Pittsburgh Steelers - Jacksonville Jaguars

több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 814 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Legalább a Bills is felértékelődik kicsit 😀
Muffalo_Bafia
Elit D.
több mint 6 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 355 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Még nagyon messze a vége, de alakul!!!! Gooooo Jax!
több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Itt kb mindkettonknek az a tet, hogy ki fog vesziteni jovo heten. Szoval egy het ide vagy oda a tet kb. : ) Mert amig talan a mi off unk tudna pontokat csinalni talan, addig a def lenne szetszedve. Csak ugy mint most. Nektek meg a forditottja. Ha a def nem szerez labdat, csinal pontot, gronkot levedeni patset megverni rokalyukban kb 10 gy - 1 v el kicsit eselytelen mindkettonknek. De jo lenne ha valaki partiban lenne jovo heten, barki jut tovabb... : )

Szerkesztette: gabor25
több mint 6 éve
geleven Pittsburgh Steelers 136
Lesz itt mit összekapni...
több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Csodálatos. Első drive 3 and out, második drive int. Elit o mi?
vontod
Passz ellen ligaelit D# ellen. Amikor van egy jó fal meg Bell. Meg is érdemli a Steelers, első driveban első két play empty backfield? jesus fuckin christ

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 767 — !SuPeR6BoWL!
Meccs van

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 6 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 837 — Chalk Dawk fan
mócsa elélvezett szerintem 😀
Löfli
az már tegnap megvolt az atalanta-chievo meccs után

amúgy hiába poénkodtok, értek hozzá, ennyi
eaglesmcnabb
Az Atalanta a Philadelphiával játszott

több mint 6 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 442 — Panthers fan
Hát ez eddig elég meglepő😀
LeviPoki
Nekem nem az én pont arra számítottam, hogy a Jags D pont ennyire fogja dominálni a Steelers O-t, és a Jags O ezekből a lehetőségekből fog Élni.
kapitnono
Pontosan ez volt a papírforma (nyilván nem a 14-0, de a játék képe)

Perception is reality.
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 801 — No es importante
 twitter.com/RedditCFB/status/952608824216686593


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
LeviPoki Baltimore Ravens 2 799
Hát ez eddig elég meglepő😀
LeviPoki
Nekem nem az én pont arra számítottam, hogy a Jags D pont ennyire fogja dominálni a Steelers O-t, és a Jags O ezekből a lehetőségekből fog Élni.
kapitnono
A Jags D az oké,na de a Bills után mi történt az O-val? Bortlesnek volt már sikeres passza aztán még csak a második negyed 😀
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 814 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
YES!!!!
több mint 6 éve
Mr.Breaker 1 870
Pont azt csinálja a Steelers amit nem kellett volna. A scriptelt első drive-ot nem tudják megfogni,majd a második driveban turnover a saját 30ason belül. :/
több mint 6 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 837 — Chalk Dawk fan
Azt nem vágom, hogy mostanában azt is megadják, ami csak 50% hogy TD, mert a pontszerzést úgyis vissza kell nézni. Ezt miért nem?

több mint 6 éve
Willis Jacksonville Jaguars 779 — Cornerback fan
Ez kemény azért. Még az elején vagyunk, de elég sima.
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ez TD, de nem tudom video evidence alapján hogyan lehetne megadni. Megállapíthatatlan, hogy tényleg fölötte volt a labda.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Muffalo_Bafia Buffalo Bills Notre Dame Fighting Irish 919
Legalább a Bills is felértékelődik kicsit 😀

"Jalen Ramsey egy vilagi csicska."
több mint 6 éve
red5 New England Patriots 521
kimondta...MOMEMTUM!!!!

őlég vót
több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 539 — Apu ökölbeszorított keze
ALAKUL a meccs.
Csak nem a hazai szurkolóknak.

több mint 6 éve
takirob69 New England Patriots 19
Ez TD lesz
több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 041 — WHO DAT!!!!
Hát ez eddig elég meglepő😀
LeviPoki
Nekem nem az én pont arra számítottam, hogy a Jags D pont ennyire fogja dominálni a Steelers O-t, és a Jags O ezekből a lehetőségekből fog Élni.


több mint 6 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 313 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Ez TD

több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 383 — TODDHERREMANS79
mócsa elélvezett szerintem 😀
Löfli
az már tegnap megvolt az atalanta-chievo meccs után

amúgy hiába poénkodtok, értek hozzá, ennyi

Szerkesztette: eaglesmcnabb

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Felkészül Landry Jones? 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 863 — Steelers fan
"A fullbacknek nincs helye a mai futballban"
Igor
😀 Ez nekem is a kedvencem!
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 801 — No es importante
Mi a franc történik itt?
shagi0206
ez a meccs is kimaradt?



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal