Green Bay Packers - Philadelphia Eagles

1 feliratkozó

több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
meglepődtem volna ha ne,m csinálják meg grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
több mint 3 éve
MrMiksa Philadelphia Eagles 3 685
Ugye most ismét elbaszta dp, hogy nem dobott zászlót. Bezzeg a faszságokra bedobálja
több mint 3 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 248 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
kiggyóóóóóóóóóóóóóóóóóóó???

több mint 3 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
Ilyen az, ha van qb, és tudja is a dolgát
MrMiksa
a dolgát a miénk is tudja, csak nem tudja kivitelezni 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 3 éve
csipkelli 3 337
Ez nem elkapás.
több mint 3 éve
MrMiksa Philadelphia Eagles 3 685
Ilyen az, ha van qb, és tudja is a dolgát
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 036 — beers & Packers
Remélem, visszatérünk ahhoz a szezon elején mutatott formához, hogy az első negyed a legszarabb.
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
mármint a Dnjkben 😊
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
sehol senki
több mint 3 éve
tûzoltó Philadelphia Eagles 852
Érdekes, hogy nem hiszik el...ellenünk passzolni kell
több mint 3 éve
Pep71 Green Bay Packers 2 059
Lázár kezd visszazökkenni, nagyon kell ebbe a O-ba, igen biztos keze van, ARod is éles, brutál a pali, az a decemberi stat sem olyan vészes egy túlfizetett QB-tól 😀
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
kés a vajon
több mint 3 éve
MrMiksa Philadelphia Eagles 3 685
Rodgersnek sincs több ideje, mégis az esetek nagy többségében megpasszolja amit kell
MrMiksa
pedig még a GB topic-ban is megmondták sokan,hogy nem tud idejében szabadulni a labdától..😀 😀 na meg FK-n is persze
Pep71
Én eddig nem úgy látom 😊
több mint 3 éve
Pep71 Green Bay Packers 2 059
Rodgersnek sincs több ideje, mégis az esetek nagy többségében megpasszolja amit kell
MrMiksa
pedig még a GB topic-ban is megmondták sokan,hogy nem tud idejében szabadulni a labdától..😀 😀 na meg FK-n is persze
több mint 3 éve
MrMiksa Philadelphia Eagles 3 685
Rodgersnek sincs több ideje, mégis az esetek nagy többségében megpasszolja amit kell
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
de egy negyedet megnyertün már ez csoda 😛
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
a tipikus
több mint 3 éve
Indubitably Green Bay Packers 421
Basszus, nem vagyok normális. Elfelejtettem kitenni a szokásos Packers-zászlót, törülközőt, kipát és hamutartót. Pótoltam. Most már nem lesz baj!
nagylaza
Baszki, ha miattad ment volna el a meccs... 😀

I... don't care... John.
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 036 — beers & Packers
Basszus, nem vagyok normális. Elfelejtettem kitenni a szokásos Packers-zászlót, törülközőt, kipát és hamutartót. Pótoltam. Most már nem lesz baj!
több mint 3 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
Végre kezdünk visszazökkenni
MrMiksa
Mi már úgy kezdtük.
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
még egyszer 0zás nem lesz...😕
több mint 3 éve
MrMiksa Philadelphia Eagles 3 685
Végre kezdünk visszazökkenni
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
na csak ott a szokásos............
több mint 3 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 672
szép estét,
jajj lemaradtam 2 szerzett yardról

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 484
Ez inkább 2017, az Eagles-nek újra van egy potens offense, minket meg hazai pályán nulláznak.