Pittsburgh Steelers - Baltimore Ravens

több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 859 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Na megjött Norbi, már csak Gabika hiányzik! 😀
Szokol
A jelen Soldi és Igor duója!
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 213
Amit ma zebrák megint lemüvelnek,az kritikán aluli, így fújni a hazai csapatnak ritkán látni. ha nyertek akkor megköszönhetitek a bíróknak.
Norbi180
Nem fogom megköszönni, de jót fogok röhögni, ha ezt megnyerjük 😊
bcsarli
Én megköszönöm, ha ezen múlik. Persze csak itt, költeni nem költök rá! 😊
Szokol
Én meg költök is....mennyi lenne? 😉😂

Szerkesztette: Klaci79
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 213
LJ nem vette észre az üres embert a szélén, mert elcsereltuk magunkat....pedig meg üvöltözték is neki...nagy mazlink van
több mint 4 éve
LeviPoki Baltimore Ravens 2 799
Szereznek egy sima TDt mi meg az utolso driveban tolunk egy ujabb intet. Jo forgatokonyv?
több mint 4 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Igy igaz. Rudi mellett o a kedvencem. Es orulok hogy pit szinekben lathatom. Annak nem hogy ilyen Aron most Mar jatszik. De valahogy El Kell kezdeni.

Rudit en eddig a kenyszeru mult meccsein levo futasai miatt feltettem, nehogy kiussek. Erre most kiutik.

Es Hodges nak wash sem lesz.
több mint 4 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 863 — Steelers fan
Amit ma zebrák megint lemüvelnek,az kritikán aluli, így fújni a hazai csapatnak ritkán látni. ha nyertek akkor megköszönhetitek a bíróknak.
Norbi180
Nem fogom megköszönni, de jót fogok röhögni, ha ezt megnyerjük 😊
bcsarli
Én megköszönöm, ha ezen múlik. Persze csak itt, költeni nem költök rá! 😊
több mint 4 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 313 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Amit ma zebrák megint lemüvelnek,az kritikán aluli, így fújni a hazai csapatnak ritkán látni. ha nyertek akkor megköszönhetitek a bíróknak.
Norbi180
Nem fogom megköszönni, de jót fogok röhögni, ha ezt megnyerjük 😊

több mint 4 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 863 — Steelers fan
Na megjött Norbi, már csak Gabika hiányzik! 😀
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 646
Amit ma zebrák megint lemüvelnek,az kritikán aluli, így fújni a hazai csapatnak ritkán látni. ha nyertek akkor megköszönhetitek a bíróknak.
Norbi180
Baszd orrba Earl Thomast helyettem is, jó?!

Szerkesztette: Willie Parker
több mint 4 éve
Norbi180 Baltimore Ravens 661
Amit ma zebrák megint lemüvelnek,az kritikán aluli, így fújni a hazai csapatnak ritkán látni. ha nyertek akkor megköszönhetitek a bíróknak.
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 213
Azt nem értem, hogy a dime-ot miért úgy húzzuk fel, hogy pont a down markernél zárjon?
Fast Willie
Vagy inkább két yard dal mögötte, hogy tuti legyen
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 646
Azt nem értem, hogy a dime-ot miért úgy húzzuk fel, hogy pont a down markernél zárjon?
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 859 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
A D mutathatna már valamit 😀
bcsarli
Majd Bush villant egyet! 😀
több mint 4 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 313 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
A D mutathatna már valamit 😀

több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 817 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hát, ha Hodgessel megbasszuk őket, akkor tényleg röhögni fogok
Fast Willie
Miért? Ő volt tavaly a másodosztály legjobb játékosa és a legtöbb passzolt yardot dobta az FCS történetében. Szegény ember Carson Wentze.
több mint 4 éve
LeviPoki Baltimore Ravens 2 799
mindegy, a Brows viszi a csoportot, wild card-on meg innen nem megy tovább senki.
bcsarli
Sztem a browns se jobb ennel a szintnel.
több mint 4 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Van még csere-csere QB-nk ugye nem kettővel kezdtünk?
Jan
Hodges hozza a meccset, nyugi. Bár a bajsza még nem nőtt meg
több mint 4 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 313 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
mindegy, a Brows viszi a csoportot, wild card-on meg innen nem megy tovább senki.

több mint 4 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Van még csere-csere QB-nk ugye nem kettővel kezdtünk?
Jan
Persze, Samuels, Gentry
több mint 4 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
szejjelfut minket
xtaki
Eccer akkorát fog kapni valamelyik LB-től, hogy game over
Jan
Egyszer belefut az tuti. Az összes futkosó iránytó belefut olyanba ami után vissza vesz.
prérifarkas
gedam
Drága barátom, amikor elkezd futni, akkortól kezdve RB-nek minősül. Tehát boxon belül lehet sisakkal is ütközni. Neki is, és őt is. Ilyenkor teljesen szabályosan seggre lehet fejelni.

Zseben belüli QB, passzjáték, labda elengedése után nem támadható. Sehogy. Remélem segítettem.
Jan
Attól hogy futónak minősül valaki még nem legál a sisak a sisaknak ütközés.
laby
h2h nem legál, de lehajtott fejjel sisakkal lehet oda-vissza
Jan
Főleg vissza...
több mint 4 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 923 — Steelers fan
Van még csere-csere QB-nk ugye nem kettővel kezdtünk?
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 646
Hát, ha Hodgessel megbasszuk őket, akkor tényleg röhögni fogok
több mint 4 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 313 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Megnyerjük dafke-ból

több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 213
Harmadik szamu qbval alazzak a vedelmet... Nem tudom hogy sirjak e vagy nevessek
LeviPoki
Egyszer 47 yardot szerzett a Florida State ellen, a Samford híres csapatának színeiben...megértem, hogy bosszankodsz
több mint 4 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 313 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Kezd a régi hangulat lenni, pedig nincs se Soldi, se Igor 😀