Divisional vasárnap

1 feliratkozó

több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 868 — No es importante
Eredménykövetős szabályzat: szexuális tartalmú képek meg egyéb off csak a félidőben és garbage time-ban!

Szerkesztette: r.baggio
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 15 430
még egy inter-juve is izgalmasabb
több mint 3 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 336 — maci faszán vitézkötés
Ha én látom, hogy meg akarja futni, a védelem miért nem látja?
nagylaza
Te se ertel oda

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 3 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 619 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Ha én látom, hogy meg akarja futni, a védelem miért nem látja?
nagylaza
mert nincs védelem
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 011 — beers & Packers
Ha én látom, hogy meg akarja futni, a védelem miért nem látja?
több mint 3 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 336 — maci faszán vitézkötés
Adidas reklam labujj

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 3 éve
Fantomas0429 Seattle Seahawks 768 — Fantomas0429
Nem bantasbol. De az ,hogy egy negyeden, vagy felidon at dominansnak tunik a Chiefs a Browns ellen, az egy dolog. Azert a Pats is kapott ki sokszor, nem ugy volt, hogy 20 SBt nyertek zsinorban.
ulpianus
1 1 meccsen ki fog kapni a Chiefs, nem fognak minden SB megnyerni de a kövi 10 évben 5 Superbowl részvétel undorító, és simán benne lesz, és szerintem meglesz a zsinórban 3 superbowl részvétel jövőre, ebből 2 tuti megnyernek, de persze szurkolóként mindig negatívan látja az ember, de ez egy új Pats dinasztia
Sifur
Dinasztait mindig dinasztia kovet, azok az igazi hosok akik egyszer egyszer megallitjak oket!
"Star Wars lazadok" 😊
több mint 3 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
Micsoda sánta futás 😀



több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 868 — No es importante
Nem bantasbol. De az ,hogy egy negyeden, vagy felidon at dominansnak tunik a Chiefs a Browns ellen, az egy dolog. Azert a Pats is kapott ki sokszor, nem ugy volt, hogy 20 SBt nyertek zsinorban.
ulpianus
szerintem mindenkinek úgy érződött, mintha igen
a Denver és a Vegas felejtős még évekig, de egy jó HC kinevezéssel a Chargers lehet egy olyan vetélytárs a csoportban, mint amilyen kb sose volt a Pats-nek az afc eastben


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
Sifur Pittsburgh Steelers 1 117
Nem bantasbol. De az ,hogy egy negyeden, vagy felidon at dominansnak tunik a Chiefs a Browns ellen, az egy dolog. Azert a Pats is kapott ki sokszor, nem ugy volt, hogy 20 SBt nyertek zsinorban.
ulpianus
1 1 meccsen ki fog kapni a Chiefs, nem fognak minden SB megnyerni de a kövi 10 évben 5 Superbowl részvétel undorító, és simán benne lesz, és szerintem meglesz a zsinórban 3 superbowl részvétel jövőre, ebből 2 tuti megnyernek, de persze szurkolóként mindig negatívan látja az ember, de ez egy új Pats dinasztia
több mint 3 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 666
Ha a barnák nem, a sárga megzavarja a KC-t.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Bell hetfon meg serult volt a terdevel. Bar azota edzett fullban.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 093 — WHO DAT!!!!
Hát ez hamar el fog dőlni szerintem, lövése nincs a Brownsnak, hogy állítsák meg a Chiefset


több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nem bantasbol. De az ,hogy egy negyeden, vagy felidon at dominansnak tunik a Chiefs a Browns ellen, az egy dolog. Azert a Pats is kapott ki sokszor, nem ugy volt, hogy 20 SBt nyertek zsinorban.
ulpianus
Ez igaz, de nekem nem úgy tűnik, hogy ma kikaptok.
több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 887 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Azért, hogy Bell most se nagyon játszik....
dande
Elég szomorú!
több mint 3 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
Sajnos egészen más kategória ez a Chiefs. Félidőre vége is a meccsnek.
Baker már így is hős lett, igazolhat is NFC csapatba, mert az AFC szerintem is néhány évre egyértelmű lett.
Ha a jövő héten a tegnapi Billst látjuk, akkor az is rettentő sima lesz.



több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Nem bantasbol. De az ,hogy egy negyeden, vagy felidon at dominansnak tunik a Chiefs a Browns ellen, az egy dolog. Azert a Pats is kapott ki sokszor, nem ugy volt, hogy 20 SBt nyertek zsinorban.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 547 — Így remélem megfelelek nektek.....
Azért, hogy Bell most se nagyon játszik....
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout



Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Sifur Pittsburgh Steelers 1 117
Mahomes kiéghetne már 😎
Remélem nem kell annyi időt várni rá, mint Bradynél...
Eltelik úgy 40 év, hogy alig van értelme a bajnokságnak
Chargers LT
college gimmick offense, úgyis kiismerik majd az nfl-es védelmi guruk, hosszabb távon nem működhet a profiknál ahol jóval gyorsabbak, erősebbek a védők
r.baggio
3 év az nflben eléggé hosszú idő... És még mindig mvp szinten mozog ez a chiefs offense
több mint 3 éve
Fantomas0429 Seattle Seahawks 768 — Fantomas0429
Mahomes kiéghetne már 😎
Remélem nem kell annyi időt várni rá, mint Bradynél...
Eltelik úgy 40 év, hogy alig van értelme a bajnokságnak
Chargers LT
Pedig esélyes, minden sztár vele akar majd játszani, lemondanak a fizuról akár, de inkább Andy Reid a kérdés meddig marad, ő nagyobb kulcs ebben a rendszerben
Sifur
Itt a draft lesz a kerdes h h tudnakajd ujoncokat beepiteni folyamatos hatso korokkel szerintem,
több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 868 — No es importante
Mahomes kiéghetne már 😎
Remélem nem kell annyi időt várni rá, mint Bradynél...
Eltelik úgy 40 év, hogy alig van értelme a bajnokságnak
Chargers LT
college gimmick offense, úgyis kiismerik majd az nfl-es védelmi guruk, hosszabb távon nem működhet a profiknál ahol jóval gyorsabbak, erősebbek a védők


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Goodell hova valósí hogy 5 fokban nem fázik pulcsiban?
Sifur
Buffalo után ez meg se kottyan neki. Vagy lehet a Maffia megkínálta pár felessel, ami után/előtt ők félmeztelenül csinálják az őrültségeket télen is.
több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 414
Amúgy idén az éjjelit leszámítva nincsenek annyira ergya szar meccsek,cserébe olyanok sem,amire emlékezni fogunk jövőre.
LeviPoki
eddig a Bills-Colts volt a fénypont.
több mint 3 éve
Sifur Pittsburgh Steelers 1 117
Mahomes kiéghetne már 😎
Remélem nem kell annyi időt várni rá, mint Bradynél...
Eltelik úgy 40 év, hogy alig van értelme a bajnokságnak
Chargers LT
Pedig esélyes, minden sztár vele akar majd játszani, lemondanak a fizuról akár, de inkább Andy Reid a kérdés meddig marad, ő nagyobb kulcs ebben a rendszerben
több mint 3 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 414
Mahomes kiéghetne már 😎
Remélem nem kell annyi időt várni rá, mint Bradynél...
Eltelik úgy 40 év, hogy alig van értelme a bajnokságnak
Chargers LT
Deshaun Watsont a Patsbe, azt lesz megint izgalom 😀

Szerkesztette: Lúdas Solymi