Pittsburgh Steelers - Indianapolis Colts

több mint 4 éve
gedam 5 696
A 4. és 4-et nem értettem. Szerintem tényleg meg fogják nyeretni velünk a meccset. Hajrá!
bcsarli
mit kellett volna csinálni? a másik lehetőség a punt volt
több mint 4 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 318 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
A 4. és 4-et nem értettem. Szerintem tényleg meg fogják nyeretni velünk a meccset. Hajrá!

több mint 4 éve
gedam 5 696
ilyenkor örülök, hogy van egy tuckerünk.
több mint 4 éve
Gorcsev Pittsburgh Steelers 486
Dupree contract yearben van ennek megfelelően játszik 😀

"Aki itt erős akar lenni, az úgy jár mint a vas. (...) addig lesz ütve, amíg meleg." /Rejtő Jenő/
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Naaaaa... Azért negyedik és négyre csereirányítóval, FG-távról nekimenni Ketchupföldön már-már vakmerőség.
Szokol
Hi, my name is Frank Reich, and this is my offense on fourth down.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 234
felek jovore megtartjuk dupree-t, holott szerintem olyan lehet mont woodley. W. Harrisonbol elt, D meg Wattbol.
több mint 4 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 868 — Steelers fan
Naaaaa... Azért negyedik és négyre csereirányítóval, FG-távról nekimenni Ketchupföldön már-már vakmerőség.
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 265
Butler te büdös paraszt, hogy harmadik és hosszúra mindig vanília védelmet hívsz. Gyökér!
Szokol
És 3&4-re meg keményen oda tudunk állni....érthetetlen....totálisan igazad van, elképesztő 3&longra mit művelünk idén

Szerkesztette: Klaci79
több mint 4 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 868 — Steelers fan
Butler te büdös paraszt, hogy harmadik és hosszúra mindig vanília védelmet hívsz. Gyökér!
több mint 4 éve
Baba Yaga Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 797
Amúgy nincs annyira nagy különbség a két csapat között, csak a Colts kihasználja a lehetőségeit, mi meg nem...kivétel persze az int...de volt két szép támadásunk, meg kettő csúnya

Yards: PIT 186, IND 196
1st downs: PIT 11, IND 12
3D Conv: PIT 2/5, IND 2/3
T/O: PIT 1, IND 1
TOP: PIT 15:29, IND 14:31
Klaci79
Lol, 3pontos elony es mi kihasznaljuk a lehetosegeket ti meg nem.
Yardok ide v oda, az a picksix egy 14pontos fordulat volt...
Borbinho
Meg az ajandek FG..
Bence94
Kiesett a kezdő irányító (aki tavaly amúgy csere volt) plusz a kezdő center is... Csoda hogy még vezetünk. Egyébként hihetelen hogy a Steelers ellen valami mindig közbejön.
több mint 4 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 847
Hoyer oktat
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Kurva jo, Kelly out.
A kezdo QB utan a kezdo C. Faszom

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 847
Amúgy nincs annyira nagy különbség a két csapat között, csak a Colts kihasználja a lehetőségeit, mi meg nem...kivétel persze az int...de volt két szép támadásunk, meg kettő csúnya

Yards: PIT 186, IND 196
1st downs: PIT 11, IND 12
3D Conv: PIT 2/5, IND 2/3
T/O: PIT 1, IND 1
TOP: PIT 15:29, IND 14:31
Klaci79
Lol, 3pontos elony es mi kihasznaljuk a lehetosegeket ti meg nem.
Yardok ide v oda, az a picksix egy 14pontos fordulat volt...
Borbinho
Meg az ajandek FG..
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Amúgy nincs annyira nagy különbség a két csapat között, csak a Colts kihasználja a lehetőségeit, mi meg nem...kivétel persze az int...de volt két szép támadásunk, meg kettő csúnya

Yards: PIT 186, IND 196
1st downs: PIT 11, IND 12
3D Conv: PIT 2/5, IND 2/3
T/O: PIT 1, IND 1
TOP: PIT 15:29, IND 14:31
Klaci79
Lol, 3pontos elony es mi kihasznaljuk a lehetosegeket ti meg nem.
Yardok ide v oda, az a picksix egy 14pontos fordulat volt...

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
no Baltimore Ravens 6 622
Rudival lófaszra nem megyünk, annyira be vagyunk szűkülve, mint a szűzpina
Fast Willie
azzal mi a baj?
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 265
Amúgy nincs annyira nagy különbség a két csapat között, csak a Colts kihasználja a lehetőségeit, mi meg nem...kivétel persze az int...de volt két szép támadásunk, meg kettő csúnya

Yards: PIT 186, IND 196
1st downs: PIT 11, IND 12
3D Conv: PIT 2/5, IND 2/3
T/O: PIT 1, IND 1
TOP: PIT 15:29, IND 14:31
több mint 4 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 801 — !SuPeR6BoWL!
Rudival lófaszra nem megyünk, annyira be vagyunk szűkülve, mint a szűzpina
Fast Willie
Akkor jól be kell nyalni, hogy táguljon

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 265
Dolphin-Jets 21-7 😀
több mint 4 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 318 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
13:16 nagyon nem rossz egy ilyen félidő után 😊 Ha véletlenül elkezdenénk jól is játszani, akkor még nyerhetnénk is 😊

több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 686
A védelem pedig ilyen flash-splash playek között mozog. Egyszer magunknak segítenek, egyszer az ellenfélnek.
több mint 4 éve
gedam 5 696
mondjuk ez is flagfoci call volt
xtaki
Igy h helmet to helmet volt sima zaszlo.
Borbinho
nekem az zászlógyanúsabb volt, amikor a csúszó rudira rávert egyert a védő
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 686
Rudival lófaszra nem megyünk, annyira be vagyunk szűkülve, mint a szűzpina
több mint 4 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 868 — Steelers fan
Onnan tudod, hogy szar a védelem, hogy kimész cigizni a szerzett TD--nél és mire visszajössz, Vinatieri kihagyja az extra pontot...
Szokol
szokj le 😀
Klaci79
Te vagy az anya??? 😀
Szokol
nem, én vagyok az apád 😉
Klaci79
Láttad te már anyámat? Akkor nem írnál ilyet... 😀
több mint 4 éve
LeviPoki Baltimore Ravens 2 799
Mondjuk ha ülnek rajta hárman,nem értem minek kell még leütközni..Hogy tartsunk meccsben egy csapatot lvl 99
több mint 4 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 868 — Steelers fan
Köszönöm szépen a Colts családnak, hogy az első félidőben meccsben tartottak minket. Ha 3 TD különbséggel mennének, akkor se szólhatnánk egy szót sem.

Szerkesztette: Szokol