Divisional vasárnap

1 feliratkozó

több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 868 — No es importante
Eredménykövetős szabályzat: szexuális tartalmú képek meg egyéb off csak a félidőben és garbage time-ban!

Szerkesztette: r.baggio
több mint 3 éve
Mr.Breaker 1 870
Mayfieldet eddig rommá szívatják ezekkel a blitzekkel.
több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 868 — No es importante
altat amúgy csak a Browns, még lesz egy TD a szünet előtt, majd egy a szünet után, aztán már vezetnek is


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 959 — pizsama@gmail.com
Ez a Geico reklám mindig felvidít! 😀
Pizsama
En a pick up reklamokat csipem ugy adjak elo mintha barmelyik minimalberes szakmunkas vehetne maganak egyet, ilyenkor ugy erzem lehetne egy 😂😂😂
Fantomas0429
Meg hiába ki se tudnád használni, meg kb. 3 éve kalapácsot se vettél a kezedbe, mégis azt mondod: kéne! 😀
több mint 3 éve
LeviPoki Baltimore Ravens 2 799
Ez a Geico reklám mindig felvidít! 😀
Pizsama
En a pick up reklamokat csipem ugy adjak elo mintha barmelyik minimalberes szakmunkas vehetne maganak egyet, ilyenkor ugy erzem lehetne egy 😂😂😂
Fantomas0429
Pedig ott bármelyik minimálbéres szakmunkás vehet egyet,akár kettőt 😀
több mint 3 éve
Fantomas0429 Seattle Seahawks 768 — Fantomas0429
Ez a Geico reklám mindig felvidít! 😀
Pizsama
En a pick up reklamokat csipem ugy adjak elo mintha barmelyik minimalberes szakmunkas vehetne maganak egyet, ilyenkor ugy erzem lehetne egy 😂😂😂
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 548 — Így remélem megfelelek nektek.....
még egy inter-juve is izgalmasabb
ozibozi
pedig nem fog űrszámokat felrakni a KC, nyernek majd 35-17-re kb.
Kampman
mint tavaly a Houston ellen, mikor még 0-24-nél sem hitted el, hogy ki fognak kapni
r.baggio
hű ott nagyon kivoltam, hogy nem igaz, hogy megint nem jön össze Reidnek, szerencsére nem így lett 😛
több mint 3 éve
LeviPoki Baltimore Ravens 2 799
Nem bantasbol. De az ,hogy egy negyeden, vagy felidon at dominansnak tunik a Chiefs a Browns ellen, az egy dolog. Azert a Pats is kapott ki sokszor, nem ugy volt, hogy 20 SBt nyertek zsinorban.
ulpianus
1 1 meccsen ki fog kapni a Chiefs, nem fognak minden SB megnyerni de a kövi 10 évben 5 Superbowl részvétel undorító, és simán benne lesz, és szerintem meglesz a zsinórban 3 superbowl részvétel jövőre, ebből 2 tuti megnyernek, de persze szurkolóként mindig negatívan látja az ember, de ez egy új Pats dinasztia
Sifur
Dinasztait mindig dinasztia kovet, azok az igazi hosok akik egyszer egyszer megallitjak oket!
"Star Wars lazadok" 😊
Fantomas0429
Csak rossz hogy életem 15-25%ban a KC és a Patset kell nézegetnem a superbowlban, tudom az AFC csapatok hibája mert egyenlők a feltételek
Sifur
Ott a lehetőség a többi csapatnak is...Legalább a Patset egy ideig nem kell, a KC azért valamivel elviselhetőbb.
több mint 3 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 292 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Ezt én sem értem, bár dominál a KC, de nem 43-3-ra vezet. Vége a meccsnek?
csi77
az majd a végeredmény lesz


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 3 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 959 — pizsama@gmail.com
Ez a Geico reklám mindig felvidít! 😀
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Most kapcsoltam be, milyen a meccs eddig?
Tomcsik
A ketchup beborítja a mustárt.
több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 868 — No es importante
még egy inter-juve is izgalmasabb
ozibozi
pedig nem fog űrszámokat felrakni a KC, nyernek majd 35-17-re kb.
Kampman
mint tavaly a Houston ellen, mikor még 0-24-nél sem hitted el, hogy ki fognak kapni


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Mindig van "dinasztia. Minden fociligaban (hello R. Margit), kosarban. Egyetemi a.fociban inkabb power house-ok vannak nyilvan az ido rovidsege miatt. stb.
Ez igy logikus. De en azt gondolom, egyszerre azert mindig van 2-3-5 cspat aki SB contender, es ez a max. Garancia nincs. Ma sincs.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
leutütte mint a büdösszart.

bocsánat

több mint 3 éve
dancogo Minnesota Vikings NC State Wolfpack 1 933 — Big Penix Energy
Clayborn lenyomta a Shiftet tackle közben 😮

több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 414
még egy inter-juve is izgalmasabb
ozibozi
pedig nem fog űrszámokat felrakni a KC, nyernek majd 35-17-re kb.
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 011 — beers & Packers
Most kapcsoltam be, milyen a meccs eddig?
Tomcsik
Frenetikus.
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 548 — Így remélem megfelelek nektek.....
még egy inter-juve is izgalmasabb
ozibozi
sajna nem, 2.vel megy a sintér...sebaj néha másnak is kijár a bajnokság 😛
több mint 3 éve
Sifur Pittsburgh Steelers 1 117
Nem bantasbol. De az ,hogy egy negyeden, vagy felidon at dominansnak tunik a Chiefs a Browns ellen, az egy dolog. Azert a Pats is kapott ki sokszor, nem ugy volt, hogy 20 SBt nyertek zsinorban.
ulpianus
1 1 meccsen ki fog kapni a Chiefs, nem fognak minden SB megnyerni de a kövi 10 évben 5 Superbowl részvétel undorító, és simán benne lesz, és szerintem meglesz a zsinórban 3 superbowl részvétel jövőre, ebből 2 tuti megnyernek, de persze szurkolóként mindig negatívan látja az ember, de ez egy új Pats dinasztia
Sifur
Dinasztait mindig dinasztia kovet, azok az igazi hosok akik egyszer egyszer megallitjak oket!
"Star Wars lazadok" 😊
Fantomas0429
Csak rossz hogy életem 15-25%ban a KC és a Patset kell nézegetnem a superbowlban, tudom az AFC csapatok hibája mert egyenlők a feltételek
több mint 3 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
Ezt én sem értem, bár dominál a KC, de nem 43-3-ra vezet. Vége a meccsnek?

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Patrick Mahomes a mai volt 4. futott rájátszás TD-ke (6 meccsen). Ezzel már holtversenyben a 6. az örökranglistán.
Akiket behozott: Aaron Rodgers, Kordell Stewart, Colin Kaepernick és egy másik Andy Reid által edzett QB, Donovan McNabb.
több mint 3 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Most kapcsoltam be, milyen a meccs eddig?

több mint 3 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 666
gondolom a 3rd&10-ből jön a TD

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 011 — beers & Packers
Ha én látom, hogy meg akarja futni, a védelem miért nem látja?
nagylaza
mert ők nem az Arena4-en nézik
Löfli
Én sem. Sztrím.
több mint 3 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 609 — Jedi Master
Nem bantasbol. De az ,hogy egy negyeden, vagy felidon at dominansnak tunik a Chiefs a Browns ellen, az egy dolog. Azert a Pats is kapott ki sokszor, nem ugy volt, hogy 20 SBt nyertek zsinorban.
ulpianus
Most nincs meg fejből, de hány AFC döntőt játszott Brady? Kb 14et?
Úgy tűnt, és ez hasonlóan kezdődik

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 3 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 292 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Ha én látom, hogy meg akarja futni, a védelem miért nem látja?
nagylaza
mert ők nem az Arena4-en nézik


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!