NFL DRAFT 2019

2 feliratkozó

több mint 2 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 2 229
ez az első pick amit nem értek, ha már cseréltünk egy LB-ért, akkor most nem kellett volna kivenni egy 7.körbe várt arcot. ellenben ballentine a kövi körig simán lehet, hogy nem marad bent, pedig ő elég nagy steal lett volna itt.
több mint 2 éve
dande Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 29 886 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mondjuk Long miatt kellett DE de nem tudom Miller volt e a megfelelő választás. Reméljük JS igen 😊
dande
De miért ő??? 😕
MirrMurr
Legyen mit kérdezni 😉

több mint 2 éve
dande Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 29 886 — Így remélem megfelelek nektek.....
Beindult az LB run.

több mint 2 éve
MirrMurr Philadelphia Eagles Ohio State Buckeyes 2 388 — Jinxtriad's witness
Mondjuk Long miatt kellett DE de nem tudom Miller volt e a megfelelő választás. Reméljük JS igen 😊
dande
De miért ő??? 😕
több mint 2 éve
peterk2005 Indianapolis Colts Stanford Cardinal 20 077 — The only discipline that lasts, is self discipline
A legtöbb helyen ilyen kényszerpickek mennek, pedig vannak még benn hasznos emberkék
Fast Willie
Mi még most fogjuk kihúzni a következő Robert Mathist. Nem biztos, hogy edge rusher lesz, de feka. Csak, hogy Stezt bosszantsa. 😀

“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
Akkor mostantól passz 😊

több mint 2 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 16 570
nem hiába mondta neki Saban, hogy maradni kellene még egy évet....
több mint 2 éve
Drip Cleveland Browns Texas Tech Red Raiders 7 824 — Undertaker of the Cleveland graveyard
annyira éreztem, hogy kihúzzuk 😀

több mint 2 éve
hova máshova...
több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 25 343 — Three-time EL-champ^^
LB Mack Wilson Browns
P@trik
Spoileeeer

több mint 2 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 123 — Bowl Winner
Scarlett Jordanson...

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 2 éve
P@trik Cleveland Browns 1 891 — #pokolbolisvanvisszaut #hunbelieveland #Padres
LB Mack Wilson Browns
több mint 2 éve
Hendrix 973
Ezek most kajak egy építkezésről jelentkeztek be?

több mint 2 éve

több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 8 822
A legtöbb helyen ilyen kényszerpickek mennek, pedig vannak még benn hasznos emberkék
több mint 2 éve
peterk2005 Indianapolis Colts Stanford Cardinal 20 077 — The only discipline that lasts, is self discipline
Hehe, kiment a Mr. Irrelevantom. 😀
peterk2005
Ugye nemMiller az? 😊
dande
Nem 😊 Van Ginkel.

Teljesen megalapozott pick volt, azért húztam mert úgy hangzott a neve, mint egy Ku-Klux-Klán verőemberé, és gondoltam keményen zárok. 😀

“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 123 — Bowl Winner
Van még benn jó játékos, érdekes ez az 5. kör.

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 67 283 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Van Ginkel fasza, de miért nem Rosennek hozol segítséget...
Wyatt
Tankolnak Tuára. 😊
iktriad
Te bazdmeg, Borbinhóval együtt nézitek a draftot, vagy mi? Ő mondjuk Herbertet írta, ugyanilyen vicces volt az is
Wyatt
Én jelenleg a macskámmal nézem a draftot. Amíg ő meg nem unja úgy 3 percen belül, és leugrik rólam.
több mint 2 éve
Ollison kiment...nem hiszem el....6. körben húztam, azt hittem akkor már nem vagyok magamnál...
több mint 2 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 2 229
a különbség csak az, hogy tua tényleg jó, míg herbert overrated
több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 25 343 — Three-time EL-champ^^
Wyatt
Tankolnak Tuára. 😊
iktriad
Te bazdmeg, Borbinhóval együtt nézitek a draftot, vagy mi? Ő mondjuk Herbertet írta, ugyanilyen vicces volt az is

több mint 2 éve
Hehe, kiment a Mr. Irrelevantom. 😀
peterk2005
Ugye nemMiller az? 😊

több mint 2 éve
alatriste Green Bay Packers 9 816 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Wyatt
Hoho potyognak az embereim! A kis Ajax nevelést azt hiszem 7.körben húztam be 😊

Liverpool Fc fan
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 67 283 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Wyatt
Tankolnak Tuára. 😊
több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 8 822
Joseph, Oruwariye nagyon jó 😊
Mindkét jó helyre is ment!

A legtöbb sajat pickem nagyon jó helyre ment.
Harmon csuszasa itt mar amúgy lassan WTF kategória.
alatriste
Harmon olyan 50-60 körül mozgott a big boradokon, én nem tudom, hogy mi a gondjuk vele