Green Bay Packers - Chicago Bears

több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 761 — No es importante


Szerkesztette: r.baggio
több mint 5 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 919
Trubisky bennt hagyott 2TD-t, Fuller elejtette a színtiszta intet, aztán meg beszélünk egy 75 yardos TD-t. 17 pontos előnyt elszórakozunk. 3&1-nél a red zoneban Howard fennt sincs a pályán???!!! És még a fogadásom is elbasszák. Hihetetlen... Sebaj Bears én így szeretlek...

több mint 5 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 611
HOL VAGY PEP!!!
nando89
itt és tartom , hogy az O fal közepe nagyon gyenge és ez a meccs is abban erősit meg, hogy Arod nélkül sehol nem lenne ez a csapat. Nem ember
Pep71
Ne menjünk bele van Aaron ha majd nem lesz megbeszéljük , de azt azért csak látod h félidőben történt vmi mert a bears o csinált két fieldgolt..én a védelemmel is elégedett vok főleg a cb-kel
több mint 5 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 242
Az első félidő a tavalyi szezon legsötétebb pillanatait idézte, aztán a második valami egészen fantasztikus volt.
több mint 5 éve
salsa99 Green Bay Packers Alabama Crimson Tide 140
Respekt a Bearsnek, jó kis divízió lesz ez!!!
több mint 5 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 653
Újabb klasszikus. Szép hetet.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 5 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 212 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Gratulálok. Nem tudom talán eddig ez volt a legrosszabb veresség amit kaptunk tőletek. Trubisky nem lesz megváltó, ezt a meccset simán nyerni kelett volna. Hihetetlen szar playhívások, pontatlan labdák. Nem értem miért kelett átállni erre a screen és szarra és nem azt játszani amit az első 2 driveban. Kibaszott csalódott vagyok és akkor még finom voltam...
Tomcsik
le a kalappal, óriási meccs volt.
Sok sikert, ez a D-line fog még izzasztó helyzeteket okozni, NFCN kívül is!

több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 039 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Gratulálok ismét a Packersnek.
tüsi91
Mack kemény volt. Az elején Nagy is tetszett, de hagyta magát megveretni.

Köszi srácok a követést.


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
Pep71 Green Bay Packers 2 044
HOL VAGY PEP!!!
nando89
itt és tartom , hogy az O fal közepe nagyon gyenge és ez a meccs is abban erősit meg, hogy Arod nélkül sehol nem lenne ez a csapat. Nem ember
több mint 5 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 627 — LIGHTS OUT!
mondtam hogy sima Bears
Jakehomer
Meg

több mint 5 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 212 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
eszméletlen

több mint 5 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 919
Gratulálok. Nem tudom talán eddig ez volt a legrosszabb veresség amit kaptunk tőletek. Trubisky nem lesz megváltó, ezt a meccset simán nyerni kelett volna. Hihetetlen szar playhívások, pontatlan labdák. Nem értem miért kelett átállni erre a screen és szarra és nem azt játszani amit az első 2 driveban. Kibaszott csalódott vagyok és akkor még finom voltam...

több mint 5 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Gratulálok ismét a Packersnek.
több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 039 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Elfogult vagyok az OL játékosok iránt, de akkor is meg kell jegyezni. Bulagat a 2. félidőben nem verték meg. Mack 2 nagy játékánál (fumble-int) nem ő hibázott. Az első félidőben verték meg, de összességében nem zárt rossz napot Mack-el szemben.


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 611
8 down is kivédekezve. Grat Pettine! Ez új volt.
alatriste
Ez kurva nagy munka volt ,
több mint 5 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 627 — LIGHTS OUT!
8 down is kivédekezve. Grat Pettine! Ez új volt.
alatriste
Ezt teszi egy Joshua jackson.

több mint 5 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 653
HOL VAGY PEP!!!
nando89
na, megértem, hogy szomorú volt.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 039 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
8 down is kivédekezve. Grat Pettine! Ez új volt.


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Ez a kemény...
több mint 5 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 611
HOL VAGY PEP!!!
több mint 5 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 611
OTTTT VAN BAZDMEG
több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 039 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
PERRY!!!!!


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
Toto21 Chicago Bears 5 087
Turbomen meg nem a jovonk.
több mint 5 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 212 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
PERRRRRRRRY

több mint 5 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 242
Már ahogy Trubisky elengedte a labdát, lehetett tudni, hogy ebből flag lesz
több mint 5 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 919
Köszi CM