NFL DRAFT 2019

1 feliratkozó

több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mondjuk Long miatt kellett DE de nem tudom Miller volt e a megfelelő választás. Reméljük JS igen 😊
dande
De miért ő??? 😕
MirrMurr
Legyen mit kérdezni 😉
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
Beindult az LB run.
több mint 4 éve
MirrMurr Philadelphia Eagles Ohio State Buckeyes 2 504 — Jinxtriad's witness
Mondjuk Long miatt kellett DE de nem tudom Miller volt e a megfelelő választás. Reméljük JS igen 😊
dande
De miért ő??? 😕
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
A legtöbb helyen ilyen kényszerpickek mennek, pedig vannak még benn hasznos emberkék
Fast Willie
Mi még most fogjuk kihúzni a következő Robert Mathist. Nem biztos, hogy edge rusher lesz, de feka. Csak, hogy Stezt bosszantsa. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
Akkor mostantól passz 😊
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 174
nem hiába mondta neki Saban, hogy maradni kellene még egy évet....
több mint 4 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 776 — Undertaker of the Cleveland graveyard
annyira éreztem, hogy kihúzzuk 😀

több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 174
hova máshova...
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
LB Mack Wilson Browns
P@trik
Spoileeeer

több mint 4 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 414 — Bowl Winner
Scarlett Jordanson...

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 4 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 605 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
LB Mack Wilson Browns
több mint 4 éve
Hendrix California Golden Bears 1 461
Ezek most kajak egy építkezésről jelentkeztek be?

I know that when you shine they wish some days will be dark
Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mondjuk Long miatt kellett DE de nem tudom Miller volt e a megfelelő választás. Reméljük JS igen 😊
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 525
A legtöbb helyen ilyen kényszerpickek mennek, pedig vannak még benn hasznos emberkék
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Hehe, kiment a Mr. Irrelevantom. 😀
peterk2005
Ugye nemMiller az? 😊
dande
Nem 😊 Van Ginkel.

Teljesen megalapozott pick volt, azért húztam mert úgy hangzott a neve, mint egy Ku-Klux-Klán verőemberé, és gondoltam keményen zárok. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 414 — Bowl Winner
Van még benn jó játékos, érdekes ez az 5. kör.

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Van Ginkel fasza, de miért nem Rosennek hozol segítséget...
Wyatt
Tankolnak Tuára. 😊
iktriad
Te bazdmeg, Borbinhóval együtt nézitek a draftot, vagy mi? Ő mondjuk Herbertet írta, ugyanilyen vicces volt az is
Wyatt
Én jelenleg a macskámmal nézem a draftot. Amíg ő meg nem unja úgy 3 percen belül, és leugrik rólam.
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 174
Ollison kiment...nem hiszem el....6. körben húztam, azt hittem akkor már nem vagyok magamnál...
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Van Ginkel fasza, de miért nem Rosennek hozol segítséget...
Wyatt
Tankolnak Tuára. 😊
iktriad
Te bazdmeg, Borbinhóval együtt nézitek a draftot, vagy mi? Ő mondjuk Herbertet írta, ugyanilyen vicces volt az is

több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hehe, kiment a Mr. Irrelevantom. 😀
peterk2005
Ugye nemMiller az? 😊
több mint 4 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 039 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Van Ginkel fasza, de miért nem Rosennek hozol segítséget...
Wyatt
Hoho potyognak az embereim! A kis Ajax nevelést azt hiszem 7.körben húztam be 😊


Liverpool Fc fan
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Van Ginkel fasza, de miért nem Rosennek hozol segítséget...
Wyatt
Tankolnak Tuára. 😊
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 525
Joseph, Oruwariye nagyon jó 😊
Mindkét jó helyre is ment!

A legtöbb sajat pickem nagyon jó helyre ment.
Harmon csuszasa itt mar amúgy lassan WTF kategória.
alatriste
Harmon olyan 50-60 körül mozgott a big boradokon, én nem tudom, hogy mi a gondjuk vele
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Hehe, kiment a Mr. Irrelevantom. 😀
Így már 280-al verem a ligát. Amatőrök. 😉

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Van Ginkel fasza, de miért nem Rosennek hozol segítséget...