New Orleans Saints - Los Angeles Rams

1 feliratkozó

több mint 3 éve
r.baggio Washington Commanders Utah Utes 58 165 — Tang Clan
több mint 3 éve
qpee1 New Orleans Saints 83
Egész meccsen nem dobtak semmit, volt kb egy holding a többi false start és offside volt. Pedig alsó hangon láttam 5 vegytiszta sárgát. Igen itt a végén be kellett volna... de akkor az előtte lévő 5 másik esetben is. Akkor sem tették, most sem.
(mondom ezt úgy, hogy rohadt dühítő így kikapni)
NB2
ez pont olyan volt mint az európai fociban szögletnél a hátvéd /nem a kapus/ kézzel megfogja majd előrerúgja a labdát és gól lesz
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 33 897 — The Mathematician
ha azután a play után nem lett volna a Saints-nél a labda azt mondom igen a bírók miatt bukták el
így azért necces, pedig nekem nincs velük semmi bajom

csak inkább azt kéne nézni hogy 13-0 után hogy a faszba jutottak odáig hogy ezen múlik

ettől még persze az a zászló ott kurvára elmaradt, de nem csak azon múlt a dolog

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 269 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Egész meccsen nem dobtak semmit, volt kb egy holding a többi false start és offside volt. Pedig alsó hangon láttam 5 vegytiszta sárgát. Igen itt a végén be kellett volna... de akkor az előtte lévő 5 másik esetben is. Akkor sem tették, most sem.
NB2
a saints fg drive-jaban is dobtak egy DPI-t (es az is volt). elmaradt jo par holding/dpi/def holding a meccsen, szokasos. de "szerencsere" talan valtoztatni fognak vmit a biraskodason, mert itt tenyleg meccset befolyasolo itelet szuletett (vagyis epp nem szuletett). legyen visszanezheto a penalty is, nem ertem miben mas, mint egy elkapas/fumble/lent-volt e a terde eset. benezhetik a sporik, be is nezik, es igen is szamit

[..] George Floyd, Breonna Taylor, Atatiana Jefferson, Aura Rosser, Stephon Clark, Botham Jean, Philando Castille, Alton Sterling, Michelle Cusseaux, Freddie Gray, Janisha Fonville, Eric Garner, Akai Gurley, Gabriella Nevarez, Tamir Rice, Michael Brown, Tanisha Anderson, Walter Scott, Ahmaud Arbery [...]
több mint 3 éve
Cypress Pittsburgh Steelers 3 208
Lesz külön Pats-Séfek eredménykövető, vagy itt trollkodunk tovább, mint két hete?
több mint 3 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 20 764 — Panthers fan
Azért itt oda vissza voltak rohadt nagy mázlik. Azt se lehet mondani hogy a Saints annyira kiemelkedett volna és csak amiatt a bírói hiba miatt nyert volna a Ramd. 50-50es meccs volt.
Mr.Breaker
ezért volt döntő a bírói hiba
gedam
Soldi mindig azt mondta h nem 1 rossz döntésen múlik a meccs! Hát..
steelwolf
Soldi rengeteg marhaságot mond. Persze mindenki más is

Perception is reality.
több mint 3 éve
Mr.Breaker 1 862
Azért itt oda vissza voltak rohadt nagy mázlik. Azt se lehet mondani hogy a Saints annyira kiemelkedett volna és csak amiatt a bírói hiba miatt nyert volna a Ramd. 50-50es meccs volt.
Mr.Breaker
gedam
Persze, de ezzel azt akartam mondani hogy mind a 2 fél részéről el lehetne ezt mondani. A rams oldalon is lehetne találni szerencse faktort amin elmehetett volna a meccs.
több mint 3 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 519
Az a vicces h nem hogy dpi, de védtelen wr-be szállt bele szal duplán zászló 😀
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 12 853
Nem hiszem el.....remegek. Asszony, megyek az ágyba...így......remegve...
Pizsama
Meg fog rád haragudni, hogy 53 csávó miatt van orgazmusod.
iktriad
Ahogy Hajdú B mondta az athéni vízilabda döntő végén, hogy nem hitte volna, hogy egyszer 13 fürdőgatyás férfitól elsírja magát
Kampman
azóta már sokan sírtak sokat
több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 18 283 — nabege2@yahoo.com
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 33 897 — The Mathematician
Szemuveget a biroknak!
Baszod, egy olyan sportban ahol az is szabalyozva van h milyen tangat viselhet a jatekos, arra nincs h a 2 percen beluli egyertelmu szabalytalansagokat visszanezzek?
Solymi
szeretem az ilyet a pats szurkolóktól 😀

amúgy mivel "szubjektív" így nem nézik vissza
Negritis
1. Mi koze van ahhoz h kinek szurkolok?

2. Mi.a szubjektiv azon h izombol beleszaladt a masik jatekosba?
Mivel vedekezik? O csak epp arra futkosotott es nem latta a masikat?
Solymi
elkapás, dpi, opi és még jó pár szubjektív kategóriába esik ezért nem lehet visszanézni tudtommal

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 7 273 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Elárulom, hogy imádom Brees-t. Nagyon megérdemelne még egy gyűrűt. És ha nem a Rams lett volna az ellenfél, most kurva bosszús lennék amiatt a be nem dobott sárga miatt. Így is szar érzés, hogy amiatt (is) maradhattunk játékban. De sajnos ez most már általános, és minden meccsben benne vannak ezek a kurva bírói hibák. Sajnálom Brees-t. De a Rams fontosabb nekem! SUPERBOWL, BABY!
Pizsama
De azért az asszony még fontosabb?
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Chiefs-Rams visszavágót most már!!!! 😀
Mr.Breaker
én egy Rams- Patriots visszavágot szeretnék.
Ramsfan
Szeretnel megint kikapni 😉
Solymi
Ha ha Solymikám már ma ti szépen kiestek a búsba 😜😜
több mint 3 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Bírok befujták a Rams, bár nem az az 1 play volt a gond a Saintsnel
Sifur
Mégis az döntötte el.
Egészen elképesztő, ritkán látható bírói hiba.
braxa88
Én is azon gondolkozok, hogy láttam-e valaha nagyobb és tisztább DPIt...
Talán ha sisakkal előre eltöri közben pár bordáját, egy kicsit még korábban bevetődve. Vagy nem is tudom.
akdestroyer
mivel hátrafelé repült a játékos, könnyű szívvel lehetett elkaphatatlan labdát fújni 😊

több mint 3 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 28 961
Amikor a csoportriválisod lehet a legkevésbé undorító csapat a super bowlban ...
Amadeus
az aduász Saint-ünk elszállt
♉gaben♉
El bazmeg. Megint Worm Bowl lesz. 🤦🏻‍♂️

„Akinek van humora, mindent tud. Akinek nincs, mindenre képes.”
- Királyhegyi Pál

Tragédiának nézed? nézd legott Komédiának, s múlattatni fog.
- Madách Imre
több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 7 273 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Mr.Breaker
gedam
Soldi mindig azt mondta h nem 1 rossz döntésen múlik a meccs! Hát..
több mint 3 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 5 042
Szemuveget a biroknak!
Baszod, egy olyan sportban ahol az is szabalyozva van h milyen tangat viselhet a jatekos, arra nincs h a 2 percen beluli egyertelmu szabalytalansagokat visszanezzek?
Solymi
szeretem az ilyet a pats szurkolóktól 😀

amúgy mivel "szubjektív" így nem nézik vissza
Negritis
1. Mi koze van ahhoz h kinek szurkolok?

2. Mi.a szubjektiv azon h izombol beleszaladt a masik jatekosba?
Mivel vedekezik? O csak epp arra futkosotott es nem latta a masikat?

több mint 3 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 359
Mr.Breaker
Pont az 50-50-es meccseken billen feléd a mérleg ha káosz egy rohadt nagy bírói segítséget...

több mint 3 éve
Breki Green Bay Packers Alabama Crimson Tide 278
Mr.Breaker
Azért az kulcs play volt! Onnan egy field goal és vége a meccsnek! Ha Td aztán pláne!
több mint 3 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 932 — pizsama@gmail.com
Elárulom, hogy imádom Brees-t. Nagyon megérdemelne még egy gyűrűt. És ha nem a Rams lett volna az ellenfél, most kurva bosszús lennék amiatt a be nem dobott sárga miatt. Így is szar érzés, hogy amiatt (is) maradhattunk játékban. De sajnos ez most már általános, és minden meccsben benne vannak ezek a kurva bírói hibák. Sajnálom Brees-t. De a Rams fontosabb nekem! SUPERBOWL, BABY!
több mint 3 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 151 — megbékéltem tom bradyvel
Nem hiszem el.....remegek. Asszony, megyek az ágyba...így......remegve...
Pizsama
extázisba ejted. félreérti.

Tagovailoa's first game and win vs. NYJ, 18 October 2020.
több mint 3 éve
gedam 4 832
Mr.Breaker
több mint 3 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 130 — Carroll takarodj!
Bírok befujták a Rams, bár nem az az 1 play volt a gond a Saintsnel
Sifur
Mégis az döntötte el.
Egészen elképesztő, ritkán látható bírói hiba.
braxa88
Én is azon gondolkozok, hogy láttam-e valaha nagyobb és tisztább DPIt...
Talán ha sisakkal előre eltöri közben pár bordáját, egy kicsit még korábban bevetődve. Vagy nem is tudom.

több mint 3 éve
🤘gaben🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 5 908 — Longhorns Still Strong
Amikor a csoportriválisod lehet a legkevésbé undorító csapat a super bowlban ...
Amadeus
az aduász Saint-ünk elszállt

több mint 3 éve
KeyG Baltimore Ravens 5 322
Saints-Rams ezevi meccsek, nem a jo biraskodasrol maradnak hiresek. Egyertelmuen megcsinalta Hekker az elso meccsen a 4. Downt, Goff Facemask semmi, es a Saints jatekost egyertelmuen ledaraltak. Sajnalatos dolgok ezek.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 10 668 — farkas.l.zoltan@gmail.com
A végén egyszerűen a bírók nem akarták eldönteni (amúgy jogosan), még ha gyökérség is volt.