéb off csak a félidőben és garbage time-ban!

Szerkesztette: r.baggio
több mint 3 éve
Fantomas0429 Seattle Seahawks 768 — Fantomas0429
nah haladjunk aztán félidőben csinálok melegszendót
Negritis
Bazzz mekkora kiraly vagy , melegszendo lesz itt is 😂😂😂
több mint 3 éve
realcamp 141
Rájöttem végre van Arena4-em, erre a kép meg a hang köszönő viszonyban sincs egymással, legalábbis nálam.. nem tudom másnál is fennál-e, most jöttem nem olvastam vissza bocsi 😃
több mint 3 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 666
altat amúgy csak a Browns, még lesz egy TD a szünet előtt, majd egy a szünet után, aztán már vezetnek is
r.baggio
Semleges szurkerként jó lenne. Eddig olyan a div. kör, mint a wild card kör szokott lenni (szar).
iktriad
az igazi foci februárban kezdődik vagy valami ilyesmi

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 232 — The Mathematician
nah haladjunk aztán félidőben csinálok melegszendót

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
LeviPoki Baltimore Ravens 2 799
Ha most vernek egy TD-t ebből még meccs is lehet,gyerönk!!
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 150 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
altat amúgy csak a Browns, még lesz egy TD a szünet előtt, majd egy a szünet után, aztán már vezetnek is
r.baggio
Semleges szurkerként jó lenne. Eddig olyan a div. kör, mint a wild card kör szokott lenni (szar).
több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 877 — No es importante
Hát nekem Brady 2.0 Mahomes, sőt sokkal undorítóbb a feje amikor örül... Ahogy anno Bradyt tette tönkre számomra a sajtó, most Mahomes micsodáján lóg mindenki mintha egyéni sport lenne, és az edző is Mahomes...
Sifur
csak azt tudom tanácsolni, mint anno a Pats-nél és a Bamánál: akit ennyire zavar, fogadjon rájuk
ha már a szezon előtti a végső győzelmükre teszel, az nem tud rossz odds lenni, de minden meccsen érdemes akkor rájuk szórni egy kis pénzt, win-win


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 232 — The Mathematician
Nem bantasbol. De az ,hogy egy negyeden, vagy felidon at dominansnak tunik a Chiefs a Browns ellen, az egy dolog. Azert a Pats is kapott ki sokszor, nem ugy volt, hogy 20 SBt nyertek zsinorban.
ulpianus
szerintem mindenkinek úgy érződött, mintha igen
a Denver és a Vegas felejtős még évekig, de egy jó HC kinevezéssel a Chargers lehet egy olyan vetélytárs a csoportban, mint amilyen kb sose volt a Pats-nek az afc eastben
r.baggio
Meg az is igaz, hogy most a KC-nak nagyon jó lehetősége van az AFC-ben, kvázi egy űr van körülöttük, nincsen valamirevaló kihívójuk, talán a Bills lehet ilyen idén.

Titans még nem áll ott, hogy le tudjanak menedzselni egy meccs közbeni változtatást
Colts az majdnem potens, ott hiányzik még egy-két kirakós meg egy jó QB.
Texans elkúrta az esélyeit, pedig nekik lehetett volna a Watson,Hopkins, Watt hármassal esélyük elég sokáig.
Bills ahogy írtam lehet esélyes, ott az offense se rossz és a védelem is megérkezhet
Dolphins, Pats pár éven belül lehet esélyes
Steelerst franc se tudja, nekem idén nem tűntek jónak.
Ravens, hááát, nem hinném.
Browns ilyen kerettel lehetne brutál, de fogalmatlanoknak tűnnek.
A többi versenyző meg megint sehol szinte.

Szóval AFC oldalon a KC-nak nem nagyon van komolyan vehető kihívója, most a Browns meg a Bills bizonyíthat.
Solymi
homerségen kívül ugyan mi a faszt keres ott a pats? 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 894 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Kamuflag
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 232 — The Mathematician
Njoku szép lassan keresett FA lesz,
iktriad
baker most megtalálta 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 424
Nem bantasbol. De az ,hogy egy negyeden, vagy felidon at dominansnak tunik a Chiefs a Browns ellen, az egy dolog. Azert a Pats is kapott ki sokszor, nem ugy volt, hogy 20 SBt nyertek zsinorban.
ulpianus
szerintem mindenkinek úgy érződött, mintha igen
a Denver és a Vegas felejtős még évekig, de egy jó HC kinevezéssel a Chargers lehet egy olyan vetélytárs a csoportban, mint amilyen kb sose volt a Pats-nek az afc eastben
r.baggio
Meg az is igaz, hogy most a KC-nak nagyon jó lehetősége van az AFC-ben, kvázi egy űr van körülöttük, nincsen valamirevaló kihívójuk, talán a Bills lehet ilyen idén.

Titans még nem áll ott, hogy le tudjanak menedzselni egy meccs közbeni változtatást
Colts az majdnem potens, ott hiányzik még egy-két kirakós meg egy jó QB.
Texans elkúrta az esélyeit, pedig nekik lehetett volna a Watson,Hopkins, Watt hármassal esélyük elég sokáig.
Bills ahogy írtam lehet esélyes, ott az offense se rossz és a védelem is megérkezhet
Dolphins, Pats pár éven belül lehet esélyes
Steelerst franc se tudja, nekem idén nem tűntek jónak.
Ravens, hááát, nem hinném.
Browns ilyen kerettel lehetne brutál, de fogalmatlanoknak tűnnek.
A többi versenyző meg megint sehol szinte.

Szóval AFC oldalon a KC-nak nem nagyon van komolyan vehető kihívója, most a Browns meg a Bills bizonyíthat.

több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 232 — The Mathematician
nah ezt most szép passz volt

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Hát ez inkább DPI volt mint OPI

több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 150 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Njoku szép lassan keresett FA lesz,
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
nocsak ez szép volt
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 232 — The Mathematician
Ez a Geico reklám mindig felvidít! 😀
Pizsama
En a pick up reklamokat csipem ugy adjak elo mintha barmelyik minimalberes szakmunkas vehetne maganak egyet, ilyenkor ugy erzem lehetne egy 😂😂😂
Fantomas0429
mert az USA-ban olyan autótörlesztők vannak, hogy tényleg tudsz venni, havi párszáz dollárért hozzád vágnak egy ilyet
r.baggio
eleve elég könnyen vágnak hozzád hiteleket, max nem tudod rendesen visszafizetni és akkor fos lesz a credited

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 609 — Jedi Master
altat amúgy csak a Browns, még lesz egy TD a szünet előtt, majd egy a szünet után, aztán már vezetnek is
r.baggio
Legyen úgy!

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 3 éve
Fantomas0429 Seattle Seahawks 768 — Fantomas0429
Ez a Geico reklám mindig felvidít! 😀
Pizsama
En a pick up reklamokat csipem ugy adjak elo mintha barmelyik minimalberes szakmunkas vehetne maganak egyet, ilyenkor ugy erzem lehetne egy 😂😂😂
Fantomas0429
Meg hiába ki se tudnád használni, meg kb. 3 éve kalapácsot se vettél a kezedbe, mégis azt mondod: kéne! 😀
Pizsama
Hahahha jaja a reklam amiben a csoka hazat epit a pickup hatuljan az erdoben en meg zavarba vagyok ha a gyerekkel megkell csinalni a madar etetot 😂😂😂
több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Ez nem holding volt, hanem lerantas. 😀


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 877 — No es importante
Ez a Geico reklám mindig felvidít! 😀
Pizsama
En a pick up reklamokat csipem ugy adjak elo mintha barmelyik minimalberes szakmunkas vehetne maganak egyet, ilyenkor ugy erzem lehetne egy 😂😂😂
Fantomas0429
mert az USA-ban olyan autótörlesztők vannak, hogy tényleg tudsz venni, havi párszáz dollárért hozzád vágnak egy ilyet


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 609 — Jedi Master
Majdnem eltaláltam, 13 AFC döntőt játszott Brady...
Ha nem történik semmi drasztikus, ez kinéz a KCnek is

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 3 éve
Sifur Pittsburgh Steelers 1 117
Nem bantasbol. De az ,hogy egy negyeden, vagy felidon at dominansnak tunik a Chiefs a Browns ellen, az egy dolog. Azert a Pats is kapott ki sokszor, nem ugy volt, hogy 20 SBt nyertek zsinorban.
ulpianus
1 1 meccsen ki fog kapni a Chiefs, nem fognak minden SB megnyerni de a kövi 10 évben 5 Superbowl részvétel undorító, és simán benne lesz, és szerintem meglesz a zsinórban 3 superbowl részvétel jövőre, ebből 2 tuti megnyernek, de persze szurkolóként mindig negatívan látja az ember, de ez egy új Pats dinasztia
Sifur
Dinasztait mindig dinasztia kovet, azok az igazi hosok akik egyszer egyszer megallitjak oket!
"Star Wars lazadok" 😊
Fantomas0429
Csak rossz hogy életem 15-25%ban a KC és a Patset kell nézegetnem a superbowlban, tudom az AFC csapatok hibája mert egyenlők a feltételek
Sifur
Ott a lehetőség a többi csapatnak is...Legalább a Patset egy ideig nem kell, a KC azért valamivel elviselhetőbb.
LeviPoki
Hát nekem Brady 2.0 Mahomes, sőt sokkal undorítóbb a feje amikor örül... Ahogy anno Bradyt tette tönkre számomra a sajtó, most Mahomes micsodáján lóg mindenki mintha egyéni sport lenne, és az edző is Mahomes...
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 232 — The Mathematician
altat amúgy csak a Browns, még lesz egy TD a szünet előtt, majd egy a szünet után, aztán már vezetnek is
r.baggio
sztem csak baker vezeti majd az autót haza, hogy a csomagokkal ne tudjon bemenni az ajtón

ezek a LOS mögötti checkdownok szánalmasok

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Fantomas0429 Seattle Seahawks 768 — Fantomas0429
Ez a Geico reklám mindig felvidít! 😀
Pizsama
En a pick up reklamokat csipem ugy adjak elo mintha barmelyik minimalberes szakmunkas vehetne maganak egyet, ilyenkor ugy erzem lehetne egy 😂😂😂
Fantomas0429
Pedig ott bármelyik minimálbéres szakmunkás vehet egyet,akár kettőt 😀
LeviPoki
Ahogy neztem.5000 a kezdo befizeto ugyhogy azert ennyire nem.hiszem hogy egyszeru de az igeret foldjen meg ez is elkepzelheto!!
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 232 — The Mathematician
oh dholding

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!